NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 54 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com Poslano: 06-08-2005 14:54 | Zaključano
[b]Bok forumasi, otvoren je od danas jedan bolji mail od spajze, jer u spajzu stalno stavljate pjesme a nikak da se dobiju iz nje kad vam treba i nij ebas neki izbor u toj spajzi, ja vam nudim 50 000 mp3-a pohranjeno na mom kompu i mozete ih dobiti ak zatrazite preko mog maila ZGmp33@gmail.com, svima cu pomoc i dobrodosli su svi, a za 3 osobe na forumu nikad necu pomoc.... javite se i dobite kaj vam treba da si potpunite datoteke ....[/b]
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 15:12 | Zaključano
[b]POPIS DOMAĆIH ALBUMA[/b] 6 Hrvatski Radijski Festival Cd 1 7 Hrvatski Radijski Festival Cd 1 9 Hrvatski Radijski Festival Cd 1 9 Hrvatski Radijski Festival Cd 2 9 Hrvatski Radijski Festival Cd 3 19 Mega hitova – 2001/2002 4 Asa – najveći hitovi (2 cd-a) Aerodrom - Hitovi Agrameri – Hitovi Alen Nižetić – Hitovi Alen Islamović – Hitovi Alen Lazarić – Albona Alen Vitasović – Live Alen Vitasović – Svi najveći hitovi (3 cd-a) Ana Nikolić – Ako ikad ostarim Andrea Cubrić – Hitovi Ansambl Balun – Balun Animatori – Anđeli nas zovu da im skinemo krila Atomsko Sklonište – Žuti kišobran Atomsko Sklonište – Koncert u Pulii Arsen Dedić - Amigo Alen Hržica – Samo za tebe Alka Vuica – Za tebe čuvam sebe Alka Vuica – The Best of Alka Vuica - Alkatraz Alka Vuica – Balkan Girl Alka Vuica – Laži me Bajaga – Svi najveći hitovi (2 Cd-a) Baruni – Svi najveći hitovi (2 Cd-a) Baruni – Otkad stobom ne spavam Baruni – Ljubav nosi tvoje ime Battifiaca – Bira Blanša – Kap po kap Bećarski Koktel – Zlatne žice tamburica 2003 Bećarski Koktel – Zlatne žice tamburica 2004 Berekini – Moja Marica Brendi & Korado – Super Megamixi Big Brother - Hitovi Bijelo Dugme – Sanjao sam nočas da te nemam Bolesna Braća – Radio Fanfara Bolesna Braća – Sick Rhyme sayaaz Boris Novković – U dobru i zlu Boris Novković – Ostvaren san Ćiro Gašparac – Hitovi Capuccino – Da sam često trijezan Cezar - Hitovi Colonia – Dolazi oluja Colonia – Najveći hitovi Colonia – Izgubljeni svijet Colonia - Milijun milja od nigdje Colonia – Vatra i led Claudia – Više nisam tvoja Crvena Jabuka – Hitovi Crvena Jabuka – Sve što sanjam Cro 2 – Dj remix Cro Super Hits – Volumen 1 i 2 Cro Super Remix – Volumen N.2 Crveni Koralji – Najbolje izvedbe Cubismo – Al My Cuba Cuki - Hitovi Čuvari Parka – Najbolji mix hitovi Dado Topić – Oprosti mi Daleka Obala – Koncert u živo (live) Daleka Obala – Svi najbolji hitovi (3 cd-a) Dalibor Brun – 29 hitova Megamix 1 Dalibor Brun – 29 hitova Megamix 2 Dalibor Brun – Svi najveći hitovi (2 cd-a) Dalmatinske Narodne – Najveći hitovi Dalmatino – Cukar i sol Dalmatinske Klape – Hitovi (6 Cd-a) Danijela – Pleši sa mnom Danijela – Danima, godinama, satima Danijela – Dobro je Danijela – Sve što srce poželi Danijela Božične Pjesme 2004 Dean Dvornik - Hitovi Dean Bakić – Tebe nema Denis & Denis - Hitovi Dino Dvornik – The best of 1988/98 Dino Merlin – Hitovi Dino Merlin – The best of balads Divas – Bon Appetit Divas – Najveći hitovi(2 cd-a) Divlje Jagode – Od neba do neba Dj Krmak – Krmak I Dj Krmak – Krmak II Dj Krmak – Hollywood Dj Pucko – Megamix hitovi Dj Pucko – Najveći Remix Hitovi Drugi Način – Stari grad Dorian Gray - Hitovi Domaća Filmska Glazba – Hitovi Doris Dragović – Najveći hitovi Doris Dragović – Novo (2004) Doris Dragović – Živim po svom Dražen Zečić – Sve najbolje (2 Cd-A) Drazen Zečić – Još se sjećam jedne žene Dražen Zečić – Megamix-33 zlatna hita Dražen Zečić – U ime ljubavi Dora 2002 – Pjesma za Euroviziju Dora 2003 – Pjesma za Euroviziju Dora 2004 – Pjesme za Euroviziju Dora 1997 – Pjesma za Euroviziju Dora 1998 – Pjesma za Euroviziju Dobri Duhovi - Odlazak Duško Lokin – Najveći hitovi Duško Kuliš – Hitovi 2003 Duško Kuliš – Narodni hitovi Duško Kuliš – Super Megamix 2003 Duško Kuliš – Super Megamix 2004 Duško Kuliš – Umri muški Duško Lokin – Hitovi Dubrovački Trubaduri – Hitovi Duo Domizana – Najveći hitovi (2 cd-a) Dupini – The Best Of Đani Maršan – Hitovi Đavoli – Hitovi Đavoli - Balade Đorđe Balašević – The Best Of 1998 Đurđica Barlović – Največi hitovi Elio Pisak – L'armonica triestina Ella – Iza ponoći Električni Orgazam – Najveći hitovi Edo Majka – No sikiriki Edo Majka – Slušaj Mater Ej Tamburo – Sve najbolje 2 Emilija Kokić – Hitovi Emilija Kokić – Ako oped vidim te En Face – Hitovi (2 cd-a) En Joy - Hitovi Eni – Mi možemo sve ET – Vision 5 ET – Decade Forum – Hitovi Franci Blašković - Hitovi Gazde – Hitovi Gibonni – Ljudi, zviri i beštimje Gibonni - Mirakul Gibonni – Svi najveći hitovi (2 Cd-a) Gibonni – Ruža vjetrova Giuliano – Hitovi Giuliano – Svi najveći hitovi Giuliano – Ugasi Žeđ Goran Karan – Sve najbolje Gracia - Hitovi Gustafi – Tutto fatto Gustafi – Na minimumu Gustafi – Vračamo se odmah Gustafi – Črna zvizda Gustafi – Najveći hitovi (4 cd-a) Glasovi Jugotona Grupa 220 – Hitovi Haustor - Hitovi Hari Mata Hari – Svi najveći hitovi (3 cd-a) Hladni Pivo – Desetka Hladno Pivo - Šank Hračanski Čestitari – Hitovi(1 cd) Hrvatske zabavne uspjesnice – Hitovi 1950/2001 Hrvatski mega hitovi 2003 Histri – Ale-ale, Demo-demo Histri & Novela - Kokolina Idoli – Svi najbolji hitovi (2 CD-a) Ibrica Jusić – Svi najbolji hitovi (2 cd-a) Ilan Kabiljo – Hitovi Indexi – Hitovi Istarske Kante – Hitovi Istrian – Hitovi Ivan Mikulić – Oprosti mi Ivana Banfić – Glamuour Ivana Banfić – Žena devedesetih Ivana Banfić – Najveći hitovi Ivana Kindl – Čarobna noć Ivo Amulić - Hitovi Ivana Brkić – Samo šuti Indexi – Bacila me niz rijeku Jacques Houdek – Čarolija Jordan Dogan – Zagorske veselice megamix Jasmin Stavros – Krečem ponovno Jasmin Stavros – Zlatni hitovi Jasmin Stavros - Jutrima Jasna Zlokić – Svi najbolji hitovi (3 cd-a) Jelena Radan – Hitovi Joe Maračić Maki – Hitovi Jurica Rački - Hitovi Jinx – Hitovi Jole – Nosi mi se bijela boja Jole – Najveći Hitovi (2 cd-a) Josipa Lisac – Magla Jura Stublić – Chicago Jura Stublić – The best of Karma – Malo pomalo Karma – Zavrti život Kavaliri - Hitovi Kemal Monteno & Prijatelji – Hvala svima Krunoslav Kićo Slabinac – Hitovi Krunoslav Kićo Slabinac – Plavuša Kud Idioti - Halucinacija Koja, Vlada, Gile – Kako je propao rokenro Lado – Iz kajkavskih krajeva – hitovi (2 Cd-a) Laki Pingvini – Hitovi Latino – Divno je biti nekome nešto Latino – Hitovi Laufer - Znam Leb i Sol – Live Anthology Leb i Sol – Najbolji hitovi Leo – Samo tvoj Leteći Odred – Live (1 Cd) Leteći Odred – Od prevlake do dunava Leteći Odred – Hitovi Lidija Percan – Hitovi Luky - Ararita Ljiljana Nikolovska – Let Ljiljana Budićin – Najveći hitovi Livio Morosin – Hitovi Mali Mate – Lažljivac Mandi - Hitovi Majke - Razdor Magazin – Hitovi Magazin – Piš mi Magazin – Svileni Magazin – Besane noći Magazin – Balkanskom ulicom Magazin – Paaa… Magazin – S druge strane mjeseca Magnolia – Istarske kante Magnolia –Istriani z Istrom u srcu I Magnolia – Istriani z Istrom u srcu II Magnolia – Tamo mi doli Marta Nikolin - Hitovi Maja Šuput – Čista petica Maja Blagdan - Hitovi Maksim Mrvica – The Piano Player Massimo Savić – Vještina Massimo Savić – Stranac u noći Matrix – Na zadnjem sjedištu mog auta Mate Bulić – Gori Borovina Mate Bulić – Megamix (30 velikih hitova) Matko Jelavić - Instrumentali Matko Jelavić – Največi uspjesi 88' – 98' Matko Jelavić – Od ljubavi bolujem Matko Jelavić – Pianino Matko Jelavić - Tajna Matko Jelavić – Pismo moja uzorita Melodije Jadrana Split 2004 – Hitovi Meri Cetinić – Najveći hitovi (2 cd-a) Meri Cetinić – Konoba Meritas - Igra Minea – Hitovi Miroslav Škoro – Čuvari na srcu (Instrumentali) Miroslav Škoro – Koncert u domu športova cd-1 Miroslav Škoro – Koncert u domu športova cd-2 Miroslav Škoro – Milo moje Miroslav Škoro – Najveći hitovi Miroslav Škoro – Ptica samica Miroslav Škoro – Mene zovu tambure Miroslav Škoro – Ravnica Miroslav Škoro – Sitan vez Miroslav Škoro – Slagalica Mišo Kovać – La Paloma Mišo Kovać – Megamix hitovi Mladen Grdović&Bepo – Nije u šoldima sve Mladen Grdović – 18 zlatnih hitova Mladen Grdović – Vitar nek puše Mladen Grdović – Za sva vrimena (28 mix hita) Mladen Grgović – Italia Megamix Mladen Grdović – Ako odeš ti Mladen Grdović – I za dušu, i za tilo Mladen Grdović – Kad se ljubav u vino pretvori Mladen Grdović – Nedostajes mi ti(moji zlatni hitovi) Mladen Grdović – Megamix hitovi Mladen Grdović – Evo mene moji ljudi Mladen Burnać - Hitovi Mladen Kvesić – Hitovi Mucalo – Hitovi Nera Stipičević – Centar Svita Nikolina 2 – Megamix hitovi Nina Badrić – Ljubav Nina Badrić – Godine nestvarne Nina Badrić - Nina Nina Badrić – Personality Nina Badrić – Unique Nina Badrić – Što učinio si ti (Single) Nina Badrić – Diamonds Are Forever (single) Nina Badrić – Na Kraj svijeta (Promo single) Novi Fosili – Mario Novi Fosili – Najveći hitovi Nova – Hitovi Neno Belan – Hitovi Neki To Vole Vruće – Hitovi Neki To Vole Vruće - California Nered – Od danas do sutra Oliver Dragojević – Trag u beskraj (2003) Oliver Dragojević – Hitovi 1990/1997 Oliver Dragojević – 100 Originalnih snimaka (5 Cd-a) Oliver Dragojević – Koncert u Areni (2 Cd-a) Oliver Dragojević – Super Megamix hitovi Opatijski Suveniri – Megamix hitovi Paganini Band – Paganini kad zasvira Paola Valić – Najbolja Parni Valjak – Hitovi Parni Valjak - Zastave Petar Dragojević – Ovih dana Petar Grašo – Šporke riči Petar Grašo – Volim i postojim Petar Grašo - Utorak Pips Chips & Video Clips – Hitovi Pips Chips & Video Clips – Dan, mrak (single) Pips Chips & Video Clips – Bog Pips Chips & Video Clips – Drveće i rijeke Pips Chips & Video Clips – Fred Astaire Plavi Orkestar – Suada Plavi Orkestar – Ako su to samo bile laži Plavi Orkestar - Odlazim Prljavo Kazalište – Radio Dubrava Prljavo Kazalište – Live (1 Cd) Prljavo Kazaliste – Najbolji hitovi Prljavo Kazalište – 20 godina Psihomodo Pop – Hitovi Pro Arte – Jasmina Pro Arte – Tike tike tačke Plava Trava Zaborava – Najveći hitovi Plava Trava Zaborava – Super remix hitovi Putokazi – Planet nova zemlja Putokazi – Zemlja Retro Mania – Volumen No.1 Retro Mania – Volumen No.2 Retro Mania – Volumen No.3 Retro Mania – Volumen No.4 Retro Mania – Volumen No.5 Retro Mania – Volumen No.6 Ritmo Loko – Hitovi Ritmo Loko – 1.2.3 maria Riva – Rock me baby Riblja Čorba – Motori Riblja Čorba – Najveći hitovi (2 cd-a) Sandi – Neke pjesme ljubavne Sanja Doležal – Hitovi Senna M – Hitovi Smak – Hitovi Stijene – Hitovi Saša, Tin & Kedžo – 365 Saša, Tin & Kedžo – Instant Severina – Najveći hitovi Severina – Severgreen Slavonske Lole – Sve je ona meni Slavonske Lole – Hitovi Split 2003 – Svi najbolji hitovi Split 2004 – Svi najbolji hitovi Srebrna Krila – Zlatna kolekcija Story Super Nova – Mary X-mas Story Super Nova – Tvornica Live Songkillers – Malo ljubavi Suveniri – Nima Splita do Splita Štirje Pravi Dedci – Zlata (demo) Štirje Pravi Dedci – Demo No.1 Šajeta – Hitovi Šo! Mazgon – Umrit' ću od bonace Tajći – Hitovi Tajći – Bube su u glavi Tamburaši – Zlatne žice Slavonije (2 cd-a) Tamburice - Hitovi Trio Gušt – Fajrunt Trio Gušt – Super megamix Trio Gušt – Veselice Trio Gušt – Birtija Trio Gušt – Starogradske Tram 11 – Čovječe ne ljuti se Tram 11 – Najveći hitovi Teens – Anđeo čuva Teens – Miris ljubavi Tedi Spalato – Hitovi Tereza Kesovija – Hitovi Tereza Kesovija – Nima Splita do Splita Tići – Balun Time – Kralj Alkohola Tina & Nikša - Hitovi Thompson – Najveći hitovi 1 Thompson – Najveći hitovi 2 Thompson – E, moj narode Tomislav Bralić – Hitovi Tomislav Ivčić – I onda kada nas ne bude bilo Tomislav Ivčić – Posljednji valcer Tomislav Ivčić – Talijanske cancone Toni Cetinski – Svi najbolji hitovi (4 cd-a) Toni Cetinski – A sada Toni Cetinski – Zbog nje Tutti Frutti band - Hitovi Uspavanke za Radmilu – Hitovi Vanna – 24 sata Vanna – Hrabra kao prije Valentino – Svi najveći hitovi (2 cd-a) Vatrogasci – Kitice i revreni Vatrogasci – Med i mlijeko Vatrogasci – Trava i lišče (2003) Vatrogasci – Najveći hitovi Vesna Pisarović – Pjesma mi je sve Vesna Pisarović – The best of Vesna Nežić Ružić – Istria Bella Vesna Nežić Ružić – Lovor i ruže Vesna Nežić Ružić – The best of Vice Vukov – Ako sada odeš Vinko Coce – Sve nabolje Vinko Coce – Sičas li se di je lungomare Vinko Coce – Zvuci Dalmacije (Megamix) Vladimir Kočić Zec – Zadnja ruža Vlatko Štefanovski&Tadić – Live in Belgrade Vlatko Štefanovski – Svi najbolji Hitovi (2 cd-a) Vlatka Pokos - Hitovi Vjeverica – Hitovi 2001/2002 Vlado Kalember – Hitovi Vuco - 2001 Vuco – Najveći hitovi Vuco – Volim narodno Vuco – Vrati, se vrati Zabranjeno Pušenje – Bog vozi mercedes Zabranjeno Pušenje – Live Zabranjeno Pušenje – The best of Zabranjeno Pušenje – Srce, ruke i lopata Zabranjeno Pušenje – Nkad robom, vazda taxiem Zabranjeno Pušenje – Fildžan viška Zadar Fest 2002 – Hitovi Zagorski Hitovi – Volumen No.1,2 Zdravko Škender – Najveći hitovi +10 novih (2 Cd-a) Zdravko Škender – Super megamix hitovi Zdravko Škender – Ako nas život rastavi Zdravko Čolić – Pjevam danju, pjevam noću Zdravko Čolić - Hitovi Zdenka Kovačiček - Hitovi Zeko i Potočić – Pjesme za djecu Zlatko Pejaković – Bezobrazno zelene Zlatko Pejaković – Hoču Zlatko Pejaković – Koncert u dvorani Športova(live)2cd-a) Zlatko Pejaković – Najbolji hitovi (5 cd-a) Zlatko Pejaković – Ni na nebu, ni na zemlji Zlatko Pejaković – Pijem da te zaboravim Zlatko Pejaković – Tko je kriv Zlatko Pejaković – 20 originalnih hitova (Uspavanke) Zlatni Dukati – Hitovi Zorica Kondža – Hitovi Zrinka - Hitovi Zločesta Djeca – Hitovi Zvona - Hitovi Zvuci 80'e – 20 Originalnih hitova cd-1 Zvuci 80'e – 20 Originalnih hitova cd-2 Žana – Jabuke i vino Željko Bebek – Da bog da te voda odnijela Željko Bebek - Hitovi [b]POPIS DOMAĆIH PJESAMA[/b] Alenko Milano – Promjenilo se sve Andjelo – Moja divo najliplja Andrea Cubrić – Svejedno Anika – Tilo Anamaria – Novi svijet Baruni – Megamix Bepo Matešić – Kad zaplaču mandoline Bepo Matešić – Oprosti mi Bijelo Dugme – Ne spavaj mala moja Bijelo Dugme – Bitanga i princeza Bohemi&/Igor Štimac – Mare i kate Bolero – Jelena Bombaj Stampa – Mali motorin Bumerang - Čuča Bumerang – Čuča (dance) Cacadou Look – Sama Cacadou Look – Tako lako Cro Summer – Megamix Da Riva – Rano ranije D&D Cro Koktel – Ružmarine moj zeleni Darko Rundek - Makedo Dario Matušić – Zminjska polka Darko Domijan – Sedam suza Davor Radolfi – Ljubav je tvoja kao vino Deen – 10 milijuna ljubavi Dino Dvornik – Mala je dala Dar Mar – Daj mi vina Divas – Megamix 2000 Dino Merlin – Kad čovjek tuče ženu (remix) Dino Merlin – Kad čovjek tuče ženu Divlje Jagode – Marija Dj Anes – Hey Dj (Fabbri Dj Remix) Dj Mattej – Kasno je Dj Pucko&Mc – Volio bi da te ne volim Dj Babe&Josipa – Daj mi da te diram(tuc tuc) Dj Ratko – Mala Garava Dora – Divlja i slobodna Dolores – Megamix Dora – Mirno ti more Double Fun – Jedina Dreletronic – Gemišt Drugi Način – Piši mi Druže Tito mi ti se kunemo Duo Mariol – Luce mala Duo Pegla – Mi imamos mnogos problemos Đobe & Toni – Pola puta do neba Emilija Kokić & Al Turner - Ljepota Energi – Mogu ja i bolje Energi – Uno Due Fali V – Ona zna Forum – Lipo te ljubit Foxy Teens – Tiho na uho Film – Zona sumraka Gabi Novak – Krovovi Gljiva – Brek mi se mola Grupa 777 - Osmijeh Hari Rončević – Kome češ sad Hari Rončević – Više ne zelim te Haustor – Moja prva ljubav Hrvoje Hegedušić – Balada iz predgradja Idoli – Nebeska tema Idoli – Retko te viđam sa djevojkom Hot Line – Takav kakav sam Ilan Kabiljo – Tvoje tijelo (Remix) In Vino Veritas – Mix Ivan Brdar – Dan za danom Ivan Mikulić – Podižeš mi puls Ivan Mikulić – Ti mi možeš sve raditi Ivica Percl – Stari pjer Ivica Šerfezi – Marija Elena Ivica Šerfezi – Slovenski narodni mix Ivica Sikirić Ićo – Luna Ivica Sikirić Ićo – Za nju Ivica Sikirić Ićo – Nježna poput cvita Ivan Ivanović – Zauvijek sam te prikrižija Ivo Šeparović – Dobra veče mati jedina Ivo Robić – Golubovi Ivana Plechinger – Balada o suncokretu Igor Geržina – Nisam ja za drugo Jelena Radan – Nije kra Jelena Radan – Sretan danj Jelena Radan – Leti do snova Jimmy Stanić – Pokloni mi svoj foto Josip Katalenić – Priznajem sve Josip Katalenić – Ti nisi moj grijeh Joško Tomičić – Idi vraže gdje te traže Joy – Ljubila sam kao mala Jura Stublić & Film – E, moj druže Beogradski Karin Kuljanić – Hvala ti Karin Kuljanić – Nek stane vrijeme Kud Idijoti – Ja sjećam se Latino – Divno je biti nekome nešto Laufer – Budi moja voda Laboratorijska Zraka – Skakavac joj zašo u rukavac Lea – Medu medeni Legen – Lidija Bajuk preko drave Lepi Cajti – Mix – Zagorski stimung Lily Gačić – Dok zvijezde padaju Luka Nižetić – Nitko nije bio dobar kao ja Lukas – Uspavanka Libertas – Moja Ana broji dane Maja Maria – Milisti ne tražim Marijan Ban – Oči zaljubljene Marijan ban – U modroj zori Majke – Vrijeme je da se krene Maroderi – Ova pjesma zna Matija Vuica – Mustafa Matko i Brane – Idem ti ja Mayales – Mogu i sama Mayales – Vjerujem da dolazi Metak – Da mi je biti morski pas Merlin – Nešto lijepo treba da se desi Mi – Bam bam ba bak u bam Minus Cway – San Mišo Kovać – Dalmatino Mišo Kovać – Propjevat če zora Milo Hrnić – Golubice Bijela Nenad Vetma – Boliš me dušo Nevera – More ljubavi Nikita – Uzmi sve ili ništa Nola – Dio tebe Nola – Sami u Sali Paganini Band – Pusti me da pjevam Pađen band - Nevolja Pino i Denis – Dalmatinko Predrag Živković – Ti si me čekala Putokazi – Vilino kolo Renato – Cija suza Ribari – Hvala ti more Ritmo Loko – Megamix Rizol – Šumica Rizol – Billy Jean Seid Memić Vajta – Kad bumbuli pjevaju Sergio Pavat - Oštaria Silvio D'anza – Dalmacijo(Don's say goodbye) Soulfingers – Walking on sunshine Srebrna Krila – Mangup Stagna – Cvit oleandra Stjepan Botica – Oko ponoći Stividend – Ići mići Stividend – Barba Grgo Svadbaš – Ne znam Šajeta – Party za ekipu Šo! Mazgoon – Na Palagruzu(Galiot Remix) TBF – Alles gut TBF – Obracun od hakikija Tyna – Neka ti bude ljubav sva Valentina Brzović – Otkad si tu Valentina Brzović – Zora svanula Viva – Ne dirajte moju bol Vivien Galetta – Kad sni sami šecu Vivien Galetta – Vani je mrak Twins – Zaboravi, zaboravi Twins – Ti i ja Zadruga – Mala čići Zadruga – Tan du gej Zdenka Vučković – Tata kupi mi auto Zdenka Vučković – Zeko i potočić Zoran Jelenković – Rosa suze tvoje Zrinko Tutić - Doris Zvijezde – Nikol Zvijezde – Zaboravi Zvonimir Divić – Pokora Zvonko Bogdan – Fijaker stari Werner – Neka, neka nek se zna [b]NARODNJACI ALBUMI[/b] 5 Festifal narodnih Melodija – Hitovi Alen Islamović - Hitovi Aysela – Album 2004 Bon Ami – Prevare Capuccino – Da sam često trijezan Ceca - Decenija Ceca – Gore od ljubavi Ceca – Hitovi 1 Ceca – Hitovi 2 Cinkusi – Hitovi Dragana Mirković – The Best Of Dragana Mirković – Trag u beskraj Dragana Mirković – Hitovi Dzej – Ludo vino Enes Begović – Hitovi Fazlija – Hitovi Goran Bregović – Hitovi Goran Bregović – Best soundtrack 2000 Grupa Vox – Hitovi Grupa Vox - Noćas mi se luduje Halid BEslić – Hitovi Halid Beslić – Prvi poljubac Haris Dzinović – Hitovi Indira – The Best Of Jana – Hitovi Kemal Malovčić – Hitovi Korni Grupa - Uspomene Kraljevi Ulica – Mexico Kraljevi Ulica – Starogradske Kraljevi Ulica - Zlazna ribica Lepa Brena – Hajde da se volimo Lepa Brena & Slatki Greh - Šeik Ljuba – Hitovi Maestral – Najveći hitovi I Maestral - Najveći hitovi II Mile Kitić – The Best Of 1 Mile Kitić – The Best Of 2 Mile Kitić – Zemljotres Mile Kitić - Extra Bonus Hitovi Miroslav Ilić – Lidija Miroslav Ilić – Oj, Moravo, tiha rijeko Mitar Mirić – Hitovi Narodni Lekar - Saloma Nada Obrić – Hitovi Narodni Remix Hitovi – The very best of Narodni Remix Hitovi – The best of Narodni Hitovi – Crno na belo Narodni Hitovi Godine – No.1 Narodnjaci – Folk mix Narodnjaci – Za ludi provod Narodnjaci Za Veseljake – Hitovi (6 cd-a) Navračić Band – Nek se živi dok se živi Neda Ukraden – The Best Of Neda Ukraden – Zora je Neda Ukraden – Neda Nervozni Poštar – Najveći hitovi Neverne Bebe - Hitovi Nočne Lutalice – Sunce i zora Osman Hodžić - Hitovi Plave Sjene – Hitovi Rade Lacković – Hitovi Šaban Saulić – Hitovi Saša & Dejan Matić – Zlatna kolekcija (2 cd-a) Sejo Kalac – Hitovi Seka Alaksić – Hitovi Sevdalinke - Hitovi Stoja – Hitovi Toma Zdravković – Hitovi Unknown – Hitovi Vesna Zmijanac – Hitovi Zabranjeno Voće – Hitovi Yu Grupa – Hitovi Željko Joksimović – Lane moje Željko Joksimović - Hitovi Željko Golik – Narodni hitovi volumen n.1 Željko Golik – Narodni hitovi volumen n.2 Željko Golik – Narodni hitovi volumen n.3 [b] NARODNJACI PJESME[/b] Ansambl zagorje – Pri Ivekovoj kleti Alfa – Bol bolujem draga Alfa – Rastaje se moja generacija Antonija – Nije lako bez tebe Baja – Ginem, ginem Baja – Ljubomorci Baja – Pola vino, pola voda Boban – Ciganko Bruco & Dečki – Tako si divna u bijelom Bolero – Svi mi kažu Božo Kalenik – Cvati moja ružo Bravo – Alkoholu otrove Crna Ruža – Govore mi, varaju me Crna Ruža – Kad nisi kraj mene Cappuccino – Da sam često trijezan Cappuccino – Pjesma i veselje Condori – Jedno srce zaljubljeno Condori – Pjevajte sa mnom o jednoj ženi Čuvari Parka – Bećarski mix 2 Čuvari Parka – Bećarski mix 3 Čuvari Parka – Bećarski mix (Birtijska verzija) Čuvari Parka – Po prašini i divljini Čuvari Parka – Sinoć kad je pao mrak Dejan Forjan Fory – Momak i pol Donna Arsel – Sviraj nešto narodno Dado – Oped ti Dara Bubamara – Ja neču da ga vidim Dečki z Bregov – Varaždinsku na placu Diej – Seksi ritam Diej – Ugasila si me Dj Milan – Narodni megamix Dobrivoje Topalović – Crno vino Donna Ares – Sviraj nesto narodno Dražen Biškup – Nočas raj, jutros kraj Dražen Biškup – Dok te čekam ispod lipe Dražen Biškup – Pozdravi je, pozdravi Duško Kuliš – Nije me u ratu metak ubio Dynamic – Vino Ljubavi Điđi – Sunce jedino Formula 5 – Nema sreče bez ljubavi Fortuna – Čemu sam se oženio Fortuna – Travo zelena Folk Band Hot Line – Voljet ču te beskrajno Folk Band Hot Line – Žalit če kavane Feris Avdić – Dijana ljubavi Halid Muslimović – Učini bar jedan pogrešan korak Haris Dzinović – Nevoljo moja Haubix – Johnny Hoki – Nazdravite drugovi Grupa Trag – Plavooka Grupa Trag – Ti si kriva što sad pijem Indira – Lopov Indira – Loše komunikacije Jovana – Pjevaj, srce pjevaj Joža Bećar – Kuda žuriš moj živote Kemo & Ivana – Marina Kemo & Ivana – Zašto si otišla tugo Koktel – Bolji sam život ostavio Koktel – Kud da idem Koktel – Nije život jedna žena Koktel – Ružmarine moj zeleni Kad te zivot zaboli Keba – Bregini džagum Keba – Imao sam Lepa Lukić – Srce je moje violina Lotos – Malena Milena Luis – Fato more dušmanke Ljubica Tomašević – Srce je moja violina Mario – Razbijam čašu Mario – Ostalo mi samo vino Mile Stajduhar – Ide bećarima Marijan – Dijana Marijan – Nežena M. Navračić – U laži su kratke noge Martini Band – Samo ti postojiš Marinko Rokvić – Ti za ljubav nisi rodjena Medeni Mjesec – Ivana Medeni Mjesec – Đavolica Mile Kitić – Kraljica trotoara Mile Kitić - Megamix Mljac i Slatki Dodir – Malo po malo Mjac i Slatki Dodir – Tijelo vreteno Mladen Kvesić – Crne kose, crne puti Mladen Kvesić – Fjaker mix Mladen Kvesić – Jesenje lišće Mozaik – Krivac Mozaik – Zapalit ču pola grada Narodnjaci – 99 Narodnjaci – 150 godina Narodnjaci – A u međuvremenu Narodnjaci - Anđeli Narodnjaci – Ako možeš ti suzu pustiti Narodnjaci – Bez tebe je gorko vino Narodnjaci – Bitanga i princeza Narodnjaci – Bečari Narodnjaci – Bobana, ljubavi jedina Narodnjaci – Ciganće Narodnjaci – Crno na belo Narodnjaci – Crni labude Narodnjaci – Cetina Narodnjaci – Ciganski drmeš Narodnjaci – Crno vino, crne oći Narodnjaci – Ciganko Narodnjaci – Četiri suze Narodnjaci – Dijana Narodnjaci – Dodirni mi kolena Narodnjaci – Došlo doba da se ženim ja Narodnjaci – Drmeš I Narodnjaci – Drmeš II Narodnjaci – Druge žene Narodnjaci – Dva života imam ja Narodnjaci – Da mi je znat Narodnjaci – Djevojčica mala iz Mostara Narodnjaci – Dobra večer dobri ljudi Narodnjaci – Đavolica Narodnjaci – Devet hiljada Narodnjaci – Drugarice Narodnjaci – Golubovi Narodnjaci – Govore mi govore Narodnjaci – Hej sviraći Narodnjaci – Hladno je, ugrij me Narodnjaci – Igraj Mare Narodnjaci – Jesen Narodnjaci – Ja još uvijek kao momak živim Narodnjaci – Ja hoču sad Narodnjaci – Kazni me Narodnjaci – Kosa plava Narodnjaci – Lažu te lažu Narodnjaci – Ljepotica i siromah Narodnjaci – Laku noć Narodnjaci – Linđo Narodnjaci – Ljubila je prvi put Narodnjaci – Malo mi treba Narodnjaci – Megamix 1 Narodnjaci – Megamix 2 Narodnjaci – Megamix 3 Narodnjaci – Megamix 4 Narodnjaci – Misli svatko da je meni lako(narod mix) Narodnjaci – Moje bi srce poludilo Narodnjak – Mostovina, korani Narodnjaci – Nek priće sam kruže Narodnjaci – Nemoj dunave Narodnjaci – Nije lako zbogom reći draga Narodnjaci – Nije mene dušo ubilo Narodnjaci – Malo je za kajanje Narodnjaci – Nočas mi se luduje Narodnjaci – Neretva Narodnjaci – Na pola puta Narodnjaci – Oprosti što sam bio baraba Narodnjaci – Ove noći Narodnjaci – Otišla je Danijela Narodnjaci – Odveli je, ukrali je Narodnjaci – Poljubi moja usta Narodnjaci – Pjevaj mi pjevaj, Sokole Narodnjaci – Pola vino, pola voda Narodnjaci – Pesma od bola Narodnjaci – Rujno vino Narodnjaci – Slatke rijeći Narodnajci – Slatke noći Narodnjaci – Stade se cvijeće rosom kititi Narodnjaci – Što mi lomiš dušu Narodnjaci – Sviće dan Narodnjaci – Svirajte mi pjesmu njenu Narodnjaci – Sto dukata Narodnjaci – Samo pijan mogu Narodnjaci – Skitnica Narodnjaci – Slutim Narodnjaci – Šta je to u tvojim venama Narodnjaci – Tebi moja mazo Narodnjaci – Ti si srce drugom dala Narodnjaci – Topla zima, plava žena Narodnjaci – Teće, teće voda Narodnjaci – Ti si moj grijeh Narodnjaci – Telo vreteno Narodnjaci – Tri livade Narodnjaci – Tebi je sve do kosova ravno Narodnjaci – Uvela ruža Narodnjaci – Učini bar jedan pogrešan korak Narodnjaci – Veselica Narodnjaci – Zbog Mirjane Narodnjaci – Zelene oći Narodnjaci – Zlatne strune Narodnjaci – Zoro što me probudi Narodnjaci – Zvali su me dobra vila Narodnjaci – Zašto pitaš kolko mi je ljeta Narodnjaci – Zagora Narodnjaci – Zapjevajmo svi Narodnjaci – Živim Nočni Skok – Zašto pitaš koliko mi je ljeta Nočni Skok – Griješnica Nočni Skok – Od ljubavi naše ostalo je malo Nočni Skok – Prolazi mi život Nove Žice – Jedno srce zaljubljeno Nove Žice – Oped sam tu u kavani Nove Žice – Sunce i zora Nočne Lutalice – Bješe jedna žena Nočne Lutalice – Vrati me u život Novi Akordi – Oj, maricka Novi Spektar – Opila me jedna žena Novi Spektar - Ja još uvijek kao momak živim Novica Urošević – Ustaj sine,majka zove Optimisti Zagorje – Neženja Plava noć – Žene kroje našu sudbinu Piloti – Plači mala plači Plava Noć – Žene kroje našu sudbinu Remi – Ne daj da nas rastave Remi – Svaki dan, svaki čas Sjene – Ej što nisam lančić mali Slavko Sigurnjak – Brat mladji mi piše Slavko Sokol – Dovidjenja, dovidjenja Slavko Sokol – Šoferska je tuga golema Stare Žice – Uvela ruža Stari Prijatelj – Dobro živim Stari Prijatelj – Idi mala idi Slatko Dodir – Malo po malo Soma Dolara – Sedamdeseta Šaban Salić – Sneg je oped Safet Isović – Banja luko Šerif Konjević – Zbog tebe sam vino pio Škaro – Nevoljo moja Time – Makedonija Tip Top Band – Plavurska Top – Ljiljana Tomislav Čolović – Mali mrav Turky – Rastavit nas niko neče Top Gun – Ugasila si me Vlado Borovec – Stani malo srečo Valentina Vrntić – Izvini draga izvini Viking – Djavolica Viking – Ginem, ginem Viking – Gori vatra Vladimir Škare Škaro – Malena Vladimir Škare Škaro – Moj bagreme Vlado Borovec – Nemirne oći Vuco – Volim piti i ljubiti Vuco – Kraljica kafana Željko Joksimović – Lane moje Željko Golik – Crno vino i crne kose [b]POPIS STRANIH ALBUMA[/b] [u][b]THE GREATES HITS 70's i 80's[/b][/u] 70 Hits Songs – The Greates Hits 70's (3 Cd-A) Hits Of The 70's - Compilation (1 Cd) Back To 70's – Compilation (2 Cd-A) The Greates Hits 70's – Compilation (1 Cd) Disco Classics 70's – Compilation (3 Cd-A) 80 Golden Hits 80's – Compilation (5 Cd-A) Dance Classics 80's – Compilation (1 Cd) Hot Dance 80's – Compilation (1 Cd) The Best Balads 80's – Compilation (1 Cd) The Best Of Disco Pop – Modern 80's Vol.1 (2 Cd-A) The Best Of Disco Pop – Modern 80's Vol.2 (2 Cd-A) Italy 80's – Folk Song From Naples (3 Cd-A) 4 Strings – Believe 666 – Whos Afraid Of Cda 2000 Wax Abba – Gold Abba – The Best Of(Studio 99 Rmx) Abba – The Best Of A-Ha – Greates Hits A-Ha – Minor Earth Major Sky A-Ha – Take Me Alanis Morisette – Supposed Former Infatuation Junkie Alicia Keys – Songs In A Minor Alexia - Hitovi Analena – 4 Track (Demo) Anastacia – Hitovi Animals - Hitovi Apocalyptica – Hitovi (2 Cd-A) Atomic Kitten – Hitovi Alcazar – Hitovi Aerosmith – Crayi'n Aretha Franklin - Respect Backstreet Boys – Black & Black Backstreet Boys – Chapter One Backstreet Boys – As Long As You Love Me Barry White – Gold Hits Barry White – Let The Music Play Beach Boys - Hitovi Beastie Boys – Hitovi Beastie Boys – Hello Nasty (+Bonus Cd) Beastie Boys – Licensed To Ill Beastie Boys – Some Old Bullshit Best Dance & Pop Hits Of 80'e Bee Gees – Hitovi Black Music 99 – Volumen 1 i 2 Bloodhound Gang – Hooray For Boobies Bob Marley – No Woman No Cry Bob Marley – Get Up Stand Up Bob Marley – The Real Sound Of Jamaica Bob Marley & The Wailers – Natty Dread Bob Marley & The Wailers – Destiny Bob Marley – The Best Of Boss Hog – Boss Hog Boss Hog – Cold Hans Bob Dylan – Another Side Of Bob Dylan Bob Dylan – Highway 61 Revisited Bob Dylan - Hitovi Bon Jovi – It's My Life Bon Jovi – The Best Of Bon Jovi – New Jersey Bon Jovi – Slippery When Wef Bon Jovi – These Days Bon Jovi – Young Guns Ii Bon Jovi – Destination Anywhere Boney M. – Greates Hits Butthole Surfers –Independent Worm Saloon Butthole Surfers – Rembrandt Pussyhorse Bravo Super Hit 2000 – Remix Verzije Bravo Super Hits 98 – Volumen 5 (2 Cd-A) Bravo Hits – Party Remix Bravo Hits - Volumen 21 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 25 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 27 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 29 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 30 (1 Cd) Bravo Hits – Volumen 31 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 32 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 34 (2 Cd-A) Bravo Hits – Volumen 38 (2 Cd-A) Bravo Party Ii - Zawiera Megahit (1 Cd) Britney Spears – Hitovi Brithay Party – Prayers On Fire Bryan Adams – Love Is Hell (Part 2) Bryan Adams – Here I Am Billy Bob Thorton – Private Radio Blondie – Maria Blink 182 – Hitovi Cat Stevens – Tea For The Tillerman Calexico – Hot Rail Calexico – Spoke Chemichal Brothers – Exit Planet Dust Chris Murray – Adventures Of Venice Shoreline Chris Celine Dion – A New Has Come Cher – Greates Hits Chris Rea – Hitovi Club Rotacion – Volumen 10 (Cd 1) Club Rotacion – Volumen 17 (Cd 2)) Club Rotacion – Volumen 19 (2 Cd-A) Club Dance 2000 – Volumen 2 (2 Cd-A) Coldplay – A Rush Of Blood To The Head Compilation – No01/99 Credrnce Chearwater Revical – Gold Cypress Hill – Stones Riders Dance& Trance – Hitovi Dance Hits 70'-80' – Shut Up And Dance Dance Hits 99' – Volumen 1 David Bowie – Heathen David Bowie – Very Best Depeche Mode – Condemnation Dido – Life Of Rent Dire Straits – Brother In Arms Doors – The Best Of Dj Bobo – Greates Hits Dr Alban – The Best Of Dr Alban – Mr. Dj Dr. Dre - 2001 Disco Hits – For The New Millenium 2000/2001 Eagle Eye – Failing In Love Again Eiffel 65 – Contact Eiffel 65 - Europop Elvis Presley – From The Hear Elvis Preslex – Greates Hits Eminem – Fucking Crazy Eminem – Gold 2000 Eminem – The Marshall Mather Lp Eminem – The Slim Shady Eminem – The Eminem Shoe Enrique Iglesias – Bailamos Enrique Iglesias - Hitovi Eric Clapton - Cocaine Eros Ramazzotti – The Best Of (1 Cd) Eros Ramazzotti – Live (1 Cd) Eros Ramazzotti - 9 (1 Cd) Eros Ramazzotti – Stile Libero Eros Ramazzotti – Dove c'e' Musica Eros Ramazzotti – Un Altra Te Europe – The Finale Countdown Faith No More – The Real Thing Faith No More – Who Cares A Lot Fat Boy Slim – You're Come A Long Way Faudel – Un Autre Soleil Frank Sinatra – My Way Frank Sinatra – The Best Of Franz Ferdinando – Franz Ferdinando Fugazi – Argument Fugazi – In On The Killtaker Fugazi – Steady Diet Of Nothing Freddie Mercury – Greatest Hits Future Trance – Volume No.22 Garbage – Beautiful Garbage Garbage – The Best Of Gigi D'agostino – Lamour Toujours (2 Cd-A) Gigi D'agostino – Tehno Fes 2 (1 Cd) George Michael – Older Golden Ballads Of 80'es Golden Rock Ballads – Greatest Hits Guns N' Roses – Appetite For Destruction Guns N' Roses – Lies Hanson Brothers – Sudden Death Hot Latin House Hootie & The Blowfist - Hitovi Italy – Folk Songs From Napels Jennifer Lopez – Greates Hits Jennifer Lopez - Play Johnny Cash – Unchained Johnny Cash – The Best Of Johnny Cash Joy Division - Substance Joe Cocker – The Best Of Jimy Hendrix – Hitovi Jimy Hendrix – All The Hits Julio Iglesias – The 20 Greates Songs Lady In Red Collection Laika – Sounds Of The Satellites Latino 90' – The Best Of Latin Musi Laura Pausini – From The Inside Laura Pausini – Gente Laura Pausini – La Mia Risposta Laura Pausini – Le Cose Che Vivi Laura Pausini – Non C'e' Laura Pausini – The Best Of Laura Pausini – Io Ritorno Da Ti Laura Pausini – Tra Te E Il Mare Led Zeppelin – Hitovi Linkin Park – Hitovi Little Richard - Hitovi Lou Bega – Angelina Let 3 – Disnayland Let 3 – El Desperado Let 3 – 21st Century Shizoid Lenny Kravitz – Greatest Hits Leonard Cohen – More Best Of Los Del Rio – Colores Los Lobos – Hitovi Love Parade 2001 – Volumen 1 i 2 Lucinda Williams – Essence Lytle Lovett – My Baby Don't Tolerate Kill Bill - Volumen No.1 Kill Bill – Volumen No.2 Kinkeliba – Couleur Croisees Kylie Minoque – Fever Kylie Minoque – The Best Of Kylie Minoque – Light Years Kylie Minogue – Slow Macka B. – Roots & Culture Marky Mark – And The Funky Bunch Manu Chao – Radio Bemba Soundsystem Mars Volta, The – De Loused In The Comatorium Massilia Sound System – Marsielle London Experience Madonna – The Best Of Mariah Carrey – The Best Of Mariah Carrey – Single Collection (2cd-A) Metallica - Load Metallica - …And Justice For All Metallica – Master Of Puppets Metallica - Metallica Metallica – Reload Metallica – The Best Of Metallica – Unforgiven Mega dance Party 92' Michael Jackson - Hitovi Me Fist & The Gimme Gimes – California Dreaning Minutemen – 3 Way Tie For Last Minutemen – Buzz Of How! Under The The Influence Of Heat Minutemen – Double Nickels On The Dime Moby – Greatest Hits Morcheeba – Big Calm Morcheeba – Charango Morcheeba – Big Calm Mtv – Volumen 4 (1 Cd) Mxpx – Hitovi Nick Cave & The Bad Seeds – The Lyre Of Orpheus Nick Cave & The Bad Seeds – Merder Ballads No Doubt – Tragic Kingdom No Mercy – Please Don't Go No Angels - Hitovi Now – That What I Call Music Oasis – Standing On The Shoulders Of Giants Offspring – Hitovi Paola & Claira - Hitovi Pet Shop Boys – The Very Best Of Pear Jam – No Code Prodigy – Always Ontnumbered, Never Outgunned Party Hit Mix – Christmas Pink Floyd – Hitovi Pulp Piction – Money Bonny Puff Daddy – No Way Out Platinum Christmas – Hitovi Queen – Greatest Hits I Rave – The Best Of Rave Red Hot Chilli Peppers – Remix Verzije Red Hot Chili Pepppers – Abbey Road (Ep) Red Hot Chilli Peppers – Californication Red Hot Chilli Peppers – Greates Hits Rem – Around The Sun Rem - Reveal Rem – In Time Rem – The Very Best Rolling Stones – The Best Of I Rolling Stones – The Best Of Ii Roxette – Joyride Rock Songs – The All Time Greatest Ry Cooder – Ry Cooder Roy Orbison – The Greatest Hits Roy Orbison – California Love Sash – Trilenium Shanks & Bigfoot – Sweet Like Chocolate Simple Red – Lady In Red Scooter – The Greates Hits Shakira – Laundry – Service S&M – Hitovi Scatman John – Everybody Jam Shaggy – Hitovi Shakira – Laundry Service Sister Act 2 – Hitovi Sonique – Hear My Cry Strane Laganice Steve Earle & Del Mccoury Band – The Mountain Snoop Doggy Dogg - Death Row's Greatest Hits Snoop Doggy Dogg - Doggystyle Snoop Doggy Dogg - Tha Doggfather Spice Girls – Forever Steve Wonder – For Your Love Super Mega Dance Hits 2004 Talijani (2 Cd-A) Tlc – Hitovi Tiziano Ferro - Hitovi Tiger Army – Ghost Tigers Rise Tina Turner – Hitovi Tina Turner – Grand Collection Titi & Tarantula – Hitovi Top Dance – Remix Verzije Top Hits 96 – Volumen 11 (1 Cd) Top Dance Mix – Non Stop Music Travis – 12 Memories Toto Cotugno – L'italiano Tool – Aenima Tool – Undertow Tool – Opiate (Ep) Tori Amos – Tale Of A Librarian(A Tori Collection The Beatles – 1967-1970 The Beatles – Golden Hits The Real Mckenzies – Ooot And Aboot The Streets – Original Pirate Meterial The Cranberries – Hitovi The Cranberries – The Best Of The Kelly Family – Gold The Kelly Family – Growin'up The Platers – Only You U2 – Greates Hits U2 – The Best Of 80 – 90'e I U2 – The Best Of 80 – 90'e Ii Unknown Artist - Hitovi Willie Nelson – The Best Of Wu-Tang Clan – Iron Flag Vengaboys – Boom Boom Boom Vengaboys – Platinium Album Whitney Houston – Her Greatest Songs Whitney Houston – Greates Hits Ya Basta – Lucha Y Fiesta [b]POPIS STRANIH PJESAMA[/b] 2-4 Family – Leon On Me 2 Amigos – Hey Baby Uhh Ahh (Ext Club) 2 Pac – Until The End Of Time 4non Blondes – What's Up 10 Cc – Dreadlock Holiday 10,000 Maniacs – Because The Night A Teens – Halfway Round The World Abba – Waterloo Adam Ant – Goody Two Shoes Afroman – Because I Go High (Afrotime Rmx) Afroman – Because I Got High (Geno Rmx) Airscape – L' Esperanza Alanis Mrissette - Ironic Albert One – Music Alcazar – Sexual Guarantee Alcazar – Crying At The Discoteque Alcazar – Crying At The Discoteque (Ext) Alex Butcher – Sweet Dreams 2002 Alice Deejay – Celebrate Our Love Alien Ant Farm – Smooth Criinal Alizee – Moi Lolita All City – The Hot Joint All Saints – Never Ever All Saints – Pure Shores Alladin Soundtrack – A Whole New World American French Machine – Frency Lover (Rmx) America – The Last Unicom Ana Oxa – Dona Con Te Anastacia & Vonda Shepars – Love Is Alive Anastacia – Freak Of Nature Anastacia – Made For Lovin' You Anastacia – Paid My Dues Andrea Brown – It's Love Andre Visior – Speed Up (Luvstruck 2002) Andre Bocelli & Zucherro – Miserere (Live) Animals – House Of The Rising Sun Animals – We're Gotta Get Out Of This Place Anne Morillo – Coming Back Annie Lennox – A Whiter Shade Of Pale Annie Lennox – No More I Love You Ant And Dec – Where On The Ball (Official England World) Antique – Opa Opa Aqua – Bumblebees Artful Dodger – Moovin Too Fast Atb – Hold You (Clubb Mix 2) Aurora – The Day It Rained Forever Aurora – The Day It Rained Forever (Radio Edit) Aventura - Obsession Atfc – I Was Made To Love (Vocal Mix) Avril Lavigne – Complicated Azc – Thinking Of You Azul Azul – La Bomba Babylon Zoo – Spaceman Backstreet Boys – Drowning Backstreet Boys – I Want It That Way Bacorde Brothers – Dooh Dooh ( Darude Vs. Js16) Bad Cash Quartet – Big Day Coming Baha Men – Shake It Like That (Club Rmx) Bahaq Men – You All That Barcode Brothers – Keep Me From The Rain Barbra Streisand - Woman In Love Barthezz – On The Move Basement Three – Everytime I Say Beck – Loser Bel Amour – Bel Amour Bel Amour – Mind In Motion Belinda Carliplace On Earth Belinda Carlisle – Heaven Is A Place On Earth Bellini – Samba De Janeiro Ben E King – Stand By Me Benjamin Diamond – Playing With Myself Berlin – Take My Brathe Away Beyonce Knowels Feat. Jay Z – Crazy In Love Big Gun Bill Haley – Rock Around Clock Bill Halley – See You Later Alligator Bill Medely & Jennifer Warnes – The Time Of My Life Bill Whiters – Lovely Day Billy Idol – Cradle Of Love Billy Idol – Mony, Mony Billy More – Lonelies Billy More – Up & Down Billy Ocean – Get Outta My Dreams, Get Into My Car Billy Ocean – Romancing The Stone Bini & Martini – Burning Up Black Eyed Peas – Shut Up Black Sabbath – Paranoid Blame – Aplril Moon Blu Cantrell Feat. Sean Paul – Breathe Blue Naturre – Now We Are Free Blumchen – Heut Is Mein Tag Blur – Song 2 Blur - Tender Bob Dylan - Blowin In The Wind Bob Dylan – I Want You Bob Dylan – Just Like A Woman Bob Dylan – Pat Garret & Billy The Kid Bob Marley – Sugar Sugar 2001 Bob Sinclair – Darlin' Bob Sinclair – My Only Love Bobby Mcferrin – Don't Worry Be Happy Bodycount – Street Lobotomy Bomfunk – Mcs Ft Bonfire – You Make Me Feel Bonnie Tyler – I Need A Hero Bonnie Tyler – Total Eclipse Of The Heart Booker T & The Mg's – Green Onions Boomtown Rats – I Don't Like Mondays Born On The 4. Of July (03'42'')Boston – More Than A Feeling Brandy – Missing You Brandy Feat. Ray Jay – Another Day In Paradise Braveheart Themes Brian Adams & Mel C – When Yo're Gone Boney M. – Daddy Cool 2001 Brooklyn Bounce – Bass Beats And Melody Brooklyn Bounce – Born To Bounce Bruce Springsteen – Born In The Usa Bruce Springsteen – Philadelphia Bubbles – I'll Be There (Ooh La La) Bus Stop Feat Carl Douglas – Kung Fu Fighting Bush – Coming Down Bush – Swallowed Byrds – Mr Tambourine Man Byrds – Turn! Turn! Turn! C Block - Summertime C Block – The Future Is So Bright Captain Joy – My Sunshine Cardigans & Tom Jones – Burning Down The House Carl Perkins – Blue Suede Shoes Carrapicho Feat. Chilli – Rivers Of Babylon Cassandra – Dooobi Dooobi Doo – Don't Be Shy Ccr – Sweet Home Alabama Celine Dion – The Power Of Love Celine Dion – Titanic Chante Moore – Strainght Up Charlotte Nillsen – You Got Me Goin' Crazy Chic – Chocolate Salty Balls Chic – Good Times Chic – La Freak Chilly Feat. Carrapicho – Tic, Tic, Tac Chis Isaak – Wicked Game (Instrumental) Chris Anderson & Dj Robbie – Last Night Chris Rea – Road To Hell Christina Aquilera – Lady Marmelade Christina Millian – When You Look At Me Christine Anu – Sunshine On A Rainy Day (Rmx) Chubby Checker – The Twist Chuck Berry – Johhny B. Good Chuck Berry – You Never Can Tell Chumba Wamba – Tub Thumping Cindy Lauper – After The Time Cindy Lauper – True Colors Cj Stone – Shining Star Cleptomaniacs Feat. Bryan Chamners – All I Do Clint Eastwood – The Good The Bad And The Ugly Coldplay – Yellow Common Feat. Macy Gray – Ggeto Heaven Conershop – Brim Full Of Ash Connels – '74 – '75 Coolio –C U When U Get There Extended Version Coolio – Gangsta' S Pardise Cosmic Gate – Exploration Of Space Counting Crows – Long December Craig David – 7 Days Craig David – Rendezvouz (Rmx) Cranbraries – Zombie Crash Test Dummies – Mmm Mmm Mmm Mmm Creedence – Down On The Corner Creedence Clearwater Revival - I Put A Spell On You Crowded House – Don't Dream It's Over Cult – Sweet Soul Sister Culture Beat – Mr Vain Culture Club – Do You Really Want To Hurt Me Culture Club – Karma Chameleon Cure – Just Like Heaven CJ Bolland - Sugar is Sweeter (Armand Van Helden Mix) Cyndi Lauper – Time After Time Cypress Hill – Lowrider D. Devils – Judgement Day Da Rick – Lucifer (Spooky Edit) David Bowie – Lovin The Alien Daddy Dj – Daddy Dj (Club) Daniel Lemma – If I Used To Love You Dante Thomas Feat. Pras – Miss California Daroo G. – Say What's On Your Mind Darell Labrado – Master Blaster Jammin (Dance Blaster) De Nire Feat. Troy Parrish – Rock With You Debelah Morgan – I Remember Dee – Want You To Go Deep Blue Something – Breakfast At Tiffanys Deep Forest – Sweet Lullaby Deep Purple – Smoke On The Water Deep Swing – In The Music Def Lepard – Get Rocked Del Shannon – Runaway Demon Vs. Heartbreaker – You Are My High Denis The Menace – My Friend Is A Deeday Dennis Taylor – Smile Depech Mode – Dream On ( Remix) Desireless – Voyage, Voyage Desperado – El Mariachi Destiny's Child – Bootylicious Destiny's Child – Survivor (Digital Black N-Groove) Dexys Midnight Runners – Come On Eileen Diana Guy – Shy Guy Diana King – Bad Boys Diana Ross – Upside Down Dido – Here With Me Dire Straits – Six Blade Knife Dirty Dancing Soundtrack – The Time Of My Life Disco Tex Presents Cloudburst – I Can Cast A Spell Dj Aligator Project – Doggy Style Dj Dado Feat. J. White – You And Me Dj Encode – I See Right Throught To You Dj Jurgen Feat. Alice Deejay - Better Off Alone Dj Otzi - Hey Baby (Uhh, Ahh) [Radio Mix] Dj Red Vs. Dj's At Work - Rhythm And Drums 2001 Dj Tonka - Dont Be Afraid (To Let Yourself Go) Don Mclean – American Pie Donna Summer – Hot Stuff Doobie Brothers – Long Train Runnin Doen Low – Johnny B. Br. Alban – Born In Africa Drifters - Save The Last Dance For Me Duran Duran – A View To A Kill Dusty Springfield – In Private Earth, Wind & Fire - Boogie Wonderland Eartha Kitt - This Is My Life (Attack Mix) Eddie Cockhran - C'mon Everybody Eddie Cockhran - Nervous Breakdown Eddy Grant - Electric Avenue 2001 Eddy Grant - Gimme Hope Jo'anna Efter Plugget – Caramell Ellinor – If You Wait For Me Elton John – Candle In The Wind Elton John – Levon Emf – Unbelievable Eminem – Stan Emma Bunton – What Took You So Long En Vogue – Don't Let Go En Vogue – Riddle Enrigue Iglesias – Bailamos Enrique Iglesias – Be With You Enrique Iglesias – Escape Enrique Iglesias – Hero Enrique Iglesias – Hero (Metro Mix) Enjoy – Time After Time Eric Clapton – Layla Erika - Relations Eros Ramazzotti – Se Bastasse Una Bella Cancone Eros Ramazzotti – Cosa Della Vita' Eros Ramazzotti – Un' Altra Te Eskobar – Tumbling Down Europe – The Final Countdown Eurytmics – Sweet Dreams Everlast – What It's Like Everly Brothers – Bye Bye Love Eye To Eye & Taka Boom - Just Can't Get Enough F.R. David – Words Faith No More – A Small Victory Faithless – We Come 1 Fast Domino – Bluberry Hill Fergal Sharkey – A Good Heart Fiction Factory – Feels Like Heaven Filur – It's Allright Fine Young Cannibals - She Drives Me Crazy Flash And Pan - Midnight Man Fleetwood Mac - Little Lies Flying Steps - Breakin' It Down Fonzie – Love Fools Garden – Lemon Tree Foreigner - I Want To Know What Love Is Fragma – Tocas Mircacle Fragma Feat.Maria R. - Everytime You Need Me France Gall – Ella, Elle L'a Frank Sinatra – My Way Frankie Valli – Grease Freddie Mercury – The Great Pretender Freddie Mercury And Montserrat Caballe - Barcelona French Affair – Sexy Fugees – Ready Or Not Fugees – If I Ruled The World Fugees – No Woman No Cry Fugees . Killing Me Softly Fun Loving Criminals – Fun Loving Criminals Fun Loving Criminals – Scooby Snacks Funkmaster Flex Feat Faith Evans - The Good Life Funksar De Luxe - Give Me You Fyc - She Drives Me Crazy Gabrielle - Out Of Reach Gina G. - Ti Amo Gabrielle – Rise Gajdo – Besame Mucho Garbage – I', Only Happy When It Rains Garbage – Stupid Girls Garcia – Kalimba De Luna Gareth Gates – Unchained Melody Gary Moore – Still Got The Blues Gary Moore – Walking By Myself Gazebo – I Like Chopin Genesis – I Can't Dance Genesis – Invisible Touch Genesis – Jesus He Knows Me Genesis – No Son Of Mine Geri Hallwell – Mi Chico Latono Geri Hallwell – It's Raning Man Geri Hallwell – It's Raining Man (Almighty Mix Edit Gigi D'agostino – I'll Fly You Gidi D'agpstino – La Passion Giorgio Morder – Lady Lady (From Flashdance) Gipsy Kings – Magia Del Ritmo Girlz Feat. Duchi Davoy - This Is My Life Gloria Estefan – Dr. Beat Gloria Estefan - Conga Gloria Gaynor – I Will Survive Goldfinger – 99 Red Baloons Gorilaz – Clint Eastwood Longer Gouryella – Tensai Green Day – When I Come Around Greig Peer Gynt – Morning Guano Apes – Open Your Eyes Guess Who – Posse Have You Written Anything Lately - Somebody Kill Me Heart - All I Wanna Do Is Make Love To You Henry Rollins Band - Liar Hermes House Band - Life Is Life 2002 Hermes House Band - Que Sera Sera Hi Gate - Gonna Work It Out Hole – Calebrity Skin Hooters – Johnny B. Hootie&The Blowfish – Hold My Hand Hootie & The Blowfish - I Go Blind Hootie & The Blowfish - Let Her Cry Hootie & The Blowfish - Only Wanna Be With You Hornettes - Be My Baby Hot Chocolate - You Sexy Thing Hotel California I Heard Trozght The Grapevine I Just Called To Say I Love You Iggy Pop – Candy Iggy Pop – Lust For Life Iggy Pop – The Passenger Imanni – Where Are You Ini Kamoze – Prea-A-Porter Ini Kamoze – The Hotstepper Inxs – Mystify Inxs – Never Tear Us Apart Irene Cara - Flashdance Soundtrack - What A Feeling Iron Maiden – Fear Of The Dark Jamelia – Supestar Janet Jaques Smoothie – Love And Evil Jamiroquai – Cosmic Girl Jamiroquai – Travelling Without Moving Jamiroquai – Virtual Insanity Janet Jackson – All For You( Dj Quick Remix) Jay-Z Wit R.Kelly - Guilty Until Proven Inocent Jennifer Lopez - If You Had My Love Jennifer Lopez – Waithing Fot Tonight Jennifer Lopez - Play (Full Intention Mix) Jennifer Paige – Crush Jerry Lee Lewis – Breathless Jerry Lee Lewis – Great Balls Of Fire Jessica – How Will I Know Jessica Folker – Crash Like A Wrecking Ball Jessica Jay – My Macho Jessica Simpson – A Little Bit Jimi Hendrix – Foxy Lady Jimi Hendrix – All Along The Watchtower Jimi Hendrix – Hey Joe Jimi Hendrix – Purple Haze Jimmy Cliff – Cool Runnings Joan Jett & The Heartbreakers - I Love Rock And Roll Joan Osborne – One Of Us Joe Satriani - Always With Me, Always With You John Lennon – Imagine John Travolta & Olivia - Summer Nights John Travolta & Olivia - You're The One That I Want John Waite - Missing You John One – Conteplation (Rmx) Johnny Logan - Hold Me Johnny Logan - Hold Me Now 2001 (Promo Edit) Joselyn Brown Vs. Earth ,Wind & Fire - Belive Josh Groban - My December Josh Gorban – Vincent Joy Erniquez - Shake Up The Party (Pound Boys Fiesta Edit) Junior Jack - My Peelings (2001 Remix) Junior Jack – Thill Me K.C. & The Sunshine Band - That's The Way Kaci - Seventh Wonder Of The World (New Mix) Kansas - Dust In The Wind Kaoma – A La Media Noche Kaoma – Lambada Karen Ramirez – Looking For Love Katrina & The Waves – Walking On Sunshine K-Ci & Jojo - All My Life Keith & Shane - Girl You Know It's True Kelly Lorenna - Tell It To My Heart (Flip & Fill Rmx) Kelly Osbourne - Papa Don't Preach(1) Killer - All I Want Kim Carnes - Bette Davis Eyes Kim Lukas - All I Really Want Kim Wilde - Loved Kim Wilde – You Keep Me Hangin'on Kings – Till The End Of The End Kings – You Really Got Me Klf – Doctor Who Klf – Last Train To Trancentral Kool & The Gang – Celebration Kosheen - Catch Kosheen – Hungry La Bouche – Sweet Dreams Labelle – Lady Marmelada Lady Wiolet – Calling Your Name Laid Back – Sunshine Reggae Last Ketchup – The Ketchup Song Laura Pausini & Phill Collins (Live) Leann Rimes – Cant Fight The Moonlight (Rmx) Lemonheards – Mrs Robinson Lenny Kravitz – Black Velveteen (Rmx) Level 42 – Lesson In Love Lido Brothers – Mambo Italiano Lighthouse Family – High Lido Brothers - Mambo Italiano Lil' Bow Wow Feat.Jagged Edge - Puppy Love Lil' Kim Ft.Da Brat,Lefteye,Missy - Not Tonight (Rmx) Limahl - Neverending Story Lion King - Can You Feel The Love Tonight Lionel Richie – Hello Lionel Richie – Say You, Say Me Lips Inc. – Funky Town Liquido – Narcotic Lisa Stansfield - All Around The World Lisa Stansfield - Let's Just Call It Love Little Richard - By The Light Of The Silvery Moon Little Richard - Long Tall Sally Little Richard - Tutti Frutti LL Cool J Feat. Spax - Blink, Blink Lolly – You Can Feel It Loona – Baila Mi Ritmo Loona – Rhythm Of The Night Loona – Viva El Amor Los Umbrellos – Non Tengo Dinero Lotus - Within Or Without You (Mr.Sam's Rmx) Louis Armstrong - What A Wonderful World Louise Armstrong - Good Morning Vietnam Lucrezia - Lookin' For Love (Roy Malones Edit) Lutricia Mcnet - Just The Way Lynard - Stuck In The Middle With You Lynard - Sweet Home Alabama M - Pop Music M & S Presents Girl Next Door - Salsoul Nugget Macy Grey - Sexual Revolution Madonna - Beautiful Straingers Madonna - Don't Tell Me (Vission Remix) Madonna - What It Feels Like For A Girl (Rmx) Mamma Cass - French Kiss Man At Work - Down Under Mando - Never Let You Go Manic Monday_The Bangles Manic Street Preachers - Let Robeson Sing Manic Street Preachers - Ocean Spray Manic Street Prechers - If You Tolerate This Manu Chao - Me Gustas Tu Manu Chao - Merry Blues Manu Chao - Mister Bobby Marc Et Claude - Loving You Marcus - Pop Music Maria Mckee - Show Me Heaven Maria N - I Wanna [Radio Version] Maria Rubia - Say It Mariah Carey - Without You Mark Anthony - You Sang To Me Mark Anthony- You Sang To Me Markus - Elektronik Mary Fun - There She Goes Mary J. Blige - Familly Affair Masterboy - Perque Te Vas Matia Bazar - Questa Nostra Storia D'amore Mauro Picollo - Like This Like That Maxee - When I Look Into Your Eyes Maxi Priest - Wild World May Y Mas - Koyaanisqati Members Of Mayday - 10 In 01 (PDV Short Remix) Men At Work - Down Under Meredith Brooks - Bitch Metallica - Enter Sandman Michael Bolton - Hercules Michael Jackson - Free Willy 1 Michael Jackson - I Baby Michael Jackson - Outkast Michael Jackson & Siedah Garrett - I Just Can´T Stop Lovin Guy Mike Oldfield - Moonlight Shadow Mike Oldfield - Sentinel Mindbenders - Groovy Kind Of Love Miss Teeq - All I Want (Sunship Mix) Mission Impossible Moby - Natural Blues Moby - Why Does My Heart Feel So Bad Modern Talking - Last Excit To Brooklyn Modern Talking - You`Re My Heart... Monty Python - Penis Song Mooby Blues - Night In White Satin Mop - Cold As Ice Morichiba - Rome Wasn't Built In A Day MP2 - Azzuro Mr. Mister - Broken Wings Mr.Big - To Be With You Murcielago Feat. C.Kashala - Los Americanos Mystera VI - 1 Mythos N DJ Cosmo - The Heart Of The Ocean N Sync - Gone Nana - Lonely Nana - Remember The Time Nazareth - Love Hurts Neil Sedaka - Oh Carol Neil Young - Heart Of Gold Neil Young - Helpless Nek - Laura Non C`E Nek - Pieno D´Energia Nelly Feat Kelly Rowland - Dilemma Nelly Feat. City Sput - Ride With Me Nena - 99 Luftballons Neneh Cherry - 7 Seconds New Order - Blue Monday Nick Cave & Kylie Minogue - Wildrose Nick Cave & P J Harvey - Henrylee Nick Cave-Wild Rose Nickelback - This Is How You Remind Me Nigell - Follow da leader Nik Kershaw - Wouldn't It Be Good Nik Kershwaw - Wounded Nina Simone - Sinnerman Nirvana - Lithium Nirvana - Smells Like Teen Spirit No Angels - Daylight in your eyes No Angels - Daylight in your eyes (ext) No Angels - Rivers of joy No Angels - Still love with you No Angels - When the Angels sing No Doubt - Don't speak No Doubt - Its My Life No Doubt - Just a girl No Doubt -Underneath It All Nofx - Champs elysees Oasis - Live forever Oasis - Whatever Offspring - Gotta get away Offspring - Original Prankster Offspring - Parodie Britney Offspring - The kids aren't all right Offspring - Why Dont You Get A Job Olivia - Bizounce (radio edit) Omega - The girl with pearl's hair One Love - I don't know Opus - Life Is Life Otis Redding - The dock of the bay Ottawan - D.I.S.C.O. Panjabi MC - Mundian To Bach Ke (Knight Rider Remix)(2) Paola & Chiara - Amore mi dai Paola & Chiara - Festival (Fargetta mix) Paola & Chiara - Fino alla fine Paola e Chiara - Un Mondo Pieno D'amore Partibrejkers - Kreni prema meni Passengers - Miss Sarajevo Patricia Manterola - The rhythm Patrick Cowley & Sylvester - Do You Wanna Funk Patrick Hernandez - Born To Be Alive Paul Johnson - Get get down (remix) Paul McCartney & Stevie Wonder - Ebony&ivory Paul Simon - You Can Call Me Al Paul Young -Whenever i lay my heart Paulina Rubio - Don´t say goodbye (remix) Pearl Jam - Last Kiss Pennywise - Down Under Pennywise - Stand by me Percy Sledge - When a man loves a woman Peter Andre - Mysterious girl Phats & Small - Feel good Phats & Small - Turn Around Phil Colins - Another Day in Paradise Phil Collins - One more night Phil Collins - One More Night Pink - Get the party started Pink Panther Theme Planet Funk - Inside all the people Platters - Only you Platters - Only you (and you alone) Platters - Smoke Gets in Your Eyes Pogues - Dirt old town Pogues - Summer In Siam Police - Every Breath You Take Pras - Geto Superstar Prezioso - Bonjour Prezioso - Emergency Prezioso - Tell me why Prince - Purple Rain Procol Harum - Whiter Shade Of Pale Prodigy - Climbatize Prodigy - Firestarter Public Domain - Operation blade Public Domain - Rock da funky beats R. Kelly - The world's greatest Radiohead - Creep Rage against the machine - Killing in the name Ram Jam - Black Betty Ramones - Have you ever seen the rain Ramones - Needles and pins Ramones - Out of time Ramones - Pet cemetry Ratty - Sunrise (here i am) Ray Petterson - Corrine Corrina Rba - No alternative Reamon - Be Angeled Rednex - Cotton Eye Joe Reel big fish - Take on me Re-Flex - Ubap Reflex feat. Mc Viper - Put your hands up Regina - You don't fool me Rem - Imitation of life Rembrandts - I'll be there for you Republica - Ready to go Richard D. - Enamorada Richard Marx - Right here waithing Richard Sanderson - Reality Richie Valens - La bamba Rick Astley - Never Gonna Give You Up Ricky Martin - Livin la vida loca Ricky Martin - Private Emotion Ricky Nelson - Hello Mary Lou Right Balance - System one Right Said Fred - Your my mate Righteous Brothers - You've lost that loving feeling Rigina Belle&Peabo Bryson - Aladdin Rita Guerra - Pormenores Ritchie Valens - La Bamba Rmb - Deep down below Robbie Williams - Something stupid Robbie Williams - Supreme Robert Plant - Big log Roberta Flack - Killing Me Softly Robin Beck - First time Robin Cock - Just around corner Robin Cook - Susanna 2002 (ext) Rockell - What u did 2 me (JP's radio edit) Rod Stewart - Sailing Roxette - It must have been love Roxette - Listen to your heart Rollies - He ain't heavy, he ain't my brother Rose Royce - Carwash Roxy Music - Jealous gay S Club 7 - Don't stop movin' Sade - By Your Side Sade - Lovers Rock Sade - No Ordinary Love Sade - Smooth Operator Safri Duo - Baya-Baya Safri Duo - Played-a-live (The bongo song) Sam & Dave - Soul Man Sam Brown - Stop Sam Cooke - Cupid Sam Cooke - Twistin' the Night Away Sam Cooke - Wonderful world Santa Esmeralda - Don't Let Me Be Misunderstood Santana - Black Magic Woman Santana - Put Your Lights On Santana - The Game Of Love Sarah Condor & Wyclef Jean - One nite stand (video version) Sarah Connor - From Sarah with love (dance mix) Sash - Adelante (maxi ver) Sash - Luna lena Sash - Together again Sasha - Here she comes again Sasha - I feel lonely Scorpions - Wind of change Scorpions - You And I Scot & Leon - Shine on Scott McKenzie - Forrest Gump Seal - Kiss From A Rose Seven Seconds - 99 Red Baloons Shaba - Do you know Shaggy - Hope Shaggy - Sexy body girls Shaggy feat. Rayvon - Angel Shakatak vs.Wackside - Down on the street 2001 Shakira - Underneath Your Clothes Shania Twain - That don't impress me much Shanks & Bigfoot - Sweet Like Chocolate Sharm Jey presents Mirage - Everybody dance Silver - Forever in love Simon and Garfunkel - El condor pasa Simon And Garfunkel - The Graduate Simon and Garfunkel - The sound of silence Sinead O' Conor - Nothing compares 2 U Sinead O'Connor - Nothing compare to us Sister Bliss & John Martin - Deliver me Sister Sledge - We are family Sisters oF Mercy - Temple of Love Sixpence none the richer - Kiss me Ski (Oakenfall) - Where did the love go Skunk Anansie - Hedonism Smashing pumpkins - The end is the begining is the end Smokie - Alice Smokie - Oh Carol Sonique - It feels so good Sonique - Sky Sono - Keep control Sophie Elis Bextor - Get Over You Sound De-Zing - Hapiness Sound Garden - Blackhole Sun Spandau Ballet - True Sparkle feat.Memphis Bleek - Good life Spectro - Angel Spice Girls - Tell me why (Thunderpuss rmx) Spin Doctors - Two princes Spooks - Karma hotel Starship - Nothing´s gonna stop us now Steppenwolf - Born To Be Wild Stereo Mc's - Deep down & dirty Steve Wonder - I just called to say I love you Stevie Nicks feat. Tom Petty - Stop draggin´ my heart around Styx - Babe Sueza - I wanna feel Sugababes - Round round (album version) Sugarbabes - Hole In The Head Sunbeam - One minute in heaven Survivior - Eyes Of The Tiger Survivor - Eye of a tiger T Seven - Passion T´PAU - China in your hand Tahiti 80 - Love from outher space Talking Heads - Once in a lifetime (short vocal mix) Tanel Padar & Dave Benton & 2xl - Everybody Tarkan - Sikidam Tarkan - Simarik Temptations - My girl Tenth Planet - Ghosts (Vincent de Moor remix) Texas - Summer sun The 69 Eyes - The chair The Bangles - Eternal flame The Beatles - Let it be The Beatles - Oh! Darling The beautiful south - Song for whoever The Bee Gees - Stayin' Alive The Calling - Wherever You Will Go The Carsh - Drive The Clash - Should I Stay Or Should I Go The Commitments - The Commitment The Connels - 74-75 The Corrs -Would you be happier The Cranberries - Animal Instinct The Doobie Brothers - Long Train Runnin' The Frank Popp Ensemble - Hip Teens Dont Wear Blue Jeans(1) The Full Monty - Donna Summer The Gibson Brothers - Que Sera Mi Vida The Jacksons - Blame It On The Boogie The Love Affaire - Everlasting love The Pogues - Haunted The Pointer Sisters - I'm So Excited The Pretenders - Don t Get Me Wrong The Pretenders - I Will Stand by You The Primitives - Crash The Prodigy - Firestarter (Edit) The Rhythm System - The rhythm (main) The Rolling Stones - Angie The Stranglers - Golden Brown The Tremeloes - Silence is golden The Whispers - And The Beat Goes On Tiziano Ferro - Il confine Tiziano Ferro - Imbranato Tiziano Ferro - Le cose che non dici Tlc - No Scrubs Tlc - Unpretty Tlc - Waterfalls Tom Jones & Stereophonics - Mama Told Me Not To Come Tom Jones vs. Mousse T - Sex Bomb Tom Novy feat.Lima - Music is wonderland Tom Petty - Free Fallin' Tomjones - Notunusual.Mp3 Tommy Grant & Nancy Khania - I belive Toni Braxton - He Wasnt Man Enough Toni Braxton - Unbreak my heart Toto - Africa Tracey Ullman - Breakaway Tukan - Light a rainbow Tyrese - I like them girls UB40 - I Got You Babe UB40 - Red Red Wine UB40 - Since I met you lady Ugly Kid Joe - Everything About You Ultra Nate - Get it up (The feeling) Usb - Club tropicana (PROMO) Vanessa Mae - Destiny (original mix) Vangelis - Chariots of fire Vengaboys - Shalala Lala Video Killed The Radio Star Village People - Y.M.C.A. Violent femmes - Twister in the sun Wagner - Ride of the Valkyries Walker Brothers - The sun ain't gonna shine anymore Wallflowers - Heroes Warren G - What's love got to do with it Warren G. - Lookin' at you Westide - Love really hurts without you Wham - Carelless whisper Whitesnake - Here I go again Whitney Houston - Greatest love of all Whitney Houston - I will always love you Who - Happy Jack Who - My generation Wild Orchid - Stuttering Will Smith - Men In Black Wyclef Jean - Perfect gentleman (remix) X-Treme - Baby blue X-Treme - Love you too X-Treme - Tell me York ft.Jamalia - Jastamba Zucherro & Crawford Randy - Diamante Zucherro & Paul Young - Senza Una Donna ZZ Top - Blue jeans blues
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 15:17 | Zaključano
[u][b]NOVI ALBUMI[/b][/u] 4 Skins - The Best Of The 4 Skins 7 Seconds - Scream Real Loud 10.000 Maniacs - Mtv Unplugged 16 Horsepower - Clogger (Single) 16 Horsepower - Olden 883 - Hanno Ucciso L'uomo Ragno Acdc - Back In Black Adriano Celentano - Gelosia Al Bano E Romina Power - Felicita Alanis Morissette - Mtv Unplugged Alanis Morissette - Supposed Former Infatuation Junkie Alicia Keys - Songs In A Minor All - Allroy's Revenge All - Live Plus One All Saints - Saints & Sinners Amici 2004 - Vivo Per Lei Analena - 4 Track Demo Angie Stone - Mahogany Soul Anna Oxa - Donna Con Te Articolo 31 - 2030 Ash - 1977 Ash - Meltdown B-52's - Good Stuff Bad Manners - Forging Ahead Bad Manners - Heavy Petting Bambi Molesters - Intensity! Bambi Molesters - Sonic Bullets - 13 From The Hip Basque Dub Foundation - Bdf Meets Loud & Lone Beastie Boys - Check Your Head Beastie Boys - Ill Comunicatin Beastie Boys - Paul's Boutique Beck - Guero Beck - Mellow Gold Birthday Party - Prayers On Fire Black Flag - Damaged Black Flag - Family Man Bob Dylan - Another Side Of Bob Dylan Bob Dylan - Highway 61 Revisited Boss Hog - Boss Hog Boss Hog - Cold Hands Bouncing Souls - Hopeless Romantic Bruce Springsteen - Born In The U.S.A Bruce Springsteen - Greetings From Asbury Park, New York Bruce Springsteen - Nebraska Buju Banton - Til' Shilon Burning Heads - Taranto Butthole Surfers - Rembrandt Pussyhorse Calexico - Hot Rail Calexico - Spoke Camaleonti - Eternita' Captain Beefheart - Captain Beefheart At His Best Captain Beefheart - Mirror Man Cash Money - Halos Of Smoke And Fire Chixdiggit - Born On The First Of July Chixdiggit - From Scene To Shining Scene Chris Murray - The Adventures Of Venice Shoreline Chris Chumbawamba - Anarchy Cinkusi - Zeleni Kader Claudio Baglioni - Incanto Cypress Hill - Black Sunday Cypress Hill - Skull & Bones Darko Rundek - Ruke Datsuns - Outta Sight Outta Mind Dead Can Dance - The Serpent's Egg Dead Men Walking - Original Motion Picture Soundtrack Death In Vegas - Contino Sessions Debeli Precjednik - Fist From The East Debeli Precjednik - Rat Her Burnt His Records Debeli Precjednik - Tributeto Zli Farmeri Descendents - Everything Sucks Descendents - Merican (Ep) Desmond Dekker - Greatest Hits Destiny's Child - Survivor Destiny's Child - The Best Of Detroit Cobras - Love Life & Leaving Detroit Cobras - Mink Rat Or Rabbit Deus - No More Loud Music Down By Law - All Scratched Up! Down By Law - Last Of The Sharpshooters Dr. Ring Ding - The Best Of Dropkick Murphy's - Do Or Die Edith Piaf - The Best Of Elastica - Elastica Eminem - The Eminem Show Eminem - The Slim Shady Lp Ennio Morricone - Metello Ennio Morricone - The Best Of Eros Ramazotti - Hitovi Everlast - Whitey Ford Sings The Blues Faith No More - Introduce Yourself Faith No More - Live At Brixton Academy Faith No More - The Real Thing Flogging Molly - Swagger Foo Fighters - The Colour And The Shape Frank Black - Teenager Of The Year Franz Ferdinand - Franz Ferdinand Friends Of Dean Martinez - Random Harvest Fugazi - Argument Fugazi - End Hits Fugazi - In On The Killtaker Fun Lovin' Criminals - 100% Colombian Fun Lovin' Criminals - Loco Fun Lovin' Criminals - Come Find Yourself Gang Of Four - Entertainment! + Yellow (Ep) Gang Of Four - Solid Gold Garbage - Version 2.0 Gianluca Grignani - L'aiuola Giorgia - Come Saprei Girls Against Boys - Disco Six Six Six Girls Against Boys - Park Avenue Girls Against Boys - Nineties Vs. Eighties Gorillaz - Gorillaz Green Day - American Idiot Green Day - Dookie Gustafi - Vracamo Se Odmah Gustafi - Za Rad Tebe I Druge Kante Hellacopters - By The Grace Of God Hellacopters - Cream Of The Crap Hepcat - Live From Hoboken Hepcat - Out Of Nowhere Hladno Pivo - Dzinovski House Of Pain - Same As It Ever Was House Of Pain - Truth Crushed To Earth Shall Rise Again Hüsker Dü - Everything Falls Apart Hüsker Dü - Metal Circus Interpol - Turn On The Bright Lights Irene Cara - Hits Irene Grandi - Bisognio Di Te Italo Songs - Greates Hits Italo Disco Mix - Volumen 1 (2 Cd-A) Itals - Modern Times Iva Zanicchi - Io Ti Daro' Di Piu' Jet - Get Born Jim O'rourke - Halfway To A Threeway (Ep) Jim O'rourke - Insignificance Johnny Cash - American Iii Solitary Man Johnny Cash - American Iv The Man Comes Around Jovanoti - L'ombelico Del Mondo Jovanotti - I Giovani Jovanotti - The Best Of Joy Division - Substance Judgment Night - Music From The Motion Picture Kemuri - 77 Days La Viecia Batana - La Boscaiola Lambchop - Is A Woman Lambchop - Nixon Lambchop - What Another Man Spills Lazy Cowgirls - I'm Goin' Out And Get Hurt Tonight Lcd Soundsystem - Lcd Soundsystem (Cd1+Cd2) Let 3 - El Desperado Let 3 - Jedina Lidija Percan - America Lucio Battisti - La Collina Dei Ciliegi Lucio Dalla - Piazza Grande Madness - Divine Madness Madness - Universal Madness (Live In Los Angeles) Mango - Ti Porto In Africa Mano Negra - Puta's Fever Manu Chao - Radio Bemba Sound System Marco Masini - Bella Stronza Maria De Filippi - Amici Mercury Rev - Deserter's Songs Mighty Diamonds - Right Time Mile I Putnici - U Dva Oka Mina - Se Tu Non Fossi Qui Minor Threat - Complete Discography Moby - 18 Moby - Play Morcheeba - Big Calm Morcheeba - Charango Nek - Laura Non C`E Nomeansno - Live & Cudly Nomeansno - Wrong Oblivians - Popular Favourites Oblivians - Soul Food Operation Ivy - Energy Oppressed - Oi Oi Music Otis Redding - The Very Best Of (Cd1) Otis Redding - The Very Best Of (Cd2) P.W. Long's Reelfoot - Remembered P.W. Long's Reelfoot - We Didn't See You On Sunday Pantera - Cowboys From Hell Pantera - Far Beyond Driven Pantera - Vulgar Display Of Power Patti Smith - Land 1975-2002 (Cd1) Penthouse - Gutter Erotica Penthouse - My Idle Hands Peter Tosh - The Toughest Pino Daniele - The Best Of Pixies - Bossanova Pixies - Doolittle Pixies - Surfer Rosa Pogues - The Best Of Portishead - Roseland Nyc Live Postmen - Revival Potshot - Singles 1996-2003 Prodigy - Always Outnumbered, Never Outgunned Ricchi E Poveri - Cosa Sei Run Dmc - Back From Hell Run Dmc - Crown Royal Run Dmc - Down With The King Run Dmc - Raising Hell Run Dmc - Tougher Than Leather Sergio Preden Gato - La Canzone Dell Amore Simon & Garfunkel - The Best Of Sin Dios - Ingobernables Ska-P - Vals Del Obrero The Aggrolites - Dirty Reggae The Black Keys - Thick Freakness The Clash - London Calling The Clash - The Clash (U.K.) The Jesus Lizard - Head - Pure The Jesus Lizard - Lash The Lazy Cowgirls - How It Looks - How It Is The Melodians - Irie Feeling The Young Gods - Second Nature Tiziano Ferro - Imbranato Toto Cotugno - L'italiano Willie Nelson - Pretty Paper Willie Nelson - The Best Of Willie Nelson Wilma Goich - Ti Amo Wu-Tang Clan - Iron Flag Ya Basta! - Lucha Y Fiesta Yidcore - Yidcore Zadruga - ...A Kak Se Ne Bi Zval Zadruga - Hiti Se Na Pleca Zadruga - Od Blata Do Neba [b]NARODNJACI[/b] [u][b]Folk Dvoje 80'e - Albumi[/b][/u] Aca Ilić – Mlada vlajna Ana bekula – Bok te kaznio Andrija Era Ojdanović – Oj milice Čobanice Angel Dimov - Plavusa Beba Selimović - Što Te Nisam Dragi Srela Davno Biljana Jevtić - Klekni i moli Biljana Jevtić – The Best Of Brača Bajić - Hitovi Branka Stanarević – Hitovi Bora Drljaća – Visegrade grade Cakana - Milica Danica Obrenic - Hitovi Dobrivoje Topalović - Crno vino Dzej - Vera Dragan Pantić Smederevac - Hitovi Dragana Mirković - Oprosti za sve Dušan Kostić - Hitovi Dušica Bilkić - Hitovi Extra nena - Hitovi Goca Stojičević - Svilen Konac Goca Stojičević - Zagrlicu Uspomene Gordana Lazarević - Opasne sitnice Goga – Kaznio me život Halid Muslimovic - Hitovi Haris Dzinović - Hitovi Ivanka Štefanović - Livadica okolo jasenje Jasar Ahmedovski - A To Nije To Jelena Bročić – Hitovi Jordan Nikolić - Hitovi Keba – Hitovi Kemal Malovčić - Hitovi Lepa Brena - Četiri Godine Lepa Lukić - Krijes Krijes Louis - Corovo Ljuba Aličić - Ne lažu ljudi Ljuba Lukić - Zorane Marinko Rotkvić - Tebe nema Meho Puzić - Hitovi Merima Njegomir - Moj Dragane Milan Babić - Neveni Milance Radosavljević - Hitovi Mile Kitić - Aldijana Miloš Bojanić - Užičko kolo Mira Skorić - Crno sunce Mira Vasiljević - Hitovi Miroslav Ilić - Jesenjska Balada Mitar Mirić - Hitovi Mladen Tomić - Hitovi Nada Obrić - Imala sam Narodne - Remix verzije Nedeljko Bajic Baja - Da zora zna Nedjeljko Biklić - Hitovi Nikola Karović - Hitovi Nino - Ružo mirisna Predrag Gojković - Moj Zumbule Predrag Živković - Subara Prvi Glas Srbije 97' - Hitovi Rade Petrović - Hitovi Radiša Urošecić - Tamburaši Radiša Urošević - Pastirica Roki - Hitovi Saban Saulić - Plave kose Savo Radušinović - Ja ne žalim Seki Turković - Drugovi Semsa Suljaković - Prijatelji Snježana Djurišić - Topim se Šaban Saulić – Hitovi Toma Zdravković - Hitovi Vasilija - Mito bekrijo Vasilija Radojcic - Hitovi Vera Ivkovic - Hitovi Vesna Zmijanac - Hitovi Zaim Imamović - Ne tuguj draga Zoran Jovanović - Hitovi Zoran Kalezić - Suzo moja Zorica Brunclik - Ajde jano Zorica Brunclik – Djurdjevdan [u][b]Folk Dvoje 80'e – Pjesme[/b][/u] 7 Mladih – Cica Pece Rakiju A. Govedarović – Ej Kad Sam Sinoc Posla A. Bajrić – Jedan Grad, Jedna Radmila A. Jocic – Povela Je Jelka Aleksandar Borodin – Odlomak Polovetskih Igara Ansambl Sumadija – Samo Duso Bene Bojanic – Samo Pijan Mogu Boban Zdravković – Ne Dolazi U Moj San Cakana – Zapjevala Sojka Ptica Ceca – Pustite Me Da Ga Vidim Ceca – U Snu Ljubim Medna Usta Cedomir Pesic – Daj, Djevojko Cedomir Pesic – Zora Rudi, Dan Se Bijeli Cerovac – Svileni Konac Cune – Janicar D. Krkic – Caj Goro Lane Moje D. Sekulic – Aj Gdje Si Dragi Ziva Zelja Moja Dah – Sosana Dara Bubamara – Tamburasi Moji Svirajte Mi Vi Dj Perisic – Od Djevojko Djindjo Moja Dj Perisic – Pokraj Save Bagrem Drvo Raste Djuric Runjajic – Golubice Bela Dobrivoje Topalovic – Kosili Smo Seno Dobrivoje Topalovic – Vodenicar Dragica Kondic – Tekla Reka Lepenica Dragisa Prvoluk – Samo Vlajne Ljubim Dragica Sekulic – Gresnica Ferid Avdic – Dijana Ljubavvi Folk Megamix – Imao Sam Folk Megamix – Krcma U Planini Grupa Pevaca – Oj, Ovcare, Beli Jaganjcare Grupa Pevaca – Otvor Prpzpr Curice Malena Halid I Dona – Svirajte Nesto Narodno Nanka Paldum . Voljela Sam Voljela Hasan Dukic – Ne Vjeruj Zeni Koja Suze Lije Hasan Dukic – Potrazi Me Ne Bi Bilo Tesko Himzo Polovina – U Lijepom Starom Gradu Hoki -. Nazdravite Drugovi Hoki – Pjevaj Prijatelju I Stefanović – Lepo Li Je Cobanica Biti Ipce – Ja Te Volim On Te Ima Ipce – Placite Oci Moje Ismet Krcic – Dje Se Cuje To Veselje Izvornika Milosevic – Jecam Znjela Izvornka Milosevic – Prazna Soba Prazan Stan Ksenija Cicvarić – Djevojka Je Momku Prsten Povracala Kvaka – Navali Se Sar Planina Ljuba Alicic – Mico Ljuba Lukic – Sta Mi Zivot Unaci Sada Ljuba Nedeljkovic – Budi Hrabra Na Rastanku Makedonija – Na Srce Mi Lezi Marinko Rokvic – Mislio Sam Svaki Dan Marinko Rokvic – Nepoznati Ljudi Muhamed Serbezpovski – Zasto Su Ti Kose Pobelele Druze Mujakanovic – Plakala Si Sinoc Na Rukama Mojim Neskovic – Srecan Ti Rodjendan Sunce Moje Petar Grubic – Ti Prolazis Sneg Polako Pada Predrag I Dragan Tanasijevic – Visnjicica Rod Rodila Predrag Gojkovic – Stari Ciganin Rade Jorovic – Aj Je Lepo Biti Sladak Rade Petrovic – Plastirica Rade Petrovic – Sumadijo Ko Bi Tebe Ostavio Reni I Era – Mercedes Rizo Hamidovic – Otvor Karte Ciganko Roki – Zena Rule – Ona Ona Samo Ona Saban Bajramovic – Djelem Djelem Sasa Matic – Gresnica, Bludnica Sasa Matic – Hajde Jelo Sasa Matic – Maskara Sedmorica Mladih – Lepa Jana Sejo Pitic – Hej Najdraze Ljubavi Selimova – Belo Lice Ljubim Silvana Armenulic – Nad Izvora Vrba Se Nadnela Silvana Armenulic – Niz Polje Idu Babo Sejmani Slavko Banjac – Dodir Kao Led Slavko Banjac – Ostavi Dusa Tijelo Slobodan Mulina – Oj Livado Roso Travo Slobodan Mulina – Zlatibore Pitaj Taru Sneki – Zaboravi Me Snezana Babić – Lepe Li Su Nano Snezana Djurisic – Moj Golube Snezana Djurisic – Odakle Si Sele Srecko Jovovic – Nek Me Ne Zaborave Stanimir Petrovic – Zvezda Tera Meseca Stanisa Radosavljevic – Nju Jedino Dusa Hoce Stanisa Stosic – Lela Vranjanka Stanisa Stosic – A Kuda Si Bila Kara Koco Stela – Kud Da Idem I Gdje Da Te Trazim Usenija Redzepova – Sta Si Leno Na Golemo Vida Pavlovic – Siroce Sam Vlastimir Stojilovic – Pismo Majci Vukoslav Govedina – Pupoljak Si Bila Vukoslav Govedina – Sanja Vukoslav Govedina – Zagrli Me Tugo Zgog Tebe – Tamburasi Zivka Djuric – Bulbul M'poje Zivka Djuric _ Stojanke Bela Vranjanke Zlata Petrovic – On Me Voli Zlata Petrovic – Mirises Na Nju Zlata Petrovic – Ti Si Moje Najdraze Zlatko Stevic – Dobro Vece Selo Moje Zlatko Stavic – Volim Te Sve Vise Zora Drempetic – Otvori Mi Belo Lence Zoran Kalezic – Ne Odlazi [u][b]Folk Hitovi – Volumen No.1[/b][/u] Angel Dimov – Ovo Je Prica O Nama Hoki – Nazdravite Drugovi Nedjeljko Bilkić – Krcma U Planini Milance Radosavljevic – Zena Plave Kose Sejo Pitic – Plava Zena Ljubomir Djurovic – Otisla Si, E Pa Neka Slobodan Ilic – Ramo, Ramo Nenad Jovanovic – Sote More Sote Boban Zdravkovic – Ne Dolazi U Moj San Nezim Eminovski – Case Lomim N Zdravkovic – Naviko Sam Ja Na Nocni Zivot Tozovac – Prazna Casa Na Mom Stolu Rizo Hamilovic – Otvor Karte Ciganko Sinan Sakic – Ej Od Kad Sam Se Rodio Miroslav Ilic – Pozdravi Je Pozdravi Saban Saulic – Bio Sam Pijanac Halid Muslimovic – Znam Za Sve Sam Kriv Novica Urosevic – Ustaj Sine, Majka Zove Halid Beslic – Necu, Necu Dijamante [u][b] Folk Hitovi – Volumen No.2[/b][/u] Zika Nikolic - Ako Me Nekada Sretnes Miroslav Radovanovic - Ti Si Zena Mog Zivota Zika Nikolic - Ja Volim Majko Ciganku Dragisa Sekulic - Gresnica Jahija - Ja Je Zovem Meni Da Se Vrati Milos Milosevic - Oci Su Moje Pune Od Dima Radisa Markovic - Neznanka Novica Negovanovic - Prodje Leto Trideseto Kvaka - Na Rastanku Aca Matic - Fato Mori Dusmanke Zoran Gajic - Rastao Sam Pored Dunava Svilen Konac - Volim Te Sve Vise Meho Puzic - Zena Prijatelja Mog Miroslav Ilic - Luckast Si Ti Tozovac - Ti Si Me Cekala Mitar Miric - Ne Diraj Coveka Za Stolom Milance Sou - Vrati Se Neno Vrati Nenad Jovanovic - Nadja Louis – Lele Lele Zika Antic - Eh Da Imam [u][b]Folk Hitovi – Volumen No.3[/b][/u] Nezir Eminovski – Case Lomim Milena Plavsic - Casu Mi Tugom Nalite Radisa Markovic – Cija Li Si Ferid Avdic – Dijana Ljubavi Boban Zdravkovic – Dodji Iz Tudjine Dusko Kulis - Drugome Dajes Sve Nada Obric - Dugo Te, Dugo Ocekujem Aca Matic - Fato Mori Dusmanke Aca Matic - Hej, Krcmarice Ferid Avdic - Izadji Mala Halid Muslimovic - Mene Je Ucilo Vreme Nenad Jovanovic - Mori Puce Puska & Ceri Moja Aliji Hoki - Nazdravite Drugovi Dusan Kostic - Ne Idi Od Mene Nezdar Solkovic - Ne Klepeci Nanulama [u][b] Folk Hitovi – Volumen No.4[/b][/u] Radisa Markovic – Neznanka Milos Milosevic – Oci Su Moje Mutne Od Dima Saban Saulic – Odlazis, Odlazis Milena Plavsic – Pisma Cu Tvoja Cuvati Sejo Pitic – Plava Zeno Slobodan Ilic – Ramo, Ramo Anjur Serbezovski – Rastanak Hasan Dukic – Sad Je Kasno Za Pocetak Saban Saulic – Snjeg Je Oped Snjezana Nenad Jovanovic – Sota Himzo Polovina – U Lijepom, Starom Gradu Beba Selimovic – U Srce Mome Zivis Samo Ti Halid Muslimovic – Ucini Bar Jedan Pogresan Korak Mile – Vuk Samotnjak Serif – Zbog Tebe Sam Vino Pijo Halid Muslimovic – Znam, Za Sve Sam Ja Kriv [u][b] Srprka Narodna kola - Albumi[/b][/u] Aca & Dragan Jović - Trend Kolo Aca Sisić - Dejino Kolo Ansambl Urošević - Hitovi Bata Kanda - Rumunsko Kolo Boban Marković – Cocek Boki Milosevic – Hitovi Braća Vasiljevic - Hitovi Boban Marković & Lajko Felix - Crni Voz Boban Prodanović - Oljino Kolo Boban Marinovic - Kola Boža I Dragi Matušić - Kola Branimir Brane Đokić - Banovo Kolo Cale - Sitan Vez Carevac - Kolo Danijela Predić - Kola Dejan Mijailović – Kola Dragiša Pavlović - Kola Dragan Tasković Taske - Žikino Kolo Ducko Petrović - Dobrin Vez Duško Petrović - Kola Fejat Sejdić - Kondorov Let Grujiči - Draganino & Darkovo Kolo Jovan Milenkovic Rala - Jablanovo Kolo Junuz Islamovic - Kola Kola Za Igru - Kola Ljubisa Sismanovic Degol - Milino Kolo Ljubodrag Radulović - Hit Kolo Manojlo Blagojevic - Zivojinovo Kolo (Violina) Milan Nikolić - Kola Mile Paunović - Vionerino Kolo Milija Gudzic Gudza - Kolo 2001 Moma Stanojević - Hitovi Najljepša Kola - Kola Novica Vukasinovic Dobrnjac - Hitovi Oliver Janković - Kola Oliver Paunović - Hitovi Orkestar Fejata Sejdića - Kola Pavle Obradović - Kola Rakobarac - Kola Slobodan Bozinović - Kolo Četvorka 2001 Srba Mišković - Bosnjački Vez Srđan Cvetković - Generacija 84 Tomica Milić - Brkino Kolo Urnebes - Kolo Homolija Velizar Matušić - Srpska Kola Viktor Matušić - Batula Vitomir Stanojević - Homoljanka Vitomir Stanojević - Jablaničko Kolo Vlaška Kola - Razni Izvođači Vojce Milovanović - Rusaljke Zoran Starčević - Omeka Kolo - 1 Zoran Vlajić - Kola Željko Cikarević - Vlaški Merak Živa Dinulović - Vlaška Ljepotica [u][b]Srprka Narodna kola - Pjesme[/b][/u] Agusevi - Perov Sa Sa Aleksandar Sisic - Svilen Konac Ana Bekuta - Nije Ljubav Kolo Ansambl Miodraga Todorovica - Koncertno Kolo Babe - Sankerica Kolo Balkan Fanatic - Ceznja Bata Kanda - Najciganskije Vasarsko Kolo Bata Kanda - Vlaski Izvor Bata Kanda - Vlauca Iz Veljkova Beba Tosic - 'Ajde, Jano, Kolo Da Igramo Biljana Jevtic - Nevestiono Kolo Boban Marinovic - Momacki Danc Boban Marinovic - Spomenar Kolo Bojan Marijokovic - Vlasko Kolo 1 (Uzivo) Boki Milosevic - Dvadesetpetorka Boki Milosevic - Razigrano Kolo Boki Milosevic - Seretsko Kolo Bozinovic - Turbo Gajde Brana Lezic - Vlasko Kolo (Uzivo) Brodicanka Kolo Carobni Koktel - Carobna Vlajna Carobni Koktel - Carobni Danc Cicino Kolo Cimeri - Danc 2003 Cimeri - Ungurjanski Drmez Damian Dinucic Dine - Kolo Djanova Duj Duj - Kolo Durmis Islamovic - Romski Cocek Dusan & Nedzad Grujic - Moravka Kolo Dusan Grujic - Zagubicanka Dusan Grujic - Zagubicanka (Uzivo) Ekstra Veki - Bisko Sou Ekstra Veki - Biskovo Hit Kolo 2001 Goran Pavlivic - Goranove Gajde Goran Pavlovic - Vlaski Trilr (Harmonika) - 1 Koletov Pe Picor - Koljica Koljica - Kicino Kolo Ljubisa Pavkovic - Kolo Iz Sumadije Ljubodrag R. - Secanje Na Miroslava Matusica Ljubodrag Radulovic - Jasenicka Sestica Ljubodrag Radulovic - Mirocka Dvojka Manojlo Blagojevic - Marijino Kolo (Violina) Manojlo Blagojevic - Narodno Kolo (Violina) Matija Zlatanovic - S Vremena Na Vreme Matusic & Kodic - Mlavski Zubor Mica Paunovic - Poletarac Kolo Milan Nikolic - Vlaski Cilim Milovan Krgovic Mika - Sabacko Kolo Milovan Krgovic Mika - Valjevsko Kolo Milovan Krgovic Mika - Vlaska Zavrzlama Miodrag Spasic - Timocka Rumenka Miodrag Todorovic Krnjevac - Ansambl Miodra Mirjanin Melem - Koljica Mirko Kodic - Duletove Gajde Miroljub Arandjelovic Kemis - Kolo 25 Miroslav Matusic - Ikino Kolo Miroslav Matusic - Slobino Kolo Misa Mijatovic - Vlaska Narodna Igra Moma Stanojevic - Homoljsko Svitanje Nova Brodicanka Novica Negovanovic - Cacak Ostreljanka Kolo Pedja Stoicevic – Kolibri Pera Kosovljanovic - Markove Ludorije Pera Kosovljanovic - Oj Da Kolo Radisa Urosevic - Moravac Kolo Radovan Babic - Livadsko Kolo Rajko Velickovic Fiza - Cobansko Kolo Rajko Velickovic Fiza - Jelenino Kolo Rista Kostic - Acino Kolo Rista Kostic - Draganovo Kolo Rista Lazarevic - Zilet Kolo Ritam Srca - Kovacko Kolo Sasa Golubovic Golub - Milofinkov Merak Sasa Nedeljkovic - S.R.Z. Kolo Sinisa Tufegdzic - Vlaski Biser Slavko Mitrovic Cale - Vlasko - Rumunski Splet Slavko Mitrovic Cale - Vlaski Korak Srba Miskovic - Vlaski As Srba Miskovic - Vlaski Poziv Stanoje I Gera - Negotinsko Novo Kolo Stanoje I Gera - Trnjansko Kolo Stojan Krstic - Stara Vlasnika Tihomir Paunovic - Laznicko Kolo Tihomir Paunovic - Zov Pastira To Je To - Balkanska Svita Za Flautu Tomica Miljic - Rakobarska Igra Tomica Miljic - Temisvarska Igra Trubaci - Borino Oro Trubaci - Kaubojsko Kolo V.Stanojevic S.Bozinovic - Vlaski Pojas Velizar Matusic - Homoljski Motivi Kolo Velizar Matusic - Vlasko Kolo 1 (Uzivo) Velja Kokoric (Frula) - Branicevsko Kolo Velja Kokoric (Frula) - Kucevacko Kolo Vojce Milovanovic - Zlatanovo Kolo Zlocanka Kolo Zoran Vlajic - Vlaski Biser Zvezdanovo Kolo - Zeljko C. Zoran Starcevic - Vlaske Gajde posaljite mail u novu spajzu i dobite ak vamn nesto zatreba... mail je ZGMP33@gmail.com
sparco_zd
Not Ranked
Registriran(a): 31.05.2004.
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 17:13 | Zaključano
ovo zalužuje sticky i pohvalu :super :super ;) ;)
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 18:45 | Zaključano
to se zove spajza, a ne ona 3 maila s spajzom kad nemres nista s njima, nemas ni izbora pijesama, ja ne kazem da je to svima potrebno al uvjek se nadje nesto za svoj ukus...
lifeextreme
Not Ranked
Registriran(a): 23.08.2004.
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 18:53 | Zaključano
pa covice,odakle ti sve ovo?! :-)
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 19:06 | Zaključano
to se zove razmijena muzike s forumasima, tak je najbrze.....
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 21:37 | Zaključano
nema albuma od natalie dizdar. :(
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 22:10 | Zaključano
:( nema moje mjuze!!! :( tužit ću te mami!!! :P :d :D
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-08-2005 23:12 | Zaključano
oh my God! I'm in heaven! javim ti se uskoro... ima stvari i za mene i za sister (sto je vjeruj mi, u najmanju ruku, cudno)... ;) svaka ti cast! :super
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-09-2005 7:48 | Zaključano
Rocker 2, tvojih pjsma nema tj, mjuze koju si mi dao jer jos nije u opticaju, moram je razvrstati i preimenovat brdo stvari pa ce biti... hehe
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-09-2005 9:04 | Zaključano
ljudi moji vi niste shvatili BIT špajze zato se okanite ikakvih suludih postova oko toga ili prije pročitajte šta je zapšravo špajza i čemu ona služi pa onda dobro promislite o tome šta ste pročitali. špajza nije zamišljena ko CROPLANET tako da prije proćitajte fucking post što je zapravo špajza. ljepo od tebe da ljudima šalješ pjesme ali vidim da ni ti neznaš štop je špajza zapravo. prvo ljudi skočite pa onda hop,a ne hop pa skočit :super Poruka je izmijenjena od: meskalin
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-09-2005 9:14 | Zaključano
za ovo treba pohvala :d
sparco_zd
Not Ranked
Registriran(a): 31.05.2004.
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-09-2005 13:26 | Zaključano
jel ima ko od sandia - sunce moje to si ti ili tako nešto, neznam kako se točno zove :help :) :) :help Poruka je izmijenjena od: sparco_zd
BROUHIM
Not Ranked
Registriran(a): 12.04.2004.
Odgovor na Re: NOVO!!! Otvorena je nova SPAJZA .... zgmp33@gmail.com 06-09-2005 14:13 | Zaključano
I došo si mi se sa kojih 300 tinkaj GB kurčit i sad tu djeca su ko popadala od sreće. Imaš 90 posto što imaju i prosječni ljudi koji slušaju i arhiviraju muziku na kompu. To što govoriš da je ovo sve na toj tvojoj špajzi, nema šanse da je točno jer u nju stane jedva 1-2GB, a ovdje ima malo više. Ako želiš to sve stavit na net, prvo što ćeš biti faca, a drugo što ćeš trebati par servera za ovaj način prohibicije. I, samo jedno da ti još napomenem, mp3špajza ne služi za kurčenje nego za pomoć. Valjda ćeš jednoga dana iz toga izvući pouku ako nisi do sada.
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 4 2 3 4   »