Moje opcije

Ovaj post ima

pitoon
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 06.11.2009.
Odgovor na Re: CHEMTRAILS - otrovi na nebu 02-07-2010 22:23

altair31:

Mislim da je to u trenutku kad otpadne od aviona dosta kruto i čvrsto, možda smrznuto, jer je u početku brzo padalo. Ali kako se približavalo tlu širilo se ( povećavalo volumen ), padalo sve sporije, zatim se raspadalo na više djelova, a onda lebdjelo i postajalo sve prozirnije baš kao paučina. Blizu tla sve je više nestajalo a ono što je palo na tlo brzo se rasplinulo i nestalo. Bilo je čisto bijele boje. Ne znam s čim bi usporedio kako je to izgledalo na tlu... nešto slično šećernoj vuni ili onim pamučastim pahuljicama koje znaju nekad lebdjeti u jesen... samo još puno rjeđe i laganije. I da, vlaknasto je bilo.

Nisu to avioni ostavljali tragove takve, nego bi ispali iz aviona kao prilično čvrsti komadi, kao stiropor npr.

Zahvaljujen, ovako nan triba razgovarat!

MateoBauer
Top 500 Contributor
Registriran(a): 02.04.2005.
Odgovor na Re: CHEMTRAILS - otrovi na nebu 02-08-2010 2:16

altair31:

pitoon:

U vrime Domovinskoga rata, tamo s početka devedesetih, na okupiranim područjima Slavonije, i uz crtu bojišnice, uočeni su česti preleti neprijateljske avijacije.  Radilo se, koliko pametin, o jastrebima, galebima i migovima 21. Ja nisan bija svidokon tiju događaja, ali je u više navrata javljalo, na svim medijima, da su ti avijoni iza sebe ostavljali tragove koji su imali vlaknastu strukturu. I da je to padalo na zemlju, ka nika paučina. Naravno, stanovništvo se zabrinulo, ali se ne sićan da in je iko, od vojnih struktura, dava niko suvislo objašnjenje. Ta mi se (ne)zgoda usikla u pamćenje i pokušava san sebi pronać odgovor. Zaključija san da se radilo o aditivima, koji se i inače dodaju u pogonsko gorivo, kako u benzin, tako i u kerozin. A moglo je bit i nešto puno, puno gore?!...

Eto toliko, više bi volija da se neko iz Slavonije javija, jedan ili više svidoka .... I da dobijemo objašnjenja "iz prve ruke". 

Ja sam iz Slavonije i sjećam se toga. tzv. paučina. Osobno sam vidio kad je avion ispustio to, pratio dok je padalo i kad je palo susjedu u dvorište. par dana je bila histerija oko toga da kao bacaju neke otrove na nas, ali je brzo u medijima dano objašnjenje da se radi o pjeni koju avion koristi za gašenje požara ( automatski sustav u avionu ako plane negdje požar pušta tu pjenu ) koja može onda ispast iz aviona i pasti na zemlju.

Mislim da je to u trenutku kad otpadne od aviona dosta kruto i čvrsto, možda smrznuto, jer je u početku brzo padalo. Ali kako se približavalo tlu širilo se ( povećavalo volumen ), padalo sve sporije, zatim se raspadalo na više djelova, a onda lebdjelo i postajalo sve prozirnije baš kao paučina. Blizu tla sve je više nestajalo a ono što je palo na tlo brzo se rasplinulo i nestalo. Bilo je čisto bijele boje. Ne znam s čim bi usporedio kako je to izgledalo na tlu... nešto slično šećernoj vuni ili onim pamučastim pahuljicama koje znaju nekad lebdjeti u jesen... samo još puno rjeđe i laganije. I da, vlaknasto je bilo.

Nisu to avioni ostavljali tragove takve, nego bi ispali iz aviona kao prilično čvrsti komadi, kao stiropor npr.

Pa, pan-spermiji. Kaj ne?

jetset
Not Ranked
Registriran(a): 23.06.2005.
Odgovor na Re: CHEMTRAILS - otrovi na nebu 02-08-2010 18:59

ako želite informaciju malo proširiti,ta paučina u onom našem tzv.domovinskom ratu nije padala iz aviona tzv. jna samo po slavoniji već i po mnogim drugim djelovima hrvatske,konkretno centralna hrvatska i lika npr....

neki će se naivno nasmijati ali za bolju sliku o svemu treba povezati slijedeće---intenzivan strah i izniman stres tadašnje populacije na tim prostorima,ogroman nacionalni naboj kombiniran sa propagandom i sa naše i njihove strane,režiseri cijelog događanja u sjeni i usmjeravatelji tzv.rata i na koncu pospješivanje propagandno-nervnog nivoa populacije da sve ispadne uvjerljivije......čisto je za sumnjati da je ona nesposobna jna imala neke volje i mogućnosti bacati bilokakve otrove po hrvatskoj,prije bi se reklo da su scenaristi iz potaje,imali dobre resurse za takve izvedbe.....uglavnom rata je moralo biti i bilo ga je ali to je bio egzaktan primjer strogo kontroliranog sukoba sa unaprijed planiranim očekivanjima i zadacima jer i ovdje i preko su sjedili njihovi i samo njihovi ljudi na vodećim pozicijama .....npr.naš uđman je na to treniran još 70-tih godina i imao je osobnu titovu garanciju i zaštitu,uostalom kao i ostali likovi poznate novije povijesti koji su većinom radili prema uputama odjela cia za ex yu---tzv.udba.......

x-35
Not Ranked
Registriran(a): 27.06.2007.
Odgovor na Re: CHEMTRAILS - otrovi na nebu 03-02-2010 17:28

kazes ti dogadja se samo priko lita?

mozda imam objasnjenje...

za nastanak tih tragovatriba biti vlazan zrak, priko 10 % vlage.

a bas priko lita sunce tuče, ispari pola mora....

onda je amo reći zrak malo vlažniji...sparina je....

i sad skoro uvik kad proleti avion nastanu tragovi....a kad lito zavrsi sunce malo manje tuuče, manje je vlage,malje ima tragova ? ima smisla...

ROB NIKADA!

meritag
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.04.2008.
Odgovor na Re: CHEMTRAILS - otrovi na nebu 03-13-2010 18:30

Chemtrails ubija pceleSad.

Chemtrails ubija pceleSad-razlog je prskanje iz aviona barija i drugih otrovnih kemijskih sredstava toliko da to unistava i ubija pcele.Pcele oprasuju cvijece ,voce ,tako da moze rasti i razvijati se i bez pcela i oprasivanja ni voce ,ni povrce,ni cvijece ,nece moci uspijevati -dakle pomalo ce nestajati hrane a bez hrane ljudi ce umirati.SadU covjeku cuci najgora vrsta ubojice.PceliceWilted FlowerBroken HeartBroken Heart.

Pčele pronašle put do hrane

NON NOBIS DOMINE,NON NOBIS,SED NOMINI TUO DA GLORIAM!

Picard
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 06.11.2006.
Odgovor na Re: Chemtrails - činjenica a ne teorija 03-13-2010 20:47

spajaću ove teme pa sam je aktivirao obzirom da smo davno o njoj razglabali a sad ima i novih informacija

Picard
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 06.11.2006.
Odgovor na Re: Chemtrails - činjenica a ne teorija 03-14-2010 14:52

robert_o:

Već smo pisali o ovoj temi ali video koji sam pogledao me nadahnuo da ponovno otvorimo ovu temu i molim Vas da pogledate cijeli video od početka do kraja te kažete svoje mišljenje. 

Inače za onaj mali broj onih koji ne znaju "Chemtrail teorija zavjere" je u stvari mišljenje sad već velikog broja ljudi da avioni na nebu ispuštaju ne samo "contrail" (kondenzacijski zrak) već i "chemtrail" (kemijske, biološke otrove) na velikim visinama. Razloga je mnogo. Neki govore o masovnom trovanju čovječanstva od strane Iluminata. Neki o pokušaju svjetske zdravstvene organizacije i oružanih snaga većine zemalja da uspore ili potpuno zaustave globalno zatopljenje, te da imaju recept za "krpanje" ozonskih rupa koristeći posebne supstance. Drugi pak tvrde da nas ima previše i da razvoj zdravstva ne vodi do ničeg pametnog već do produljenja životnog vijeka samog čovjeka, što prenapučenoj zemlji ne ide u korist pa na ovaj način truju ljude koji umru od karcinoma, leukemija itd... 

Pogledajte ovaj video zanimljivog naslova od strane autora:

"If you still don't believe chemtrails after this video you're idiot"

Evo spojene su ove dvije teme u jednu zahvaljujući trudu Boleyn administratorici ovog foruma... 

Stranica 5 od 5 «   1 2 3 4