Članak: Obrezani muškarci su bolji u krevetu?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 167 odgovor(a) | 2 Sljedbenici

Kiana
Top 500 Contributor
Registriran(a): 17.09.2003.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-14-2010 15:53

Muškarac koji ne liže nije pravi muškarac.....

Naughty but nice....

Don't worry, it only seems kinky the first time.

Wilted Flower Motivational. Wilted Flower

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-14-2010 22:49

noella:
Već ne postoje pravila. Mo'š ti imat alatku, mo'š ne znam što sve ne, al ako se te dvije osobe ne kliknu, i ako si nisu kompatibilne (da, došla sam na tvoje mtpk) niš od toga.

Kako je lijepo kad osoba sama sebe demantira. Olaksa ti posao puno.

Nego,

vi obrezani i neobrezani kurcici... zar netko zbilja misli da je bolji jebac ako nema vrh kozice na kurcu? Ili ako ima kapicu za svoj ponos? Cista jebena estetika, nista drugo.  Necu ulazit u vjerske sheme, ali rezanje kurca mi nema nikakvog smisla. Pogotovo u odraslim godinama kad vec postanes svoj covjek.. otici kod nekog drugog muskarca da ti skalperom obrezuje kurac, hvala.. ali ne hvala.

Necu ulaziti u to dali je obrezani kurac ljepsi od neobrezanog jerbo bi to bilo poprilicno gay, ali sto se tice funkcionalnosti, isto kao da se kaze kako su zene koje imaju manje usmine bolje u seksu.

!RED-LADY!
Top 100 Contributor
Ženski
Registriran(a): 23.06.2004.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 10:16

mama_tata_pas_kravata:
Cista jebena estetika

mama_tata_pas_kravata:
Necu ulazit u vjerske sheme,

doduse ne mora imati veze ni sa vjerom nit estetikom...nego sa potrebom

sto kad jedan katolik ostane bez kozice kao djete jer mu preuska

i ko stariji se skine  pred curom koja pri samom pogledu zakljuci da je musliman i da je jako uredan i cist i nesmrdljiv

i da fakat dobro jebe ..or vot?  jao jao

sto tu sve nisam procitala... Confused

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 11:13

!RED-LADY!:
sto kad jedan katolik ostane bez kozice kao djete jer mu preuska

zapravo bez dijela kožice...Embarrassed

Big Smile

da ne čitam unazad... jel iko reko da je obrezani možebitno neosjetljiviji od neobrezanog... pa je izvedba potencjalno nešto duža?

utome bi se valjda treala očitovati boljost...

!RED-LADY!
Top 100 Contributor
Ženski
Registriran(a): 23.06.2004.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 11:30

no et sad znam da i tebi falio dio koze

majgad sto mi je to trebalo :D

Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 11:39

RED, predrasude.  :/

Zapravo niti ne to, koliko... jeftino etiketiranje/generaliziranje kako bi ljudima samima bilo lakše. Bez kožice je musliman ili židov, automatski ej čišći, i da... dobar je jebač :D Ma da, da. 

Žalosnije je od samog muškog obrezivanje (koje mislim da nema bitnu ulogu na užitak i kvalitetu seks) jest ženska circumcizija. Tradicija, kultura u Africi, a prisutna i drugdje u svijetu kojoj je svrha očito prigušavanje osjeta i užitka. Link!

Kler, ja sam se dirala oralnog u obrezanog i neobrezanog. Odnosno nisam ulazila u to kako je muškarcu, jer sama to nisam :p, niti vjerujem da je ovdje neki muškarac iskusio oralni seks za kožicom, pa netom nakon obrezivanja sa istom osobom, odnosno istim stilom oraliranja, da bi mogao (donekle) realno i objektivno iznijeti što je bolje, ugodnije, osjetnije. 

Dirala sam se jedino u to kako pogled na njega (neobrezanog VS obrezanog) od stanja nespremnosti do potpune spremnosti djeluje stimulativno na mene. Govorim na mene osobno, jer sam vjerojatno tip koji voli rajcanja, i guštat u detaljima i uviđat kako se situacija polako zakuhava. Dobro, ne nužno uvijek polako :D Sam obrezani izgleda (radi manjkanja kožice) meni uvijek u stanju potpune spremnosti, te se time najčešće rajcanje (predigra) skraćuje i kreće na konkretnije. To spoznavanje svojih preferenci sam nedavno skužila, pa mi je valjda to ovako friškije.

Oralno obrezanom je jednostavnije, objektivno je ljepši estetski. Subjektivno mi je stimulativniji neobrezani, i zanimljiviji radi ajmo reć bonus materijala. 

Naravno da se tičem čist analiziranja do detalja. Jedan obrezani, neobrezani, napirsani, jednojaji, ne garantira dobar nit loš seks, niti je pravilo da ako mi se možda sviđa jedan da mi drugi neće biti napet. Svaki je *urac drukčiji, što estetski, što podražajno, što po potrebama muškarca. A najzanimljivije i najnajpetije je upravo to otkrivanje. 

sunflower
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 31.12.2007.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 15:37

muslimanka1981:
dečko može biti divan i krasan, ali da iako drži do higijene, da mu pišo itako itako može smrdjeti, jer je to jednostavno tako... uvijek postoji nekakav mali smrad

Dečku koji drži do higijene penis ne smrdi nikada. Specifičan miris koji se osjeća je ugodan i napaljujuć.
Također, neke zabavne intimne radnje su s obrezanima isključene... tako da, što se mene tiče, neobrezani svakako imaju više prednosti.
O ljepoti nemam ništa za reći jer ne mogu uspoređivati iz prve ruke. :D

"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Nietzsche

Tanja
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 27.08.2004.
Odgovor na Re: Članak: Obrezani muškarci su bolji u krevetu? 05-15-2010 18:46

Admin:

da daBig SmileEmbarrassedStick out tongue

"Jeste li se ikad probudili i poželjeli svoje snove nazad? -Ja jesam."

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 19:14

noella:
Kler, ja sam se dirala oralnog u obrezanog i neobrezanog. Odnosno nisam ulazila u to kako je muškarcu, jer sama to nisam :p, niti vjerujem da je ovdje neki muškarac iskusio oralni seks za kožicom, pa netom nakon obrezivanja sa istom osobom, odnosno istim stilom oraliranja, da bi mogao (donekle) realno i objektivno iznijeti što je bolje, ugodnije, osjetnije. 

Ovo boldano nema nikakve logike posto pricate da "otupi" s vremenom, pa kako bi onda trebalo biti razlike? Kod obrezanog je plus recimo u sljedecoj situaciji: Hoces malo otegnuti seks i pokusas stati netom prije nego svrsis ali se malo zaneses i prestupis za koju sekundu - tako reci nisi niti svrsio a pisa ti padne na 3/4 i sto ces onda? Kao obrezani mozes nastavit jebat i dici ce se, dok se kao neobrezani u vecini slucaja mos hebeat. Jedini je spas izvuci ga van i dat dragoj nek se igra odredeno vrijeme.

Ali sto se tice higijene, sigurno je cisci obrezan. Koliko se puta dnevno tusiras a koliko pisas? Da bi iscijedio sve i jednu kapljicu zaostalu u uretri morao bi ga 5min. navlaciti.

scorpion99
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 14.11.2008.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 20:03

Kiana:

Muškarac koji ne liže nije pravi muškarac.....

Tako je! Meni nije jasno da ima muškaraca kojima se to gadi, pogotovo ako se radi o tvojoj curi s kojom s u vezi.Confused Ja to radim prije svega iz svog zadovoljstva pa onda još plus iz njenog.

Da vidim ovdje se cure pravo raspisale oko obrezanog i neobrezanog penisa, kao da one znaju nešto o tome hehe Ja i dalje ostajem pri svom da treba bit obrezan s takvim bi se i rađali. Higijena? Smrad? Hm naravno ako ne održavaš higijenu da smrdi, ali zamisli ti ova muslimanka je našla pričat o smradu penisa haha A ne priča o smradu vagine, penis uopće ne može mnogo smrdit. Dok vagina može do granice da ti se riga kad se približiš na 15-ak cm

Deutschland über Alles!!!

Tanja
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 27.08.2004.
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 21:49

Povratit cu od ovih prica Ick!

Sve smrdi ak se ne cisti...bio to penis obrezan il neobrezan,bila to kokica dlakava il obrijana...bile to cipele itd Big Smile

"Jeste li se ikad probudili i poželjeli svoje snove nazad? -Ja jesam."

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-15-2010 21:51

!RED-LADY!:

no et sad znam da i tebi falio dio koze

vjeruj nebi skužila...Big Smile

Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-16-2010 9:55

lightman13:
Ovo boldano nema nikakve logike posto pricate da "otupi" s vremenom, pa kako bi onda trebalo biti razlike?

Ne, ne. Govorila sam samo da jedini mjerodavni bio bi muškarac kojem je ista ženska (=ista tehnika) pružila oralni sa kožicom i kasnije nakon odstranjenja tog djela kožice. U protivnom sve ovo što mi govorimo jesu gluposti, jer su samo teorija. 

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-16-2010 13:03

Pa eto ja ne vidim neku razliku makar nisam probao s istom curom. Zasto bi moralo biti s istom? Jezik, usne... nedaj boze zube osjetim u istoj mjeri, razlika u tehnici ne bi trebala igrati neku ulogu na osjet ako o njemu pricamo.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Nema kite sto u bosanca 05-17-2010 10:07

lightman13:

noella:

Ovo boldano nema nikakve logike posto pricate da "otupi" s vremenom, pa kako bi onda trebalo biti razlike? Kod obrezanog je plus recimo u sljedecoj situaciji: Hoces malo otegnuti seks i pokusas stati netom prije nego svrsis ali se malo zaneses i prestupis za koju sekundu - tako reci nisi niti svrsio a pisa ti padne na 3/4 i sto ces onda? Kao obrezani mozes nastavit jebat i dici ce se, dok se kao neobrezani u vecini slucaja mos hebeat. Jedini je spas izvuci ga van i dat dragoj nek se igra odredeno vrijeme.

Ali sto se tice higijene, sigurno je cisci obrezan. Koliko se puta dnevno tusiras a koliko pisas? Da bi iscijedio sve i jednu kapljicu zaostalu u uretri morao bi ga 5min. navlaciti.

to te ja pitam... e upravo se o svemu ovome radi...

Prethodna Sljedeća
Stranica 6 od 12 < Prva  ...  «   4 5 7 8   »  ...  Zadnja >