Trenutno stanje na nebu

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 91 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 08.03.2007.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 15:58

Xenayo:

alex2502:

Meni je sada Uran u tranzitu u 12.polju pa očito da mogu imati snove"viših dimenzija"i drugih galaksija.Međutim kakve snove imamo osobito je važno vidjeti gdje počinje os 12.kuće,te položaj njegovog vladara i aspekte koje prima u natalu.Tranzit planeta u tim kućama i nad vladarima tih kuća potencira djelovanje natalca.

Meni recimo 12.kuća mi počinje u Ribama,nastavlja u Ovnu a vladar 12.kuće Neptun je u 8.kući u dobrom aspektu s Plutonom i Saturnom.Stoga mi snovi znaju biti dosta realni(Ne-Sa),duboki(Ne-Pl),s dozom erotike ...

Pa đe si Alex ! Big Smile

Evo ja sam isto imao neke erotske snove, sinoć i noć prije Big Smile

Imam Saturna iznad natalnog Sunca, vladara osme kuće u devetoj, koji ujedno prima i opoziciju od Jupitera u sidrealnim Ribama.

Pa đesba zoki!

Slabo sam na net-u,radim dosta a kasnije proradi Neptun i odmorSmile

Danas sam slobodan a jučer dobio unaprijeđenje na poslu,postao desna ruka šefa.Šef je dosta strog(Sa u 6-oj) al ispunio njegova očekivanja,pa"nagrađen"većim odgovornostima.Što čini moj(Mars) marljiv(Djevica)rad(6.kuća) tj.savez(konjukcija)s autoritetima(Saturn).jyotish način razmišljanja,jel?Smile

Inače u jyotishu snovi se određuju prema Ac-u.Pošto je meni Ac u Ovnu imam bogate snove"akcijama"Moon

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 09.12.2009.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 16:05

alex2502:
Tako da mi snovi znaju biti puni simbolike a u biti snovi su odraz našeg podsvjesnog stanja(Neptun).

Hm da, san mi je djelovao vrlo onako...U biti veliki neki tip koji me podigao na ramena i tako nosio po gradu. I u par skokova unio u stan. Znam da me ulovila panika kako ću sad raditi, učiti, nisam spremna na ozbiljnu vezu. A tip je bio ful flegmatičan...rekao mi je da se previše brinem. Samo ne znam kako izgleda sprijeda, bio je okrenut leđima ili nekako postrance.

Živi bili pa vidjeli.Big SmileWink

Ayn Rand Institute, NT Zon Prometheus

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 18:13

Opa bato! Pa đe ste, mili moji astrolozi? Big Smile
 Sanjate, ha? Surprise

Franči, ona slička ti je cool šta si je zakačila - tak ja zgledam Stick out tongue kad čitam knjižurine paralelka ..

Charry, "ovaj sa par skokova šta te unio u stan" Yes e to ti je drito Uranovac neki, sportivo ..  u Ovnu jelte
 Al ak je bio flegma, ne brini. Ništ' od ozbiljnjak veze Wink

Bravo Alexeju, čestitam na unapređenju! Yes

Nego, vas dvojica Smile, Xenayo i Alex,  pa mogli biste kad ćete imati vremena pokrenuti temu "Mala škola astrologije"
 pa da nas poučite jyotishu, ha? Cool
 Onak' korak po korak ..  da se napokon postepeno možemo poštenije ufurati u jyotish nakuckane postove ..
 Xenaya uglavnom ništ' ne razmem ..  Wink ali znam da mi je Mjesec po jyotishu u Vodenjaku  ..... Yes

Ja sam vam trenutno razapeta aspektom UR opp SA + nat stelij Cool očekujem raspad sistema .. u mom mozgu Stick out tongue

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 19:04

indianka3:
 Charry, "ovaj sa par skokova šta te unio u stan" Yes e to ti je drito Uranovac neki, sportivo ..  u Ovnu jelte
 Al ak je bio flegma, ne brini. Ništ' od ozbiljnjak veze Wink

Hahaha!Big Smile Ne flegma ravnodušan, nego kao šta se ja živciram i paničarim. Čak je nešto po kući radio. Znam da sam mu govorila da neću biti domaćica i peglati i čistiti za njim. Da, da, imam 5. polje malo u Ribama, ostalo u Ovnu pa Uran tu šara i Jupiter.

Vi'š, moj bivši je u podznaku Ovan i ima Veneru u Ovnu. Baš mi je uletio "glavom i srcem" u ljubavno polje.Big Smile

Ma moji snovi...mora da je to ono kuš na mene, ne diraj me podsvjesno...Big Smile

U biti mi je san smiješan zato jer kad me podigao imala sam osjećaj da je majčica zemlja jako daleko ispod mene, hahaha! Big Smile

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 19:05

A što ti je u steliju da te boli glava? Merkur?WinkBig Smile

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 20:08

charry:

Čak je nešto po kući radio. Znam da sam mu govorila da neću biti domaćica i peglati i čistiti za njim.

Yes Big Smile

charry:

U biti mi je san smiješan zato jer kad me podigao imala sam osjećaj da je majčica zemlja jako daleko ispod mene, hahaha! Big Smile

Pa, Uran je u igri Cool  mora da je frajer košarkaš Big Smile

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 20:12

charry:

Pa da, glava boli i od same pomisli ..  Wink u steliju je strava - Merkur, Pluton, Sunce, Mars .. Devil

Bude mene Neptun izvuk'o (stelij 60 Neptun Beer ) ...............  Yes Wink

francesca9
Not Ranked
Registriran(a): 23.09.2004.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-04-2010 0:29

indianka3:

Franči, ona slička ti je cool šta si je zakačila - tak ja zgledam Stick out tongue kad čitam knjižurine paralelka ..

.....mogu si samo zamisliti  Big Smile .....

indianka3:

Ja sam vam trenutno razapeta aspektom UR opp SA + nat stelij Cool očekujem raspad sistema .. u mom mozgu Stick out tongue

.......tek malo prije primjetih da negdje sredinom ljeta ju i ur kreću retro sve do početka prosinca, ali će bar sa odmaknuti, olakšanje malo......
.....i ne vjerujem u taj raspad sistema, moćna si ti cura Wink! shvati pl kao ubrzan način savladavanja karmičkih lekcija koje neki rastežu kroz nekoliko života, ovako te umjesto jedne laganini stepenice (za one sa slabo ili neaspektiranim pl) diže za jedan cijeli kat Wink.......

There is always a light at the end of a tunnel, just hope it`s not a train.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-04-2010 13:35

alex2502:

Pa đesba zoki!

Slabo sam na net-u,radim dosta a kasnije proradi Neptun i odmorSmile

Danas sam slobodan a jučer dobio unaprijeđenje na poslu,postao desna ruka šefa.Šef je dosta strog(Sa u 6-oj) al ispunio njegova očekivanja,pa"nagrađen"većim odgovornostima.Što čini moj(Mars) marljiv(Djevica)rad(6.kuća) tj.savez(konjukcija)s autoritetima(Saturn).jyotish način razmišljanja,jel?Smile

Inače u jyotishu snovi se određuju prema Ac-u.Pošto je meni Ac u Ovnu imam bogate snove"akcijama"Moon

E super, baš mi drago.

Eto ja službeno četvrti dan na zavodu za zapošljavanje. Izgubio posao jer nema više novaca za plaće. Sad mogu meditirat cjeli dan ako želi ... SurpriseBig SmileStick out tongue

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-04-2010 17:23

indianka3:

charry:

Pa da, glava boli i od same pomisli ..  Wink u steliju je strava - Merkur, Pluton, Sunce, Mars .. Devil

Bude mene Neptun izvuk'o (stelij 60 Neptun Beer ) ...............  Yes Wink

Khm, meni Uran radi opoziciju na Sunce, šta da ti kažem dodatno me napinje kao neku žicu. Baš ovih dana preokrećem kormilo u malo drugačijem smjeru kad je u pitanju posao i vidim da stvaram opću nervozu okoline. Ali, tako mora biti, treba mi više zaleta za odskok u dalj. Taj Uran u Ovnu je čudna stvar. Još dok je bio u Ribama bio je neki nemir, težnja možda. Sad je to sve žiža postalo.

Kažeš košarkaš? Aj dobro...Wink

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-05-2010 11:13

Xenayo:

E super, baš mi drago.

Eto ja službeno četvrti dan na zavodu za zapošljavanje. Izgubio posao jer nema više novaca za plaće. Sad mogu meditirat cjeli dan ako želi ..

--Hvala!

A čuj,zavod je"najveća firma"u Hrvatskoj.I u mojoj firmi bio ovaj mjesec  čak 5.otkaza.I jednog dečka koji ima obitelj trebali otpustiti,jer se nije dokazao pa mene šef postavio na njegovo mjesto a on dobio još jednu priliku na drugo radno mjesto.Zanimljivo je da sam promoviran na poslu kada je Saturn koračio u 6.polju.A prije toga sam citirao Šanijeve mantre i dobro se osjećao,obuzeo me odgovoran poslovni ali i miran duhSmileNaći ćeš opet posao,sposoban si ti a i imaš radnoga iskustva.To se danas traži.Sada je za RH Sa*Ac pa bi se polagano nakon bolnih promjena trebala stabilizirati ekonomska situacija u Hrvatskoj.

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-05-2010 11:27

indianka3:

Bravo Alexeju, čestitam na unapređenju! Yes

Nego, vas dvojica Smile, Xenayo i Alex,  pa mogli biste kad ćete imati vremena pokrenuti temu "Mala škola astrologije"
 pa da nas poučite jyotishu, ha? Cool
 Onak' korak po korak ..  da se napokon postepeno možemo poštenije ufurati u jyotish nakuckane postove ..

--Slažem se nebi bilo loše samo što za to treba izdvojiti nešto više vremena,jer jyotish neda"spremne astrološke recepte"već ih student astrologije sam pripremi s kombinacijama značenja simbola,a pritom ga mora voditi đotiš vidja(intuitivnost).Treba i naučiti sankrstne riječi u indijskoj astrologiji.Al jako zanimljiva astrologija,nije nimalo fatalistička već filozofska i nema"predodređenosti"već samo mogućnosti da se neki događaj može realizirati,a nama se nude recepti kako promjeniti našu karmu,tj.da znamo pretvoriti ugriz tigra u ubod komarca našim mudrim postupanjem.

Ovo ti je dobra knjiga gdje dosta toga možeš naučiti o tajnama indijske astrologije:

http://www.kupiknjigu.com/knjige/alternativna_podrucja/id,297/tajne_indijske_astrologije.html

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-05-2010 11:34

Pozdrav Aleks ! Smile

Da po natalnoj karti hrvatske:

http://xenayo.blog.hr/

Saturn je sad povoljan za Hrvatsku, jer tranzitira 11.-tu kuću od znaka u kojeme je Mjesec. Međutim dobrobiti koje nosi Saturn nikad nisu takve, kao dobrobiti koje nosi Jupiter. Kako god, nebi nam se smjelo dogodit da potonemo kao Grčka, jer nas Saturn sad brani. Također Jupiter je u Ribi, peta kuća Hrvatske, pa bi morao on nosit dosta dobrobiti.

Inače Aleks, ako znaš TM organizacija radi nacionalne yagje za našu državu.

Jedna naša Sidhasica na programu "Božanske Majke" koordnira skupljanje donacija, da se poslije ta sredstva daju vedskim panditima u Indiji da mole za našu zemlju.

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-05-2010 12:05

Xenayo, Jupiter će skorije ti raditi trigon na 10. polje pa će se otvoriti nova prilika.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-05-2010 12:36

charry:

Xenayo, Jupiter će skorije ti raditi trigon na 10. polje pa će se otvoriti nova prilika.

Zapravo dok je Jupi bio u sidrealnom Vodenjaku radio je drišti na deseto polje, samo Mars je bio u Raku, debilitiran, i od tamo također radio drišti na deseto polje.

Vjest o otkazu za 15 dana dogodia se kad je Jupi ušao u ribi, a Mars je još uvjek bio u Raku.

Mars je sad u Lavu, a ja sad tražim novi posao.

Prethodna Sljedeća
Stranica 3 od 7 «   1 2 4 5   »  ...  Zadnja >