PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 4 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu Poslano: 10-28-2006 12:32 | Zaključano
Vec godinama odlazim kod dr. Tatjane Praprotnik koja me za svaki i najmanji problem stalno kljuca antibioticima. U svakom slucaju nisam zadovoljna, a nikako da se premjestim kod nekog drugog jer se jednostavno ne mogu odluciti. Ovaj put zelim napraviti dobar izbor! Dr. Praprotnik je uvijek tako neljubazna, zena se nikada ne smije, a svaki put kad je pitam za neki savjet padne joj mrak na oci. Nikakve komunikacije nema izmedju nje i pacijenta i to me uzasno frustrira, a da ne spominjem ostale stvari. Cula sam da je dr. Majic isto preko HZZO-a i da je jako dobar, ali i da vise ne upisuje pacijente? Zanima me misljenje onih koji su mozda pacijenti dr. Majica i kakva su vasa iskustva jer intenzivno razmisljam o tome da se premjestim kod njega ako je ikako moguce? Takodjer me zanima, ako itko zna, kako mu je opremljena ordinacija, tako da znam da li bih odredjene preglede u slucaju da neke uredjaje nema ipak morala obavljati privatno ili u bolnici? Voljela bih cuti i druga iskustva kod dr. Praprotnik? Mislim da je jako bitna ta komunikacija na relaciji doktor-pacijent, a ta zena definitivno ima problema u komunikaciji. Kako se blizi kraj godine rado bih promijenila ginekologa, a ne zelim placati privatnika! Molim ozbiljne komentare i savjete. Unaprijed hvala svima!
christinna
Top 500 Contributor
Registriran(a): 19.11.2003.
Odgovor na Re: PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu 10-28-2006 19:16 | Zaključano
a neznam , ja sam ti kod privatnika, tj u poliklinici cito al preporučam ti da ovu temu otvoriš i na forumu st
pipy_sss
Not Ranked
Registriran(a): 19.09.2006.
Odgovor na Re: PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu 10-29-2006 8:20 | Zaključano
namjeravan se i ja pribacit u cito.a kod kojeg si ginekologa?
Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu 10-29-2006 12:03 | Zaključano
Hvala, probat cu i na forum st.
christinna
Top 500 Contributor
Registriran(a): 19.11.2003.
Odgovor na Re: PREPORUKA I ISKUSTVA - ginekolog u Splitu 10-30-2006 0:41 | Zaključano
dr šparac super je čova