tablete za debljanje

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 103 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

borki_
Top 500 Contributor
Registriran(a): 25.09.2003.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:26 | Zaključano
to govorim.s tim da sam ja decko.vise se gibam nego cure pred ogledalom :p

borki_
Top 500 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:32 | Zaključano
> > ne zna to nitko ko nije prosao proces debljanja. > > ja [b]doslovno[/b] mogu pojesti TONE i TONE hrane > i > > jos uvjek sam škiljavac :O > > skiniti kile i zdebljati se je podjednaki križ za > > nositi. > > pa napisala sam da sam prošla to, prolazi to i moj > brat..no nigdje mi nisu rekli da moram piti tablete > za debljanje, tako niti njemu...nije se možda loše > konzultirati sa doktorom opće prakse ako je slučaj > već toliko "strašan". nikita previse ja volim sebe da bi uzimao neke tablete samo tako. a drastican slucaj bas i nije. mislim puno ljepse izgledam popunjenog lica,bas sam ljepi tako :) i tako dobim i onda [b]jedan dan[/b] ne jedem i utone mi lice :( uzasno.

borki_
Top 500 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:44 | Zaključano
e pa to ti govorim. mislim znam zasto se mi tako trosimo. zato jer smo u prirodi takvi..brži malo pa se i vise dajemo :) ali pobogu smeta mi kad idem s frendovima van i mi u kaficu i meni obrok fali i pocinjem se pretvarat iz ljepotice u zvijer :O i hitno na wc jest :)

madhuri
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 06.06.2006.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 20:15 | Zaključano
dajte, i mene zanima....ja se isto želim udebljati....

no fuk u snep

!RED-LADY!
Top 100 Contributor
Ženski
Registriran(a): 23.06.2004.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-04-2006 9:24 | Zaključano
imas b-kompleks u apoteci koji dize apetit (vec je netko bio to spomenuo) dobar ti je i multivitaminski sirup od dr. Thais (il kak se lik zove :D) osobno bi preporucila da ostavis kemiju sa strane i pogledas malo tablice prehrane,kalorija & dobro na poznatu piramidu, malo pocnes vjezbati tralala il nes korisno raditi u danu sto ce te iscrpiti pa ces se najesti ko velika par puta i vidjet ces kilica ;) usput ak os dalje biti zadovoljna svojim tjelom pazi na masnocu tralala tak da dobis tih par kila na misicima a ne masnog tkiva :p vidim da su neki tu rekli da si bila proana mia il tak nest :roll ak jesi posavjetuj se s nekim lijecnikom bas zbog toga da (kak je vec netko rekao) ti organizam ne dozivi sok pa ces se vjecno muciti s onim jojo efektom, a i za psihu je bolje skuziti zasto si to radila (ak si radila :p) jer koliko god netko pricao da to radi radi tjelesne ljepote, laze...povezano je sve to s dubljim i malo jacim problemim a koje pokusavamo prikriti

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 7 «   1 3 4 5   »  ...  Zadnja >