tablete za debljanje

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 103 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:25 | Zaključano
> samo više jedi i to je to. Postepeno ćeš dobiti kile > ;) imagine that.. znam masu cura koje zbilja puno jedu, trpaju u sebe toliko da se zapitaš gdje im stane, a ostaju na nekih 50 kilica... zato je vjerojatno i pitala za tablete.. za koje stvarno nikad nisam čula.. pa samo serem bzvz na ovoj temi..
borki_
Top 500 Contributor
Registriran(a): 25.09.2003.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:26 | Zaključano
to govorim.s tim da sam ja decko.vise se gibam nego cure pred ogledalom :p

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:28 | Zaključano
> ne zna to nitko ko nije prosao proces debljanja. > ja [b]doslovno[/b] mogu pojesti TONE i TONE hrane i > jos uvjek sam škiljavac :O > skiniti kile i zdebljati se je podjednaki križ za > nositi. pa napisala sam da sam prošla to, prolazi to i moj brat..no nigdje mi nisu rekli da moram piti tablete za debljanje, tako niti njemu...nije se možda loše konzultirati sa doktorom opće prakse ako je slučaj već toliko "strašan". Meni jednostavno ne zvuči obečavajuće piti tablete za debljanje ako ih i ima u prodaji...nekako to konzumirati na svoju ruku..ne znam..igranje sa zdravljom.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:31 | Zaključano
> Meni jednostavno ne zvuči obečavajuće piti tablete za > debljanje ako ih i ima u prodaji...nekako to > konzumirati na svoju ruku..ne znam..igranje sa > zdravljom. i to htjedoh reći... ne zvuči mi prezdrav način debljanja, kao ni kapsule za mršavljenje...
borki_
Top 500 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:32 | Zaključano
> > ne zna to nitko ko nije prosao proces debljanja. > > ja [b]doslovno[/b] mogu pojesti TONE i TONE hrane > i > > jos uvjek sam škiljavac :O > > skiniti kile i zdebljati se je podjednaki križ za > > nositi. > > pa napisala sam da sam prošla to, prolazi to i moj > brat..no nigdje mi nisu rekli da moram piti tablete > za debljanje, tako niti njemu...nije se možda loše > konzultirati sa doktorom opće prakse ako je slučaj > već toliko "strašan". nikita previse ja volim sebe da bi uzimao neke tablete samo tako. a drastican slucaj bas i nije. mislim puno ljepse izgledam popunjenog lica,bas sam ljepi tako :) i tako dobim i onda [b]jedan dan[/b] ne jedem i utone mi lice :( uzasno.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:38 | Zaključano
> nikita previse ja volim sebe da bi uzimao neke > tablete samo tako. > a drastican slucaj bas i nije. > mislim puno ljepse izgledam popunjenog lica,bas sam > ljepi tako :) > i tako dobim i onda [b]jedan dan[/b] ne jedem i utone > mi lice :( > uzasno. eh da, ja se doslovno trudim da ne preskočim niti jedan obrok ;) i trudim se prakticirati jogu što češće da se riješim stresa koji se nakupi u meni, pa i to dodatno zakomplicira stvari..čini se možda medicinski nemoguće, ali ako me uhvati stres imam "osjećaj" da sam u danu izgubila 2 kile samo tako :O sama sebi sam isto ljepša kada imam malo mesa na sebi :p tako da kužim kako je to.
borki_
Top 500 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 15:44 | Zaključano
e pa to ti govorim. mislim znam zasto se mi tako trosimo. zato jer smo u prirodi takvi..brži malo pa se i vise dajemo :) ali pobogu smeta mi kad idem s frendovima van i mi u kaficu i meni obrok fali i pocinjem se pretvarat iz ljepotice u zvijer :O i hitno na wc jest :)

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 16:10 | Zaključano
> > samo više jedi i to je to. Postepeno ćeš dobiti > kile > > ;) > > imagine that.. > znam masu cura koje zbilja puno jedu, trpaju u sebe > toliko da se zapitaš gdje im stane, a ostaju na nekih > 50 kilica... > [b]zato je vjerojatno i pitala za tablete[/b].. > za koje stvarno nikad nisam čula.. pa samo serem bzvz > na ovoj temi.. ma vraga je...mala vec mjesecima propagira anoreksiju i pishe koliko je rada i truda ulozhila u to da se pretvori u kosturka. svatko ima svoj problem da mrsavljenjem/debljanjem. ovo sto mi se kod autorice cini je ili [b]a)[/b] josh jedna malo drugacija verzija glorificiranja vlastitog eating disordera (sve se opet svodi na privlacenje paznje na sebe) ili [b]b)[/b] decko se poceo brinuti, pa ona [i]kao[/i] poduzima korake zbog njega. samo ni jedno ni drugo nece funkcionirati dok sama ne shvati da je anoreksija bolestina i dok sama u svojoj tikvici ne odluci da je se mora rijeshiti. evo, tako ja vidim stvari...a i takva sam iskustva do sada imala sa slicnim osobama...
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 16:24 | Zaključano
auuuuu... u tom slučaju... a jadna. :/ iako mi je puno draže čut da se netko želi udebljat nego izgledat ko čačkalica, iskreno..
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 17:10 | Zaključano
Hm...a prije si mami rekla da si jela kod bake a baki da si doma... i rekla da si se puno namučila da dođeš na 45kg... Ako dečko želi da imaš malo više kg a ti ne.. ja se ne bih upuštala u to jer ćeš opet izbjegavati jesti da smršaviš i organizam će ti doživjeti dvostruki šok.... :|
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 18:13 | Zaključano
> ma vraga je...mala vec mjesecima propagira anoreksiju > i pishe koliko je rada i truda ulozhila u to da se > pretvori u kosturka. svatko ima svoj problem da > mrsavljenjem/debljanjem. ovo sto mi se kod autorice > cini je ili [b]a)[/b] josh jedna malo drugacija > verzija glorificiranja vlastitog eating disordera > (sve se opet svodi na privlacenje paznje na sebe) ili > [b]b)[/b] decko se poceo brinuti, pa ona [i]kao[/i] > poduzima korake zbog njega. > > samo ni jedno ni drugo nece funkcionirati dok sama ne > shvati da je anoreksija bolestina i dok sama u svojoj > tikvici ne odluci da je se mora rijeshiti. evo, tako > ja vidim stvari...a i takva sam iskustva do sada > imala sa slicnim osobama... I da, sa ovime se potpuno slažem!! Potpisujem.
madhuri
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 06.06.2006.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 20:15 | Zaključano
dajte, i mene zanima....ja se isto želim udebljati....

no fuk u snep

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 23:06 | Zaključano
B complex - za apetit
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-03-2006 23:39 | Zaključano
..rankice,rankice.. tko bi reko da cemo ovo dozivjeti od tebe.. ti,zar ti,koja tolko truda si ulozila da nama forumasima objasnis i utuvis u nase glave kako se ponosis svojim izgledom te da nikada nebi htjela nesto mjenjati..da svoju liniju imas zahvaljujuci genetiki i guranjem prsta u usta.. ..neam nisat protiv naravno,da se udebljas..uostalom i ja radim na tome.. tj.ne radim,ja se samo normalno hranim i jedem gotovo sve..jedino bas ne mlijecne proizvode.. ali,naravno,ja sam svjesna svega..i da bi se trebala udebljati i nikad nisam bolovala od neke bolesti na bazi psihe a la bulimija ili anoreksija.. Posto se sjecam koliko si pisala da si prezadovoljna sa sobom,i da to nikad neces mjenjat radi nekoga tko misli da si premrshava ili zato da bi netko bio sretan.. i nemoj sada pokusavati poricati da si to govorila..jer ima podosta svjedoka :) nego,htjela sam ti reci...budi dosljedna sebi.. i udebljaj se samo ako ti to zelis i kada shvatis da je anoreksija ozbiljna bolest a ne sala..i kada zbilja pozelis promjenit sebe radi to iskljucivo radi sebe,,,,, razlog je jos jedan...ovaj,briem da ako prekines s deckom a radi njega nabacis kile koje inace nebi,mislim da bi ti to tesko palo onda.. pa bi se bacila u anoreksiju,pa depra i ta sranja.. radi sve samo radi sebe.. vidla sam tvoje slike,i iskreno ne djelujes mi bolesno.. zgodna si cura i briem da bi decko trebao bit zadovoljan s tobom,,bezobzira kaj ne nosis trojku ili vise il nemas guzu ko J.Lo koja ,ovako usput meni uopce nema dobru guzu :D eto toliko,,, bez zamjerki,, poZZ a da,zaboravila sam napisati...debljanju ti pridonose kontracepcijske pilule...stoga...to ti nebi trebao biti problem :D Poruka je izmijenjena od: bitchure01
!RED-LADY!
Top 100 Contributor
Ženski
Registriran(a): 23.06.2004.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-04-2006 9:24 | Zaključano
imas b-kompleks u apoteci koji dize apetit (vec je netko bio to spomenuo) dobar ti je i multivitaminski sirup od dr. Thais (il kak se lik zove :D) osobno bi preporucila da ostavis kemiju sa strane i pogledas malo tablice prehrane,kalorija & dobro na poznatu piramidu, malo pocnes vjezbati tralala il nes korisno raditi u danu sto ce te iscrpiti pa ces se najesti ko velika par puta i vidjet ces kilica ;) usput ak os dalje biti zadovoljna svojim tjelom pazi na masnocu tralala tak da dobis tih par kila na misicima a ne masnog tkiva :p vidim da su neki tu rekli da si bila proana mia il tak nest :roll ak jesi posavjetuj se s nekim lijecnikom bas zbog toga da (kak je vec netko rekao) ti organizam ne dozivi sok pa ces se vjecno muciti s onim jojo efektom, a i za psihu je bolje skuziti zasto si to radila (ak si radila :p) jer koliko god netko pricao da to radi radi tjelesne ljepote, laze...povezano je sve to s dubljim i malo jacim problemim a koje pokusavamo prikriti

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 7 «   1 3 4 5   »  ...  Zadnja >