Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 36 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Ante_kastela
Not Ranked
Registriran(a): 19.05.2004.
Odgovor na Re: Međugas pri šaltanju u nižu 08-19-2007 22:38 | Zaključano
ako san ja dobro svatija, vi međugas dajete kad se želi pribacit iz više u nižu pa da van se okretaji motora povećaju i da tako budu bliži okretajima getribe pa da se manje troši kumplung... ok, ali koliko ja znan, šalta se niža samo kad se usporava, a onda je i korisno da se malo prikoči motorom, jer brže auto staje kad se koči motorom nego kočnicama pa ako se već koči čemu međugas?! A ako se ne koči-ko to šalta nižu ako ne koči?!!?!?!
d500
Top 10 Contributor
Muški
Registriran(a): 17.02.2006.
Odgovor na Re: Međugas pri šaltanju u nižu 08-19-2007 22:41 | Zaključano
> ako san ja dobro svatija, vi međugas dajete kad se > želi pribacit iz više u nižu pa da van se okretaji > motora povećaju i da tako budu bliži okretajima > getribe pa da se manje troši kumplung... ok, ali > koliko ja znan, šalta se niža samo kad se usporava, a > onda je i korisno da se malo prikoči motorom, jer > brže auto staje kad se koči motorom nego kočnicama pa > ako se već koči čemu međugas?! A ako se ne koči-ko to > šalta nižu ako ne koči?!!?!?! a šta ti nikad ne voziš po zavojima ili šta... Inače kada kočiš postoji i opcija usporavanja ne moraš baš svaki put stat;);) Znači prije zavoja malo prikočiš i onda kroz zavoj gas opet....;);) inače prije zavoja i šaltaš nižu i tako to... ma shvatit ćeš kad tad neda mi se sad;)

imam momka vragolana baš je pravi đavo

d500
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Međugas pri šaltanju u nižu 08-20-2007 5:25 | Zaključano
za olakšani zamašnjak treba bit jako brz;):super Meni bi se auto zgasio kod šaltanja iz prve u drugu:D:D

d500
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Međugas pri šaltanju u nižu 08-20-2007 9:42 | Zaključano
> samo da pitam jer nisam siguran zamašnjak je Flywheel? da;)

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 3 «   1 3   »