kako skinuti ljepilo za miševe???

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 19 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
kako skinuti ljepilo za miševe??? Poslano: 01-15-2008 17:04
dogodila mi se nezgoda i nogometni dres mi se uljepio za ljepilo za miševe..pa da vas pitam dali se može to ljepilo nekak odstranit s tog dresa!!!!molim vas da ako znate mi odgovorite nešta jer je dres od kluba a moram ga vratiti do kraja tjedna...hvala hvala hvala puno...... baš sam smotan....
Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 29.09.2003.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 9:21
Benzin, čisti apotekarski benzin i ništa drugo. Nastoj ne natopiti i ne trljati previše da se ne bi boja skinula, a nakon toga dres operi u vešmašini. Ljepilo za miševe najantipatičniji je proizvod koji sam u životu vidio. Problem je u tome što je vrlo ljepljivo, ali se nikada ne osuši. I onda dođe miš i vrlo često ne ostane zalijepljen tamo gdje si ostavio mamac, nego na pola ulijepljen odgega i nekoliko metara ostavljajući trag i ulijepivši sve na svom putu. Jednom sam ga našao nasred štednjaka - onako ulijepljen uspio se popeti po štednjaku i završiti pored plamenika. Drugi put sam ga našao uginulog iza štednjaka... Odonda više nikad nisam upotrijebio ljepilo nego mišolovke (a i mačka često riješi problem), no i sad, nakon više od godine dana, još uvijek znam pronaći tragove ljepila na nekim nedostupnim mjestima na kojima ga nikad nisam ni stavio :bljak

Prije nego što drugome nešto učiniš, zapitaj se bi li poželio da on to učini tebi.

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 12:07
:nene ne ubijati male mišeke!!! :D
Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 12:52
> :nene > ne ubijati male mišeke!!! > > :D No problem. Navrati onda do mene na kavu koju ću ti ponuditi iz šalica po kojima je maleni mišek hodao, zasladit ćeš je šećerom kojega je mali mišek probao, a dok budemo pričali odnekud iz nekog kutka čut će se grebanje, struganje, cijukanje i osjetiti nepodnošljiv smrad (dok nisam osjetio, nisam pojma imao da miševi toliko smrde). I meni ih je bilo žao dok nisam kompletnu kuhinju morao oprati, izribati i dezinficirati svaki komad suđa, zatvoriti rupe koje su izgrizli u namještaju, baciti sve namirnice osim soli (nju ne diraju), za sve nabaviti staklene posude (kupiš brašno i nema šanse da ga držiš u originalnoj ambalaži ni jedan jedini dan), čak su se uvlačili i u drvenu zatvorenu kutiju za kruh (onu s poklopcem). Onda sam im najavio rat. Najprije neuspjeli pokušaj s ljepilom (OK, miševe sam uhvatio, ali s puno okolne štete), onda mišolovke i na kraju mačka. Ako i prođe mišolovku, mačku nema šanse.

Prije nego što drugome nešto učiniš, zapitaj se bi li poželio da on to učini tebi.

besposlenpop
Top 10 Contributor
Muški
Registriran(a): 04.10.2005.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 13:56
> ... I onda dođe miš i vrlo često ne ostane zalijepljen tamo gdje si ostavio mamac, nego na pola ulijepljen odgega i nekoliko metara ostavljajući trag i ulijepivši sve na svom putu. ... no i sad, nakon više od godine dana, još uvijek znam pronaći tragove ljepila na nekim nedostupnim mjestima na kojima ga nikad nisam ni stavio :bljak Nisam nikad imal s tim posla, al sam čul da taj papir (il na čemu već je ljepilo) treba zabiti na podlogu (il na komad daske ...)? :roll

Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 14:45
> Nisam nikad imal s tim posla, al sam čul da taj papir > (il na čemu već je ljepilo) treba zabiti na podlogu > (il na komad daske ...)? :roll Da, dobro si čul. Od gradnje mi je ostala hrpa dasaka i daščica i to mi nije bio nikakav problem. Uzmeš komadić lamperije veličine 10 X 15 cm, na njega namažeš ljepilo u promjeru 7-8 cm i u sredinu staviš nešto fino. (Da, ljepilo inače nije na papiru nego u najobičnijoj tubi.) Miš dođe, uzme mamac i pokuša otići. U 70% slučajeva ostane zalijepljen na daščici, ali snažniji primjerci uspiju se nekako iščupati iz ljepila i otići, a najgore je ako skuži da nešto nije u redu pa odustane i vrati se prije nego što se dovoljno zalijepio. No, ljepila mu ostane na šapicama i repu i na kraju ipak izgubi snagu, padne i pokušavajući se osloboditi zalijepi si noge za trbuh i sav se ulijepi tamo gdje je već zapeo. I onda nastaje problem. Jer, kad ostane na daščici, uzmeš daščicu za rub, okreneš je u kanti vode i nakon 5 minuta baciš u smeće. Ali kad ti je ovako poluživ bez podloge, moraš ga uzeti u ruku (preko papira, naravno), ali osjetiš ga da ti se koprca u rukama i moraš ga nekako ubiti da mu skratiš muke, a to mi je ipak teško, moram priznati :( Zato sam u Bauhausu nabavio mišolovke s vrlo jakom oprugom i još se nije desilo da ga nije ubila na mjestu. Samo po noći čuješ ciju-ciju-ciju-greb-ciju-KLAK! Tišina. Ujutro samo otvoriš mišolovku iznad kante za smeće. Znam, zvuči brutalno, ali i komarca tako raspališ kad ti sleti na kožu, zar ne? Ili pak čuješ neku buku i lomljavu, pa shvatiš da mačka igra ping-pong s mišem, dok joj pas blesavo pokušava oteti "igračku" :^O Poruka je izmijenjena od: Prakticar

besposlenpop
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-16-2008 15:04
> No problem. Navrati onda do mene na kavu koju ću ti ponuditi iz šalica po kojima je maleni mišek hodao, zasladit ćeš je šećerom kojega je mali mišek probao, a dok budemo pričali odnekud iz nekog kutka čut će se grebanje, struganje, cijukanje i osjetiti nepodnošljiv smrad (dok nisam osjetio, nisam pojma imao da miševi toliko smrde). Hm, da ... još da mi je skužit gde to pri vragu stanuješ (kraj silosa il mlina? :D) kad imaš takve sustanare? :roll Mislim, znam da si negde na zapadnoj strani, al kak se i ja skoro selim u tom smjeru ... ;\

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 6:21
kad ti je kuća okružena šumom miševi koji su u tvom domu smatraju da si ti došao u njihov dom i da si ti uljez, a ne obrnuto SmileyCentral.com
Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 8:07
jel pokušao napisat na ulazna vrata...[i]miševima ulaz zabranjen[/i]?:roll nije i kak da oni onda znaju:roll ;):D
Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 8:55
> jel pokušao napisat na ulazna vrata...[i]miševima > ulaz zabranjen[/i]?:roll > nije > i kak da oni onda znaju:roll > > > ;):D Kad bi oni ulazili na ulazna vrata, o tome bi se još dalo diskutirati :D

Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 8:57
> Hm, da ... još da mi je skužit gde to pri vragu > stanuješ (kraj silosa il mlina? :D) kad imaš takve > sustanare? :roll > Mislim, znam da si negde na zapadnoj strani, al kak > se i ja skoro selim u tom smjeru ... ;\ Strana svijeta nije bitna, nego okruženje. Dovoljno je da imaš nekoliko kvadrata trave oko kuće :) Detalje ti mogu na pp ;)

besposlenpop
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 9:17
> Strana svijeta nije bitna, nego okruženje. Dovoljno je da imaš nekoliko kvadrata trave oko kuće :) Hmm ... tam je ima prilično. Znači da bu Boško imal posla. :D > Detalje ti mogu na pp ;) OK, ni niš hitno - javim se kad očistim magazu. ;) Znači - zaključak je: ljepilo preporučiti samo neprijatelju? :D

meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 19.06.2007.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 10:26
> :nene > ne ubijati male mišeke!!! > > :D aham. pa kad se ujutro probudiš i skužiš da su ti miševi progrizili bocu vode od 5 litara, tekući sapun, da su pojeli salvete i po kruha (a prvi dućan kilometrima udaljen), porazbijali pola šalica, israli cilu kuhinju i sve iz čega ti tribaš jesti, kad navečer ideš leći i skužiš da ti je krevet PUN mišjih govana... i onda ga još vidiš i gleda te u oči đubre i neće da ode ća nego ti se još zavuče pod škafu.... pa mu ti ostaviš lipilo (i pritom se cili izlipiš), a ujutro nađeš te daskice 5 metara dalje, mamac prožderan a mišeka nigdi... ahh :x nikad ne bi ubila miša :x [i](to na otoku, ne doma)[/i]

ebalo vas 250 znakova... a i sposobnost brojanja isto tako

bamboo
Not Ranked
Registriran(a): 29.10.2004.
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-17-2008 15:36
ah kad bi znali koliko ja imam godisnjeg otpisa zbog tih miseka....jedu cak i higijenske uloske,gadovi mali.... Poruka je izmijenjena od: bamboo
Prakticar
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: kako skinuti ljepilo za miševe??? 01-18-2008 14:04
Ak jedu drvo i električne žice, kaj ne bi i higijenske uloške :^O

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »