Problemi sa Skypeom

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 8 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Problemi sa Skypeom Poslano: 01-24-2008 9:03
Imam slijedeci problem sa Skypeom: Kada se razgovara preko Skypea i kada je na jednoj strani ADSL Telekom Austria, a na drugoj ADSL T-Com u Hrvatskoj, sve ide glatko. Kada se razgovara preko Skypea i kada je na jednoj strani ADSL Telekom Austria, a na drugoj kabel bNet, onda veza stalo puca, zvuk se ne prenosi bez prekida... stalno neki problemi. :_| Brzine su kod Telekom Austria i T-Coma 2Mbit/s, a kod bNeta 1.5 Mbit/s. Zakljucak vodi do toga da je vjerojatno problem u bNetu. :roll Je li moguce da kabel radi takve probleme i bi li prelazak na ADSL (ne nuzno T-Comov) rijesio problem?
Odgovor na Re: Problemi sa Skypeom 01-24-2008 11:19
> Da li si napravio update Skype? Da.
Odgovor na Re: Problemi sa Skypeom 01-24-2008 11:55
Mi to koristimo na nacin da se spajamo s Nokiom N95 na Telekom Austria, a sa SonyEricssonom p1i na bNet ili T-Com, ovisno u kojem se stanu nalazi osoba u Zagrebu i koristimo Fring. Iste smetnje dogadaju se i prilikom razgovora preko mobitela i Fringom i prilikom razgovora preko racunala i Skypeom. Je li moguce da router radi probleme? Poruka je izmijenjena od: Scharnhorst
miro_23
Not Ranked
Registriran(a): 26.11.2005.
Odgovor na Re: Problemi sa Skypeom 01-24-2008 12:20
Pozdrav zanima me u čemu može biti problem s maxadsl-om,jer kad nisam na internetu skroz mi se skida promet kao da surfam... ako mi netko može pomoći zahvaljujem