stidne usne

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 60 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 9:44 | Zaključano
> > > > > > > > Lako moguce da ti zapravo to uopce ne treba ;) > > > :D:D:D > > > > > > > > > i ja mislim,mozda si je curka zabrijala da ima > > malo > > > vece stidne usne,. > > > to decki ionako vole? :D reci im nacho :p > > > ne treba raditi problem tamo gdje ga nema . > > > > Iskreno....eto ja bas volim malo vece i > > izbocenije...jebat ga , mozda sam lud...ali.. ;) > > :D:D:D > > Dapace....ima cura koje imaju skroz male i uvucene > > usne...a takve su mi najneatraktivnije ;) :D:D:D > > > > Eto Biz...vidis da se kuzimo ;) :D:D:D:D > > ne ,ali gle sad za ozbiljno.. > > gledala sam jedan interesantan dokumentarac gdje zene > (vani najcesce) odlaze kod plasticnog kirurga gdje im > POVECA stidne usne..jer tvrde da kod sexa > dozivljavaju veci uzitak! ;) a i sve te orgazme...:D > > > i sad nasa autorica to hoce smanjiti..pa mislim ..sad > nam niti pice vise nisu dobre :D:p > E sad..neznadoh za uzitak..fakat.. ;) Al menin je cisto veca fora ...osim klitaca ljubit u cucat usne ... akd su one male..imam se s manje toga zabavljat ;) :D:D:D As simple as that ;) :D:D:D A i vizualno mi je nekako lijepse kad su malo vece...neznam si to objasnit ;) :D:D:D:D
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 9:58 | Zaključano
> E sad..neznadoh za uzitak..fakat.. ;) > Al menin je cisto veca fora ...osim klitaca ljubit u > cucat usne ... akd su one male..imam se s manje toga > zabavljat ;) :D:D:D > > As simple as that ;) :D:D:D > > A i vizualno mi je nekako lijepse kad su malo > vece...neznam si to objasnit ;) :D:D:D:D mene zanima da li se stidne usne povecavaju kako god prolaze ? :D
_Rokas_
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 06.07.2003.
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 10:50 | Zaključano
[b]Dooobraa temaa dooobraa...;\;\ E day ne bud luda..:O...kay brieš...gle teško je owako odgovorit znaš,day neku sličku nabaci pa da to malo proučimo... btw...pa nek su izraženije..;\...u čemu je problem?!:D

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 11:09 | Zaključano
Ići smanjivati stidne usne jest isto što i smanjivati pimpek ;) Nepotrebno ;)
_tatica_
Not Ranked
Registriran(a): 25.09.2003.
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 11:13 | Zaključano
mala, nemoj to operirat, daj odi psihiću.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 11:16 | Zaključano
> Ići smanjivati stidne usne jest isto što i smanjivati > pimpek ;) Nepotrebno ;) a čuj, kako kad, mucolu njegov MEGAKURAC sigurno zadaje mnoge proleme u životu.:(
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 11:28 | Zaključano
> > Ići smanjivati stidne usne jest isto što i > smanjivati > > pimpek ;) Nepotrebno ;) > > > > a čuj, kako kad, mucolu njegov MEGAKURAC sigurno > zadaje mnoge proleme u životu.:( Ali isto tako se i ponosi valjda s njime inače ti niti ne bi čuo za njegov megakurac, jel tako? ;)
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 15:36 | Zaključano
naravno da ne bih išla operirirati stidne usne zato jer to ne izgleda lijepo.Problem je taj da mi smetaju! jedna usna je skroz proporcijalna od druge i to dosta!!!užasno mi smeta i htjela bih je smanjiti,ali ne znam dali je jedina solucija plastični kirurg? nisam čula da to ginekolozi rade?
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 15:40 | Zaključano
> Pizdarija! Pa tko gleda cijelo vrijeme u svoju pizdu > pa da ti to smeta :roll Ako se jebavaš okolo i ako su > ti tipovi rekli da je gadno onda shvaćam, ali inače, > ne shvaćam. Cure imaju različite pice, neke imaju > male stidne, neke veće, nije to uopće nikakav bed > niti bi trebao biti. > Koj' će ti vrag plastična kirurgija, poslije će te > boliti k'o sam vrag, nećeš moći pišati niti sjediti > kako spada. Razmisli malo. A ako si mlađa, to ti može > biti normalno, pa se s vremenom mogu povući prema > gore. da mi je neki dečko rekao da to izgleda ružno dobio bi cipelom u glavu! i ja se ne jebajem okolo.Nikad se ne bih podvrgla operaciji radi nekoga!!! imam dečka,njemu to niti najmanje ne smeta,ali mene smeta dok hodam praktički! Boli kasnije poslije operacije stidnih usna?:O
gnjaz
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 23.07.2004.
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 15:42 | Zaključano
> naravno da ne bih išla operirirati stidne usne zato > jer to ne izgleda lijepo.Problem je taj da mi > smetaju! jedna usna je skroz proporcijalna od druge i > to dosta!!!užasno mi smeta i htjela bih je > smanjiti,ali ne znam dali je jedina solucija > plastični kirurg? nisam čula da to ginekolozi rade? To se inače u muškom žargonu zove "Pička-Preklapača"...... NIsam nikad vidio ali sam čuo priče o tome..... Jebeno je ako ti to preraste u nekakav kompleks.......iako ne utječe na funkciju,mislim da je to bolje rješiti ako te jako muči........

..jednostavno nenadjebiv....

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 15:46 | Zaključano
> mala, nemoj to operirat, daj odi psihiću. ja nisam psihički poremećena hvala lijepa na brizi.
_tatica_
Not Ranked
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 15:50 | Zaključano
> ja nisam psihički poremećena hvala lijepa na brizi. oprosti, mislio sam da se radi o jednom od onih alarmantnih slučajeva "lijeva usna mi je 0,2 cm veća od desne". al ak je riječ o preklapači, i ako baš smeta, to je druga stvar. iako ja znam cijenit atipične žene. :x Poruka je izmijenjena od: _tatica_
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 16:27 | Zaključano
> da mi je neki dečko rekao da to izgleda ružno dobio > bi cipelom u glavu! i ja se ne jebajem okolo.Nikad se > ne bih podvrgla operaciji radi nekoga!!! imam > dečka,njemu to niti najmanje ne smeta,ali mene smeta > dok hodam praktički! > > Boli kasnije poslije operacije stidnih usna?:O Danchy..svi smo pomislili da je tvoj problem cisto estetske prirode..ali ako ti imas fizickih problema zbog toga...onda se mozet posavjetovat s ginekologom..a plasticni kirurzi to izvode ;) I da, nitko nije insinuirao da se ti jebes okolo ;) Plasticari danas cine cuda..samo se moras raspitati ;) :D:D:D A koliko intenzivno i koliko dugo boli??? Opet ces morat strucnjake pitat , jer sumnjam da je ovdje netko operirao usmine.. ;) Sretno ;) :super Poruka je izmijenjena od: happy_nacho
_tatica_
Not Ranked
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 16:28 | Zaključano
ja bih ipak to prvo vidio, pa da ja to ocijenim. :^O
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: stidne usne 07-21-2005 16:29 | Zaključano
> ja bih ipak to prvo vidio, pa da ja to ocijenim. :^O Znamo mi tebe tatica... ;) Ajd, ako ti je lakse...i ja bi radje prvo vidio ;) :D:D:D
Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 5 «   1 3 4 5   »