Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 29 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

buffy4president
Top 50 Contributor
Ženski
Registriran(a): 17.06.2004.
Odgovor na Re: Đukica 05-14-2008 6:46
Nice, potrudila si se :)

What makes you divinely and utterly happy?

razbojnikova_nevjesta
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 26.09.2003.
Odgovor na Re: Đukica 05-14-2008 7:04
Znači, naš zagrebački "oriđinal" je još živ i zdrav. :) Nisam ga dugo vidjela, pa nisam znala što je s njim. Sjećam se da je jednom rekao kako svake subote obavezno ide na frizuru..onu svoju natapiranu i pofarbanu u crno. I obrve je čupao puno prije nego što su se toga sjetili metroseksualci...
Pizda_
Top 10 Contributor
Muški
Registriran(a): 10.04.2003.
Odgovor na Re: Đukica 05-14-2008 9:34
Nekad sam u kvartu imao barem desetak takvih "originala". Uvijek sam patio sto se tako nesto ne moze na televiziji prikazat. Danas to Malnar radi ali nema to veze...

ante_ante
Top 50 Contributor
Registriran(a): 11.10.2006.
Odgovor na Re: Đukica 05-14-2008 11:10
> Nekad sam u kvartu imao barem desetak takvih > "originala". đ sebe nisi brojao :roll

"Kršćani imaju božjeg slugu, koji na ispovjedi odriješuje od grijeha, ali lijevi  političari-agnostici, imaju puno praktičnije rješenje - novinare."

drug_stari
Top 200 Contributor
Registriran(a): 26.03.2007.
Odgovor na Re: Đukica 05-15-2008 19:45
Zanimljiv tekst, Carmen, tek da ga malo, faktografski, korigiram. Đukica nije rođen u nekoj staroj donjogradskoj zgradi, Đukica je - domovine sin. Pučki su z Varaždina. Kak imam čut, cela ta familija je "na svoju ruku". Đukicu pamtim baš iz Tkalče, tam sam ga prvi put videl, u bivšoj "Staroj Tkalči", ak se ne varam... Sel se za stol i počel show - "kavaliri, de ste, kavaliri? kaj niko ne bu platil piće? ajmo, kavaliri! kaj nema danas kavalira?" :) munjara...bedaček simpatični. Sećam se da su ga izboli nožem u nekoj birtiji, dal vatrogasnom domu il tak nekak...seljačine...svima nam je to bilo grdo čut - taj lik nikom niš nažal ni napravil... na veseljačeka z gitarom potezat nož - pa to može samo teški slabić, vrlo vjerojatno latentna pederčina (pažljivo izabrana riječ), koja je, preko jednog hrabrog čovjeka, obračunavala sa - sobom. Al istina je, nisi znal kak da se ponašaš, kak da mu se ne smiješ f lice....al to dok smo bili klinci...kasnije razviješ poštovanje za nekog ko se tak dobro nosi z onim kaj mu je priroda dala i z onim kaj je uskratila zatucanim malograđanima oko njega.

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »