vaša incest iskustva

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 64 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
vaša incest iskustva Poslano: 09-15-2008 21:55
dali ste ikada imali sexaulna iskustva sa nekim tko vam je u rodu? ja da. sa 9 godina trazila sam od godinu dana mlađeg bratića da mi pokaže pišu, za uzvrat sam ja njemu koku. i tako je to trajalo jedno dvije godine skoro svaki puta kada smo se vidjeli bi smo se sakrili i tako si iz daljine pokazivali. onda sa 11 godina sam mu prvi puta dirala ga i stavila ga u usta. al nisam pušila mu i lizala vec ga sam stavila u usta i to dignutog (??) ne dirajuci ga s jezikom ni s nepcima samo sam ga stavila u usta hahaha.. onda poslje je to malo prestalo dok s nekih 13 godina mu zapravo nisam popušila i svršio mi je u usta i to me jako iznenadilo. sjecam se da sam pljuvala ko luda nakon toga. sa 16 godina sam išla rodbini u slavoniju i tamo nisam nikoga poznavala, jer mi se udavala neka daljna rođakinja. tako sam se družila sa svojim vršnjacima i oni su mi svi bili u rodu al nismo se ono znali bas jer žive daleko. anyway, tako sam se zagledala u bratića koji je imao 20 godina. bio je tako savršen, pravi macan i znala sam da ga moram imati. i cijelu vecer sam mu se besramno nabacivala i nekako ga odvukla van iz sale i s njim se povatala i isto mu popušila kurac. mislim da su većina ljudi u svojoj mladosti imali slična iskustva sa nekim rođakom, rođakinjom ili sa bratom i sestrom. pogotovo u ranoj dobi kada kao klinci počinjemo istraživati svoju sexualnost. smatram to sasvim prirodnim, jer ko klinac ne znaš kaj radiš vec si samo znatiželjan. [b] I want to go back to then Gotta figure out how, gotta remember when I felt it It thrilled me I want it to fill me[/b]
izabella112
Not Ranked
Registriran(a): 29.07.2008.
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 21:58
ja se sjecam da sam negdje sa 7,8 isto tako natjerala starijeg bratica da mi ga pokaze....i ja njemu....al neznam bas koliko je to normalno.onda nismo znali sta radimo,normalno,djeca.a sad mi to zvuci nekako bolesno
just-a-guy
Top 100 Contributor
Registriran(a): 08.07.2003.
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:02
volim te :x
izabella112
Not Ranked
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:04
sto ti pricas
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:05
pa normalno da sada nije normalno baš, no ono ko klinka ne znas kaj radiš. oš vidit muški kurac jer ne znaš šta je to i zanima te pa bi ga htjela vidjeti. vidiš ga i zgroziš se, zažmiriš, vrisneš.. tako je meni bilo prvih par puta.. isto je i sa diranjem i sl. a sada poslje 15te dal je normalno ili ne.. ono ako su dvije osobe odrasle i ako ih to veseli.. kaj ja znam.. bas me briga.. ja osobno ne bih mogla. i dan-danas mi neugodno pred onim bratićem. al opet, nikad ne reci nikad. npr. da sretnem onog rođaka iz svatova uf ne znam kako bi se suzdržala ako bi me navlažio [b]Remembering the very first time You caught that someone special's eye And all of your care dropped And all of the world just stopped I hope [/b] Poruka je izmijenjena od: give_it2me
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:05
> sto ti pricas da ima 21 cm dmk :^0
izabella112
Not Ranked
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:08
ima tu kraj mene jedan i preko 21...hehe
izabella112
Not Ranked
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:10
> pa normalno da sada nije normalno baš, no ono ko > klinka ne znas kaj radiš. oš vidit muški kurac jer ne > znaš šta je to i zanima te pa bi ga htjela vidjeti. > vidiš ga i zgroziš se, zažmiriš, vrisneš.. tako je > meni bilo prvih par puta.. isto je i sa diranjem i > sl. > > a sada poslje 15te dal je normalno ili ne.. ono ako > su dvije osobe odrasle i ako ih to veseli.. kaj ja > znam.. bas me briga.. > > ja osobno ne bih mogla. i dan-danas mi neugodno pred > onim bratićem. al opet, nikad ne reci nikad. npr. da > sretnem onog rođaka iz svatova uf ne znam kako bi se > suzdržala ako bi me navlažio > znam.....al najgore je kad uopce dodes u takvo iskusenje.
tinejder17
Not Ranked
Registriran(a): 15.09.2008.
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:14
uf... nisam bio u toj situaciji haha:) E curke ajde nemojte o velicini ako vas zdovolji 1 prst kaj nebi jedan kurac od 18cm hehe:) sala naravno ali ima istine:)
izabella112
Not Ranked
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:16
ma koga to zadovolji jedan prst....mene ne.....hahah
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:17
> dali ste ikada imali sexaulna iskustva sa nekim tko > vam je u rodu? > > ja da. sa 9 godina trazila sam od godinu dana mlađeg > bratića da mi pokaže pišu, za uzvrat sam ja njemu > koku. i tako je to trajalo jedno dvije godine skoro > svaki puta kada smo se vidjeli bi smo se sakrili i > tako si iz daljine pokazivali. onda sa 11 godina sam > mu prvi puta dirala ga i stavila ga u usta. al nisam > pušila mu i lizala vec ga sam stavila u usta i to > dignutog (??) ne dirajuci ga s jezikom ni s nepcima > samo sam ga stavila u usta hahaha.. > > onda poslje je to malo prestalo dok s nekih 13 godina > mu zapravo nisam popušila i svršio mi je u usta i to > me jako iznenadilo. sjecam se da sam pljuvala ko luda > nakon toga. > > sa 16 godina sam išla rodbini u slavoniju i tamo > nisam nikoga poznavala, jer mi se udavala neka daljna > rođakinja. tako sam se družila sa svojim vršnjacima i > oni su mi svi bili u rodu al nismo se ono znali bas > jer žive daleko. anyway, tako sam se zagledala u > bratića koji je imao 20 godina. bio je tako savršen, > pravi macan i znala sam da ga moram imati. i cijelu > vecer sam mu se besramno nabacivala i nekako ga > odvukla van iz sale i s njim se povatala i isto mu > popušila kurac. > > mislim da su većina ljudi u svojoj mladosti imali > slična iskustva sa nekim rođakom, rođakinjom ili sa > bratom i sestrom. pogotovo u ranoj dobi kada kao > klinci počinjemo istraživati svoju sexualnost. > smatram to sasvim prirodnim, jer ko klinac ne znaš > kaj radiš vec si samo znatiželjan. > > [b] > I want to go back to then > Gotta figure out how, gotta remember when > I felt it > It thrilled me > I want it to fill me[/b] Mrak si.. volim te.. :)
tinejder17
Not Ranked
Registriran(a): 15.09.2008.
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:20
zadovolji tebe i palac haha:) lOl pa ne ali razmisli 2 prsta su dosta i onda dode neka treba govori nekom frajeru da mu je mali e pa taj onda nek se sluzi prstima ako nezna kurcom :)hah:D
izabella112
Not Ranked
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:23
hahahaha....svasta s tobom....
meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 19.06.2007.
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:26
> ma koga to zadovolji jedan prst....mene ne.....hahah mene.. a znam ja jednog koji bi i tebe ;) OT: nisam imala takvih iskustava. nikada. nikakvih. jednom mi se jedan lik sviđa.. pa sam otkrila da mi je rođak. pa mi se više nije sviđa.

ebalo vas 250 znakova... a i sposobnost brojanja isto tako

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: vaša incest iskustva 09-15-2008 22:34
Chiko, legendo... :D
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 5 2 3 4 5   »