čvorići ispod pazuha

Moje opcije

Ovaj post ima 46 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

-mario-
Not Ranked
Registriran(a): 06.03.2003.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 12-28-2008 22:24

ariana31:
Jeli imao tko slicnih problema? Pojavila mi se prvo jedna kvrzica velicine graska, bolna na dodir, a sad nakon nekog vremena imam ih 4. Citala sam o tome na netu, vjerovatno se radi o urasloj dlacici nakon brijanja ili dezodorans nije dobar...uglavnom koristim rexonu ili niveu...imate li kakav savjet kako da se rjesim tih kvrzica jer vec me lagano smetaju...koji dezodorans da koristim?

Hm,   jesi li sigurna da je to bas od uraslih dlaka,  možda se radi o povecanim bolnim limfnim cvorovima a to onda moze biti ozbiljno...

Altair
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 23.08.2003.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 12-28-2008 22:41

jel bas na kozi ili ispod? kakve je boje? vidi li se ili samo pipas?

Altair
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 23.08.2003.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 12-29-2008 1:16

onda bi se stvarno moglo raditi o limfnim cvorovima. daljnja pitanja: kakve su konzistencije (na dodir) -elasticni, tvrdi? jesu li pomicni od podloge (koze)?

inace, da te utjesim, to sto su bolni, nije lose, dapace, opasni (mogu  biti) su limfni cvorovi koji se pipaju, ali ne bole.
-mario-
Not Ranked
Registriran(a): 06.03.2003.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 12-29-2008 16:49

ariana31:
ispod su koze, nisu izvanka...boja nije promijenjena, ne mogu se bas vidjeti,al zato posteno zabole kad ih napipam...jako su sitne kuglice..imala sam jednu i ispod druge ruke, ali nakon par dana se povukla,ocekivala sam da ce se i ove povuc al eto jos nisu...nisam bas tip osobe da cu potrcat doktoru..pa ako tko ima kakav savjet ili slicno iskustvo bila bih zahvalna..

imam ja savjet, pricekaj par dana da vidis hoce li se same od sebe te kuglice povuči, a ako se ne povuču ili te čak počne boljeti ispod pazuha kad pomičeš ruku onda ajde  do doktora.  Jer čak da se neradi o upaljenim limfnim čvorovima nego o uraslim dlačicama, te urasle dlačice mogu stvarati probleme jer se mogu upaliti, ugnojiti..

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 12-29-2008 22:24

to ti vrlo lako može bit od dezodorana. ista stvar bi ti se desila od bilo čega (kristal) što zaustavlja znojenje. bilo bi ti dobro prestat s antiperspirantima i preć na obične deziće. znam da je bed kad se znojiš al u protivnom ti se stvar može zakomplicirat pa završiš na kirurgijiWink

anonymous-girl
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 29.01.2006.
Odgovor na Re: čvorići ispod pazuha 01-03-2009 15:47

moj brat je upravo zbog toga neki dan isao doktoru... ali njemu je tako na vratu..i može se micati ta kuglica..i rekao mu je da su to vjerovatno limfni čvorovi..i poslao ga vaditi krv..i sad čekamo nalaze..

a i što se tice rexone... ja sam imala problema s njom..i NIKAD više ne koristim to sranje!!

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 4 2 3 4   »