Citrax kapsule?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 14 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

ssmart
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 30.05.2004.
Citrax kapsule? Poslano: 05-20-2009 16:37

Jel ima netko iskustva s njima? Mislite li da stvarno djeluju?

Imam višak sala oko trbuha i bokova. Ne radi se o tome da puno i nezdravo jedem, nego jedan duži period (6 mjeseci) se nisam smjela bavit ničime (inače, bavim se sportom i trčanjem doslovce cijeli život) i tad mi se skupilo to salo koje nikako ne mogu iskorijenit. Vježbe, trčanje, sport, prehrana... Ništa ne pomaže tako da sam vec pomalo luda (vec godinu dana pokusavam vratit staru liniju) pa sam odlučila pokušat s nekakvim kapsulama i naišla na ovo po preporuci, no s druge strane, ima i onih nezadovoljnih....

Uglavnom, ima mali milijun tih tableta i kapsula tako da sam se izgubila u njima pa vas molim za savjete...

ssmart
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 16:39

Evo i link na te kapsule item.aspx?itemid=15

dromsin
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.02.2008.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 17:29

Big SmileKaj će nam link mi smo svi na forumu vitki, i nemamo sala Wink

Ljudski je griješiti, a božanski opraštati.

tifanyx
Top 50 Contributor
Registriran(a): 24.01.2009.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 17:52

dromsin:

tak je Big Smile...treba se gibat, kretat, smanjit porcije i to je to Wink

NNNI

ssmart
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 18:41

tifanyx:

dromsin:

tak je Big Smile...treba se gibat, kretat, smanjit porcije i to je to Wink

Nisam tražila zajebanciju, nego preporuke, ako nemate za reći ništa vezano za to rađe nemojte govoriti ništa. Mislim da sam napisala da se krećem, gibam i da se ne prežderavam. Al objasnit cu naširoko jer očito nije jasno - 3 puta tjedno imam treninge po 2 sata, dane kad nemam treninge intenzivno trčim po 40 minuta, svakog dana jedem voće i povrće i porcije mi nisu velike! Ne jedem slatko, čips i takve gluposti!

Zato stvarno molim ako mi netko može pomoći sa savjetima neka to napravi, drugi, molim vas da se suzdržite od komentara jer sam ionako dovoljno frustrirana što mi ono što bi mi trebalo pomoć ne pomaže... I ispričavam se na izljevu bijesa ili živčanosti, čega već....

dromsin
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.02.2008.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 18:49

Možda ti humor i smijeh pomogne. Ako intezivno trčiš i papaš kao što si napisala onda nekaj ne štima, ili varaš sebe i nas ili ti nešto nije uredu s organizmom. Dakle odi doktoru. Ispričaj mu što i nama pa nek ti on veli kaj ti je.

3 X tjedno trening od dva sata

4 X tjedno intezivno trčanje 40 mimuta

Pa tko je tu lud.

Mene zanima zašto si zapela baš za teblete i to za te tablete. Da li ih možda reklamiraš?Super Angry

Ljudski je griješiti, a božanski opraštati.

sunflower
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 31.12.2007.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 20:57

ssmart:

Jel ima netko iskustva s njima? Mislite li da stvarno djeluju?

Imam višak sala oko trbuha i bokova. Ne radi se o tome da puno i nezdravo jedem, nego jedan duži period (6 mjeseci) se nisam smjela bavit ničime (inače, bavim se sportom i trčanjem doslovce cijeli život) i tad mi se skupilo to salo koje nikako ne mogu iskorijenit. Vježbe, trčanje, sport, prehrana... Ništa ne pomaže tako da sam vec pomalo luda (vec godinu dana pokusavam vratit staru liniju) pa sam odlučila pokušat s nekakvim kapsulama i naišla na ovo po preporuci, no s druge strane, ima i onih nezadovoljnih....

Uglavnom, ima mali milijun tih tableta i kapsula tako da sam se izgubila u njima pa vas molim za savjete...

ne postoje tablete, kapsule, čajevi i sl. koji će ti pomoći.
nemoj se zavaravati jer ćeš izgubiti vrijeme i novac, u sebe unijeti tko zna kakvu kemiju, a bez rezultata.

jesi li ikada čula za neku stvarnu osobu koja je izgubila salo i kilograme pomoću tableta? (u stvarne ne ubrajam one "Mia, 38", "Božica, 45" i sl. superzadovoljne nepostojeće konačno vitke tete potpisane ispod reklama za te proizvode).

uvijek se sjetim onog magičnog čanga šlanga koji se reklamirao uz fotografije "zadovoljnih kupaca" koji su navodno dobili nekakve njihove nagrade te bili potpisani punim imenom i adresom, da bi se na kraju ustanovilo da su adrese bile lažne, a ljudi očito nepostojeći.

da stvarno izume nešto tako revolucionarno, ili ne bi više bilo debelih ljudi, ili bi cijena toga bila astronomska.

paziš li na prehranu i baviš li se sportom, a u godinu dana nema apsolutno nikakvog pomaka, zaista bi trebala liječniku; ima različitih mogućih uzroka debljanju koji s prehranom i neaktivnošću nemaju veze, primjerice poremećaj rada štitnjače.

"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Nietzsche

ssmart
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-20-2009 21:18

Ne reklamiram ih, nego ih je osoba koju poznam kupila i zadovoljna je njima, stvarno sam svojim očima vidjela da djeluju! Al na netu sam našla oprečna mišljenja pa zato pitam i ovdje da čujem još barem neko iskustvo...

I štitnjača i svi hormoni su mi u redu, prije godinu dana sam imala pojačan rad štitnjače što je bilo uzrokovano stresom upravo zbog prestanka bavljenja sportom no sad je sve u najboljem redu... Doktorica mi je rekla da je sve ok sa mnom al da ne smijem biti pasivna! Halo?! Pa ko je tu lud? Očito ja!!

Ma ne znam.... Ovo mi je stvarno zadnja opcija al očito sam došla do toga da ću ju morat uzet u obzir....

Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-21-2009 11:08

Bila sam u sličnoj situaciji, naime zbog zahvata na području donjeg stomaka nisam više od pola godine, pa skoro i godinu smjela vježbati uopće (zapravo ništa osim lagane šetnje), dok sam prije toga uvijek bila fizički aktivna, i to ne "malo i povremeno".

Posljednjih godinu dana također sam aktivna fizički, vozim 5-10 km na orbitreku (ne smijem na bicikl, to je već druga priča, zabrana liječnička zbog prvog, drugog - desetog zahvata, mogućnosti pada i slično), radim trbušnjake, dižem bučice bla bla, (ali svaki dan, rijetko preskočim) no opet imam problema sa npr. stomakom (s kojim je sad sve OK, nedavno rađen i ultrazvuk i sve) pa ga se opet ne mogu riješiti, tvrd, napet, grozota jedna. Jedino nisam vadila hormone (nemam nikakvih drugih pokazatelja da s njima nešto ne štima, nemam oscilacije u raspoloženju, ne gubim živce bez veze, OK ima malo stresa, ne jedem previše i jedem redovno, ne preskačem obroke ali se ne prežderavam), no situacija je takva kakva jeste i ja isto tako pizdim, ali nisam još uvijek posegnula ni za kakvom kemijom - nešto mi govori da je to samo placebo-efekat, ako ga uopće i takvoga može biti.

Jasno da bez znoja nema rezultata, ali kad nešto ne ide uz sve pokušaje, onda - nešto nije u redu. Nije sad da ne možeš čak i genetiku zeznuti ako baš tako puno vježbaš... meni je npr. sve OK osim tog stomaka, ali to nije ni salo, ništa takvo, nego baš kvrga, izbočina... i šta sad... ne znam, ja ne smijem te tableturine, nisam čak ni pobornik tih nekih čajeva... ništa.

Jedino mi je OK koristiti prirodna sredstva za pročišćavanje organizma (čaj od koprive, npr., papati celer (svjež, kuhan), tako te stvari...

ssmart
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-21-2009 16:18

Mah, radi se o tome da nisam debela, i od kad sam ponovno počela trenirat, izgubila sam 6kg (za vrijeme dok sam morala mirovat natukla sam 10kg), al u zadnjih 3 mjeseca niti grama i baš to oko trbuha ne ide nikako a stvarno bih se toga htjela rješit pa sam mislila pokušat ovako. Vjerojatno niti neću kupit nikakve tablete jer nisam pobornik toga, al me bas zanimaju iskustva jer sam se uvjerila u to da djeluju a na netu sam našla dosta negativnih iskustava. Al očito nitko ovdje nema takvih problema i svi su lijepi i vitki :))

Heh, ak mi ništa ne pomogne prijavit cu se za emisiju Pod nož pa nek me oni srede, heheh... Naravno da se šalim!

Uglvnom, ak netko sazna nešto nek mi javi :D

Odgovor na Re: Citrax kapsule? 05-26-2009 8:01

ovako,popij dec jabučnog octa prije ručka,ali pravog domaćeg octa,ne trebaju ti nikakve tablete i da vidiš kako ćeš se istopit,vjeruj,znam ljude koji su to napravili i prepolovili se(ovisi koliko želiš smršaviti,ako malo,pij kraće vrijeme),uz to plivaj ako imaš priliku što više,vozi biciklu,e sad ovo kroz šalu kažem,ali i pomaže-sexat se što više da se kalorije tope(preznojiti se)...

d_radojicic
Not Ranked
Registriran(a): 08.03.2011.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 03-08-2011 14:13

Moje iskustvo sa korišćenjem Citrax- a je izuzetno loše.Kupio sam pakovanje od 90 komada i trošio ga 45 dana.I pored izbacivanja večere iz obroka  uz pomoć ovih tableta, dobio sam 1, 5 kg. Mislio sam da prekinem odma  posle 15 dana, pošto nije bilo rezultata, ali sam se  ipak odlučio da nastavim dalje.Rezultat je bio kilogram i po više.Shvatio sam da je i ovo jedna u nizu prevara koje se nude u vezi skidanja viška kilograma.Može se slobodno reći, da je jedini način za mršavljenje, unošenje što manje količine hrane u organizam.Sve drugo je laž.Ja ovo govorim kao čovek koji je isprobao skoro sve što se pojavljivalo na tržištu i više to sigurno neću pokušavati.Probao sam Zelenu kafu, Bromelin, Loksan AB kapi, Citrax, preparate iz Božen kozmetike, mnogobrojne vrste čajeva koje su se reklamirale na TV i mnoge druge preparate čijih imena i ne mogu da se setim.Napominjem da imam 103 kilograma i nikako  ne mogu da skinem  ni grama.

karlo.krusko
Not Ranked
Registriran(a): 19.07.2011.
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 07-20-2011 1:29

Vako ja nisan proba otaj Citrax, ali san siguran za Herbalife. To ti je ka neki sejk koji pijes ujutro i navecer umisto dorucka i vecere. Uglavnon ja san mislija da je to neko smece al su mi onda brat i mama krenuli pit to; Brat mi je u 3miseca smrsa 20 kila a mater mi je smrsala u 2 miseca 12 kg i ona ti je imala problema s masnocom u krvi i visokim secerom i nakon sad vec 6 mj sto pije to sve joj je uredu :) cak joj je i doktorica reka da je taj Herbalife super da ga i ona pije :) i da ja san u 2 tjedna smrsa 6kg. Otaj herbalife ti je super ;) nakon sto ga popijes nisi gladan i da jedes ga ujutro i navecer a rucas normalno :)

karlo.krusko
Not Ranked
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 07-20-2011 1:30

Vako ja nisan proba otaj Citrax, ali san siguran za Herbalife. To ti je ka neki sejk koji pijes ujutro i navecer umisto dorucka i vecere. Uglavnon ja san mislija da je to neko smece al su mi onda brat i mama krenuli pit to; Brat mi je u 3miseca smrsa 20 kila a mater mi je smrsala u 2 miseca 12 kg i ona ti je imala problema s masnocom u krvi i visokim secerom i nakon sad vec 6 mj sto pije to sve joj je uredu :) cak joj je i doktorica reka da je taj Herbalife super da ga i ona pije :) i da ja san u 2 tjedna smrsa 6kg. Otaj herbalife ti je super ;) nakon sto ga popijes nisi gladan i da jedes ga ujutro i navecer a rucas normalno :)

karlo.krusko
Not Ranked
Odgovor na Re: Citrax kapsule? 07-20-2011 1:33

Imas Herbalife to ti je stvarno super star. Meni je brat ima 115kg i u 3 miseca snjime izgubija 20kila. To ti je ka neki sejk koji pijes ujutro i navecer i da rucas normalno. Uglavnom stvar je odlicna meni ga  i mama pije (inace ima problema sa secerom i masnocom u krvi i pije 13 razlicitih tableta) nakon sto ga je krenila pit poboljsa joj se secer i smanjile masti u krvi krvna slika joj je super cak joj je kasije i doktorica rekla da je to odlicno i da ga ona pije ;)