Črnja tours

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 27 odgovor(a) | 2 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Črnja tours 03-22-2010 22:55

dobila sam ga i ja i putujem u subotu, hotel i hrana su osigurani, 150 eura ti kosta paket ulaznica za posjet muzejima i sl al nije obavezno, ako ne platis taj paket to vrijeme dok drugi obilaze neka cuda ti iskoristis za shopping ili nesto drugo.

lani mi je bila frendica i odusevljena je tako da je provjereno!

tita
Top 10 Contributor
Ženski
Registriran(a): 17.12.2005.
Odgovor na Re: Črnja tours 03-27-2010 22:43

Sretan ti put i dobro se provediWink

Bilo bi lijepo čuti te kad se vratiš, koja su tvoja osobna iskustva s agencijom "Črnja tours"

Nekada sam bila ljudsko biće....a onda sam dobila modem....

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 03-30-2010 13:55

Čitala sam razne poruke na račun črnja toursa, pa smatram potrebnim reći vam da sam se upravo vratila sa puta u pariz sa ovom agencijom. Apsolutno sve je bilo FANTASTIČNO organizirano i jako sam zadovoljna.

tita
Top 10 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Črnja tours 03-30-2010 20:22

Drago mi je da si s nama podjelila svoje iskustvoYes

HvalaWink

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 04-05-2010 21:13

kakvo jadno ponasanje!!!!

prvo jel ti znas uopce kako se ta firma zove i odakle je??

jel znas kako ona posluje???

ne znas....ee pa zato nemoj pricati gluposti i lazi....prvo se raspitaj tko su i sta su pa onda pricaj .....

ta firma je odlicna.....znam sve te ljude u firmi i sefa....covjek nikoga do sada nije zeznio.,...sta god je obecao tako je i bilo....tako da nemoj pricati bezveze napamet gluposti....okee???

do sada se nitko nije zalio na njih....jer stvarno ljudi rade odlicno...moj rodak radi u toj firmi i sve znam,,,tako da....nemoj pricati gluposti....:))

tita
Top 10 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Črnja tours 04-06-2010 14:25

meri_001:

kakvo jadno ponasanje!!!!

prvo jel ti znas uopce kako se ta firma zove i odakle je??

jel znas kako ona posluje???

ne znas....ee pa zato nemoj pricati gluposti i lazi....prvo se raspitaj tko su i sta su pa onda pricaj .....

ta firma je odlicna.....znam sve te ljude u firmi i sefa....covjek nikoga do sada nije zeznio.,...sta god je obecao tako je i bilo....tako da nemoj pricati bezveze napamet gluposti....okee???

do sada se nitko nije zalio na njih....jer stvarno ljudi rade odlicno...moj rodak radi u toj firmi i sve znam,,,tako da....nemoj pricati gluposti....:))

Ne zamaraj se s takvim plačipi*kicama, vidiš da se nema petlje više ovdje javitiBig Smile

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 04-07-2010 16:34

tita1234:

Ne zamaraj se s takvim plačipi*kicama, vidiš da se nema petlje više ovdje javitiBig Smile

Ne znam nista o doticnoj agenciji, a ni o jednoj drugoj jer si uvijek sam organiziram putovanja, ali mi je vrlo cudna tvoja aktivnost na ovoj temi.

Mislim shvacam prvi post, firma postoji, suradjujes s njima i super su.

Cemu naknadno moderiranje velicanja i reklamiranja doticne agencije od strane korisnika koji su se registrirali samo da opale odu crnji toursu?

Jako bizarno.

tita
Top 10 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Črnja tours 04-08-2010 21:37

tabu:

tita1234:

Ne znam nista o doticnoj agenciji, a ni o jednoj drugoj jer si uvijek sam organiziram putovanja, ali mi je vrlo cudna tvoja aktivnost na ovoj temi.

Mislim shvacam prvi post, firma postoji, suradjujes s njima i super su.

Cemu naknadno moderiranje velicanja i reklamiranja doticne agencije od strane korisnika koji su se registrirali samo da opale odu crnji toursu?

Jako bizarno.

Dragi forumašu!

Nisam ja otvorila ovu temu, ne veličam nikoga, ne reklamiram ničije usluge, niti ja temu moderiram!!!!

Mislim da nije bizarno podjeliti svoja iskustva s ostalim korisnicima ovog foruma, bizarnije je uključiti se u temu i ne reči ništaWink

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 04-10-2010 0:13

tita1234:
Mislim da nije bizarno podjeliti svoja iskustva s ostalim korisnicima ovog foruma, bizarnije je uključiti se u temu i ne reči ništaWink

ja mislim da ja u životu (dobro, u 3 godine koliko sam na forumu), još nisam vidio nijednu temu na koju je troje ljudi došlo ostavit svoj prvi post. I to mi je bizarnije od mog prđenja u prašinu.

tita
Top 10 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Črnja tours 04-10-2010 21:13

tabu:

ja mislim da ja u životu (dobro, u 3 godine koliko sam na forumu), još nisam vidio nijednu temu na koju je troje ljudi došlo ostavit svoj prvi post. I to mi je bizarnije od mog prđenja u prašinu.

http://i8.tinypic.com/2gvvazk.jpg

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 04-11-2010 16:19

TO JE NAJVEĆE SRANJE ŠTO SE MOŽE DOBITI A POGOTVO NJIHOV ŠEF JER JE NAJVEĆA GNJIDA I ROBOVLASNIK MISLI DA NOVCEM MOŽE SVE DA KUPI SELJAČINA JEDNA ZALIZANA I DA UCJENJUJE SVE OKO SEBE DABOGDA MU SE SVE TO ODBILO JEDNOM OD GLAVU A AKO IMA BOGA I HOĆE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Črnja tours 04-11-2010 16:25

E JA ZNAM DOSTA ŠTO IH JE TAJ ŠEF ZAJEBAO GLUMI NEKOGA POŠTENJAČINU A ZAPRAVO JE GOVNO KAO I SVAKI DRUGI PRIVATNIK KOJI MANIPULIRA SAMO SA NOVCEM.TE SVOJE LJUDE ŠTO RADE ZA NJEGA UOPĆE GA NIJE BRIGA JER NEMA NITI MALO LJUDSKOSTI U SEBI VOLIO BI DA JEDNOM NJEGA NETKO TAKO SJEBE PA DA OSJETI TO NA SVOJOJ KOŽI. A TAJ TVOJ ROĐAK OĆITO JE JOŠ ZAMAGLJEN ALI UPOZNAT ĆE ON ČRNJU JAKO JAKO BRZO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Devil

karloozg
Not Ranked
Registriran(a): 10.01.2008.
Odgovor na Re: Črnja tours 04-16-2010 14:13

Provjeri sa Hrvatskom turističkom zajednicom, postoji li takva agencija ili sa udruženjem hrvatskih putničkih agencija uhpa.hr, a tek onda vidi dalje...

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 2 «   1