Lišaj na licu:(((

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 13 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

magalenha
Not Ranked
Registriran(a): 28.09.2004.
Lišaj na licu:((( Poslano: 08-04-2009 13:47

Znaci..svake godine ista prica..dodjem na more,pocrnim..i onda se na licu pojavi lisaj,tj.bijele flekice naspram potamnjelog lica.valjda mi se na tom dijelu ljusti koza il sta ja znam..mazem lice kremom svaki dan-nivea soft i nemam problema ni s masnom kozom,a ni pretjerano suhom...kako vi to rjesavate?

mackula1
Top 150 Contributor
Registriran(a): 06.11.2008.
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-04-2009 13:52

nije ti to možda vitiligo, koža bez pigmenta? ali onda bi tu izgorila

magalenha
Not Ranked
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-04-2009 20:15

nije vitiligo sigurno..nego normalno pocrnim i nakon dva dana mi ostanu svjetlije flekice na tim mjestima...

e vis zmijo,probat cu s tim.  sa sigurnoscu ne znam da je lisaj,al to mi ostalo jos od malena kad mi je mama non stop ponavljala da se mazem jer imam lisajeve po licu.a najvise me smetaju zbog tog sto mi lice djeluje 'prljavo' s tim svjetlijim i tamnijim djelovima..

magalenha
Not Ranked
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-07-2009 3:16

evo shadow,ja danas bila u apoteci..i pitam za neku kremu ili nesto jer mi je lice sareno i govori ona meni da njoj to vise djeluje kao gljivice nego lisajevi..odmah sam se sjetila ovog tvog odgovora..i rekla sam joj da ja to imam svako ljeto pa mi je preporucila samo da lice mazem kremom jaceg faktora, 30 nadalje...ono,ne kuzim cemu to..

a i nisam u poziciji svaki dan mijenjat rucnik (jer sam u unajmljenom apartmanu) ali ocito cu morati..znaci,tebi je s tim mijenjanjem rucnika i kremom proslo?meni ova za nikakvu kremu nije rekla..rekla je da nis drugo nemaju..jel znas mozda kako se zove ili nesto?

tweety_05
Top 500 Contributor
Registriran(a): 13.03.2005.
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-07-2009 23:00

magalenha:

evo shadow,ja danas bila u apoteci..i pitam za neku kremu ili nesto jer mi je lice sareno i govori ona meni da njoj to vise djeluje kao gljivice nego lisajevi..odmah sam se sjetila ovog tvog odgovora..i rekla sam joj da ja to imam svako ljeto pa mi je preporucila samo da lice mazem kremom jaceg faktora, 30 nadalje...ono,ne kuzim cemu to..

a i nisam u poziciji svaki dan mijenjat rucnik (jer sam u unajmljenom apartmanu) ali ocito cu morati..znaci,tebi je s tim mijenjanjem rucnika i kremom proslo?meni ova za nikakvu kremu nije rekla..rekla je da nis drugo nemaju..jel znas mozda kako se zove ili nesto?

ja sam imala gljivice....bila sam kod dermatologa zbog toga i morala sam koristiti sampon i neku mast....ugl dosta dugo sam se mucila s time,ali je jako brzo otislo kad sam pocela s terapijom...nisam trebala tako dugo cekati,ali sam stalno mislila ma proci ce,ali nije....

i ja sam to imala cijele godine,to je bilo vidljivo i kad nisam bila tamna....

magalenha
Not Ranked
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-10-2009 19:06

znaci triderm..ici cu do apoteke vidjet sta ce mi rec..jer ove dvije tu na moru u apoteci nisu bas neke iskusnjare ..

-Desiree-
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 19.05.2004.
Odgovor na Re: Lišaj na licu:((( 08-11-2009 15:03

u pravu si, radi se o lisaju po tvom opisu! nema pomoci, imas presuhu kozu na tim mjestima gdje se lisaj pojavi i treba PRATI svaki dan lice i MAZATI kremom (samo nemoj previse tretirati T-zonu),,,preporucam ti avene cold kremu, ove godine nisam imala lisajeve zahvaljujuci njoj!

,,,she's so much more than you're used to,,,
,,,she knows just how to move to seduce you,,,