Govor kumova na svadbi

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 18 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

sanjic_1
Not Ranked
Registriran(a): 19.05.2004.
Govor kumova na svadbi Poslano: 08-29-2009 12:00

Evo ovako, za dvadesetak dana sam kuma na svadbi jednoj jako jako dobroj prijateljici, pa naravno moram održat neki govor. Da li netko mozda ima neke smjernice ili neki prijedlog sta i kako rec. Mozda neku fora pjesmicu za izrecitirat....

Pomagajte, mrzim govore! :)

Um caruje - Dundo Maroje

pyramid1
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 18.11.2006.
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-29-2009 15:06

Big Smile

Smisli nešto .  .

Budi kreativna . .

Originalna.  ..

sanjic_1
Not Ranked
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-29-2009 15:24

pyramid1:

Big Smile

Smisli nešto .  .

Budi kreativna . .

Originalna.  ..

Điiiiiiiiiiz, kako se sama toga nisam sjetila.... :)

Um caruje - Dundo Maroje

pyramid1
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 18.11.2006.
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-29-2009 15:36

sanjic_1:

pyramid1:

Big Smile

Smisli nešto .  .

Budi kreativna . .

Originalna.  ..

Điiiiiiiiiiz, kako se sama toga nisam sjetila.... :)

Očito nisi Smile ; jer da jesi ne bi ovdje na forumu tražila smjernice i savjete Big Smile

Možda ti treba samo malkice nešto . .da ti pobudi maštu .  .malo inspiracije . . Wink

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 9:08

sanjic_1:

Evo ovako, za dvadesetak dana sam kuma na svadbi jednoj jako jako dobroj prijateljici, pa naravno moram održat neki govor. Da li netko mozda ima neke smjernice ili neki prijedlog sta i kako rec. Mozda neku fora pjesmicu za izrecitirat....

pa mzis, sto bi ga onda drzala, ljpo im pozeli svu srecu onoga svjeta i to je to!

bugati_1
Top 25 Contributor
Muški
Registriran(a): 05.12.2008.
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 11:01

triestine:

sanjic_1:

pa mzis, sto bi ga onda drzala, ljpo im pozeli svu srecu onoga svjeta i to je to!

Ionako će jedva čekati da se prime jela i pića...što kraći, to bolji..govor

sanjic_1
Not Ranked
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 11:03

jbga, mrzim govore....a mrze ih svi.... kad bi svi tako lako odustajali, niko nikome nikad ne bi bio kum ili kuma na svadbi ili bi svi uvijek govorili dvije iste rečenice

to je svima najgori dio price, tj. jedini razlog zbog kojeg im ta uloga malo teže pada. Al ipak se isplati potrudit, ja bar ocu..... zato sam i pitala neke savjete ili sugestije.... bilo šta 

Um caruje - Dundo Maroje

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 14:09

bugati_1:

triestine:

sanjic_1:

Ionako će jedva čekati da se prime jela i pića...što kraći, to bolji..govor

istinaBig Smile

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 14:13

sanjic_1:

jbga, mrzim govore....a mrze ih svi.... kad bi svi tako lako odustajali, niko nikome nikad ne bi bio kum ili kuma na svadbi ili bi svi uvijek govorili dvije iste rečenice

to je svima najgori dio price, tj. jedini razlog zbog kojeg im ta uloga malo teže pada. Al ipak se isplati potrudit, ja bar ocu..... zato sam i pitala neke savjete ili sugestije.... bilo šta 

mrzis, a hoces to sto mrzis, cudno? ako ti je kratko samo zazeljet sve najbolje, mozes citirat neku prigodnu misao, pjesmu i sl. a mozes i pogledat na googlu nesto na tu temu! eto, ne znam sto bi ti jos predlozila.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-30-2009 21:57

nedavno sam prisustvovala svadbi gdje su nas udavili govorima,roditelji .....pa kumovi

a onda je na red dosla kuma,uzela mikrofon i dala bendu znak da pocne svirati,

(prva pomiso je bilo O NE ) a kad tamo kuma je otpjevala njihovu pjesmu i na taj nacin im zazaljela srecu

bilo je ugodno iznanadenje,

pokusaj smisliti tako nesto

sanjic_1
Not Ranked
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-31-2009 9:21

Eee vidis, dobr dobra ideja. Ja sam ionako vise tip od zajebancije, nego od patetike tog tipa :)

Um caruje - Dundo Maroje

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-31-2009 11:02

Pa ispričaj neku anegdotu iz djetinjstva koja se tiče vas dvije,onoga što ste zajedno prošle,i ono štoti se urezalo u pamćenje i srce,malo digni perje i mladoženji da se ne osjeća zabačenim,pa reci tipa: A DA SAMO ZNATE KAKO JE LUDILA ZA NJIM, KAKO JE MENE TRPALA DA SE PRVA UPOZNAM KAKO BI GA SE DOČEPALA, I VIDI IH SADA,NA DANAŠNJI DAN SJEDE OVDJE PRED NAMA,ZALJUBLJENI KAO I TADA...Uglavnomda nasmiješ goste,naježiš sebe i svoju dragu prijateljicu...

blueeye-ann
Top 150 Contributor
Registriran(a): 11.02.2007.
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 08-31-2009 12:14

..uh..ja ne volim svadbe...ne volim svu tu proceduru...jer to je sve prije ono što ne treba nego ono što bi te veselilo...no dobro..

..ali ako već "moraš" održati govor - što je opet po meni bedasto, mislim moraš održati govor...a joj eto mene opet ...da skratim, htijela sam samo reći da ...obzirom da je to tvoja kako kažeš..."jako, jako dobra prijeteljica"...hm...pa zar ti onda stvarno trebaju neke smjernice koje će ti reći potpuni stranci...ti ju nabolje poznaješ...reci ono što ti je tog trena na srcu kroz zajebanciju..kratko i jasno...to je najbolje...i nemoj se pripremati..ispada odglumljeno i izvještačeno... hm.. tako bih barem ja ućinila...a ti sama znaš što je najbolje, obzirom da je to tvoja prijatljica... Wink

sanjic_1
Not Ranked
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 09-01-2009 11:34

Ok, nisam vas pitala da mi kazete anegdote iz naših života, nego čisto ako netko ima neku fora ideju ili dosjetku...

cccccc

aaaaaaaaaaaaSleep

Um caruje - Dundo Maroje

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Govor kumova na svadbi 09-02-2009 15:17

pa.. uvijek je dobro govor otvoriti s vicem ili zagonetkom

recimo - Došao Mujo u svatove i ugleda stol pun hrane te donese stolicu i navali.
Kad to vidi konobar, priđe mu i kaže:
- Gospodiine, ovo vam je Švedski stol.
Kaže Mujo: - Dobro, ustat ću ja kad dođu Šveđani.  

ili

Zašto je mlada na vjenčanju u bijelome?
Zato što se predaje bez borbe.

a onda neku zagonetku, pitalicu, pa ideš oko stolova i tražiš riješenje,

svi će biti oduševljeni

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »