"Probadanje" u predjelu srca

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 5 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Snortan
Not Ranked
Registriran(a): 04.04.2005.
"Probadanje" u predjelu srca Poslano: 09-13-2009 1:59

Dakle neko krace vrime me muci probadanje u livoj strani prsnog koša znaci oko srca, nekako cudno probadanje, kao nekakav teret oko srca te mi se uz to i pojavi kao pritisak oko zeludca.

To sve prati i nekakav napadaj panike (pretpostavljan) lagani trnci prolaze kroz cilo tijelo, pocmen se znojit.

Sad me zanima iz iskustva sta bi to moglo bit? Pijem tu i tamo helex za smirenje i koliko sam primjetia kad me to pocme vatat, ta panika nakon djelovanja helexa se ne vraca.

Jel sve to na bazi psihe ili bi moglo vodit na neki srcani udar sta li vec? 19 mi je godina, pusac sam.

Hvala

Snortan
Not Ranked
Odgovor na Re: "Probadanje" u predjelu srca 09-13-2009 2:01

Nemogu edit, oprostite na duplom postu.

Zaboravia san napomenit da se to najcesce javlja kada sam u kuci, kada sam isprid kompjutera ili televizije, posebno se dogada navecer.

dromsin
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.02.2008.
Odgovor na Re: "Probadanje" u predjelu srca 09-13-2009 7:33

Može biti psiha, a može biti i srce. Da bi se isključilo ovo drugo, morao bi napraviti pretrage.

Koliko pušiš? Vidiš da ti se događa češće navečer i već si pun nikotina a on djeluje i na srce i na živce.

Probaj prestati pušiti. Wink

Ljudski je griješiti, a božanski opraštati.

Snortan
Not Ranked
Odgovor na Re: "Probadanje" u predjelu srca 09-13-2009 15:07

Pušin vec ~2godine, prosjecno kutiju dnevno.

Odgovor na Re: "Probadanje" u predjelu srca 09-13-2009 17:09

virus_car:

vjerojatno stress. dogodilo se i meni da mi je zbog manjka sna i velikog stresa dok sam studirao srce pocelo preskakati po takt do dva sto zna biti uzasno bolno a bol se sirila na lijevu stranu te sam pliće disao u trenutku te boli u prsima.

mozda si samo pod stresom i premoren.

dromsin
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.02.2008.
Odgovor na Re: "Probadanje" u predjelu srca 09-13-2009 17:14

virus_car:

To ti nije zdravo.... bla bla bla bla. Svi koji puše to znaju pa ipak puše, dok ti ne dođe iz guzice u glavu teško da će te itko uvijeriti da je bolje reči ne.

Meni je trebalo 30 godina da kažem ne Big Smile

Ljudski je griješiti, a božanski opraštati.