Helex

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 20 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Helex Poslano: 12-04-2009 10:52

Ima tko iskustva s tim tabletama? Neam mogućnost do sredine idućeg tjedna pitat nikog, pa eto da mi netko ako nešto zna čisto informativno kaže.
Pijem pola tablete (0,25mg) ujutro i popodne, a navečer cijelu. Navečer je u redu, jer uspijem normalno spavat i kolko tolko zaspat na vrijeme. Al ovo preko dana, tolko me umiri da mi se cijeli dan niš ne radi osim spava :s. Prislim se ja da tu i tamo čitam nešto,pričam s nekim, al užasno se teško koncentriram i teško pratim (to je bilo i prije uzimanja tableta), pa ni to ne potraje dugo. Znam da je to jedna od nuspojava, al opet, oće to prestat s vremenom s obzirom da sam tek počela uzimat te tablete ili ipak ne?
I ako nije problem, jel mi može netko onako čisto laički objasnit čemu to točno služi.

Hvala lijepa. Embarrassed

haart24
Top 100 Contributor
Registriran(a): 03.01.2008.
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 12:43

a zašto ih uzimaš?

napadaji panike,anksioznost ili?

dežurni psiholog net.hr-a

Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 14:24

dada258:

I ako nije problem, jel mi može netko onako čisto laički objasnit čemu to točno služi.

Hvala lijepa. Embarrassed

Dušica draga, pa valjda znaš zbog čega si ih dobila? Nisi ih valjda "kupila" u ljekarni na lijepe oči.

Xelex - klinička farmakologija

Xelex, Xanax, - nuspojave kod "skidanja" (iskustva)

razni anksiolitici - iskustva

pa eto malo pročitaj, to sve dobiješ kad u google ukucaš "xelex" - sretno Yes

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 14:33

ochoanna:
Dušica draga, pa valjda znaš zbog čega si ih dobila? Nisi ih valjda "kupila" u ljekarni na lijepe oči.

Ma znam ja zašto sam dobila, al vjerojatno krivo postavih pitanje. Htjedoh pitat kako djeluju. I nije na lijepe oči, psihijatar prepiso.
I hvala na linkovima, pomoglo je :)

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 14:39

haart:

a zašto ih uzimaš?

Tjeskoba, stres i reaktivno mucanje. Pa imam problema sa spavanjem, dezorijentirana pomalo i jako slaba koncentracija, teško pratim dok mi se priča, itd.

Eva
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 12.04.2004.
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 15:01

Moja prijateljica ih pije i osjeća se super. Inače ima jako visok tlak i onako - zna bit nervozna, tj. stresno doživljava okolinu. Kad uzme tableticu kaže da joj je predivno, smirena ... čak joj nije ni vruće. Ovo ljeto dok smo svi krepivali od topline, ona je bila "ladna". Nema nikakve nuspojave, ne uspavljuju je, samo sve pozitivno.

haart24
Top 100 Contributor
Registriran(a): 03.01.2008.
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:07

dada258:

haart:

a zašto ih uzimaš?

Tjeskoba, stres i reaktivno mucanje. Pa imam problema sa spavanjem, dezorijentirana pomalo i jako slaba koncentracija, teško pratim dok mi se priča, itd.

meni kod mucanja nisu pomogle,kažu da su najbolje za to omega 3 masne kiseline,iako ni to ne vjerujem baš previše

izmori se nekako pa ćeš moći spavati,a ovako ćeš misliti da samo uz pomoć tableta možeš zaspati.

uz helex ćeš puno bolje pratiti dok ti se priča hehe

i nemoj nikada naglo prestati uzimati tablete , jel može doći do neželjenih nuspojava..ovo sve što si nabrojala može postati dva put gore..

dežurni psiholog net.hr-a

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:14

haart:

meni kod mucanja nisu pomogle,kažu da su najbolje za to omega 3 masne kiseline,iako ni to ne vjerujem baš previše

izmori se nekako pa ćeš moći spavati,a ovako ćeš misliti da samo uz pomoć tableta možeš zaspati.

uz helex ćeš puno bolje pratiti dok ti se priča hehe

i nemoj nikada naglo prestati uzimati tablete , jel može doći do neželjenih nuspojava..ovo sve što si nabrojala može postati dva put gore..

A ko mlađa sam bila sklona mucanju, al uvijek bi se to povuklo samo od sebe. Sad je do toga došlo zbog malo većeg šoka, kažu da će kroz par mjeseci, možda i prije, opet se povuć samo od sebe...
Trenutno imam i neki blaži strah od ljudi, al povlači se polako, već je manje nego što je bilo pred par dana... :)
I hvala na savjetima, uzet ću sve u obzir :)

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:16

Eva_Mendez:

Moja prijateljica ih pije i osjeća se super. Inače ima jako visok tlak i onako - zna bit nervozna, tj. stresno doživljava okolinu. Kad uzme tableticu kaže da joj je predivno, smirena ... čak joj nije ni vruće. Ovo ljeto dok smo svi krepivali od topline, ona je bila "ladna". Nema nikakve nuspojave, ne uspavljuju je, samo sve pozitivno.

A vjerojatno na svakog djeluju drugačije ili ih ja još uvijek prekratko uzimam. Pomažu i meni, naravno, ali samo na način da me umire, što za sad dosta puno znači. :)

Sandra_
Top 150 Contributor
Registriran(a): 18.07.2006.
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:40

Zasto se te tablete piju? samo radi tjeskobnosti ili?

meni to prija pije, imala je nekih extra problema sa momkon i poslje prekida je otishla u psihijatra

pa joj je on to prepisa, ona konstantno spava a pije ja mislin vec to negdi dvi godine, stvarno shta mozhe spavat

al iskreno chu rec da se pocela ima par miseci napokon smijat al onako od srca i bash mi je drago da vidim to na njoj..

i da ishle smo chesto vanka znan da tad nije smila pit alkohol kad bi je popila inache bi ju tableta prejako pukla...

i da uglavnom je neka tako shema ih pije ujutro navecer prije spavanja neznam jel tokom dana nie mi ni govrila..ovo

pricham kako sam ja skuzila, enivej stvarno su joj dosta pomogle, ko da se zanjih miseci probudila iz depresije..

... 'Sta je ovo ? Dajte mi tigrish i zebrish krpice!"...

genitalni_herpes
Top 150 Contributor
Muški
Registriran(a): 20.07.2007.
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:44

ljudi više ne mogu ni malo patit, serem se u medicinu.

Ne znam kad su prve tablete izmišljenje...anti depresivne...mislim da je nedavno...
Bolje smiksaj neku mješavinu čajeva pa pijuckaj...

Ako nisi zadovoljan sobom, idi u predsoblje

Sandra_
Top 150 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:52

a neman ti pojma ja ih nikad nisan pila...valjda in bude lakshe sta ja znan ..

ne osudhujen ih nek svak radi onako kako mu se chini najbolje..

samo znan da meni kad se uzrujan nishta ne pomazhe osim hladne osvete!!

genitalni_herpes
Top 150 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 16:53

philoshopher:

a neman ti pojma ja ih nikad nisan pila...valjda in bude lakshe sta ja znan ..

ne osudhujen ih nek svak radi onako kako mu se chini najbolje..

samo znan da meni kad se uzrujan nishta ne pomazhe osim hladne osvete!!

imam poznanika koji je bio fin pametan dečko a sad je sav "spaljen" (no ne pozitvno kako netko priča nego vrlo negativno, poluotvorene oči, odvratno)

Sandra_
Top 150 Contributor
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 17:04

genitalni_herpes:

imam poznanika koji je bio fin pametan dečko a sad je sav "spaljen" (no ne pozitvno kako netko priča nego vrlo negativno, poluotvorene oči, odvratno)

Od tableta?

Jebote..? Al je to moguce?

Ja san na priji samo primjetila da se tezhe koncentrira i ochi joj idu vamo tamo znash ono ka kad si zhivcan, i neznam vishe nikoga osim nje a da to pije....

I bash mi je jedna od najboljih prija, nebi bas da joj se to desi!!!

genitalni_herpes
Top 150 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Helex 12-04-2009 18:35

philoshopher:

genitalni_herpes:

Od tableta?

Jebote..? Al je to moguce?

Ja san na priji samo primjetila da se tezhe koncentrira i ochi joj idu vamo tamo znash ono ka kad si zhivcan, i neznam vishe nikoga osim nje a da to pije....

I bash mi je jedna od najboljih prija, nebi bas da joj se to desi!!!

on dosta dugo pije to

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »