problem veličina penisa i osjećaj

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 120 odgovor(a) | 3 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
problem veličina penisa i osjećaj Poslano: 01-05-2010 13:40

bok svima.zovem se Mario.postao sam na temu zdravlje post za povečanjem penisa.razlog tomu je sljedeći.veličina mog penisa je 15 centimetara i opsega 13cm,iz čega zaključujem da imam prosjecan penis.imam partnericu nekih godinu i pol.jako se volimo ali postoji problem a to je seks.partnerica kaže da sam fenomenalan i da je moj penis fenomenalan i da nebi htjela ni da je veci ni manji.jedan problem je u tome šta ja kada ulazim u nju nemam gotovo nikakvog osjecaja,jednostavno imam dojam da moja partnerica ima veliku vaginu.ili još gore ja sam siguran da imam mali penis premda ona kaže da ga nikad nebi mjenjala i da je njoj osjećaj kada sam u njoj predobar.još je to nekako ok da nisam nju ispitivao o njenoj prošlosti i njenim partnerima.fer je od nje što mi je iskreno rekla,sam sam si kriv.jako sam se iznenadio kada mi je rekla da je spavala sa 4 dečka i da je imala dvije avanture(ona je do tada u mojim očima bila nježna djevojka jer nisam znao za to,ali tada sam se iskreno razočarao,valjda zato što mi je prva djevojka)rekla da je jedan dečko imao dugi penis 20cm ali da je bio tanak,a drugi je imao također 20cm ali da je bio i debel.pitao sam je kako joj je bilo s tim drugim ona je iskreno rekla da je bio jako dobar.sam sam si nanio štetu jer nisam smio pitati o njenoj prošlosti.na to mi je jako pozlilo i nisam tjedan dan imao spolni odnos s njom,sve do jučer.počeli smo spolni odnos ali sam ja prekinuo.bio mi je dignut ali nešto mi nije dalo.žalosno je to što mi se nekako gadilo.nakon toga sam izgubio samopouzdanje i nekako se bojim spolnih odnosa.do toga priznanja sve je bilo ok,jest da mi je prije osjećaj zbog malog penisa i njene velike vagine bio lošiji ali smo se ipak seksali.sada ja to više nemogu.neznam šta da radim,jako ju volim i znam da ona mene,ali više ništa nije isto.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:44

mariomario123456:
veličina mog penisa je 15 centimetara i opsega 13cm

HmmHmm

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:46

Nikada ti vise nece biti isto.

Sjebao si se gadno, to ce te progoniti do kraja zivota, bio ti s njom ili ne bio. Jednostavno ces morati prihvatiti da je ona imala vece i bolje kurce u sebi od tvog i to je to. 

Pokusaj se ne opterecivati time. Tvoj kurac je sasvim OK, vidis i sam da joj pase. To sto je ona jako rasirena ti moze biti samo pohvala i to ogromna, jer ona sto je vise rasirenija to je vise napaljenija. Pocni se brinuti kada bude uska, onda si u govnima.

Uostalom, samo se sjeti da oni koji su je jebali prije sada natezu kozicu glavica i mastaju o njoj dok joj ti trpas drito u mandule. Nemoj ovo shvatiti kao zajebanciju, ja bi volio da curi mogu strpat cijeli kurac u usta, to je prekrasan osjecaj.

Ajde covjece smiri se i jebi tu malu kako treba. Zaboli te kurac sto je bilo prije, sigurno si i ti imao cura koje su bile bolje u mnogocemu...

E da... umalo zaboravih. Jel je ti mozes karati doggy stile a da ju ne boli?

smoks1
Top 200 Contributor
Muški
Registriran(a): 06.11.2005.
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:50

sta te briga, pa dok je njoj dobro, dok svrsava i dok se ne zali, sta te briga :)

Zadovoljan ti, zadovoljna ona ;)

I da, vagina se ne siri sto se vise sexas bla bla bla, kao neki mitovi da je razvaljena, ovo, ono,

ona se siri samo poslje poroda, nema nikave veze sa sexom.

A i sta te briga, kako moj kolega kaze za svoj k. "on je tu da zadovolji mene" :llol

Od kad jesam nikad valjo nisam i umrijet cu popravit se necu ;)

meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 19.06.2007.
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:50

mariomario123456:

bok svima.zovem se Mario.postao sam na temu zdravlje post za povečanjem penisa.razlog tomu je sljedeći.veličina mog penisa je 15 centimetara i opsega 13cm,iz čega zaključujem da imam prosjecan penis.imam partnericu nekih godinu i pol.jako se volimo ali postoji problem a to je seks.partnerica kaže da sam fenomenalan i da je moj penis fenomenalan i da nebi htjela ni da je veci ni manji.jedan problem je u tome šta ja kada ulazim u nju nemam gotovo nikakvog osjecaja,jednostavno imam dojam da moja partnerica ima veliku vaginu.ili još gore ja sam siguran da imam mali penis premda ona kaže da ga nikad nebi mjenjala i da je njoj osjećaj kada sam u njoj predobar.još je to nekako ok da nisam nju ispitivao o njenoj prošlosti i njenim partnerima.fer je od nje što mi je iskreno rekla,sam sam si kriv.jako sam se iznenadio kada mi je rekla da je spavala sa 4 dečka i da je imala dvije avanture(ona je do tada u mojim očima bila nježna djevojka jer nisam znao za to,ali tada sam se iskreno razočarao,valjda zato što mi je prva djevojka)rekla da je jedan dečko imao dugi penis 20cm ali da je bio tanak,a drugi je imao također 20cm ali da je bio i debel.pitao sam je kako joj je bilo s tim drugim ona je iskreno rekla da je bio jako dobar.sam sam si nanio štetu jer nisam smio pitati o njenoj prošlosti.na to mi je jako pozlilo i nisam tjedan dan imao spolni odnos s njom,sve do jučer.počeli smo spolni odnos ali sam ja prekinuo.bio mi je dignut ali nešto mi nije dalo.žalosno je to što mi se nekako gadilo.nakon toga sam izgubio samopouzdanje i nekako se bojim spolnih odnosa.do toga priznanja sve je bilo ok,jest da mi je prije osjećaj zbog malog penisa i njene velike vagine bio lošiji ali smo se ipak seksali.sada ja to više nemogu.neznam šta da radim,jako ju volim i znam da ona mene,ali više ništa nije isto.

ček, u čemu je točno problem- u tome što niste kompatibilni, ili u tome što su joj bivši imali većeg?

ebalo vas 250 znakova... a i sposobnost brojanja isto tako

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:53

mariomario123456:
15 centimetara i opsega 13cm

Siroki ti stojko.

mariomario123456:
šta da radim,

Ili pregrizi govno i baci svoj ponos sa strane, te prihvati da postoje muskarci s kako vecim, tako i manjim kurcevima.. ili prekini s njom i nikad nemoj vise postavljat takva pitanja, ako te odgovor NE zanima.

Druge nema.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:55

meowh:
ček, u čemu je točno problem- u tome što niste kompatibilni, ili u tome što su joj bivši imali većeg?

Plavuso. Stick out tongue

Kompatibilni su oni itekako ali je njemu sada neugodnjak u glavi veliki jer je ona imala vece kurcine u sebi od njegovog i to ga sada pati neopisivo.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:56

likizmaste:

E da... umalo zaboravih. Jel je ti mozes karati doggy stile a da ju ne boli?

to nisam naveo.recimo u toj pozi ju nekad zna zaboliti,čak i u nekim drugima.a skoro uvijek je boli kada stavi svoje noge meni na rame.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:58

U obje stvari je problem.i taj što nismo kompatiblni premda ona kaže da i više nego kompatibilni.a bome nemogu opovrgnuti ni to da mi je problem i taj što su još bivši imali velike.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:58

mariomario123456:
to nisam naveo.recimo u toj pozi ju nekad zna zaboliti,čak i u nekim drugima.a skoro uvijek je boli kada stavi svoje noge meni na rame.

Molim?

Ma imala je ona moj kurac a ne vece penise. Laze ko pas, nemoj joj nist vjerovat. Daj mici tu malu od sebe, laze ko pas. Ne moras mi vjerovati, vidjet ces nakon nekog vremena...

meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 13:59

likizmaste:

Plavuso. Stick out tongue

Kompatibilni su oni itekako ali je njemu sada neugodnjak u glavi veliki jer je ona imala vece kurcine u sebi od njegovog i to ga sada pati neopisivo.

Big Smile pa i nisam baš više plava, al dobro..

koliko sam ja pročitala, napisa je da njoj paše, al da on nema osjećaja, da je prevelika.. a volju za seks je izgubia kad je čua da je bivši ima 20 cm debelog i bia je dobar.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 14:00

bitna je tehnika ne veličina....... ali tvoj opseg 13 cm ..... si isguran da spadaš u ljudsko biće????? ili nešto sa cm ne valja.......???????

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 14:02

mala-iz-zagorja:

bitna je tehnika ne veličina....... ali tvoj opseg 13 cm ..... si isguran da spadaš u ljudsko biće????? ili nešto sa cm ne valja.......???????

kako to misliš.pa opseg od 13 cm i je neki prosjek.možda si ti posmilila na promjer??

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 14:05

Ma oni ti vise tipkaju nego sto citaju. Nemoj se nist ljutiiti.

meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: problem veličina penisa i osjećaj 01-05-2010 14:09

mariomario123456:

U obje stvari je problem.i taj što nismo kompatiblni premda ona kaže da i više nego kompatibilni.a bome nemogu opovrgnuti ni to da mi je problem i taj što su još bivši imali velike.

to što niste kompatibilni (po tebi, eli).. pa nemoš protiv biologije. tu ti niko ne može pomoći.

po pitanju ovog drugog, to je muška stvar koju nikad neću razumiti. imali su većega, sou vot?
ajde, objasni mi molim te kakve veze to s ičim ima, ako je ona zadovoljna sa tvojim (a 15 cm nije malo, tako da čisto sumnjam da laže)?

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 9 2 3 4 5   »  ...  Zadnja >