brzo svršavanje

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 116 odgovor(a) | 4 Sljedbenici

davor_00
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 17.01.2010.
brzo svršavanje Poslano: 02-07-2010 22:19

cura i ja imamo redovni seksualni odnos na što se ne mogu požaliti Wink sve je super, predigra odlična,ali kad počnemo s igrom ja jako brzo svršim i to mi jako smeta,ne znam kako da seks traje duže... ne znam u čemu je problem... pa molim za savjet od muške a i ženske populacije...

sexyon
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 06.12.2008.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-07-2010 22:22

popij koju cugu prije sexa, nauči kontrolirat tj. odgađati ejakulaciju, posjeti urologa, a još i zamoli malu da ne mješa tak vatrenoHmm

NakituMićići

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-07-2010 22:42

To ti je zbog imena.

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 6:59

davor_00:

cura i ja imamo redovni seksualni odnos na što se ne mogu požaliti Wink sve je super, predigra odlična,ali kad počnemo s igrom ja jako brzo svršim i to mi jako smeta,ne znam kako da seks traje duže... ne znam u čemu je problem... pa molim za savjet od muške a i ženske populacije...

Imas par nacina. Najpoznatiji je onaj  da tokom seksa ne mislis na nju i uzitak nego si zamisljas u glavi neke stvari koje te otpaljuju. Ti sam znas sto te otpaljuje, pa necu nabrajati.

Drugi nacin je da si prilagodis vlaznost njene pice. Znaci, ako ti lakse svrsavas kada je ona vlazna, stavi kondom, tako ces manje osjetiti vlaznost. Ako ti vise odgovara da je suha, onda ju navlazi. Ili ekstra napali ali bolje bi bilo da kupis lubrikator. Nisu skupi. Imas i za 60kn, a moze ti potrajati i cijeli mjesec, ovisi koliko se cesto seksate i koliko doziras. Ili jednostavno uzmes nesto drugo umjesto lubrikanta.... slaga, obicnu vodu, pljuvacku, ili neke druge prehrambene namirnice poput meda (makar ga ne preporucam, zna gadno zalijepiti picu), majoneza, margo... jbg sad to granici s perverzijom a i morate znati kako njena pica reagira na te sastojke. Ili tvoja kita, kako god...

Treca i najbitnija stvar. Drkaj. Drkaj kurac najmanje 3x dnevno ili vise. Sto vise drkas i svrsavas to ce ti kita biti manje osjecajna na podrazaje. Jednostavno ce otupiti. Nekada se dogodi da ti kita toliko otupi od silnog drkanja da uopce ne mozes svrsiti, mozes jebati satima i satima a neces svrsiti. Zato pripazi da ne otupis previse. Al dobro, to vrijedi samo nakon visegodisnjeg ili visemjescnog konstantnog drkanja, tako da varira od osobe do osobe.

Ima jos jedna bolja stvar. Onaj kak se zove... ma onaj misic, kak se zove. Ne da mi se sada traziti po netu, nek neko dopise moj post ako se sjeti. Uglavnom, to ti je onaj misic pomocu koje dizes kitu. Treniras ga tako da stisces taj misic, to ti je ono kada stisces cmar, malo ispod cmara se osjeti taj misic kada ga svjesno stisces. Ma nasao bi ti sada linkove na netu, kak se zove taj misic, ali uglavnom... npr. dok sjedis, dok se vozis autom ili stojis negdje, stisci ga i pustaj, stisci i pustaj, stisni ga pa drzi koliko mozes i tako to radi. Ma skuzit ces ako se potrudis. Wink

I jos jedna stvar, najosnovnija, sigurno znas. Seksualne poze. Izaberite neku pozu koja njoj pase da svrsi a tebi da pase da teze svrsis. Eto, ti najbolje sam znas koja poza ti najmanje odgovara za svrsavanje pa to radite. Ako njoj pase, naravno...

genitalni_herpes
Top 150 Contributor
Muški
Registriran(a): 20.07.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 10:19

likizmaste:

Imas par nacina. Najpoznatiji je onaj  da tokom seksa ne mislis na nju i uzitak nego si zamisljas u glavi neke stvari koje te otpaljuju. Ti sam znas sto te otpaljuje, pa necu nabrajati.

Drugi nacin je da si prilagodis vlaznost njene pice. Znaci, ako ti lakse svrsavas kada je ona vlazna, stavi kondom, tako ces manje osjetiti vlaznost. Ako ti vise odgovara da je suha, onda ju navlazi. Ili ekstra napali ali bolje bi bilo da kupis lubrikator. Nisu skupi. Imas i za 60kn, a moze ti potrajati i cijeli mjesec, ovisi koliko se cesto seksate i koliko doziras. Ili jednostavno uzmes nesto drugo umjesto lubrikanta.... slaga, obicnu vodu, pljuvacku, ili neke druge prehrambene namirnice poput meda (makar ga ne preporucam, zna gadno zalijepiti picu), majoneza, margo... jbg sad to granici s perverzijom a i morate znati kako njena pica reagira na te sastojke. Ili tvoja kita, kako god...

ovo su načini koje terba koristiti kad ne želiš uživati u seksu. PRobaj samo njih koristit, a kad cura ode kuć, fino izdrkaj i uživaj u seksu bez cure. Znači s njom bez užitka.

likizmaste:
Ima jos jedna bolja stvar. Onaj kak se zove... ma onaj misic, kak se zove. Ne da mi se sada traziti po netu, nek neko dopise moj post ako se sjeti. Uglavnom, to ti je onaj misic pomocu koje dizes kitu. Treniras ga tako da stisces taj misic, to ti je ono kada stisces cmar, malo ispod cmara se osjeti taj misic kada ga svjesno stisces. Ma nasao bi ti sada linkove na netu, kak se zove taj misic, ali uglavnom... npr. dok sjedis, dok se vozis autom ili stojis negdje, stisci ga i pustaj, stisci i pustaj, stisni ga pa drzi koliko mozes i tako to radi. Ma skuzit ces ako se potrudis. Wink

ovo je već bolji način, al opet znaš koliko dugo treba ić u teretanu da se vide rezultati....e vidiš nek se tvoja cura mal strpi Big Smile

Ako nisi zadovoljan sobom, idi u predsoblje

genitalni_herpes
Top 150 Contributor
Muški
Registriran(a): 20.07.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 10:24

davor_00:

nemoj drkat dva tjedna. Prvi dan će uveče i ujutro bit strava, al umjesto toga vježbaj, recimo ujutro se idi istrčati to doooooobro istrčat. oko 3-4 (možda nekome manje traje a nekome više dana će bit mal klimavo i vrlo teško al nakon toga kad prođe ovisnička kriza, za to sve vrijeme si nađi naku zanimaciju točnije više zanimacije koje voliš i nemoj zaboravit na fizičku aktivnost, svaki dan konstantno...nakon dva tjedna bez drkanja nećeš brzo svršit, meni čak treba i više predigre za dizanje. I bude baš fantastično i kad svršiš možeš još bez problema kolko hoćeš puta... Big Smile

Ako nisi zadovoljan sobom, idi u predsoblje

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 12:59

pa nije to takav problem... nije valjda da ne možeš dva puta u malo vremena? Confused

i ono što ti je rekao lik... poze... al tebi se očito to dogodi još prije ikakve poze Confused

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 13:59

damjan_st:
pa nije to takav problem... nije valjda da ne možeš dva puta u malo vremena? Confused

nije ti baš neko rješenjeBig SmileHmm

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 14:32

teta egica, pa kaksikaj? Big Smile

ja dečecu samo želim pomoći Stick out tongue

morti ti znaš nekaj bolje? Cool

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 14:44

dobar danček gospon damjan, ja sam više nego odlično, kakste vi?Stick out tongue

nemoj dečeca tješit da je dobro kad nije dobro.

ona se taman zagrije a on svrši i veli...ček malo, sad pauza 5 minuta pa idemo ponovoIndifferentHmm

(ak mu je 5 minuta dosta).

to je dobro samo dok imaš dobre živce i dok ti ne pukne filmIndifferentBig Smile

teta egi će probat rješit mrvu drugačije nego ostali.

prvo ti nju dečec dragi zapali, izludi, poliži, obradi tak da ni njoj neće trebati puno dok uđeš u nju. pa te onda mlada dama možda i stigne. upotrijebi prstiće i probaj svoju penetraciju ostavit čisto za finale.

e onda se odmori i ajd ponovo jer to sve skup nije niš dok ju pošteno ne...(neću bit prostaCool)

davor_00
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 14:58

drkam svaki dan najmanje 2 puta, trčim navečer malo za kondiciju ali svejedno..

davor_00
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 15:00

ja mislim da bi tek onda brzo svršil,bez drkanja

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 15:09

davor_00:

ja mislim da bi tek onda brzo svršil,bez drkanja

Pa postoje neki lubrikanti za produživanje snošaja :/

sunflower
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 31.12.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 16:03

likizmaste:
Ili jednostavno uzmes nesto drugo umjesto lubrikanta.... slaga, obicnu vodu, pljuvacku, ili neke druge prehrambene namirnice poput meda (makar ga ne preporucam, zna gadno zalijepiti picu), majoneza, margo... jbg sad to granici s perverzijom a i morate znati kako njena pica reagira na te sastojke. Ili tvoja kita, kako god...

Ma divno, još dobije i gljivičnu infekciju kao bonus.

"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Nietzsche

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 16:15

Egypat:

teta egi će probat rješit mrvu drugačije nego ostali.

prvo ti nju dečec dragi zapali, izludi, poliži, obradi tak da ni njoj neće trebati puno dok uđeš u nju. pa te onda mlada dama možda i stigne. upotrijebi prstiće i probaj svoju penetraciju ostavit čisto za finale.

e onda se odmori i ajd ponovo jer to sve skup nije niš dok ju pošteno ne...(neću bit prostaCool)

egi, tko se logirao umjesto tebe? Huh?WinkBig Smile

ja mislim da dečec svrši na samu pomisao seksa Stick out tongue

a partnerica je tek na početku zapaljivanja Big Smile

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 8 2 3 4 5   »  ...  Zadnja >