brzo svršavanje

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 116 odgovor(a) | 4 Sljedbenici

er1701a
Top 500 Contributor
Registriran(a): 01.11.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 18:15

davor_00:

drkam svaki dan najmanje 2 puta, trčim navečer malo za kondiciju ali svejedno..

poduplati dozu...

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 18:17

genitalni_herpes:
ovo su načini koje terba koristiti kad ne želiš uživati u seksu. PRobaj samo njih koristit, a kad cura ode kuć, fino izdrkaj i uživaj u seksu bez cure. Znači s njom bez užitka.

X

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 18:19

Egypat:

ona se taman zagrije a on svrši i veli...ček malo, sad pauza 5 minuta pa idemo ponovoIndifferentHmm

(ak mu je 5 minuta dosta).

Kojih pet minuta majko mila. Mlad je, napaljen.. moze mu se dici u roku odmah, a ne za pet minuta.

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 19:05

mama_tata_pas_kravata:
Kojih pet minuta majko mila. Mlad je, napaljen.. moze mu se dici u roku odmah, a ne za pet minuta.

od kud znaš da je tak jako mlad? il napaljen? i da može triput bez vađenjaBig Smile

problem nije nužno vezan za mlade ludo napaljeneWink

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 19:26

Egypat:
problem nije nužno vezan za mlade ludo napaljeneWink

Ne, nije vezan za mlade, ali sam mislio na onu pauzu koju spominjes. Dakle, ne mora o njega izvaditi, pa zapaliti cigaru, pa otici umiti se, ili sta se sve stigne u pet minuta dok se zena "ladi" Ako ga jos uvijek drzi zelja, moze ga izvaditi, zadovoljiti nju prstima tih par trenutaka dok mu se ponovo ne digne, i nastaviti. Ne vidim tu neku pauzu.

A dam se okladiti da se u ovom primjeru radi bas o takvoj mladoj osobi kojoj ne treba puno da ponovo dobije erekciju ;)

davor_00
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 17.01.2010.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 20:02

damjan.joj dečec ne svrši odma na početku tj na smu pomisao.... partnerica je već dosta zapaljena...

apolon01
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 29.08.2009.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 20:15

davor_00:

cura i ja imamo redovni seksualni odnos na što se ne mogu požaliti Wink sve je super, predigra odlična,ali kad počnemo s igrom ja jako brzo svršim i to mi jako smeta,ne znam kako da seks traje duže... ne znam u čemu je problem... pa molim za savjet od muške a i ženske populacije...

kad osijetiš da dolazi do "lansiranja", najučinkovitija metoda ti je da tren prije pomisliš na svoju prabaku, mora upalit, lansiranje češ odgodit na jadno duže vrijeme.....nemoraš mi zahvaljivat......

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 20:27

mama_tata_pas_kravata:

Egypat:

ona se taman zagrije a on svrši i veli...ček malo, sad pauza 5 minuta pa idemo ponovoIndifferentHmm

(ak mu je 5 minuta dosta).

2x svršit u nju bez vađenja  mi je omiljeni đir,a čini se da i ona to voli.Ali ne vole sve,pa je moraš ispitati.Ako se tako dogovorite moraš joj reći da u pauzi ne mrda puno.Jer mališa prirodno olabavi i može ispast,a kad ona mrda podražaj na glaviću je često neugodnjak.Umirite se neko vrijeme ,ljubite se,mazite,a možete  grickati čokoladicu (dobro za snagu).Nakon par minuti osjetit ćeš da želja opet nadolazi i da mali opet buja (u njoj).Moja već zna moj ritam pa pulsiranjem pice zna kad me treba potaknuti na drugu rundu.A ta druga onda zna trajat jebeno dugo (često sam nakon toga iscrpljen ,ali vrijedi truda).Sad nije to posve lako napraviti jer je potrebna kooperacija obaju partnera,ali super je.Pazite naravno na kontracepciju.   

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 20:57

davor_00:

damjan.joj dečec ne svrši odma na početku tj na smu pomisao.... partnerica je već dosta zapaljena...

pa onda mijenjajte pozu, izaberi neku u kojoj će njoj doć, a ne tebi Wink

ili ti nisi još u njoj? Stick out tongue

Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 21:00

mariovarga:

2x svršit u nju bez vađenja  mi je omiljeni đir,a čini se da i ona to voli.Ali ne vole sve,pa je moraš ispitati.Ako se tako dogovorite moraš joj reći da u pauzi ne mrda puno.Jer mališa prirodno olabavi i može ispast,a kad ona mrda podražaj na glaviću je često neugodnjak.Umirite se neko vrijeme ,ljubite se,mazite,a možete  grickati čokoladicu (dobro za snagu).Nakon par minuti osjetit ćeš da želja opet nadolazi i da mali opet buja (u njoj).Moja već zna moj ritam pa pulsiranjem pice zna kad me treba potaknuti na drugu rundu.A ta druga onda zna trajat jebeno dugo (često sam nakon toga iscrpljen ,ali vrijedi truda).Sad nije to posve lako napraviti jer je potrebna kooperacija obaju partnera,ali super je.Pazite naravno na kontracepciju.   

Govorimo o seksu ili fizičkom radu? :/

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 21:04

davor_00:

drkam svaki dan najmanje 2 puta, trčim navečer malo za kondiciju ali svejedno..

Nije vazno koliko puta drkas na dan, vec kada drkasWink Najbolji nacin da produzis ejakulaciju je da ga izdrkas bas prije nego se mislis seksati sa svojom curomBig Smile

sunflower
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 31.12.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 21:06

noella:

:D
Ovo s čokoladicom je i meni zapelo za oko :D

"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Nietzsche

sexyon
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 07.12.2008.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-08-2010 23:47

noella:

Dinamičan sex je muškarcu fizički rad. sladak...i ženi u nekim pozama, kad recimo sjedi na meni dok sam na leđima, ali samo tada...u svim ostalima muškarac prolijva znoj.

NakituMićići

sunflower
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 31.12.2007.
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-09-2010 2:18

sexyon:

noella:

Dinamičan sex je muškarcu fizički rad. sladak...i ženi u nekim pozama, kad recimo sjedi na meni dok sam na leđima, ali samo tada...u svim ostalima muškarac prolijva znoj.

Nitko nije ni tvrdio da sex ne troši puno energije, ali nadoknađivati istu grickanjem čokoladice u pauzici između dva sexa, i to, kako je korisnik (kojem se ne mogu sjetit nicka :| ) istaknuo, bez vađenja, meni sliči na scenu iz neke glupave komedije. :D

"And those who were seen dancing were thought to be insane by those who could not hear the music." - Nietzsche

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: brzo svršavanje 02-09-2010 4:47

sunflower:
Ma divno, još dobije i gljivičnu infekciju kao bonus.

A sta sad, vi ionako dobijete te infekcije na redovnim bazama. :D

Uostalom, kako rekoh, moras znati sebe pa onda koristiti stvari koje ti pasu. 

er1701a:

davor_00:

drkam svaki dan najmanje 2 puta, trčim navečer malo za kondiciju ali svejedno..

poduplati dozu...

Poduplaj poduplanu dozu. Evo 2 tjedna drkaj svaki dan po 8 puta. Ne budi ljen, to bar nije tesko. :D

sunflower:
Nitko nije ni tvrdio da sex ne troši puno energije, ali nadoknađivati istu grickanjem čokoladice u pauzici između dva sexa, i to, kako je korisnik (kojem se ne mogu sjetit nicka :| ) istaknuo, bez vađenja, meni sliči na scenu iz neke glupave komedije. :D

Nemoj mi reci da si tak stara a nikada to nisi radila? :O

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 8 «   1 3 4 5   »  ...  Zadnja >