Članak: Što onda kada vagina ima neugodan miris?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 29 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

Admin
Top 25 Contributor
Registriran(a): 15.09.2007.
Članak: Što onda kada vagina ima neugodan miris? Poslano: 02-18-2010 11:52
Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na neugodan miris 02-18-2010 11:52

hm..u pitanju ne mora biti samo higijena već i neke upale, npr.http://www.medicina.hr/clanci/gardnerella_vaginalis_infekcije.htm, tako da ne treba čekati da se stvar s vremenom riješi već posjetiti ginekologa 

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 15:58

Ovo me sjetilo starog vica o Muji i Hasi. Big Smile

Sjede Mujo i Haso i kafenišu, te se prisjećaju starih dobrih vremena...

"Šta je tebi, bolan Mujo, najteže palo u životu?" - upita Haso.

Misli Mujo, misli... pa kaže: "Ma onomad bolan, kad je voda došla u selo!".

"Pa što baš to Mujo, pa to je bilo vrlo napredno za naše selo!!!".

"Ma otkad je voda došla u selo, pička više nit miriše, nit ima okusa!".

Big Smile

DiJaBoLiCnA
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 09.04.2003.
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 17:19

Big Smile ili onaj drugi kad mujo piti hasu... jel volis ti lizat opranu pizdu, a haso kaze pa sta imas lizat.

salu na stranu, da, to je ta gardinela kako se vec zove, lako rjesivo, par vaginaleta i opet je ko bili cvitak. moze doci samo od sebe nakon npr. terapije antibioticima ili od promjene mjesta stanovanja, bilo cega. autoimuna bolest reklo bi se.

neki cak predlazu da se u pipicu mecu tamponi namoceni u abe kulturu. Zip it! nakon terapije antibioticima, kao da se vrate dobre bakterije nazad nakon sta su lose otisle.

to swim you have to swallow.hate today.no love for tomorrow.

Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 17:32

DiJaBoLiCnA:

Big Smile ili onaj drugi kad mujo piti hasu... jel volis ti lizat opranu pizdu, a haso kaze pa sta imas lizat.

salu na stranu, da, to je ta gardinela kako se vec zove, lako rjesivo, par vaginaleta i opet je ko bili cvitak. moze doci samo od sebe nakon npr. terapije antibioticima ili od promjene mjesta stanovanja, bilo cega. autoimuna bolest reklo bi se.

neki cak predlazu da se u pipicu mecu tamponi namoceni u abe kulturu. Zip it! nakon terapije antibioticima, kao da se vrate dobre bakterije nazad nakon sta su lose otisle.

Ovo drugo ni pod koju cjenu nemoj raditi... BAKTERIJE u vagini i bakterije u probavnom traktu su razlicite... Vjeruj samo ti treba da kroz sluznicu prodje neka bakterija iz probavnog trakta... lezanja po krevetima vise no si zeljela...

Redovna higijena, pranje samo vodom (bez ikakvih sapuna i slicno jer narusavaju prirodni ph, i dovode do jos gorih mirisa) te redovni pregledi (svakih 6 mjeseci) zbog raznoraznih infekcija (tipa prakticiranje analnog i normalnog seksa u isto vrijeme je vodeci razlog priličnog broja infekcija danas) i bolesti (klamidija, gonoreja... bla bla... ima ih punooo) i voila...

just-a-guy
Top 100 Contributor
Registriran(a): 08.07.2003.
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 18:02

enlightenedphoenix_alpha:

DiJaBoLiCnA:

Ovo drugo ni pod koju cjenu nemoj raditi... BAKTERIJE u vagini i bakterije u probavnom traktu su razlicite... Vjeruj samo ti treba da kroz sluznicu prodje neka bakterija iz probavnog trakta... lezanja po krevetima vise no si zeljela...

Redovna higijena, pranje samo vodom (bez ikakvih sapuna i slicno jer narusavaju prirodni ph, i dovode do jos gorih mirisa) te redovni pregledi (svakih 6 mjeseci) zbog raznoraznih infekcija (tipa prakticiranje analnog i normalnog seksa u isto vrijeme je vodeci razlog priličnog broja infekcija danas) i bolesti (klamidija, gonoreja... bla bla... ima ih punooo) i voila...

nju probaj naučit nečemu u sexu :D

ona ti je noob ljući za sex

objasni ti njoj

ako zapne di

pitaj gugl

ja_svetac
Top 200 Contributor
Registriran(a): 04.08.2009.
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 18:14

DiJaBoLiCnA:
to je ta gardinela kako se vec zove

ooo bože dragi....koje sve privlačnei simpa nazive neće dati nekim od najodvratnijih stvari....ono:mjesečnica..misliš,kako je to romantično...a stvar je krajnje ogavna...bit će politička korektnost...

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 18:26

štaje krajnje ogavno u mjesečnici?....

mislim znam da nije švarcvald torta... al daje baš neš ogavnoIndifferent....Big Smile

ontopik: neugodan miris? niš... stisnut nos i nastavit lizat....Big Smile

ja_svetac
Top 200 Contributor
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 20:03

clairvoyant:

mislim znam da nije švarcvald torta... al daje baš neš ogavnoIndifferent....Big Smile

hehhehehe...hoćeš detalje???..ok...pa prvo ta menstrualna krv koja vrvi bakterijama i ostacima(čitaj:krpicama tkiva) sa nutarnje strane maternice koja se ljušti i ispada...ne kažu džabe stari:nečista krv...miris,koji bi potukao i najneurednije tržnice pokvarenom ribom...izgled,koji podsjeća na eksperimente hitlerovih kirurga po logorima smrti...disbalans hormona koji TIIIH DANA,ženu pretvara u neuroznu furiju...još nešto???... Hmm

DiJaBoLiCnA
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 09.04.2003.
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 20:05

1.     rekla sam da to predlazu, ne da bi to napravila jos sam stavila nekog smajla da se vidi da mi je to onako...

2.     http://www.poliklinika-harni.hr/teme/ginteme/01_gardn.asp

Gardnerella vaginalis (ranije Haemophyllus vaginalis) se i u normalnim uvjetima nalazi u rodnici, kao i debelom crijevu, a kod njenog prekomjernog razmnožavanja (stres, promjena spolnog partnera, gubitak prirodne flore rodnice) nastaje bolest - bakterijska vaginoza ili aminski kolpitis. Ovdje se radi prije o neugodnoj i bolnoj poremetnji normalne vaginalne flore, nego o tipičnom upalnom procesu.

jebiga doktorcicu... dobro je da nisi ginekologiju isao specijalizirat.

troll si i to jadan. glupo je sta s tim svojim nazovi to superiornim stavom mulariji krive informacije stavljas u glavu.  doduse istina je da nije pozeljno da ti bakretija iz probavnog trakta dode u vaginu, normalno, no o tome nije ovdje rijec.

btw. sta je to noob??

to swim you have to swallow.hate today.no love for tomorrow.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 20:25

Suti i lizi. Ko ga jebe...

Nije ni kurac nista bolji.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: neugodan miris 02-18-2010 20:41

ja_svetac:

clairvoyant:

hehhehehe...hoćeš detalje???..ok...pa prvo ta menstrualna krv koja vrvi bakterijama i ostacima(čitaj:krpicama tkiva) sa nutarnje strane maternice koja se ljušti i ispada...ne kažu džabe stari:nečista krv...miris,koji bi potukao i najneurednije tržnice pokvarenom ribom...izgled,koji podsjeća na eksperimente hitlerovih kirurga po logorima smrti...disbalans hormona koji TIIIH DANA,ženu pretvara u neuroznu furiju...još nešto???... Hmm

hvala što si me prosvijetlio...

a sad promijeni avatar u neš pitomije...oaj ti ne stoji...hvala....Big Smile

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: Članak: Što onda kada vagina ima neugodan miris? 02-18-2010 23:28

Nesto se puno prica o smrdljivim vaginama u zadnje vrijeme.

ja_svetac
Top 200 Contributor
Odgovor na Re: Članak: Što onda kada vagina ima neugodan miris? 02-18-2010 23:42

nedavno se pričalo i o mentol-bombončićima za vađajne...Big Smile

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Članak: Što onda kada vagina ima neugodan miris? 02-19-2010 2:27

Jeste li culi za kausticnu sodu?

Moja pickica mirisi na Chanel5Big Smile

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »