Kako ispuniti život?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 70 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Kako ispuniti život? Poslano: 03-05-2010 18:44

da znam da je glupo pitanje... ali eto kako ispuniti život, jer ja ga nemam, nemam hobija,nemam prijatelja niti djevojku, nemam ni posao nažalost kao ni 299.999 tisuća hrvata, jedino što imam je ovo računalo na kojem visim danonoćno, surfajući netom (i igarajući neke internestke igre, da znam da je jadno ali...), razmišljao sam čak otići po pomoć (naravno psihijatrijsku) no s druge strane vjerojatno se nebi ništa promjenilo, dobio bih samo šaku tableta za dobro jutro a sve ostalo bi ostalo isto...

jakela
Top 25 Contributor
Registriran(a): 13.05.2006.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 18:47

a zasto si se sad regao i pitas to ??

Ocito nemas frendova kad i ovako u ovom virtualnom zivotu lazes i valjas,nemas muda s pravim nickom postavit pitanje....

dajte jedan Lavov za mene Lava i jedan Konjak za mog prijatelja :D

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 19:22

bezivotni:

da znam da je glupo pitanje... ali eto kako ispuniti život, jer ja ga nemam, nemam hobija,nemam prijatelja niti djevojku, nemam ni posao nažalost kao ni 299.999 tisuća hrvata, jedino što imam je ovo računalo na kojem visim danonoćno, surfajući netom (i igarajući neke internestke igre, da znam da je jadno ali...), razmišljao sam čak otići po pomoć (naravno psihijatrijsku) no s druge strane vjerojatno se nebi ništa promjenilo, dobio bih samo šaku tableta za dobro jutro a sve ostalo bi ostalo isto...

Psihijatar ti ne treba.

Život ispuni onime što voliš. Kompjuter sigurno nije jedina stvar u kojoj uživaš. Voliš li sport? Koji? Što ti ide dobro? Razmišljaj malo o tome što bi volio raditi u budućnosti. Naravno, u svemu tome budi razuman i imaj svoje mogućnosti na umu (ne možeš htjeti biti novi Nikola Tesla ako nisi briljantan; ako jesi, odlično!). Kada lijepo uvidiš što bi želio raditi, aktiviraj se malo, pokušaj tražiti posao u tom polju, ili se barem raspitaj kako se npr. više školovati u tom području ili nešto slično. Kada se počneš baviti onime što ti se sviđa, automatski ćeš i naći prijatelje. A u krajnjem slučaju, možeš ih naći i na kompu, na grupama koje se bave stvarima koje se sviđaju i tebi. Što se tiče cure, tu ti je najbitnije samopouzdanje. Ako nađeš nekoga tko ti se sviđa, probaj uspostaviti neki kontakt s njom, ne nužno odmah romantične prirode. Samo imaj samopouzdanja i vjeruj da ti se lijepe stvari mogu dogoditi (to je u principu najteži dio na kojem trebaš raditi, ali se taj trud definitivno isplati) Big SmileYes.

Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 19:45

nisi spomenuo dal si invalid,beskućnik i kolko imaš godina,ako imaš obadvije ruke i noge moraš se trgnut,za početak odi na iskricu,smokvicu i otvori profil na fejsu pa će ti krenut,imaš i chat!

Huh?

ravana2
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 18.02.2008.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 21:18

pocni slati poruke svim curama sa foruma jedna ce ti sigurno odgovoriti .

sacuvaj me boze hrvatske kulture i srpskog junastva .

just-a-guy
Top 100 Contributor
Registriran(a): 08.07.2003.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 21:21

minjan 2 sata romantike za 3 orgazma u 5 minuta

selinna
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 08.07.2009.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 22:36

Ti čega god se primiš,ništa ti ne odgovara. Svemu unaprijed prilaziš sa negativnim stavom pa bi bilo čudo da si s nečim zadovoljan. Znači prvi problem ti je negativan stav. Tako ne možeš privući ni prijatelje ni curu što je dobro jer bi inače i njih bacio u depresiju. Za početak prestani razmišljati kako ti je i pomogni nekome tko ima problema pa ćeš biti zadovoljan sa sobom,a vidjet ćeš da ima i drugih kojima je i teže nego tebi.Možeš i nekome pomoći da nešto napravi (ofarba sobu,preseli u drugi stan,popravi aparat i sl.) pa nećeš toliko razmišljati o svojim problemima ,a vjerojatno ćeš tako naći i nove prijatelje.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-05-2010 23:21

ma iskreno govoreći neznam ni što sam očekivao od ovog (budala)... kaže gledaš na sve s negativnim stavom, pitao bih ja bilo koga od vas bi li itko gledao s pozitivnim stavom da vas od 1og osnovne vršnjaci maltretiraju (psihički i fizički) a i roditelji također... i da ne nadam se da će bit bolje bit će vjerojatno još i gore, ko zna oću za par mjeseci uopće imat šta za jesti ali nema veze trebam napraviti što sam i pokušao prije 3mjeseca... hvala na svim odgovorima

mama_tata_pas_kravata
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.06.2005.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-06-2010 0:38

bezivotni:

ma iskreno govoreći neznam ni što sam očekivao od ovog (budala)... kaže gledaš na sve s negativnim stavom, pitao bih ja bilo koga od vas bi li itko gledao s pozitivnim stavom da vas od 1og osnovne vršnjaci maltretiraju (psihički i fizički) a i roditelji također... i da ne nadam se da će bit bolje bit će vjerojatno još i gore, ko zna oću za par mjeseci uopće imat šta za jesti ali nema veze trebam napraviti što sam i pokušao prije 3mjeseca... hvala na svim odgovorima

Ljudi koje se maltretira od malih nogu ili potonu, ili izadju jaci iz toga. Postoje dvije vrste ljudi, oni koji su borci cak i kad situacija izgleda bezazleno, i oni koji pasivno gledaju kako tonu sve duplje dok jednog dana ne pomisle kako su nasli "brzo i efikasno" rjesenje svojih muka. Ako napravis neko sranje, samo ces potvrditi sve ono sto drugi misle o tebi, umjesto toga bi se trebao zainatiti i pokazati prvenstveno sebi, pa onda i njima.. da vrijedis. ;)

Naravno da ne moras preko noci sve pocet gledat s pozitivnog kuta, to su gluposti i pizdarije ljudi koji ne znaju pametnije.. ni ne mozes, jer zivot nisu ruzicaste naocale koje ces stavljati i skidati po potrebi.  Ali pokrenut se moras, dan po dan, polako.. nadjes stvari koje zbilja zelis napraviti, i svaki dan napravis jednu. Jedna stvar povlaci drugu, i nakon nekog vremena zanimacije postanu ucestale i monotonost ishlapi.  Na kraju, mozda i nije tako lose posjetiti psihijatra, ali ne da te kljuka tabletama, nego kao nekog s kim mozes popricati. Bolje i to nego raditi sranja jer vise ne vidis kako dalje.

jakela
Top 25 Contributor
Registriran(a): 13.05.2006.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-06-2010 1:54

bezivotni:
ko zna oću za par mjeseci uopće imat šta za jesti ali nema veze trebam napraviti što sam i pokušao prije 3mjeseca... hvala na svim odgovorima

Pa da,napravi to...prvo prekini placat pretplatu za internet i onda prodaj komp i odvedi susjedu na cevape..... noobcino glumpava..

A jbt i ostali kao da nevidite da vas lik sprda....

dajte jedan Lavov za mene Lava i jedan Konjak za mog prijatelja :D

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-06-2010 2:01

mama_tata_pas_kravata:

Ljudi koje se maltretira od malih nogu ili potonu, ili izadju jaci iz toga. Postoje dvije vrste ljudi, oni koji su borci cak i kad situacija izgleda bezazleno, i oni koji pasivno gledaju kako tonu sve duplje dok jednog dana ne pomisle kako su nasli "brzo i efikasno" rjesenje svojih muka. Ako napravis neko sranje, samo ces potvrditi sve ono sto drugi misle o tebi, umjesto toga bi se trebao zainatiti i pokazati prvenstveno sebi, pa onda i njima.. da vrijedis. ;)

Naravno da ne moras preko noci sve pocet gledat s pozitivnog kuta, to su gluposti i pizdarije ljudi koji ne znaju pametnije.. ni ne mozes, jer zivot nisu ruzicaste naocale koje ces stavljati i skidati po potrebi.  Ali pokrenut se moras, dan po dan, polako.. nadjes stvari koje zbilja zelis napraviti, i svaki dan napravis jednu. Jedna stvar povlaci drugu, i nakon nekog vremena zanimacije postanu ucestale i monotonost ishlapi.  Na kraju, mozda i nije tako lose posjetiti psihijatra, ali ne da te kljuka tabletama, nego kao nekog s kim mozes popricati. Bolje i to nego raditi sranja jer vise ne vidis kako dalje.

Aj fala bogu neko sa pametnim savjetom

pozitivan stav, mos mislit

roza_svinjica
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 15.10.2008.
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-06-2010 18:26

jakela:

bezivotni:
ko zna oću za par mjeseci uopće imat šta za jesti ali nema veze trebam napraviti što sam i pokušao prije 3mjeseca... hvala na svim odgovorima

Pa da,napravi to...prvo prekini placat pretplatu za internet i onda prodaj komp i odvedi susjedu na cevape..... noobcino glumpava..

ne možeš to znati. po čemu si tako siguran?

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-06-2010 19:53

jakela:

bezivotni:

Zašto na takav način pristupaš tuđim problemima? Nemaš pojma u kojem je stanju osoba koja traži savjet, a ti tvoji komentari mogu samo naštetiti, tj. osoba se može osjećati još i gore. Ako je tebi život supercool i fora, uživaj u njemu, a nemoj se sprdati sa ljudima koji imaju problem i traže rješenje za njega.

selinna
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-08-2010 18:05

Imaš pravo, nitko osim tebe nije prošao ovo što si ti. Onda ti i ne možemo dati pravi odgovor na tvoj problem. Naravno da su mi te situacije o kojima pišeš jako dobro poznate i zato znam što treba odnosno ne treba raditi. Možda ti rješenje ne izgleda prihvatljivo ali nitko nije ni rekao da je probleme lako rješavati. Nije lako promijeniti stavove ali da bi se nešto postiglo, ponekad se moramo jako truditi i odricati. Što se tiče krize, svi smo manje ili više zahvaćeni s njom pa tako i upoznati s tim problemom. A vezano uz ono tko je što prošao, nikad ne znaš da li je nekome drugome bilo i gore nego tebi jer kao što sam već napisala, nije nam svim bilo baš tako dobro.

selinna
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: Kako ispuniti život? 03-08-2010 18:22

Zaboravila sam pozdraviti Kravatu koji se ponovo lovi za moje komentare. Negdje si napisao da ja ne znam ništa svoje napisati nego navodim ono što su drugi već rekli. Pa kako onda mogu biti odgovorna za ono što sam po tebi "prepisala", i to od onih koji su poznati stručnjaci u svom domenu? Ponovo pročitaj moj prvi komentar. Nigdje ne piše da se osoba treba odmah (preko noći) promijeniti. I nešto mi nije jasno. Što ovdje stvarno ima netko tko msili da će bilo tko biti prihvaćen u društvu, poslu ili privatno ako ima negativne stavove? Pa ovdje na forumu bi si trebali pomagati sa savjetima,a ne dokazivati kako onaj drugi nije u pravu.

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 5 2 3 4 5   »