LISTA BRANITELJA

Moje opcije

Ovaj post ima 27 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
LISTA BRANITELJA Poslano: 04-08-2010 15:13

http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=109249122442896

Nedavno se pojavila lista branitelja domovinskoga rata na internetu. Vec od pocetka su se javili problemi, raznih vrsta.

Biti branitelj i nesto braniti. Jednostavno je pozitivan cin I humano djelo. Svaki sudionik se moze time ponositi.

Otjerati, progoniti ili cak ubiti susjeda kako nebi smetao kupiti i odnositi njegovu bijelu tehniku, skidati crijep sa mukom izgradjene kuce i vaditi elektricne instalacije iz zida te tudje kuce. To je u najmanju ruku krivicno djelo i zlocin i nema veze sa obranom bilo cega. Za ta i takva nedjela jos i privilegije uzivati je cinizam i sasvim sigurno zlocin, kojega se nicim nemoze pravdati. To i takvi imaju protiv i prave probleme objavljivanju liste sudionika u obrani; Obitelji, svoga doma ili domovine.

Osnivam ovu grupu na "FB" sa svrhom pomoci tim ljudima sto su srcem i iskreno sudjelovali u obrani. Nadam se da ce grupa okupiti puno iskrenih dobrih ljudi, sto su branili sve ono humano u covjeku i u drustvu.

Onako uzgred, garantiram svaku diskreciju sto se mene tice, ukoliko dobijem bilo kakve podatke o bilo kome. Inicijatore i pokretace objavljivanja liste branitelja na internetu. Mogu se meni osobno obratiti u svako vrijeme I potpuno povjerenje.

Nedavno sam pokrenuo neovisni web portal www.radioactiv.org trudit cu se pratiti dogadjanja na ovome podrucju I sve sto bude vrijedilo cu objaviti.

Osnivac ove grupe na "FB" i vas domacin, Stipo jelica http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=109249122442896 

MARTIN

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 16:04

bez veze, kopiras tipa koji je...u normalnim drzavama se to drukcije radi..posjete ga par tipova i objasni mu sto smije a sto ne..ako ustraje, posjete ga ponovo senza paroleCool

Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 16:26

MARTIN_0:
vaditi elektricne instalacije iz zida te tudje kuce

...to su gluposti kao i ogrlice od dječjih prstiju Martine...........

Pitaj svakog pa i priučenog električara i reći će ti da je to teška glupost. Živcira me korištenje stereotipa.

Pozdrav Martinu. Big Smile

iluzija_
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 14.12.2004.
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 16:45

http://www.facebook.com/home.php#!/group.php?gid=109750319042216

Vuk Jović Na Internetu nađoh listu hrvatskih branitelja i da je jedan časnik sa tog spiska ostao dužan lovu za šverc cigareta.........:)))

Yesterday at 6:36pm · Comment · LikeUnlike · Report

nije sramota pasti. sramota je ne podici se.

iluzija_
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 14.12.2004.
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 16:48

http://www.youtube.com/watch?v=JYNxnQQWy8U&feature=related

Latinica 2008.: I oni su branili Hrvatsku 9/9

nije sramota pasti. sramota je ne podici se.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 16:52

MARTIN_0:

http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=109249122442896

Nedavno se pojavila lista branitelja domovinskoga rata na internetu. Vec od pocetka su se javili problemi, raznih vrsta.

Biti branitelj i nesto braniti. Jednostavno je pozitivan cin I humano djelo. Svaki sudionik se moze time ponositi.

Otjerati, progoniti ili cak ubiti susjeda kako nebi smetao kupiti i odnositi njegovu bijelu tehniku, skidati crijep sa mukom izgradjene kuce i vaditi elektricne instalacije iz zida te tudje kuce. To je u najmanju ruku krivicno djelo i zlocin i nema veze sa obranom bilo cega. Za ta i takva nedjela jos i privilegije uzivati je cinizam i sasvim sigurno zlocin, kojega se nicim nemoze pravdati. To i takvi imaju protiv i prave probleme objavljivanju liste sudionika u obrani; Obitelji, svoga doma ili domovine.

Osnivam ovu grupu na "FB" sa svrhom pomoci tim ljudima sto su srcem i iskreno sudjelovali u obrani. Nadam se da ce grupa okupiti puno iskrenih dobrih ljudi, sto su branili sve ono humano u covjeku i u drustvu.

Onako uzgred, garantiram svaku diskreciju sto se mene tice, ukoliko dobijem bilo kakve podatke o bilo kome. Inicijatore i pokretace objavljivanja liste branitelja na internetu. Mogu se meni osobno obratiti u svako vrijeme I potpuno povjerenje.

Nedavno sam pokrenuo neovisni web portal www.radioactiv.org trudit cu se pratiti dogadjanja na ovome podrucju I sve sto bude vrijedilo cu objaviti.

Osnivac ove grupe na "FB" i vas domacin, Stipo jelica http://www.facebook.com/?sk=2361831622#!/group.php?gid=109249122442896 

MARTIN

Jesi li ti branio Hrvatsku?

Autor
Top 75 Contributor
Registriran(a): 29.09.2003.
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 17:54

Kapkise:

Da je ili da nije sto to u ovom slucaju ima veze???

Oda vječnosti: kad bi iz ništa mogao nastati Univerzum, onda bi već i to "ništa" bilo Bog.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 18:10

Autor:

Kapkise:

Da je ili da nije sto to u ovom slucaju ima veze???

Pa to što većinom seru oni koji su tada mogli ratovati, a skrivali su se ili po podrumima ili po Njemačkoj.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 18:24

kofein:

MARTIN_0:

Pitaj svakog pa i priučenog električara i reći će ti da je to teška glupost. Živcira me korištenje stereotipa.

Ogrlice od prstiju to jesu gluposti. Na zalost ovo drugo nije. Vidio sam osobno. Nije kako su cupali nego odakle su te instalacije pocupane. Uticnice, prekidaci, prikljucna mjesta, razvodne kutije, razvodne ploce itd.

Pozdrav i tebi prijatelju...........!!!

PS: To nisu radili branitelji oni se i ne bune da su na tim ominoznim listama niti se imaju za cega stiditi. Bili su to oni sto su to radili i sada uzivaju privilegije. Njima nije drago da se nadju na bilo kojoj ili kakvoj listi. Bilo bi bolje da ih nije bilo ni na maticnoj listi rodjenih.

MARTIN

orion1
Top 150 Contributor
Registriran(a): 10.04.2007.
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 18:51

živa istina...

da bi postalo prava pošast / znali smo to free shop/ ....svi su od nekud nešto vukli Confused

pa po lojtrici gor, pa po lojtrici dol .....

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 19:04

crni_macak_:

kofein:

MARTIN_0:

Nisu to gluposti Kofein, u mojoj kuci je srpski olos vadio elektricne instalacije, nije bilo vise niti jedne zice u zidu. Cak su stemali podne polcice u kupatilu vanka...

To jesu ti paradoksi i apsurdi. Nema sta pitati strucne ljude sto sam vidio moim ocima. Paradoks i apsurd je da su i te stvari radili. Naravno da nam netreba elektricar da znamo da te pocupane elektricne vodove nije mogao koristiti. Radjeno je to. Prije su u zidove ispod maltera ugradjivane izolacijske cijevi kroz koje su onda provlacili kablove. Odnosno polagali ih u zljebove i kasnije to malterisali. Ja sam gledao po kucama i pregledao. Izvlacili su kablove iz tih cijevi. Jer aako viri ta cijev od mjesta gdje je bio na primjer prekidac? Onda nema logike da je kabel sam izasao ili ga neka zivotinja izvukla iz zida.

Zid je stajao i prazno mjesto od prekidaca ali nije bilo kablovskoga dovoda sa bilo koje strane.

MARTIN

Pinton
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 07.02.2009.
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 19:08

Odbacujem totalitarne ideologije 

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: LISTA BRANITELJA 04-08-2010 19:11

Srbi sravnili gradove i sela sa zemljom i onda se neki idiot čudi ako je netko čupao instalacije. Moram priznati da je glupo čupati instalacije, ali čemu čuđenje i takvo licemjerje. Velika pogreška hrvatskih vlasti je ta što su dozvolili pobunjenicima povlačenje, pa čak i njihovim oklopnim snagama. Svinjarija!

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »