BiH: pozivi za prelazak na islam

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 31 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Hillary
Top 50 Contributor
Ženski
Registriran(a): 12.10.2005.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 0:15

strahinja_k:

otišli su .... u tripim.......

Da nije bilo srpske agresije ne bi bilo ni ovakvih fanatika!

w78
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 29.01.2010.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 0:19

bilo bi mozda u manjoj mjeri ali nazalost neizbjezno

Non Nobis Domine, Non Nobis, Sed Nomine Tuo Da Gloriam!

PRIMITIVAC
Top 500 Contributor
Registriran(a): 21.11.2009.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 0:24

Tepsija bureka svaki dan dozivotno,to bi bio moj uvijet da predjem na islam.Kada mi obecaju to,slobodno mi onu stvar uzmite u svoje ruke i sunetite.Allah ekber!CoolMislim da nisam skup!

Hillary
Top 50 Contributor
Ženski
Registriran(a): 12.10.2005.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 0:30

del_boy:

Tepsija bureka svaki dan dozivotno,to bi bio moj uvijet da predjem na islam.Kada mi obecaju to,slobodno mi onu stvar uzmite u svoje ruke i sunetite.Allah ekber!CoolMislim da nisam skup!

Hahahahaaaa!   .... vraze jedan

SamoJa
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 21.11.2004.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 1:08

general___:
"Islam je moj unutarnji mir, islam je moja snaga, ja živim islam i za islam i Allaha, subhanne we teala, ću umrijeti, inshaAllah", stoji u ispovijesti ove bivše Hrvatice.

mda, sigurno će se zamotanom od glave do pete i pokornošću svom bradonju pronaći mir i snagu, ako već nije u kršćanstvu tesko će u Islamu...

Ero
Top 25 Contributor
Muški
Registriran(a): 27.09.2003.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 1:36

Pajce:

Ja sam Bošnjak, ali nema šanse da pređem na islam. Razlog: poštujem pravila. Umirem od smijeha kad "musliman" na lokalnom radiju prije muslimanskog posta najozbiljnije pita: "Koliko dana treba da ne pijem alkohol da bi se očistio i mogao postiti?"

Možda bi i bio vjernik, ali ne znam koje je vjere Bog /nema suglasja u BiH vlasti/.

Šta uradiše od Islama, jebate....

Gdje su sufiji, zašto šute?

kralj_zvonimir1
Not Ranked
Registriran(a): 15.07.2007.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 2:19

Pajce:

Ja sam Bošnjak, ali nema šanse da pređem na islam. Razlog: poštujem pravila. Umirem od smijeha kad "musliman" na lokalnom radiju prije muslimanskog posta najozbiljnije pita: "Koliko dana treba da ne pijem alkohol da bi se očistio i mogao postiti?"

Možda bi i bio vjernik, ali ne znam koje je vjere Bog /nema suglasja u BiH vlasti/.

muslimani nisu vjernici nego su oni samo clanovi velike i zloceste sekte.oni samo izmisljaju kako susjedu nauditi,kako nekoga ubiti ili zaklati.i to ti je neka vrsta fasizma.

Ero
Top 25 Contributor
Muški
Registriran(a): 27.09.2003.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 2:30

kralj_zvonimir1:

Pajce:

muslimani nisu vjernici nego su oni samo clanovi velike i zloceste sekte.oni samo izmisljaju kako susjedu nauditi,kako nekoga ubiti ili zaklati.i to ti je neka vrsta fasizma.

Biti pokoran (možeš bilo čemu) ili biti vjernik,  često su dva dijametralno suprotna pojma.

O tome govore i neki hadisi i ajeti u Kur'anu.

Pravi vjernici nisu skloni činiti zlo...Obično su to oni koji se postavljaju između čovjeka i Boga,

koji se smatraju jedinim ispravnim tumačem Božjih očekivanja od nas smrtnika.

Efendija Cerić ovo niti slučajno ne razumije, inače ne bi pričao ono što priča.

Kako ono oni kažu, Allah sve vidi, Allah sve zna. Nadam se da je tako.

SamoJa
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 21.11.2004.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 2:39

Ero:
Nadam se da je tako.

Tako je, malo samo provjerava nasu strpljivost i uvjerenja...kazna će stići kad tad, neizbježiva je..

kralj_zvonimir1
Not Ranked
Registriran(a): 15.07.2007.
Odgovor na Re: BiH: pozivi za prelazak na islam 04-18-2010 2:59

Ero:

kralj_zvonimir1:

Pajce:

Biti pokoran (možeš bilo čemu) ili biti vjernik,  često su dva dijametralno suprotna pojma.

O tome govore i neki hadisi i ajeti u Kur'anu.

Pravi vjernici nisu skloni činiti zlo...Obično su to oni koji se postavljaju između čovjeka i Boga,

koji se smatraju jedinim ispravnim tumačem Božjih očekivanja od nas smrtnika.

Efendija Cerić ovo niti slučajno ne razumije, inače ne bi pričao ono što priča.

Kako ono oni kažu, Allah sve vidi, Allah sve zna. Nadam se da je tako.

vjernici mogu biti krscani ali muslimani nikako,oni u kuranu pozivaju na ubijanje.

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 3 2 3   »