Trenutno stanje na nebu

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 91 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 08.03.2007.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 05-30-2010 0:05

indianka3:

Skrivene strasti, o lalala! Yes

--Kod mene ti se nikada sve do kraja neznaWink

A šta se "frendova" tiče, neminovno je da oni koji to nisu spontano otpadnu .. tako da pripazi se onih koji glumataju prijateljstvo .. iako, nekako mislim da je UR u Ribama pročistio takve u našim životima... jer, sve je izašlo na vidjelo... tko to uistinu jest i tko to nije..   sa UR u Ribama za većinu koje znam sve je izašlo na vidjelo ...  bili su to šokantni trenuci ...... Cool štošta je otkriveno ... srećom... i bilo je za ne vjerovati ... Confused

--Slažem se.Ova pozicija Urana nije poželjna ni za"skrivati"(Ribe)ili čuvati tajne(Ribe) jer ipak Uran sve neočekivano"razotkriva".U to se i sam uvjerioSmile

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 05-30-2010 14:28

indianka3:

alex2502:

--Kod mene ti se nikada sve do kraja neznaWink

Opasan si ti, opasno će biti  Wink  -- u biti, već je počelo .........

alex2502:

--Slažem se. Ova pozicija Urana nije poželjna ni za"skrivati" (Ribe) ili čuvati tajne (Ribe) jer ipak Uran sve neočekivano"razotkriva".

U to se i sam uvjerioSmile

Heh da, no iako je Uran eto ušao u Ovna i upravo je na 0 stupnju, malo sam čituckala okolo naokolo što je kome donio Uranov tranzit u Ribama davnih dana

Ribe kao znak predstavlja i crkvene institucije,a Uran reforme na tom planu.Treba također i naglasiti da otkrivene(Uran) i afere pedofilizma(Uran) svečenika(Ribe)u njihovim redovima.

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 09.12.2009.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-01-2010 16:21

Ja sam imala neobičan san kad su mi Jupiter i Uran ušli u 5. polje zajedno... Sanjala sam muškarca koji želi živjeti sa mnom. Sad me strah...IndifferentBig Smile

Van toga sam na tu kombinaciju počela sa crtanjem i sva sam užurbana da napravim mlijun i jednu stvar, i konkretno ih brzinski radim, vrlo netipično za analitične Djeve!Kao da sam se motorizirala.Wink

Ayn Rand Institute, NT Zon Prometheus

francesca9
Not Ranked
Registriran(a): 23.09.2004.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-01-2010 19:07

charry:

Ja sam imala neobičan san kad su mi Jupiter i Uran ušli u 5. polje zajedno... Sanjala sam muškarca koji želi živjeti sa mnom. Sad me strah...IndifferentBig Smile

Van toga sam na tu kombinaciju počela sa crtanjem i sva sam užurbana da napravim mlijun i jednu stvar, i konkretno ih brzinski radim, vrlo netipično za analitične Djeve!Kao da sam se motorizirala.Wink

.....ista stvar , samo što je kod mene sve to skupa i u sekstilu sa stelijem u sedmoj- so, me i ma. i inače sam spidi ali  ovo je sad ultra hahah......

There is always a light at the end of a tunnel, just hope it`s not a train.

charry
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 09.12.2009.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-01-2010 22:52

Meni je u trigonu s Marsom i Uranom u Strijelcu 1. To je to ubrzanje....Big Smile

Ayn Rand Institute, NT Zon Prometheus

francesca9
Not Ranked
Registriran(a): 23.09.2004.
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 0:49

......zato bi nam trebalo nekoliko dodatnih... hm, krakova hehe....

There is always a light at the end of a tunnel, just hope it`s not a train.

alex2502
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Trenutno stanje na nebu 06-03-2010 11:58

charry:

Meni je sada Uran u tranzitu u 12.polju pa očito da mogu imati snove"viših dimenzija"i drugih galaksija.Međutim kakve snove imamo osobito je važno vidjeti gdje počinje os 12.kuće,te položaj njegovog vladara i aspekte koje prima u natalu.Tranzit planeta u tim kućama i nad vladarima tih kuća potencira djelovanje natalca.

Meni recimo 12.kuća mi počinje u Ribama,nastavlja u Ovnu a vladar 12.kuće Neptun je u 8.kući u dobrom aspektu s Plutonom i Saturnom.Stoga mi snovi znaju biti dosta realni(Ne-Sa),duboki(Ne-Pl),s dozom erotike,te sanjati umrle ljude i njihovo dobročinstvo(Ne u 8.kući).Pošto mi 12.kuća proteže i Ovnom znam sanjati borbe i ratove.Tako da mi snovi znaju biti puni simbolike a u biti snovi su odraz našeg podsvjesnog stanja(Neptun).

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 7 «   1 3 4 5   »  ...  Zadnja >