kana za kosu gdje je kupiti help!!!!

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 6 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
kana za kosu gdje je kupiti help!!!! Poslano: 07-19-2010 22:31

Naime imam problemConfused. Kane za kosu nema u dm-u.  ne naručuju ju, pitala sam, i ne znam gdje ju sada nabaviti.

Ona u Lushu mi je preskupa, a i ugl. sam radila s kanom u prahu. u Bio-bio imaju tzv Hena +, 54 kn i to je boja , to ne želim. U Lushu će mi htjeti uvaliti već smućkano, za dugu kosu tzv treba vam puno blabla, mislim svak čast, znam da su ok, ali ne paše mi iz više razloga - doći će cijena na 100kn. A ako želim mogu sama staviti regenrator ili maslinovo ulje u prah kad ju radim kod kuće. I uostalom znam koju boju dobivam nakon koliko vrem na svojoj svijetloj kosi, tako da me Lush ne zanima i zato. Mislimd ane prodaju u prahu, bar su mi pred 2 g tako rekli pa ni ne pitam više tamo. 

Hoću običnu kanu perzianu , one koje su bile u dm-u, za 12, ili 18 kn. crvena.Smile

Navodno ih ima po placi negdje ali ne znam gdje.

Help CryingCrying

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kana za kosu gdje je kupiti help!!!! 07-20-2010 0:47

pa ja sam nedavno vidila to u dm-u ..hmmm..mozda ima samo u nekim prodavaonicama :D.. a pogledaj ostale slicne trgovine...kozmo, müller..i tak.. :)

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kana za kosu gdje je kupiti help!!!! 07-20-2010 21:11

znam da je u prahu, ali u Lushu ju prodaju u tekućini, tzv već gotovu.

to neću. u zg sam. i nevjerojatno da je ne mogu naći nigdje,a godima ju se moglo svugdje naći. tražila sam i tamo gdje ljetujem, isto dm nema, još se čudili jer da ju neće dobivati ka o1 vrijeme, tzv mijenja se ambalaža. kao, hm?

u kozmu je nema. jedino u mulleru nisam pokušala .

navodn oda je zna biti na placi, ali ne znam koji plac-branimir, trešnjevački, dolac,

nama?

frustrirajuće. Huh?

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kana za kosu gdje je kupiti help!!!! 07-20-2010 21:12

getnasty:

pa ja sam nedavno vidila to u dm-u ..hmmm..mozda ima samo u nekim prodavaonicama :D.. a pogledaj ostale slicne trgovine...kozmo, müller..i tak.. :)

vidjela si ostatke koje nisu još prodali, npr crna ili tako nešto. nemaju odavno ni plavu, ni bezbojnu, mahagoni rijetko.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kana za kosu gdje je kupiti help!!!! 07-20-2010 21:13

darkangell:

Neznam iz kog si mjesta,al ako si bliže Bosni preporučam ,ja ju tamo kupujem skoro za đabe,kupim par kom. i mirna sam par mj. Inače kana je u prahu .

Pozz i sretno !

najpametnije napraviš , zaliha Big Smile , ali meni to daleko.