Istina o Adolfu Hitleru

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 450 odgovor(a) | 3 Sljedbenici

MateoBauer
Top 500 Contributor
Registriran(a): 02.04.2005.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-26-2010 19:42

hajdukoman:

kserks1:

gle ako koga treba mrzit to je Engleska razorila Europu da zadrži imperij i potom taj isti imperij odmah izgubi poslije pobjede u ratu...

U sridu...Najveći luzeri tog rata...

Jesu vraga. Pogledaj koliko ljudi govori engleski, a koliko germanski.

A bivse kolonije su i dalje ovisne o financijskom kapitalu prijestolnice u Londonu. A preko svoje bivse kolonije Amerike, imaju vise politickog utjecaja nego ikada.

hawkeye0
Not Ranked
Registriran(a): 04.08.2009.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-26-2010 22:23

scorpion99:

Potaknut raznim verzijama o liku i djelu Adolfa Hitlera, od zločinca do heroja, mislim da fali jedna tema di se može raspravljat o tome.

Po meni u današnjem dobu o tom čovjeku se pričaju večinom zablude a malo istine.

1.  Naime, do sada se u udžbenicima moglo pročitati da je bio bolesnik, bez razloga mrzio židove, komuniste, crnce.... Napadao druge zemlje, izazvao 2. svjetski rat, stradanje i sl...

Pitam se, šta je to on radio što drugi nisu prije njega, pojedinci i države?  Neki to i danas čine! Oni su danas pak heroji. Zašto se oni smatraju boljim od Adolfa Hitlera?

Zašto nitko ne spominje istinu o ovom čovjeku?

2. U 1. svjetskom ratu dva puta je dobio orden za hrabrost. Zašto to danas nitko ne spominje?

Od običnog narednika posta je kancelar Njemačke, a pri tome je ekonomski i politički potpuno preporodio.

3. Hrvatskoj i Slovačkoj dao je neovisnost 1941.

Da nije bilo Adolfa Hitlera, Izrael danas ne bi postojao!

Hitlera se obično prikazuje kako sjedi kao gospodin (po nekome kao kukavica) u svom bunkeru. Adolf Hitler je bio fizički jako hrabar, mnogo puta je bio na fronti usred vojnih akcija, ponekad skoro nadohvat ruke neprijatelju.

Fasciniran sam knjigom koju je napisao taj čovjek ("Mein Kampf"). Pročita je prije par mjeseci, tek tada sam zaista shvatio koliko je taj čovjek bio pametan. Zapitao sam se par puta da li je on uopće bio obični smrtnik kao mi!?

Pitam se koliko osoba mora biti psihološki jaka i posebna da od običnog čovjeka, običnog nitko i ništa, čovjeka koji je besposleno hodao ulicama Beča postao: predsjednik, kancelar i vrhovni zapovjednik tj. vođa (Furer) Njemačke? Čovjek koji je nametao svoju volju i pisao povijest čovječanstva. Vjerujem da je njegovo ime napisano "najdebljim" slovima u ljudskoj povijesti.

Čitanjem knjige "Mein kampf" zapitao sam se milijun stvari o tom čovjeku. Kao da je neka viša sila upravljala tim čovjekom, kao da je bio ispred svog vremena!?

Danas se smatra da je bio obični zločinac a vrhunac svega da ga se vlastiti narod stidi (večina). Čovjeka koji je toliko učinio za svoju zemlju (ili makar pokušao učiniti), zaslužuje najmanje da njegov narod ne gazi po njemu. Pokušao je Njemačku oslobodit Versajske sramote, cijelog Weimarskog sustava, nezaposlenosti i onoga zbog čega ga danas večina i mrzi, od židova.

Želim potaknut raspravu ali unaprijed molim bez idiotskih komentara i sranja po temi. Ako netko ima potrebu vrijeđat neka ne komentiraWink

Nemam komentara!

Napisao dug odgovor ali odustao sam zbog količine gluposti koje si napisao!

Mislim da hrvatsko školstvo ne radi dobro!

http://www.erepublik.com/en/referrer/Cpt.Pierce

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-26-2010 22:39

Mainstream povijesničari su više nego ikada privilegirani lažovi,a u velikoj mjeri službena verzija povijesti,ona koja se ući po školama i sveučilištima,je upravo teorija zavjere.U mnogim mjestima u Europi je thought crime spomenuti neke stvari koje su odavno dokazane i za to se ide u zatvor  i rezultira u uništavanju egzistencije i statusa u društvu.Na ovom forumu isto djeluje inkvizicija,i neke stvari se ne mogu spominjati.Istina se ne brani drakonskim kaznama i zatvorima (kakva je to "istina"-čega se boje?).Sloboda govora,koja je kao garantirana u UN rezolucijama i ustavama država EU,među njima i Njemačka,postoji samo na papiru.Neke činjenice koje se kriju od idiotiziranih masa su opasne za powers that be i kada bi se čovječanstvo s njima upoznalo,pogotovo lobotomizirani europljani i amerikanci,vjerujem da bi buknula revolucija u roku od 24 sata i da bi mase pobile sve svoje političare( koje su de facto izdajice vlastitih naroda i sluge tuđih interesa proteklih pola stoljeća a neki i duže).

MateoBauer
Top 500 Contributor
Registriran(a): 02.04.2005.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-26-2010 23:50

joeglas:

Mainstream povijesničari su više nego ikada privilegirani lažovi,a u velikoj mjeri službena verzija povijesti,ona koja se ući po školama i sveučilištima,je upravo teorija zavjere.U mnogim mjestima u Europi je thought crime spomenuti neke stvari koje su odavno dokazane i za to se ide u zatvor  i rezultira u uništavanju egzistencije i statusa u društvu.Na ovom forumu isto djeluje inkvizicija,i neke stvari se ne mogu spominjati.Istina se ne brani drakonskim kaznama i zatvorima (kakva je to "istina"-čega se boje?).Sloboda govora,koja je kao garantirana u UN rezolucijama i ustavama država EU,među njima i Njemačka,postoji samo na papiru.Neke činjenice koje se kriju od idiotiziranih masa su opasne za powers that be i kada bi se čovječanstvo s njima upoznalo,pogotovo lobotomizirani europljani i amerikanci,vjerujem da bi buknula revolucija u roku od 24 sata i da bi mase pobile sve svoje političare( koje su de facto izdajice vlastitih naroda i sluge tuđih interesa proteklih pola stoljeća a neki i duže).

I onda bi na vlast umjesto politicara dosle ubojice. Big Smile

zantar_app
Not Ranked
Registriran(a): 27.07.2010.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 2:46

scorpion99:

Potaknut raznim verzijama o liku i djelu Adolfa Hitlera, od zločinca do heroja, mislim da fali jedna tema di se može raspravljat o tome.

Po meni u današnjem dobu o tom čovjeku se pričaju večinom zablude a malo istine.

Naime, do sada se u udžbenicima moglo pročitati da je bio bolesnik, bez razloga mrzio židove, komuniste, crnce.... Napadao druge zemlje, izazvao 2. svjetski rat, stradanje i sl...

Pitam se, šta je to on radio što drugi nisu prije njega, pojedinci i države?  Neki to i danas čine! Oni su danas pak heroji. Zašto se oni smatraju boljim od Adolfa Hitlera?

Zašto nitko ne spominje istinu o ovom čovjeku?

U 1. svjetskom ratu dva puta je dobio orden za hrabrost. Zašto to danas nitko ne spominje?

Od običnog narednika posta je kancelar Njemačke, a pri tome je ekonomski i politički potpuno preporodio.

Hrvatskoj i Slovačkoj dao je neovisnost 1941.

Da nije bilo Adolfa Hitlera, Izrael danas ne bi postojao!

Hitlera se obično prikazuje kako sjedi kao gospodin (po nekome kao kukavica) u svom bunkeru. Adolf Hitler je bio fizički jako hrabar, mnogo puta je bio na fronti usred vojnih akcija, ponekad skoro nadohvat ruke neprijatelju.

Fasciniran sam knjigom koju je napisao taj čovjek ("Mein Kampf"). Pročita je prije par mjeseci, tek tada sam zaista shvatio koliko je taj čovjek bio pametan. Zapitao sam se par puta da li je on uopće bio obični smrtnik kao mi!?

Pitam se koliko osoba mora biti psihološki jaka i posebna da od običnog čovjeka, običnog nitko i ništa, čovjeka koji je besposleno hodao ulicama Beča postao: predsjednik, kancelar i vrhovni zapovjednik tj. vođa (Furer) Njemačke? Čovjek koji je nametao svoju volju i pisao povijest čovječanstva. Vjerujem da je njegovo ime napisano "najdebljim" slovima u ljudskoj povijesti.

Čitanjem knjige "Mein kampf" zapitao sam se milijun stvari o tom čovjeku. Kao da je neka viša sila upravljala tim čovjekom, kao da je bio ispred svog vremena!?

Danas se smatra da je bio obični zločinac a vrhunac svega da ga se vlastiti narod stidi (večina). Čovjeka koji je toliko učinio za svoju zemlju (ili makar pokušao učiniti), zaslužuje najmanje da njegov narod ne gazi po njemu. Pokušao je Njemačku oslobodit Versajske sramote, cijelog Weimarskog sustava, nezaposlenosti i onoga zbog čega ga danas večina i mrzi, od židova.

Želim potaknut raspravu ali unaprijed molim bez idiotskih komentara i sranja po temi. Ako netko ima potrebu vrijeđat neka ne komentiraWink

men sve što stoji si dobro napisao osim što te moram razočarati glede knjige koja te je toliko nadahnula i oduševila

to nije original već židovski plagijat a original nakon završetka rata nikad nije vidio svjetlo dana

NŽALOST

žao mi je ako su ti sad sve barke potonule ali vjeruj mi znam iz pouzdanih izvora da je to prerađeno za svakodnevnu upotrebu i daleko od riginala isto kao što se i u americi štampa pod okrilje cia-e nova verzija kurana koja treba islam i muslimane potčiniti američkim i židovskim ciljevima

slušaj scvoje srce i sve ćeš saznati na vrijeme i želim ti iskreno svaku sreću jer vidim da si ovo pisao potaknut dobrom namjeromYes

zantar_app
Not Ranked
Registriran(a): 27.07.2010.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 2:55

mateobauer:

joeglas:

a ovo nisu ubojice jeli

ubijaju podmuklo kao rak samo smo navikli jer svaki dan boli

nadam se da će doći vrijeme kad će pasti maske

ponekad pomislim da je bolja i anarhija ili divlji zapad od ovog smišljenog pljačkanja naivnog i ispranog mozgoa hrvatskog naroda koji jednim dijelom živi još u vrijeme bana jelačića i ostalih bedastih mitova i legendi sa likovima sumnjvive reputacije a sa drugim dijelom glave gdje bi trebao biti mozak imau ugrađene čipove da samo reagiraju na komercijalne reklame kako što više novaca potrošiti u megacentrima koje drže da ako sad kažem biću baniran ali pametani će sami zaključiti ko drži lidl i kaugland i mol i hypo banku i reifeisen banku

dali ste znali da je simon wiesethal poznati lovac na nacističke zločince ptužio erste seyermerkishe banku jer je za vrijeme 2-sv rata prebacivala zlato i novce u vatikan a koje su nacisti oteli židovima

i taje banka inače i sad i onda bila židovsko vlasništvo

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 13:09

mateobauer:

joeglas:

Za takvu veleizdaju koja traje godinama i zbog koje su uništene  financijski cijele države i desetine milijuna ljudi a da o kulturnim,društvenim i drugim aspektima ne govorim,smrt je preblaga kazna.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 13:20

zantar_app:

mateobauer:

joeglas:

a ovo nisu ubojice jeli

ubijaju podmuklo kao rak samo smo navikli jer svaki dan boli

nadam se da će doći vrijeme kad će pasti maske

ponekad pomislim da je bolja i anarhija ili divlji zapad od ovog smišljenog pljačkanja naivnog i ispranog mozgoa hrvatskog naroda koji jednim dijelom živi još u vrijeme bana jelačića i ostalih bedastih mitova i legendi sa likovima sumnjvive reputacije a sa drugim dijelom glave gdje bi trebao biti mozak imau ugrađene čipove da samo reagiraju na komercijalne reklame kako što više novaca potrošiti u megacentrima koje drže da ako sad kažem biću baniran ali pametani će sami zaključiti ko drži lidl i kaugland i mol i hypo banku i reifeisen banku

dali ste znali da je simon wiesethal poznati lovac na nacističke zločince ptužio erste seyermerkishe banku jer je za vrijeme 2-sv rata prebacivala zlato i novce u vatikan a koje su nacisti oteli židovima

i taje banka inače i sad i onda bila židovsko vlasništvo

Wiesenthal je lažirao svoju biografija;spomenut ću samo mali dio.Na ispitivanju 1948. godine je izjavio da je pobjgao iz logora Janowskog u Lvovu i priključio se partizanskoj grupi koja je djelovala na području Tarnopol-Kamenopodolsk od 6. listopada 1943. do veljače 1944.Rekao je da je eventualno dobio čin bojnika.U svojoj autobiografiji iz 1967. kaze da se je nakon što je pobjegao iz logora 2. 10. 1943. skrivao po kućaa raznih prijatelja do 13. lipnja 1944.,gdje je otkriven od poljskei njemačke policije i poslan u logor.Uopće ne spominje svoju aktivnost u partizanima.

scorpion99
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 14.11.2008.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 15:32

mateobauer:

scorpion99:
Realno to se dogodilo igrom slučaja. Svi danas znate srat protiv Hitlera a čovjek je samo branio čast svoje domovine.

Dobro, ako je branio cast svoje domovine, a kaj je onda trazio u Njemackoj?

Adolf Hitler was born on 20 April 1889 at half-past six in the evening at the Gasthof zum Pommer, an inn in Braunau am Inn, Austria–Hungary

kakve to veze ima ako je čovjek bio Njemac? Vidim ne razumiješ se u neke stvari

mateobauer:

scorpion99:
Fasciniran sam knjigom koju je napisao taj čovjek ("Mein Kampf")

Svatko tko se imalo razumije u knjizevnost, pisanu rijec ili publicistiku, bil on i nacist, slozit ce se da je Mein Kampf idiotarija od knjige.

A da ti prvo pročitaš knjigu prije nego počneš srat!? Jest da ćeš teško doći do nje ali sve se može kad se hoće

Deutschland über Alles!!!

scorpion99
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 14.11.2008.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 15:36

zantar_app:

men sve što stoji si dobro napisao osim što te moram razočarati glede knjige koja te je toliko nadahnula i oduševila

to nije original već židovski plagijat a original nakon završetka rata nikad nije vidio svjetlo dana

NŽALOST

žao mi je ako su ti sad sve barke potonule ali vjeruj mi znam iz pouzdanih izvora da je to prerađeno za svakodnevnu upotrebu i daleko od riginala

Upoznat sam sa tim da je knjiga par puta uređivana, ali iz razloga što je ona kakvu je napisao Adolf Hitler bila teška za čitanje.

Ne vjerujem da je židovski plagijat, makar je sve moguće ali ne izgleda mi tako

Deutschland über Alles!!!

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 16:03

Kak je već nekoliko puta rečeno na ovom forumu,o svemu se može raspravljati i sve se može osporavati,čak postojanje Boga,ali se nigdje u europi,pod prijetnjom drakonskih kazni,može dovoditi u pitanje službenu verziju stradanja Židova u WW II.8. siječnja 1948. su njemačke filmske vijesti (Wochenschau)koje su emitirane po kinama emitirale presudu koji je Poljski sud donio protiv nacističkih zločinaca 1947.,u prikazanome filmu izvjestitelj kaže:"Sve skupa skoro 300 tisuća ljudi iz mnogih različitih naroda su umrli u koncentracijskom logoru Auschwitzu".Njemačka je onda bila pod savezničkom vojnom upravom.

markabc
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 13.03.2008.
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 17:09

joeglas:

Kak je već nekoliko puta rečeno na ovom forumu,o svemu se može raspravljati i sve se može osporavati,čak postojanje Boga,ali se nigdje u europi,pod prijetnjom drakonskih kazni,može dovoditi u pitanje službenu verziju stradanja Židova u WW II.8. siječnja 1948. su njemačke filmske vijesti (Wochenschau)koje su emitirane po kinama emitirale presudu koji je Poljski sud donio protiv nacističkih zločinaca 1947.,u prikazanome filmu izvjestitelj kaže:"Sve skupa skoro 300 tisuća ljudi iz mnogih različitih naroda su umrli u koncentracijskom logoru Auschwitzu".Njemačka je onda bila pod savezničkom vojnom upravom.

nope, ne može se osporavati nijedan genocid. konzultiraj hrvatsi kazneni zakon

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Istina o Adolfu Hitleru 07-27-2010 18:22

markabc:

joeglas:

nope, ne može se osporavati nijedan genocid. konzultiraj hrvatsi kazneni zakon

Intelektualno si nepošten i to ti je primarni problem,a samo stalno lažeš i sebi.Da za tebe nema nikakve razlike između 300 tisuća i milijun i pol dovoljno govori o tebi.

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 31 «   1 3 4 5   »  ...  Zadnja >