Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 22 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Prvi seks Poslano: 11-02-2010 22:22

Guglam i guglam i ne nalazim konkretne odgovore. Pa sam se nadala da cu ovdje pronaci potrebne odgovore. I savjete. Kaj iz literature, kaj iz iskustva :)

Znaci. Decko i ja smo spavali. Mislim, prvo je on mene oralno, onda sam ja njega. onda je doslo do same penetracije i ne znam. boljelo me, ali nije bilo krvi. Znaci, himen mi nije puknuo. I nije tako dugo trajalo. Pitanje je bez veze, ali stvarno ne znam kome da se obratim. Jel se to uopce moze nazvati prvim seksom? Nije svrsio ni on, ni ja, kratko je trajalo, himen nije puknuo.

Sad, postoji jos jedna stvar. Prijateljica mi ima decka i jednu vecer su se zavukli u neki parkic i gurao joj je prst dolje. kad se vratila doma, hlace su joj bile krvave. rekla sam joj da joj je pukao himen, ali ona je uvjerena da pucanje himena boli. i ne vjeruje mi. kako da joj objasnim?

Mislim da sam jos nesto htjela pitati, ali sam zaboravila. budem nadopunila.

Nadam se da me necete sprdat i tak to :) I puno hvala unaprijed :D

bostap
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 05.08.2010.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-02-2010 22:45

Moje skromno iskustvo mi veli slijedece:

U nekim slucajevima himen se moze probiti a da se uopce ne krvari, a u drugim pak budu lokve krviEmbarrassed To je dakle potpuno individualno, pa ako si ga osjetila u sebi onda vise nisi djevica i imala si prvi seks. I ne mora sve dugo trajati, citao sam neke studije gdje govore da dobar seks i ne traje duze od 2-3 minute. A sve one price o tantrickom seksu gdje se seve satima i satima- su upravo - price.

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-03-2010 7:37

zašto ti je bitno dal je to bio seks il nije?

seks ne mora nužno završiti orgazmom al se ipak zove seksom.

himen ti je možda vrlo rastezljiv i ne mora doći do pucanja nikad. i može nakon idućeg pokušaja.

frendici možda nije pukao himen nego ju je taj njen ozljedio. noktom il nečim.

i kak ona zna da himen nije puknuo? zato jer nije boljelo? ne mora bit, iako u pravilu boli...a i logično je da zaboli kad nešto prokrvari, jel tak? osim ako krvarene nije došlo iznutra i ako nije zagrebana unutrašnjost vagine. to ne mora osjetiti a može prokrvariti...

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Prvi seks 11-03-2010 8:07

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Prvi seks 11-03-2010 18:01

Pa zelim znati jeli mogu na to gledati kao na svoj prvi put. Nije zbog hvaljenja u drustvu, ako itko na to cilja :)

Ma stav frendice o tome svemu je 'Ja ne zelim spavati s deckom jer ce me jako boljeti pucanje himena' I ne znam kak da joj vise objasnim da to ne boli tako, a i da postoji mogucnost da je vec pukao. Jer, ona i taj njezin su jednom isli eksperimentirati i gurnuo joj ga je do pola. Znaci, vjerojatno joj je vec pukao, ali ona kaze da 'ona nije te srece da nju ne boli' i ne vjeruje. Jel postoji nacin na koji se moze razlikovati ozljeda od pucanja himena? Puno hvala na svim informacijama

madonna1
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 31.01.2006.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-03-2010 23:04

pa može otići ginekologu i vidjeti je li joj himen pukao ili nije...i problem riješen:)

a što se tebe tiče, da, bio ti je to prvi put. i moj prvi put za mene je bio "razočarenje". očekivala sam da ću svršiti, da će to biti neznam kako i neznam  što...a bilo je gotovo isto kao i tebi...s vremenom postaje sve bolje Wink

pozdrav!

U snovima je najljepše...i kad je ružno, možeš se probuditi i reći "to je samo san"
RobinUd
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 16.01.2004.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 0:48

bostap:

...... da dobar seks i ne traje duze od 2-3 minute. A sve one price o tantrickom seksu gdje se seve satima i satima- su upravo - price.

Od svega je samo podcrtano istina.

bostap
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 1:51

RobinUd:

bostap:

...... da dobar seks i ne traje duze od 2-3 minute. A sve one price o tantrickom seksu gdje se seve satima i satima- su upravo - price.

Od svega je samo podcrtano istina.

Hvala ti na komplimentuWink A, ti si kao neki ekspert koji sevi satimaaaaaaaaGeeked

bostap
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 1:57

happy02:

Pa zelim znati jeli mogu na to gledati kao na svoj prvi put. Nije zbog hvaljenja u drustvu, ako itko na to cilja :)

Ma stav frendice o tome svemu je 'Ja ne zelim spavati s deckom jer ce me jako boljeti pucanje himena' I ne znam kak da joj vise objasnim da to ne boli tako, a i da postoji mogucnost da je vec pukao. Jer, ona i taj njezin su jednom isli eksperimentirati i gurnuo joj ga je do pola. Znaci, vjerojatno joj je vec pukao, ali ona kaze da 'ona nije te srece da nju ne boli' i ne vjeruje. Jel postoji nacin na koji se moze razlikovati ozljeda od pucanja himena? Puno hvala na svim informacijama

Ti ocito nisi procitala moj komentar na "tvoj prvi seks"Embarrassed Tebi je ocito vaznije sto tvoja frendica misli i govori nego tvoje vlastito iskustvo, pa kad je tako onda nisi ni trebala traziti savjete od nas tu na forumu vec slijepo vjerovati tvojoj frendici, koja se eto pokazala kao ekspert na tu  temuAngry

RobinUd
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 16.01.2004.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 1:59

bostap:
A, ti si kao neki ekspert koji sevi satimaaaaaaaa

Nikad neces saznati....

Opcenito je pravilo na ovom forumu, da se vec nakon nekoliko seksualnih seansi postaje strucnjak.

bostap
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 2:02

RobinUd:

bostap:
A, ti si kao neki ekspert koji sevi satimaaaaaaaa

Nikad neces saznati....

Opcenito je pravilo na ovom forumu, da se vec nakon nekoliko seksualnih seansi postaje strucnjak.

U tom sam slucaju ja ne samo strucnjak vec i docent hahahaha. A tko je tebi onda dao pravo da se podsmjehujes na moje "skromno" misljenje?

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 15:55

bostap:

happy02:

Ti ocito nisi procitala moj komentar na "tvoj prvi seks"Embarrassed Tebi je ocito vaznije sto tvoja frendica misli i govori nego tvoje vlastito iskustvo, pa kad je tako onda nisi ni trebala traziti savjete od nas tu na forumu vec slijepo vjerovati tvojoj frendici, koja se eto pokazala kao ekspert na tu  temuAngry

Da, procitala sam i tvoj komentar. Samo nisam mislila da imam kaj dodat na njega. Zasto mislis da mi je vaznije to kaj ona misli i govori? Pitala sam zbog sebe, a onda sam postavila i njeno pitanje i rekla koji je njezin problem da joj mogu prenjeti i mozda pomoci. Ne vidim nista sto bi moglo biti pokazatelj tom da slijepo vjerujem samo njoj :/

katd
Not Ranked
Registriran(a): 12.04.2010.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 21:04

ako te ne zanima zdravstvena fantastika na koju bi mogla ovde naić

a) pitaj ginekologa

b) imaš internet stranicu "e medicine", nažalost je na engleskom, ali objasnit će ti sve ko studentu medicine....

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »