Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 22 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

od_lipe_matere
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 12.02.2010.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 21:11

naslov: nakon prvog seksa

U nekim slucajevima himen se moze probiti a da se uopce ne krvari, a u drugim pak budu lokve krvi. ja se s ovim slazem. i uzmimo u obzir koliko je samozadovljavanja i slicnog u igri prije ovog...

ja nisam nikad krv vidio...

to da vidim karma bi me cekala

8 people

od_lipe_matere
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 21:14

madonna1:

pa može otići ginekologu i vidjeti je li joj himen pukao ili nije...i problem riješen:)

a što se tebe tiče, da, bio ti je to prvi put. i moj prvi put za mene je bio "razočarenje". očekivala sam da ću svršiti, da će to biti neznam kako i neznam  što...a bilo je gotovo isto kao i tebi...s vremenom postaje sve bolje Wink

pozdrav!

to kazi u svoje ime. kakva si ti s kakvim si se upustila u to... i na koji kalup ste se upustili u to

ko ima ukusa u svemu ima ukusa i u tom...

8 people

od_lipe_matere
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 21:16

...... da dobar seks i ne traje duze od 2-3 minute

da kad iscekujes seks 7 i 30 dana... sto kad je uzastopni ili dnevni seks po 5 puta... mislim da traje nesto duze I OPET JE DOBAR SEKS

8 people

od_lipe_matere
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Prvi seks 11-04-2010 21:18

'' sto tvoja frendica misli ''

one misle jedna za drugo. nema tu koja misli. so jedna smisli i druga smisli. znaci ako se jedna razbila, mora se i druga

8 people

meowh
Top 150 Contributor
Ženski
Registriran(a): 19.06.2007.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-05-2010 16:59

RobinUd:

bostap:

Moje skromno iskustvo mi veli slijedece:

...... da dobar seks i ne traje duze od 2-3 minute. A sve one price o tantrickom seksu gdje se seve satima i satima- su upravo - price.

Od svega je samo podcrtano istina.

Smile

ebalo vas 250 znakova... a i sposobnost brojanja isto tako

boss15
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 02.12.2005.
Odgovor na Re: Prvi seks 11-06-2010 23:22

happy02:

Guglam i guglam i ne nalazim konkretne odgovore. Pa sam se nadala da cu ovdje pronaci potrebne odgovore. I savjete. Kaj iz literature, kaj iz iskustva :)

Znaci. Decko i ja smo spavali. Mislim, prvo je on mene oralno, onda sam ja njega. onda je doslo do same penetracije i ne znam. boljelo me, ali nije bilo krvi. Znaci, himen mi nije puknuo. I nije tako dugo trajalo. Pitanje je bez veze, ali stvarno ne znam kome da se obratim. Jel se to uopce moze nazvati prvim seksom? Nije svrsio ni on, ni ja, kratko je trajalo, himen nije puknuo.

Sad, postoji jos jedna stvar. Prijateljica mi ima decka i jednu vecer su se zavukli u neki parkic i gurao joj je prst dolje. kad se vratila doma, hlace su joj bile krvave. rekla sam joj da joj je pukao himen, ali ona je uvjerena da pucanje himena boli. i ne vjeruje mi. kako da joj objasnim?

Mislim da sam jos nesto htjela pitati, ali sam zaboravila. budem nadopunila.

Nadam se da me necete sprdat i tak to :) I puno hvala unaprijed :D

Ne mogu ovako preko neta, morali bi se naci pa da pogledam.

Prethodna Sljedeća
Stranica 2 od 2 «   1