proturjecni signali

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 47 odgovor(a) | 2 Sljedbenici

bubamara_1
Not Ranked
Registriran(a): 23.10.2007.
proturjecni signali Poslano: 11-12-2010 9:42

nedavno sam kroz posao upoznala dečka i vrlo brzo sam skužila da je sviđanje obostrano. jako me seksualno pali. za sad smo u prijateljskom odnosu (posao me blokira da budem direktnija, ali ubrzo završavamo poslovnu suradnju) sa dozom flerta. pokazuje simpatije prema meni, a priča mi o drugim, bivšim curama i daje do znanja da ga zabavlja imati nerazjašnjene odnose. ne razumijem što želi. mene to hladi i jednostavno ne znam kako da se postavim. nisam tip koji inzistira na ozbiljnoj vezi i stvarno nema potrebe da se tako štiti. volim da stvari teku spontano i sa potpunom predajom bez forsiranja smjera. ovi njegovi proturječni signali me čine opreznijom, a time i nekako skučenom u vlastitom tijelu. kao da mi oduzima radost moguće avanture, a to me rastužuje jer odbijam misliti da je sve stvar taktiziranja.  kako bi se vi postavili?

Egypat
Top 25 Contributor
Ženski
Registriran(a): 13.06.2003.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 10:47

kloni se muškarca koji na sva zvona priča o bivšim ljubavima.

katd
Not Ranked
Registriran(a): 12.04.2010.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 13:22

jel tebi do sexa ili bi ti ljubav? ako je ovo drugo, mani se ćorava posla....

wigen
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 14.01.2009.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 13:24

Egypat:

kloni se muškarca koji na sva zvona priča o bivšim ljubavima.

Zasto? Lik najvjerojatnije bezveze trkelja ili se cak i hvali (iako nije pohvalno niti jedno)...

wigen
Top 100 Contributor
Muški
Registriran(a): 14.01.2009.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 13:27

bubamara_1:

nedavno sam kroz posao upoznala dečka i vrlo brzo sam skužila da je sviđanje obostrano. jako me seksualno pali. za sad smo u prijateljskom odnosu (posao me blokira da budem direktnija, ali ubrzo završavamo poslovnu suradnju) sa dozom flerta. pokazuje simpatije prema meni, a priča mi o drugim, bivšim curama i daje do znanja da ga zabavlja imati nerazjašnjene odnose. ne razumijem što želi. mene to hladi i jednostavno ne znam kako da se postavim. nisam tip koji inzistira na ozbiljnoj vezi i stvarno nema potrebe da se tako štiti. volim da stvari teku spontano i sa potpunom predajom bez forsiranja smjera. ovi njegovi proturječni signali me čine opreznijom, a time i nekako skučenom u vlastitom tijelu. kao da mi oduzima radost moguće avanture, a to me rastužuje jer odbijam misliti da je sve stvar taktiziranja.  kako bi se vi postavili?

A mozda se samo brani od tebe? Mozda je on zadovoljan... "nicim"? Nije ti niti palo na pamet da on tebe mozda i ne zeli?

E sad, ako te ipak zeli, sta sad ti filozofiras i imas neke zahtjeve i pravila, a kao zelis nesto neobavezno i bez presinga??? Daj malo ohladi i smiri se, bit ce sta bude, zasto vi koke uvijek morate sve kvariti i donositi uglavnom krive zakljucke?

Kako se postaviti?

Pa postavi se kako god ti dode, radi sto zelis, pokazi svoju namjeru i to je to... BEZ KOMPLICIRANJA!

misslady
Not Ranked
Registriran(a): 09.09.2010.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 13:40

bubamara_1:

budi hladna i nezainteresirana, ako mu se sviđaš to će ga možda potaknut jer muški ego to jednostavno ne može podnijet, ako ne, onda ili mu se ne sviđaš ili je papak, u ovom drugom slučaju bolje zaboravi, što će ti frajer koji ne zna preuzet inicijativu... s tim se nećeš previše usrećit

katd
Not Ranked
Registriran(a): 12.04.2010.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 14:05

misslady:
budi hladna i nezainteresirana, ako mu se sviđaš to će ga možda potaknut jer muški ego to jednostavno ne može podnijet
ha?

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 14:31

...Mrezama za ljude, lancima za ribe
Privukla si me
Okovima od zlata, rukama oko vrata
Konopcima ljubavi
Svezala si me radosti draga
Okovima od zlata, rukama oko vrata
Konopcima ljubavi....

Tvoji signali u noci
Dragi, kada ces doci
Tvoji signali u noci
Dragi, kada ces doci.....

DiJaBoLiCnA
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 09.04.2003.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 14:40

teško se borit s nekom bivšom iluzornom.

minica nije nikad na odmet, ali ja se ne bi pretjerano nadala od toga tipa. radije koju litricu prave krvi doniraj nekoj bolnici. manje tlake nego se upuštat s nekim tko se tako postavlja.

to swim you have to swallow.hate today.no love for tomorrow.

Kiana
Top 500 Contributor
Registriran(a): 17.09.2003.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 19:44

bubamara_1:
volim da stvari teku spontano i sa potpunom predajom bez forsiranja smjera.

Znam. I ja sam takva. Ako želim spavat s tobom, ne znači da odma želim i tvoju djecu. :D Ajd necemo ic tako daleko, ali kužiš što oću reć. Ne volim te dječje igre, definiranja i slicno. Vidiš kako funkcionirate i kad je tome kraj, to može bit za 2 tjedna il za 20godina...

A kad mi frajer dođe s tako nekim spikama oladim se u roku sekunde. Sam si mislim joj umišljene budale :D

Moj savjet? Screw him (ne doslovno :)), ne trebaju ti takvi koji imaju nerazrješene komplekse u glavi...čak ni za savršen božanski seks :D Jer ako se samo zbog sitnice ne osjećaš ugodno s njim...ni seks neće bit odličan :D Plus...don't fuck work related contacts :)))))

Naughty but nice....

Don't worry, it only seems kinky the first time.

Wilted Flower Motivational. Wilted Flower

Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 20:37

fridrih_niche
Top 25 Contributor
Muški
Registriran(a): 11.09.2005.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 20:40

katd:

misslady:
budi hladna i nezainteresirana, ako mu se sviđaš to će ga možda potaknut jer muški ego to jednostavno ne može podnijet
ha?

mlada je, a to je pričitala u "teen"-u...

jebat ga, dici moš svašta uvalit...

;)

“You're on Earth. There's no cure for that.” 

Kiana
Top 500 Contributor
Registriran(a): 17.09.2003.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 20:44

Italian war hero  Yes <3

Naughty but nice....

Don't worry, it only seems kinky the first time.

Wilted Flower Motivational. Wilted Flower

od_lipe_matere
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 12.02.2010.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-12-2010 23:21

brzo sam skužila da je sviđanje obostrano o my god. koje izrazavanje. povratit cu

sto inace skuzis?

seksualno me pali? aj da zene se mogu seksulano napalit i to na poslu. ja sam mislio da to postoji samo u scenarijima

i jos uz to rade na poslovnom planu

pa ovo ili je smjesno ili predivno

znam o cemu pricas. ALI SAD SLUSAJ

svaki muskarac ima svoju taktiku. ali se sve svodi na jedno

muskrac moze sjebat jer zuri...

a zene ko zena uvjek razvlace

i amo rec da je on iskusan a da ti razvlacis

znaci on je prvi uvod odradio super ali si ti razvukla..

pa je on drugi dio opalio malo na divlje pa sta bude da bude

ti si kriva jer mu nisi dala. ne muci tebe nista.... kako god da se on postavio ti bi razvlacila.... zato ne piz! i uzmi vibrator obavi to sama.... i svima ok

8 people

nihilius
Top 150 Contributor
Registriran(a): 28.02.2008.
Odgovor na Re: proturjecni signali 11-13-2010 0:06

misslady:

budi hladna i nezainteresirana, ako mu se sviđaš to će ga možda potaknut jer muški ego to jednostavno ne može podnijet, ako ne, onda ili mu se ne sviđaš ili je papak, u ovom drugom slučaju bolje zaboravi, što će ti frajer koji ne zna preuzet inicijativu... s tim se nećeš previše usrećit

gomila sranja sa ženskog pogleda prema nama muškima.

ako ti je lik napet malo ga mu daj do znanja. evo idem se stavit u njegovu kožu.

recimo nekada se i ja tako ponašan. Nekada ne želim riskirati, nije da se bojim odjeba, nego recimo da se ne naruši neka "poslovna veza" ili šta ja znam da ga na poslu ne proglase luzerom itd a mi muškarci moramo pazit na reputaciju, nije ovo situacija da ti upada polupijan u disku pa ga boli k. 
Možda se lik trza na tebe možda ne. To kod muških ovisi recimo najviše o fizičkom izgledu(number 1) Big Smile

Moj savjet je , da ga malo zavodiš, daš mu neki signal..malo žešče tako da mora shvatit da se trzaš..tako da on može krenit.. ako tada nekrene onda je debil ili ga ne interesiraš

.

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 4 2 3 4   »