kako vratiti izgubljeno samopouzdanje?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 4 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
kako vratiti izgubljeno samopouzdanje? Poslano: 06-08-2006 14:55 | Zaključano
ne znam šta mi se desilo,ali u zadnje vrijeme imam sve manje samopouzdanja. totalno sam se izgubila u nekom filozofiranju i o najbanalnijim stvarima.. jer to odraz gluposti već?? totalno sam nezadovoljna sobom,a kad čovjek objektivno gleda zbilja nemam većeg razloga to biti,jer kad vidim toliko jadnih ljudi,siromašnih,bolesnih, unakaženih,pa fino žive i vole sebe. očito ja sebe ne volim pa se zato tako osjećam.. možda nisam relizirala ni 10 posto svojih pravih mogućnosti i tu počinje to nezadovoljstvo. imam puno za pružiti,a nemam kom,nemam gdje. možda vlastitom djetetu,ali nemam ga sa kim napraviti,niti ću ikad naći nekog za to.. užasno sam kritična i prema drugima i prema sebi.. prevelike kriterije imam,a to je zato što me ovakvu nitko ne voli,a ne znam radi čega,jer nisam tako strašno loša i imam ok osobina.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kako vratiti izgubljeno samopouzdanje? 06-08-2006 15:05 | Zaključano
nekad imam osječaj da se samopouzdanje troši ko i zubi,ako si pod utjecajem krivih ljudi,kao što se i zubi troše od previše slatkog..
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: kako vratiti izgubljeno samopouzdanje? 06-08-2006 15:08 | Zaključano
zasto si toliko zaokupljena analiziranjem svih i svega...a ponajvise sebe? mozda da se samo malo opustis..i pustis sve u k.... prihvati male stvari sto nose radost...ljepotu zivota...spontanost i zajebanciju....
tempera3_
Top 75 Contributor
Registriran(a): 09.11.2005.
Odgovor na Re: kako vratiti izgubljeno samopouzdanje? 06-08-2006 15:16 | Zaključano
Lambadice lipa moja:x.....Ma sve će to proći...samo se nemoj prepustiti takvim razmišljanjima trgni se....Sigurno da jedan tdio nezadovoljstva može prouzročiti i taj dio u kojem se nisi realizirala ali mogla si....Ali ti to možeš i sad...pa nemaš 100 godina...pa ni tad nije kasno ako se pokreneš...Dobro tad je stvarno malo kasno.:roll:D...Ali ti ćeš to puno prije rješiti....Glavu gore...uvuci drobić i sise vanka i uspravna sigurna hoda to je već pola do cilja....i da znanje je moć;)

"optimista-"]

"pogled + osmijeh = svjetlucave oči"!

ihtis
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 22.08.2005.
Odgovor na Re: kako vratiti izgubljeno samopouzdanje? 06-09-2006 10:48 | Zaključano
Prvo nauči razlikovati dobro od lošeg, jer mi se čini da si na krivom putu..:)