Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 149 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

kicinjo
Top 75 Contributor
Muški
Registriran(a): 25.05.2007.
Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? Poslano: 10-13-2011 10:49

Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal

Strasti nakon lude utakmice između Slovenije i Srbije u kvalifikacijama za EURO još se nisu smirile. Kako i bi kad takva jedna moćna ekipa kao što je Srbija ne ide na EURO, a 'ulica' I dva dana poslije bruji o velikoj prevari. :^0

ali stvarno je cudan ovaj handanovicev tik..

One-shot manga:

Hotel 10/10

Route 20 10/10

megi05
Top 200 Contributor
Registriran(a): 30.08.2005.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-13-2011 11:24

Big Smilemožda ga je provocirao..ne vjerujem da bi vidić prodao tekmu..nema motiva..para ima dosta..

"A juggler with the accessories for his magic tricks. A greyhound mask is hung on the wall behind him."

MileCuna
Not Ranked
Registriran(a): 27.06.2009.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-13-2011 21:20

Handanovič je vrhunski golman! Nažalost po njega ,a na sreću po Udine, svi veliki klubovi su praktički riješili svoje vratarske pozicije!

One blood demands one Reich. Third Recih!

chavez_1
Not Ranked
Registriran(a): 25.12.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-13-2011 23:38

megi05:

Big Smilemožda ga je provocirao..ne vjerujem da bi vidić prodao tekmu..nema motiva..para ima dosta..

Normalno da ga je provocirao. I to vrhunski Yes

It’s like naming our murder weapons after victims of our crimes: Apache, Tomahawk… It’s as if the Luftwaffe were to call its fighter planes “Jew” and “Gypsy.”

demonski
Not Ranked
Registriran(a): 28.12.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-13-2011 23:48

chavez_1:

megi05:

Normalno da ga je provocirao. I to mučki Yes

Big Smile

finga
Not Ranked
Registriran(a): 29.01.2005.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 2:06

Ja bi reko da je ovo čista namještaljka, sudeći po svemu. Al, ne vidim motiva. Osim ako stvarno tolki mafijaši nisu u tom srpskom vrhu, da su stvarno i repku prodali. Onda se i ne čudim što Vidić odlazi iz repke... kad je moro izvršit naredbu za nekoga.

tominjo69
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 31.01.2008.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 9:00

chavez_1:

megi05:

Normalno da ga je provocirao. I to vrhunski Yes

Ma normalno da ga je provocirao i na kraju ga navukao ko zadnjeg naivca, to su stare golmanske fore, doživio sam to puno puta i u nižim ligama,pogotovo od iskusnijih golmana. Nemoguće je da bi reprezentacija prodala ovakvu utakmicu. meni je bilo zanimljivije gledati Slovence kako se uopće ne vesele pobjedi,samo što se nisu počeli ispričavati Srbima što su ih izbacili.

You'll never walk alone...

tomo
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 30.03.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 9:13

finga:

Ja bi reko da je ovo čista namještaljka, sudeći po svemu. Al, ne vidim motiva. Osim ako stvarno tolki mafijaši nisu u tom srpskom vrhu, da su stvarno i repku prodali. Onda se i ne čudim što Vidić odlazi iz repke... kad je moro izvršit naredbu za nekoga.

meni nije jasno zakaj je bas on isel pucat penal..Huh?

Pun mi je kurac više praznih priča, malog machiata i velikih Hrvata !

zgdosada
Not Ranked
Registriran(a): 22.02.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 9:42

Dogovorila se brća srbi.

chavez_1
Not Ranked
Registriran(a): 25.12.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 16:39

finga:

Joj ovih nogometnih filozofa. Sudeći po čemu?

It’s like naming our murder weapons after victims of our crimes: Apache, Tomahawk… It’s as if the Luftwaffe were to call its fighter planes “Jew” and “Gypsy.”

finga
Not Ranked
Registriran(a): 29.01.2005.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 17:19

sasha_3
Not Ranked
Registriran(a): 13.01.2011.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-14-2011 17:55

tomo:

finga:

zato što mu se može,jer je on vidić,uzeo loptu i niko nije smeo ništa da mu kaže.jebem mu ja mater u po usta
a i ovi idioti se svađaju ko će da izvede,to ga je i naterala(navodno) da sam uzme i šutira.

zgdosada
Not Ranked
Registriran(a): 22.02.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-17-2011 8:21

sasha_3:

tomo:

finga:

zato što mu se može,jer je on vidić,uzeo loptu i niko nije smeo ništa da mu kaže.jebem mu ja mater u po usta
a i ovi idioti se svađaju ko će da izvede,to ga je i naterala(navodno) da sam uzme i šutira.

Ma važno je da ste vi dobili kitu u šupak. A još važnije da su vam je alpska brača vaša zaterala.

jaro25
Not Ranked
Registriran(a): 21.07.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-17-2011 9:22

zgdosada:

sasha_3:

tomo:

finga:

Ma važno je da ste vi dobili kitu u šupak. A još važnije da su vam je alpska brača vaša zaterala.

ko će kome ako ne svoj svome...Big Smile

Cerin
Not Ranked
Registriran(a): 28.02.2010.
Odgovor na Re: Golman Slovenije pokazao Vidiću gdje da puca penal? 10-17-2011 19:26

kaj ovom srbinu piše na onoj slici ? u krajini pravoslavne sveće nika ? ne kontam...

Još kad bi se pročulo da si navijač Hajduka, ideš na utakmice i to, imao bi problema...Morao bi stan mijenjati svakih par mjeseci .

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 10 2 3 4 5   »  ...  Zadnja >