Mrsavljenje!!!! :(((

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 181 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

loknica
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 22.07.2010.
Mrsavljenje!!!! :((( Poslano: 01-05-2012 21:51

Naime,pokusavam smanjiti visak od kad znam za sebe i nikako mi ne uspijeva,imam viska  cca 7 kila koje me strassno deprimiraju!:(

ako odem na neku dijetu,tj.smanjim slatko todnosno totalno ga izbacim i navecer ne papam,kroz par tjedana smrsavim 2,3 kile,alii kad pocnem normalno se hraniti,naglasavam NORMALNO ,znaci bez prezderavanja ili trpanja slatkisima vrate mi se te 3 kile (ako ne i vise) dooslovno u 3 dana!! izludjuje me to i zbog toga vise uopce nemam volje z aikakve dijete,prije sam vjerovala da ce mi jednom uspjet pa sam ih stalno ponavljala ali sad radi toga nemam volje opce izgubiti kilograme jer znam da ce se oni vratiti u 3 dana!Crying 

znam da kvalitetnog mrsavljenja nema bez vjezbe ali ja zbilja uz svoj faks jedva stignem disati a kamoli vjezbat,kad i imam vremena,naprosto se samo zelim odmoriti.:((

inace jesam sportski tip ali zbog tipa mojeg faksa nazalost nemam vremena za svoju drugu ljubav-sport.

Od viska kilograma mi se samo place i iako sam jako pozitivna osoba nekoliko puta na dan osjetim takvu tugu prouzrokovanu viskom kg.da zbilja izgubim nadu za sve,sebe,faks,ljubav...

poslijednjih dana sam odlucila da idem jos jedno probati smrsaviti,tako da sam dns pocela,ujutro sam doruckovala MALI tost sa malo putra i tri snitice zimske i kavu,kasnije sam popapala jabuku popila dva ne zasecerena caja ,za rucak sam imala paradajzovu juhu i salatu sa fetom ljuticem i mrkvom uz jedan tost (tostani bijeli kruh)  onda sam uz ucenje kasnije pojela cmrgu crne cokolade i sad za veceru obican jogurt sa dvije velike zlice mljevenog lana i mala saka naturela mizlia. a ako cu biti gladna prije spavanja uzet cu jabuku jos jednu! (sto mislite o moje danu?)

E da i btw kupila sam dns ella's caj za mrsavljenje (za 150kn :/ -nadaju ci se da ne ce biti bacen novac) jer sam cula da je jako dobar a osim sto pomaze pri mrsavljenju pomaze i kod drugih problema. od sura cu ga poceti piti.

ja zamisljam to svoje mrsavljenje tako da kroz par mjeseci skinem tih 6,7 kg. a onda kad se pocnem opet normalno hraniti da ce se vratiti cca 1,2 i onda da cu tu kilazu samo odrzavati a ne da mi se opet sve opet vrati. da li zivim u zabludi??

Molim vas za pomoc,savjete i iskustva! Hvala u naprijed!! :)

Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 21:59

trčanje.

ako nemaš vremena za trčat, trči od faksa do menze.. od menze do faksa, od faksa do doma..

meni na samu pomisao zvuči zabavno

Yes

ili se ubij, jednostavnije je Big Smile

clairvoyant
Top 500 Contributor
Registriran(a): 02.08.2010.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:00

loknica:

znam da kvalitetnog mrsavljenja nema bez vjezbe ali ja zbilja uz svoj faks jedva stignem disati a kamoli vjezbat,kad i imam vremena,naprosto se samo zelim odmoriti.:((

inace jesam sportski tip ali zbog tipa mojeg faksa nazalost nemam vremena za svoju drugu ljubav-sport.

majketi kakaf je to fax...Indifferent

loknica:

poslijednjih dana sam odlucila da idem jos jedno probati smrsaviti,tako da sam dns pocela,ujutro sam doruckovala MALI tost sa malo putra i tri snitice zimske i kavu,kasnije sam popapala jabuku popila dva ne zasecerena caja ,za rucak sam imala paradajzovu juhu i salatu sa fetom ljuticem i mrkvom uz jedan tost (tostani bijeli kruh)  onda sam uz ucenje kasnije pojela cmrgu crne cokolade i sad za veceru obican jogurt sa dvije velike zlice mljevenog lana i mala saka naturela mizlia. a ako cu biti gladna prije spavanja uzet cu jabuku jos jednu! (sto mislite o moje danu?)

zamijeni zimsku dimcekom... fetu posnim sirom... bijeli kruh integralnim ... i dodaj cimeta u jogurt....

inače to što jedeš je premalo i na duge staze nemože potrajat....

zadaj si realne ciljeve, npr. dvije kile u mjesec dana... do ljeta ćeš si taman bit bomba ( a meni premršava)..... 

...imam mob sa pristupom internetu... sad vas vidim i sa vecea...

pandora_5
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 17.04.2006.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:02

loknica:

Crying

a kaj učiš dan i noć? Confused valjda možeš odvojit sat,dva navečer za vježbanje. nemoraš po cjele dane učit. ugledaj se na mene, ja jedva da primim knjigu na dva sata Big SmileEmbarrassed

loknica:

mislim da me uhvatila glad od ovog posta Big Smile

probaj ubacit i ribu, rižu, neko povrće, to ne deblja baš, i ostalo što nije masno. ne razumijem se baš puno u tu prehranu za dijetu pošto ja imam obrnuti problem (kako se udebljat) Big Smile  al eto proaj povrća ubacit, i te pahuljice dijetne, imam ih raznih

loknica:

ja zamisljam to svoje mrsavljenje tako da kroz par mjeseci skinem tih 6,7 kg. a onda kad se pocnem opet normalno hraniti da ce se vratiti cca 1,2 i onda da cu tu kilazu samo odrzavati a ne da mi se opet sve opet vrati. da li zivim u zabludi??

kolko imaš kila uopće? i kolko si visoka?

pandora_5
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:03

Jolie:

Yes

ili se ubij, jednostavnije je Big Smile

dobro, suzdrži se od svog humora Confused

Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:06

ne mogu, baš sam si šaljiva.

a i pogledaj kako li autorica samo depresivno zvuči, joj. ima 7 kila viška, a možda na kraju uopće i ne izgleda tako nego je samokritična ko naša modra Big Smile

pandora_5
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:07

Jolie:

ne mogu, baš sam si šaljiva.

a i pogledaj kako li autorica samo depresivno zvuči, joj. ima 7 kila viška, a možda na kraju uopće i ne izgleda tako nego je samokritična ko naša modra Big Smile

pa zavisi koliko je visoka, ako je mala onda je tih 7kg previše. nemoraš se odma sprdat

Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:13

otkad si ti postala tako ozbiljna? :)

ma.. bitno je samo da se ne izgladnjuje, sve ostale metode su ok, ako na kraju, naravno, budu uspješne..mada, bez vježbe..sumnjam da će išta postic

vježba je potrebna posli, ako ne prije..

eto, ja želim autorici da skine tih 7 kilaWink

pandora_5
Top 500 Contributor
Ženski
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:15

Jolie:

otkad si ti postala tako ozbiljna? :)

pa nisam al nemorate svaku temu okrenut na sprdačinu i zajebanciju. cura je lijepo tražila za pomoć i savjet, a ne ono ubij se  Tongue Tied

Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:20

ne moras me jos i na chat vuc Big Smile

Ivan B. Stulic
Not Ranked
Registriran(a): 04.10.2005.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:30

Chick fight Cool

Ni!!

loknica
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 22.07.2010.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 22:53

Hvala svima koji su mi do sad tipkali! :)

Jolie,ne hranim se u menzi jer je tamo toliko masna hrana da kad nesto i pojedem povraca mi se cijeli dan,a i da tamo papam mislm da bi tek ona poslatala mesna okruglica! xD

A trcat sva sredjena po gradu,hmm meni bas ne zvuci zabavno,ili grijesim? Stick out tongue

i ne nisam depresivna da bih se ubila,a onaj tko daje takve komentare i jos uz to misli da je to smijesno,zbilja nema smisla za humor,a kome se sali neka se negdje drugdje ide saliti, zelim cuti tudja misljenja u vezi mrsavljenja i tudja iskustva i smatram ovu temu ozbiljnom!

nezelim se raspravljati oko toga sto studiram jer bi to potaknulo dodatnu raspravu,jedino sto cu reci - nemam vremena za nista i nije tip faksa gdje si mogu PRIUSTITI da ne taknem knjigu! pogotovo od jucer kad sam opet pocela uciti jer sam si uzela 2 tjedna pauze i sada to trebam nadoknaditi.

sto je to "dimcek" ? o.O Kazes da je to sto jedem premalo a prije toga mi kazes da i ovo sto sam danas pojela smanjim? O.o -slusaj se malo tj.citaj.

ne zelim biti mrsavica jer mi se to niti ne svidja a i nemam te predispozicije genetske,isto tako ne bi ovdje govorila koliko sam visoka i koliko imam kila,jer ce to potaknuti davanjem misljenja od citaca do citaca da li trebam na dijetu ili ne,a ja znam da sam realna i osvjestena zena kojoj nije u cilju doci na 20 kila ili pak u drugu krajnost ici,zelim se rijesiti viska 7 kila. i samo sto zelim,ponavljam jesu savjeti i iskustva kako se rijesiti viska. 

danas je prvi dan,naravno da cu naredne dane papat i ribu,rizu...naravno da ne cu ostat na salti i tostu xD

:)

medication
Not Ranked
Registriran(a): 04.04.2005.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 23:37

Nećeš smršavit od Ella´s čaja. Ali je za kamenac super stvar...Big Smile

Probaj nšto zdravije jest bar za doručak ako već učiš cijeli dan. Mozak isto treba hranu, a tost, maslo i zimska nisu neka hrana. Pojedi neke žitarice, musli bez šećera, zobene pahuljice i sl...

"ma nabijem ja na kur** centar galaktike, koja je korist od toga???? smiješno"

medication
Not Ranked
Registriran(a): 04.04.2005.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-05-2012 23:39

Inače, ovih par momaka tu je super sve opširno objasnilo, pa si uzmi malo vremena i prouči:

http://forum.net.hr/forums/t/20099.aspx

Sretno!

"ma nabijem ja na kur** centar galaktike, koja je korist od toga???? smiješno"

Lady_D
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 16.07.2010.
Odgovor na Re: Mrsavljenje!!!! :((( 01-06-2012 9:11

loknica:
Naime,pokusavam smanjiti visak od kad znam za sebe i nikako mi ne uspijeva,imam viska  cca 7 kila koje me strassno deprimiraju!:(

Uspjeti ces, nemoj da te deprimira. Smile

loknica:
ako odem na neku dijetu,tj.smanjim slatko todnosno totalno ga izbacim i navecer ne papam,kroz par tjedana smrsavim 2,3 kile,alii kad pocnem normalno se hraniti,naglasavam NORMALNO ,znaci bez prezderavanja ili trpanja slatkisima vrate mi se te 3 kile (ako ne i vise) dooslovno u 3 dana!! izludjuje me to i zbog toga vise uopce nemam volje z aikakve dijete,prije sam vjerovala da ce mi jednom uspjet pa sam ih stalno ponavljala ali sad radi toga nemam volje opce izgubiti kilograme jer znam da ce se oni vratiti u 3 dana!Crying

Prvo zlatno pravilo: OBROCI SE NE PRESKACU!

loknica:

Nadi makar pola sata... Imas tih pilates vjezbici preko neta, ne umore te previse, a da vidis kako misici bole poslije njih. Wink

loknica:
Od viska kilograma mi se samo place i iako sam jako pozitivna osoba nekoliko puta na dan osjetim takvu tugu prouzrokovanu viskom kg.da zbilja izgubim nadu za sve,sebe,faks,ljubav...

Netko tko te voli, voljet ce te sa i bez viska kila.

Pa ja uvijek gledam punije decke. Smile

I mislim da ti se tih 6-7 kila sigurno ne vidi previse.

loknica:
poslijednjih dana sam odlucila da idem jos jedno probati smrsaviti,tako da sam dns pocela,ujutro sam doruckovala MALI tost sa malo putra i tri snitice zimske i kavu

Kloni se putra i zimske. Zimska je kaloricna i uzasno nezdrava. A od putra isto nikakve koristi. Bolje da si pojela tost sa obicnom sunkom i nekim povrcem unutra.

Ima pureca prsa, delux sunku, sirni namaz koji ima do 40% mlijecne masti, kloni se onih od 65% (abc s vlascem)-ako volis vlasac rade kupi obican namaz pa ga samo nabacaj gore.

Mozes i kuhana jaja(2) i posni sir, dodas neko povrce uz to.

Voce i jogurt isto mozes smiksati, ili ako ti dorucak nije dovoljan pojedes jos i to.

Cornflakes- pun skrobi. Ja ga izbjegavam. Rade uzmi zobene ili nesto slicno. Mozes i orahe, ljesnjake, bademe jesti s mlijekom/jogurtom, ali umjereno. Bogati su omegom.

Mlijeko i jogurt mozes slobdno piti do 2,8% masnoce. Samo izbjegavaj kaloricnije sireve. Feta sir je jako kalorican.

loknica:
,kasnije sam popapala jabuku popila dva ne zasecerena caja

Ovo je ok.

Zapravo kao meduobrok mozes bilo koje voce.

Ili vocni frape.

Suseno voce izjegavaj jer je puno secera.

Mozes i sirovo povrce grickati.

I jedi 2-3h nakon oborke  (voce) jer usporava probavu.

Mozes i saku badema, oraha...ali opet kazem, umjereno. I ako si ih jela ujutro, nemoj i kao meduobrok

loknica:
,za rucak sam imala paradajzovu juhu i salatu sa fetom ljuticem i mrkvom uz jedan tost (tostani bijeli kruh)

Paradajzova juha i salata je previse malo za pojesti.

Ja bih tu dodala jos i neku piletinu. Ne moras drasticno skidati kile, tako da i ne moras jako malo jesti. Wink

Ja ne znam sta je feta ljutic, dako da za to ne mogu reci.

Ne smijes mjesati proteine i UH, tako da se uz ribu i meso jedu salate, a ne tjestenina, riza. Dok opet naravno tjesteninu i rizu mozes jesti sa salatom. Neka ti salata uvijek bude prilog, zdrava je.

Od mesa je najbolje da jedes piletinu i puretinu, a ribu mozes bilo koju.

Ako ti se jedu njoku, pasta ili riza...gledaj da njoka na tanjuru imas oko 7 komada, paste i rize 2 -3 zlice, a umaka vise... od umaka mozes onaj s rajcicom napraviti. Stavis malo zacina i bude jako dobro.

loknica:
onda sam uz ucenje kasnije pojela cmrgu crne cokolade i sad

Ovo je ok. Mozes si dozvoliti slatko dok ne prelazi granice. 2 kockice svaki dan, nikome ne stete. Wink

Rade pojedi cokoladu nego kekse ili kolac. Mozes i kolac, ako je lagani.

loknica:
sad za veceru obican jogurt sa dvije velike zlice mljevenog lana i mala saka naturela mizlia.

To bih ja za dorucak.

Za veceru mozes komotno pojesti posni sir, jedan dvopek i malo tune (u salamuri-slanoj vodi).

Cak i fetu kruh, ako te uhvati glad.

Ako kupujes rizu i pastu-gledaj da je integralna.

Kruh-crni, sa sjemenkama, razeni...

Ocat-najbolje je da uzmes jabucni.

Voda-sto vise mozes na dan.

Sokovi-samo oni od 100% voca.

Jogurt-bilo koji, samo ne vocni jer je prepun secera.

Ulje-maslinovo.

Cips, mlijecnu cokoladu,  stapice, smokije, usecereno voce (suseno voce), zvakace, bombone, gazirano, majonezu, senf, ketchup, fast food zaboravi. Mislim...mozes ti i to jesti, ali je nezdravo.

Ako si zeljna lepinje, kupi meso i lepinju pa si sama doma napravi. ;)

Valjda sam sve rekla....ako nesto zatrebas, mozes se javiti na pp. Imam dosta toga o tim zdravim prehranama. I ja sam se nakon ovih praznika bacila na to i vjezbanje. Big Smile

I da...dvopek je navodno pun octa, tako da ga ne jedes previse.

Ovako bi izgledao moj plan recimo:

D: kava, mali tost sa sunkom i paradajzom (gledaj da kruh ne bude bijeli)

M:jabuka

R:juha od paradajza, piletina, salata

M:jogurt, voce...eventualno nesto slatko

V:tuna u salamuri,  posni i jedan dvopek(ili feta kruha)

Iako... nista nije zdravo u danasnje vrijeme. Niti to meso. Gledaj da ga kupis od nekog mesara kojeg poznajes.

I to voce... spricaju ga sa svime i svacime.

Nemoj jesti preko zime paradajz ili neko voce koje ne raste u to doba.

Nemoj jhu iz vrecice....rade sama napravi.

Pasteta je iznimno nezdrava.

Valjda sam sve napisala. Huh?

Aj, ne mogu ti ovo usporedit....ovo je ka ljuti hren.

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 13 2 3 4 5   »  ...  Zadnja >