Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 26 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

genitalni_herpes
Not Ranked
Registriran(a): 08.01.2011.
Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera Poslano: 08-02-2012 13:40

NEKI NOVI KLINCI

Zbog oklade curica (14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera

Zbog oklade curica (14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera

'Sjećam se slučaja kada se cijeli jedan razred kladio oko broja spolnih odnosa. Pobijedila je djevojčica. Ona je u mjesec dana imala sto seksualnih partnera', ispričala je ovu potresnu priču Ljiljana Buljan Flander kako bi što zornije prikazala kako danas o intimnim odnosima razmišljaju mnogi tinejdžeri.

Pijani mladići od svega 16 godina i djevojčice s jakom šminkom u prekratkim suknjama vrlo su čest prizor na ulicama Zagreba. Oni bez ikakvog problema ulaze u noćne klubove. 

Bizarna i strašna oklada

Djevojčice zreloga izgleda, ali vrlo često emotivno i psihički nezrele, čine sve kako bi dokazale okolini da su puno starije nego što zapravo jesu. 

Jedan od takvih primjera je i slučaj jedne zagrebačke osnovne škole čiji su učenici 8. razreda organizirali natjecanje. 

"Sjećam se slučaja kada se cijeli jedan razred kladio oko broja seksualnih odnosa. Pobijedila je djevojčica koja je u mjesec dana imala sto seksualnih partnera. Poslali smo je na tretman kako bismo je uvjerili u prave vrijednosti ponašanja", rekla je Gordana Buljan Flander, psihologinja i ravnateljica Klinike za zaštitu djece grada Zagreba za portal Zagrebancija

Slučaj je, kaže ona, preuzela kada je šteta već odavno bila počinjena. 

U više susreta s djevojkom radila je na tome kako bi joj ukazala da se nije potrebno dokazivati na ovaj način i da se samopoštovanje ne mjeri brojem seksualnih partnera. 

Dječaci moraju biti nasilni, a djevojke imati spolne odnose

Ovo je samo jedan šokantan primjer u moru njih. Dječaci misle da će biti popularniji ako su nasilni, a djevojčice ako imaju što više seksualnih odnosa. 

"Svaki današnji časopis prepun je nasilnih i seksualnih sadržaja, pa se takve poruke nameću djeci. Djeci treba usaditi druge vrijednosti, neke druge heroje. Ona ne smiju težiti popularnosti kroz seksualnost i nasilje", dodala je Buljan Flander. 

Ako polazimo od samog Obiteljskog zakona, roditelji imaju dužnost djetetu mlađem od 16 godina zabraniti noćne izlaske bez pratnje odraslih. No, taj zakon zaobilaze i djeca i roditelji. 

"Policija često nailazi na maloljetnike u noćnim satima, pa ih po dužnosti privede u postaju i zove roditelje. Međutim, ima roditelja koji ni tada ne žele odgovarati. Naravno, onda i za njih slijedi prekršajna prijava, ali žalosno je koliko je daleko ta neodgovornost otišla", rekla je Lana Peto Kujundžić, sutkinja za mladež Županijskog suda. 

http://danas.net.hr/crna-kronika/page/2011/11/28/0245006.html?pos=n0

uočen NLO pored Zuricha. Otkazani su svi letovi za svemir do daljnjega, svi tanjuri se moraju koristiti za jelo

genitalni_herpes
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 13:42

genitalni_herpes:
"Sjećam se slučaja kada se cijeli jedan razred kladio oko broja seksualnih odnosa. Pobijedila je djevojčica koja je u mjesec dana imala sto seksualnih partnera. Poslali smo je na tretman kako bismo je uvjerili u prave vrijednosti ponašanja", rekla je Gordana Buljan Flander, psihologinja i ravnateljica Klinike za zaštitu djece grada Zagreba za portal Zagrebancija

zašto joj nameću neke izmišljenje vrijednosti? Nek sama odluči, valjda zna što želi....liberalno...bla bla Wink

uočen NLO pored Zuricha. Otkazani su svi letovi za svemir do daljnjega, svi tanjuri se moraju koristiti za jelo

marenka
Not Ranked
Registriran(a): 11.05.2009.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 13:48

eto, a da se udala sa 13 toga ni slučajno ne bi bilo....Smile

laris_5
Not Ranked
Registriran(a): 30.12.2010.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 15:45

Da je volje vladajućih stvar bi se riješila.

Postoje mentalne tehnike koje se mogu učiti od djetetove četvrte godine.

Nažalost stvar nije kompatibilna sa katoličkom crkvom, i tehnici je zabranjen ulazak u obrazovni sustav Hrvatske.

Nekome odgovara da mladi ostanu neodgojeni.

genitalni_herpes
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 16:28

laris_5:

Da je volje vladajućih stvar bi se riješila.

Postoje mentalne tehnike koje se mogu učiti od djetetove četvrte godine.

da?
ajd mal pobliže objasni..

laris_5:
Nažalost stvar nije kompatibilna sa katoličkom crkvom, i tehnici je zabranjen ulazak u obrazovni sustav Hrvatske.

Mislim da nema veze s crkvom, vjerojatno je drugi neki razlog zašto nije odobreno.
-ako smeta crkvi vjerojatno se radi o nekoj vjeri što bi smetalo i sekularnoj državi.
ugl. zanima me o čemu se radi..

dark_sunshine
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 29.06.2012.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 16:47

meni je ovaj tekst prestrasan...

a sto drugo da djeca nauce, kad ih sa svih strana bombardiraju kako moraju izgledati, kako se moraju ponasati.. kad su uzori neke soraje, rozge i slicne cajkasice, ne moramo se ni cuditi tome sto djeca nemaju usadene prave vrijednosti

roditelji su zaposleni ili se bave svime drugime, osim djecom.. najbitnije je da dijete ima iphone, sve sto pozeli, a kako se ponasa - nebitno, ''dobar'' izgled je to sto ce im pomoci u zivotu - dobar pod navodnicima, da ne velim droljasti..

nemoguce je sprijeciti da roditelji koji i sami nemaju prave vrijednosti - imaju djecu, no u svakom slucaju, na tetama u vrticu je, uciteljicama, kasnije profesorima i strucnim osobama da kod djeteta prepoznaju problem i na pravilan nacin reagiraju, a ne da se sve trpa pod tepih.

djeca traze paznju - paznju koju ne dobivaju kod kuce, na pravilan nacin jer mozda imaju na svakodnevnoj bazi alkoholizirane roditelje, nadrogirane roditelje, majku koja suti, oca koji pije i maltretira ih, roditelja s odredenim psihickim smetnjama koji nije u stanju brinuti se za njih kako spada, dok drugi ne reagira.. vrtic, skola, czss ne reagira, stvari se zataskavaju.

djeca su prepustena sama sebi, pod utjecajem drustva lako upadnu u krivo drustvo, pocnu se ponasati kao drugi... dovoljan je samo jedan koji ako napravi glupost nece biti kaznjen, da se za njim povede jos jedan i tako krene. roditelji s djecom ne razgovaraju, mnoge teme su u obitelji jos uvijek tabu, problemi se ne rijesavaju, vec ili trpaju pod tepih ili udarcima, neadekvatnim kaznama.. a mnogi nazalost ni ne primjecuju da imaju problematicno dijete.

mediji su ti koji sa svih strana vrse pritisak.. gdje god da se okrenete, vidjet cete sex, golotinju, cajke, minijaturno odjevene cure - meni ide na zivce, meni se gadi.. no ja sa svojih 26 imam izgraden stav o svemu tome i nekakve tamo kvazi poznate zvijezdice, starletice, to je valjda finiji naziv za prostitutke, samo bez toooliko negativne konotacije.. - ne mogu na mene utjecati na taj nacin...

* ali sto bi bilo da mi je 7-8? 10-11?? i da imam roditelje koji sa mnom ne razgovaraju i puste me da radim kaj hocu.. da me puste da visim za kompjuterom bez nadzora ostatak dana kad dodem iz skole?! da me ne pitaju za zadace, ucenje i odgovaraju na svaki moj prohtjev?! da su mi jedina zanimacija telka i kompjuter?! i da sve sto pozelim od odjece,obuce,kozmetike - i dobijem?! bilo bi mi toliko dosadno u zivotu da bi mi sljedeca zanimacija postala, s obzirom na sve ono sladunjave girly serijice/filmove - to kako da postanem najpopularnija cura u razredu.. pa u skoli..?? kopirala bih ono kaj vidim.. slusala bih rozgu i slicne jer to slusaju i moji iz razreda, pocela bih se oblaciti sto izazovnije jer eto kako se one oblace i svi frajeri sline za njima.. e pa slinit ce za mnom.. nasla bih najpopularnijeg decka u skoli i s njim prvom prilikom otisla u krevet.. spucala bih ga jer to je sad cool.. mozda bih ga varala s jos petoricom,.. a onda bih i pristala na jednu ovakvu okladu, igru - s koliko cu frajera spavati da postanem jos vise cool... bahacenje profesorima, vrijedanje i omalovazavanje drugih cura koje nisu kao ja - bila bi mi glavna zanimacija itd itd... *

rekla bih da je ovo samo jedan malo dio razmisljanja danasnjih klinaca.. i sa 14 godina je to vec prilicno uzelo maha. roditelji su odgovorni za dijete, no ja stvarno vjerujem da ima roditelja koji nisu svjesni mozda da grijese ili su svjesni da grijese, ali vide da je sad mozda vec prekasno za ispraviti stvar, a traziti pomoc strucne osobe smatra se jos uvijek sramotom u nasem drustvu

da povezem, s obzirom na podforum - , kako ja laris_5 rekao - nekome ocito odgovara da nam se mladez ovako ponasa, da su neodgojeni, bahati, beobrazni.. na tu temu ne znam jesam li ikada igdje procitala da se crkva oglasila i predlozila neko konkretno rjesenje.. glavno da se protivi seksualnom odgoju u skolama.. a to bi trebalo uvesti od ... ajd 4./5. razreda jer vec tad klinci postaju svjesni sebe u tom smislu - danas je to tako, dobna se granica pomice.. nije jedan primjer bio trudne 12-godisnjakinje jel...

brando_121
Not Ranked
Registriran(a): 10.01.2011.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 16:53

Ključni problem je opće urušavanje društvene sinergije i društvene odgovornosti, kao posljedica promjene društvene paradigme.

Usporedimo, primjerice, današnje medije i tv program s onima od prije 30 godina. Tada je, doslovce, svaki crtić imao pouku kojoj je cilj bio doprinijeti izgradnji individualne i društvene odgovornosti u pojedinca.

Drugim riječima, mediji i aktivnosti bili su u službi izgradnje boljeg društva. Danas su mediji i javne aktivnosti isključivo u službi ostvarivanja profita.

Usput rečeno, mlada promiskuitetna i razmažena individua bit će daleko "bolji" potrošač od društveno odgovorne individue.

genitalni_herpes
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 17:31

dark_sunshine:
da povezem, s obzirom na podforum - , kako ja laris_5 rekao - nekome ocito odgovara da nam se mladez ovako ponasa, da su neodgojeni, bahati, beobrazni.. na tu temu ne znam jesam li ikada igdje procitala da se crkva oglasila i predlozila neko konkretno rjesenje.. glavno da se protivi seksualnom odgoju u skolama.. a to bi trebalo uvesti od ... ajd 4./5. razreda jer vec tad klinci postaju svjesni sebe u tom smislu - danas je to tako, dobna se granica pomice.. nije jedan primjer bio trudne 12-godisnjakinje jel...

slažem se s gomilom stvari u postu. možda jedino ne s ovim što sam citirao

kao što i brando kaže takva mladež odgovara jer je prava potrošačka baš kao i sveprisutni njihovi idolčići.

E sad, seksualni odgoj...joj..ovdje ni ne znam što bi rekao, ugl. seksualni odgoj (ŠKOLSKI SEKS-ODGOJ) nije pomogao ni u suzbijanju trudnoća ni u suzbijanju bolesti, bar ne u SAD-u.
Imam osjećaj da ga djeca u jednoj rečenici najbolje opišu "zaštitimo se".
-pa tako puno ljudi misli da kondom štiti od svih spolnih bolesti i to naravno 100%.

Ne znam, možda djeca ne trebaju učiti o seksu rano, al ih se ni ne treba bombardirati po tv-u/internetu s takvim stvarima. Seksualni odgoj neće pomoći ništa jer djeca izgleda jedino zapamte kako izgleda kondom

Seksualni odgoj valjda i treba kad smo u ovakvim vremenima (prije očito nije ni trebao, kraće je i djetinjstvo bilo) ne znam kakav, neki "sveobuhvatni" ali i to je vjerojatno prilično subjektivno na kraju krajeva.

--------------------------
a Crkva...(iako nije bitna za ovu temu - očito je nezaobilazna Smile)

Crkva radi s mladima koji su aktivni u pojedinoj župi, ne znam kako koja župa/ljudi rade s mladima, ali eto nekoliko župa za koje znam rade jako dobro, imaju dobar pogram(znam jednu koja nema ništa), druženja učenja i preispitivanja zašto se nešto radi u životu, zašto je nešto dobro, zašto nije itd. i to ne na način "Bog će te kaznit" jer bi to bilo bezveze, nego fino sveobuhvatno što neki način ponašanja obuhvaća i kako djeluje na čovjkovu psihu itd..
----

evo jedna interesantna vijest kakav nam je svijet postao i što nam je primarno.
http://webcafe.net.hr/bizzar/video-manijaci-se-pretvorili-u-ciste-pedofile

Emisija Toddlers and Tiaras bavi se izborima ljepote za djecu. O tome što je sve naopako kod izbora ljepote, pogotovo za djecu, mogli bismo pisati danima, no čak i ova lakrdija može postati još gora.

U emisiji koja je ovih dana podigla prašinu predstavljena je koreografkinja koja je male djevojčice učila plesu koji izvode egzotične plesačice u Las Vegasu.

Vidno šokiranim djevojčicama davala je upute kako ostaviti dojam da su gole i golicati maštu publike, što je zasmetalo i nekim od obično posve ludih majki.

Ipak, u videu koji vam prenosimo dokumentirano je samo zgražanje, ali je bilo kakva reakcija od strane 'zabrinutih majki' izostala. Uz morbidnu snimku uputa, prenosimo i video u kojem djevojčice predstavljaju svoj 'talent'.

plasibo
Not Ranked
Registriran(a): 21.05.2007.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 17:37

Ima nas 7 milijardi. Suditi citavo drustvo po extremnim slucajevima nije mjerodavno. Netko ce uvijek proci bolje u zivotu od drugih. Djecu odgajaju roditelji, sve drugo je mazanje ociju i prebacivanje odgovornosti. Slazem se da nekom odgovara ovakvo stanje, da smo neslozni i svadjamo se oko nebitnih stvari, a zanemarujemo osnovne koje su svima iste. Wink

The future belongs to people who see possibilities before they become obvious. 

dark_sunshine
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 29.06.2012.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 17:49

genitalni_herpes:

evo jedna interesantna vijest kakav nam je svijet postao i što nam je primarno.
http://webcafe.net.hr/bizzar/video-manijaci-se-pretvorili-u-ciste-pedofile

Emisija Toddlers and Tiaras bavi se izborima ljepote za djecu. O tome što je sve naopako kod izbora ljepote, pogotovo za djecu, mogli bismo pisati danima, no čak i ova lakrdija može postati još gora.

U emisiji koja je ovih dana podigla prašinu predstavljena je koreografkinja koja je male djevojčice učila plesu koji izvode egzotične plesačice u Las Vegasu.

Vidno šokiranim djevojčicama davala je upute kako ostaviti dojam da su gole i golicati maštu publike, što je zasmetalo i nekim od obično posve ludih majki.

Ipak, u videu koji vam prenosimo dokumentirano je samo zgražanje, ali je bilo kakva reakcija od strane 'zabrinutih majki' izostala. Uz morbidnu snimku uputa, prenosimo i video u kojem djevojčice predstavljaju svoj 'talent'.

uuuuuffff... ovo me posebno nazivcira kad vidim!!

ne znam kako to ikome moze biti slatko.. citala sam nekoliko clanaka vec na tu temu i to je bolesno, no kakvi smo mi hrvati, ne bi me cudilo da se takvo sto pokrene i kod nas... eto kakve vrijednosti vec odmalena imaju americka djeca. prestrasno. to je ono o cemu pricam.. stvari su se poprilicno promijenile u odnosu na to kako je bilo prije i mene barem to uzasno smeta.

sad mi je vec neko vrijeme aktualna tema braka, djece.. i ok, s jedne strane smatram da mi jos uvijek nije vrijeme, bez obzira na godine, no s druge strane pitam se kako ce to dijete opstati u ovakvom drustvu?! ja znam kakve bih mu vrijednosti usadila, mogu pretpostavljati i kakve bi moj partner, iako smo mi totalno razliciti kao osobe, ali valjda bi nasli nekako zajednicki jezik po tom pitanju - no onda takvo dijete ''bacis u drustvo'' i danas se samo mozes nadati i moliti da ga drustvo bez obzira na odlican odgoj, odlicne vrijednosti ipak nikako ni u jednom trenutku ne povede u krivom smjeru. ili npr. sto u slucaju da ga upravo zbog drugacijih i dobrih vrijednosti odbace, izruguju mu se, vrijedaju ga/nju sto nesto ne zeli napraviti, sto nije povodljivo i sto ne radi nesto zato sto eto svi to rade pa ce i ono...

sto pitanja, sto dilema... a kako to ispraviti kad stvari idu na gore?! tko zna bi li bolja ekonomska situacija drzave imala ikakav utjecaj.. ja vjerujem da bi!

bendix
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 02.10.2009.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 17:54

ovo je stara tema, sa crne kronike Stick out tongue

Nosce te ipsum 

laris_5
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 19:33

genitalni_herpes:
laris_5:

Mislim da nema veze s crkvom, vjerojatno je drugi neki razlog zašto nije odobreno.
-ako smeta crkvi vjerojatno se radi o nekoj vjeri što bi smetalo i sekularnoj državi.
ugl. zanima me o čemu se radi..

Radi se o tehnici meditacije koja dugoročno utječe na razvoj neuronskih veza u mozgu,

na takav način da dijete kad odraste, sigurno ne bi stvaralo takve probleme sebi i društvu.

genitalni_herpes
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 21:43

laris_5:

Radi se o tehnici meditacije koja dugoročno utječe na razvoj neuronskih veza u mozgu,

na takav način da dijete kad odraste, sigurno ne bi stvaralo takve probleme sebi i društvu.

Zgodno, moglo bi to bit korisno, kako ne..ne znam jel bi se država složila s tim, ne znam koliko je dokazano itd. a možda bi  iljudi odmah rekli da je to manipuliranje, nema slobode dijete što bi bio licemjerno jer i sada idu utuviti djetetu u glavu da ne valja to što radi iako ništa nije zabranjeno.

(što se tiče crkve, smeta jedino ako se tim načinom slavi "neki drugi" Bog, pa ne znam jel to u ovom slučaju)

laris_5
Not Ranked
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 22:54

genitalni_herpes:
laris_5:

Zgodno, moglo bi to bit korisno, kako ne..ne znam jel bi se država složila s tim, ne znam koliko je dokazano itd. a možda bi  iljudi odmah rekli da je to manipuliranje, nema slobode dijete što bi bio licemjerno jer i sada idu utuviti djetetu u glavu da ne valja to što radi iako ništa nije zabranjeno.

(što se tiče crkve, smeta jedino ako se tim načinom slavi "neki drugi" Bog, pa ne znam jel to u ovom slučaju)

Djete ne treba siliti. Do četvrte godine ono je u kontaktu sa Bogom u sebi. To se drastično počinje gubiti i do šeste godine izgubi prisan kontakt koji je imao. Zato u četvroj godini počinje djetetova obuka i odgoj. Malo pomalo kako odraste bit će sve jače u tome. Kada dođe pubertet znat će se nositi sa svojim tijelom i neće mu robovati.

zoja
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 12.11.2009.
Odgovor na Re: Curica(14) u Zagrebu spavala sa 100 partnera 08-02-2012 23:18

mala ne gubi vrijeme, pametno Big Smile

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »