Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu

Moje opcije

Ovaj post ima 9 odgovor(a) | 1 Sljedbenik

kyanihr
Not Ranked
Registriran(a): 27.08.2012.
Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu Poslano: 08-27-2012 8:06

Kyani - prirodno ,zdravo i najbolje na svijetu

Neki smo čuli za ove izvrsne proizvode ,neki če tek čut ali kao što svi znamo ljudi su različiti pa će nekima biti odlični ,a neki će tvrdit da je to obični marketing i posao. Mi balkanci smo vrlo teški ljudi i vrlo nas je teško uvjeriti u bilo što što ne probamo i sami se ne uvjerimo da doista radi i pomaže, tek tada dajemo svoje teško zarađene kune. Slažete se?

Istina ,možete misliti što želite o Kyani(prijevod:super lijek) proizvodima ,ali moje gledište je uvijek bilo da prije treba dati priliku čistoj prirodi nego farmaciji koja nas samo truje. Da ne ispadam muljator ili bilo šta te vrste predstavit ću se kako bi znali tko sam, odakle dolazim i čime se bavim te. Pa ovako ,zovem se Dario Matoničkin dolazim iz Zagreba i kao što ste već vjerojatno pretpostavili bavim se distribucijom Kyani proizvoda. A sada zašto sam počeo sa time! Vjerojatno svi koji trenutno ovo čitate mislite jer nemam pametnijeg posla u životu ,morat ću Vas odmah razuvjerit! Ja sam nažalost do ove kompanije i njihovih proizvoda došao zbog svoje svoje bolesti(dijabetes tip1-flexpen inzulin) Tako sam počeo prije nekoliko godina pa sve do prije nekoliko mjeseci kada sam se upoznao sa Kyani proizvodima koje sada neprestano uzimam(cijeli trokut zdravlja koji se sadrži od 3 proizvoda) i mogu Vam garantirati da pomaže kod smanjenja šećera u krvi, nažalost još za sada ne mogu garantirati da ga liječi jer do te faze nisam stigao. Brzo zacijelivanje rana, bolji san, prekid glavobolja, micanje alergija u vrlo kratkom vremenu i da ne nabrajam dalje. Doista je nevjerojatno što sve može Kyani Sunrise, Sunset i Nitro FX(Nitro Xtrem-za sportase i dijabetičare te sve ljude sa pojačanim aktivnostima).

Ako ima netko tko koristi neki od Kyani proizvoda,a ovo je pročitao neka slobodno piše svoje iskustvo ,a onaj tko nije ni pokušao sa ovim izvrsnim proizvodima s Aljaske neka proba jer ova kompanija garantira za svoje proizvode.

Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 10-16-2012 14:43

Poštovani!

Zanima me po čemu je Kayani bolji od ostalih sličnih proizvoda koji se isto tako reklamiraju i kojih ima jako puno na tržištu ?

Znam da je jedna doza npr. Sunrise-a u prodaji po 13-14 kn, a dostatna je za jedan dan, što znači da bi mjesečna doza bila cca 400,00 kn. A tu su još i ostali proizvodi (Sunset, Nitro FX...) jer sama borovnica pokriva samo dio potrebnih djelotvornih tvari dnevno. Puno previše, a sličnih proizvoda ima puno jeftinijih. Nama je lik držao prezentaciju i uzdizao te Vaše proizvode do nebesa. Toliko je bio istreniran na raznim seminarima da smo se samo pogledavali, a na momente nam je bilo i smiješno. Meni je to odmah počelo sličiti na prodavanje magle tj. na običan mrežni marketing što se je i na kraju pokazalo.

Eskimi jedu tu aljašku borovnicu (punu vitamina i minerala) koja je glavni sastojak tih proizvoda i samo zbog nje žive kvalitetno po 150 godina.Ha!, Ha! Super hrana, nešto ne viđeno do sada. Kako da ne!!!

Ne prodajte ljudima maglu i ne uzimajte im i to malo novaca koje imaju. Nažalost, naivaca uvijek ima kao i onih koji su jako bolesni i misle da je došao spasitelj koji će im dati čudotvoran napitak i odmah ih izbaviti i ozdraviti.

Tomislav

Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 01-14-2013 11:27

Ja sam Milan dobio sam na poklon sva tri proizvoda te vas molim da mi kazete kad se piju i koliko,takodje sam iz Zagreba moj broj je 098208359

piskavac
Not Ranked
Registriran(a): 18.02.2007.
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 01-30-2013 14:52

kyanihr:

Kyani - prirodno ,zdravo i najbolje na svijetu

Ako ima netko tko koristi neki od Kyani proizvoda,a ovo je pročitao neka slobodno piše svoje iskustvo ,a onaj tko nije ni pokušao sa ovim izvrsnim proizvodima s Aljaske neka proba jer ova kompanija garantira za svoje proizvode.

Mi "Balkanci" imamo takav mentalitet, da nikada nećemo tražiti povrat novca ako nismo zadovoljni proizvodom. Tako da garancija... garantira i Amway, pa od nutrilite-ovog b-kompleksa nisam imao ništa. Tek kada sam uzeo KAL iz apoteke, koji btw ne garantira povratak svojih proizvoda, i to tablete od 100mg B1, B2, B3, B5 i B6 vitamina, onda sam osjetio razliku. I više nikad neću uzet Nutrilite.

Većina ljudi neće da shvati
da smo ovdje osuđeni na smrt.
Među onima koji to shvate
svađe se lako izmiruju.

Dhamapada

piskavac
Not Ranked
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 01-30-2013 16:13

A da nebih samo pljuvao po Nutrilite-u, vjerujem da on stvarno ima jako dobre karotenoide u Prirodnim karotenima.

No, ono što mi je za oči najviše pomoglo je lutein, bez obzira kupio ga od NW-a ili Dietpharma.

Količina nečega, sastav nečega i oblik nečega igraju daleko veću ulogu nego koja je firma to nešto napravila.

svađe se lako izmiruju.

Dhamapada

sister46
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 23.01.2009.
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 02-09-2013 15:37

I ja sam od nedavno nezavisni kyani distributer i vjerujem da su proizvodi super jer ih i sama koristim.Na sreću zdrava sam osoba ali kada sam počela piti Sunrise puno sam se bolje osjećala sa više snage i bistrije glave.Inače sam bila metereopata ali toga više nema.Za žene je jako bitno da se PMS smanji za 50%.jako je bitni da su svi preparati na prirodnoj bazi bez ikakvih aditiva i konzervansa i vjerujem da će veliki broj ljudi saznati za njih prvenstveno radi poboljšanja vlastitog zdravlja i kvalitete života.

optimist

piskavac
Not Ranked
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 02-09-2013 22:27

Ja sam naručio svojih prvih deset vrečica Sunrise-a. Taj će me sport koštati 160 kuna

Al dobro! Ionako sam sve i svašta isprobao.

svađe se lako izmiruju.

Dhamapada

sister46
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 23.01.2009.
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 02-13-2013 19:42

SANRISE SE PIJE UJUTRO NA TAŠTE,NITRO FX U TOKU DANA 10 KAPI,A SANSET KAPSULE 3 NAVEČER

NAJIDEALNIJE JE PITI SVA TRI PROIZVODA JER SVAKI OD NJIH SLUŽI DRUGOJ SVRSI.ZAJEDNO ČINE MOĆNU KOMBINACIJU ZA URAVNOTEŽENJE PRIRODNIH PROCESA U TIJELU I POBOLJŠANJA OPĆEG ZDRAVLJA.

ONI NISU LIJEK NEGO DODATAK PREHRANI I TAKVIMA IH TREBA SMATRATI.NISU ČUDOTVORNI ALI 

POMAŽU LJUDIMA DA SE BOLJE OSJEĆAJU I LAKŠE PODNOSE LOŠU PREHRANU,STRES I ZAGAĐENJE

optimist

mortal-joint
Top 500 Contributor
Ženski
Registriran(a): 07.02.2009.
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 02-14-2013 16:05

bolje se bavi nečim drugim 

na tim proizvodima nećeš dugo zarađivati, niti dobro zaraditi

dark_sunshine
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 29.06.2012.
Odgovor na Re: Od nedavno Kyani proizvodi i na Hrvatskom tržištu 02-15-2013 0:57

malo previse takvih sistema ima na ovim prostorima...

nisu to jedini dodaci prehrani takvog sistema - mlm marketinga...