R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 44 odgovor(a) | 4 Sljedbenici

provocator
Top 75 Contributor
Muški
Registriran(a): 08.02.2006.
R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om Poslano: 10-28-2012 21:09

Predsjednica HSP-a dr. Ante Starčević, Ruža Tomašić, izvijestila je na današnjoj konferenciji za novinare u Osijeku da će ta stranka s HDZ-om potpisati sporazum o trajnoj suradnji za dva tjedna u Vukovaru.

HSP dr. Ante Starčević i HDZ imaju iste svjetonazore i logično je da s njima surađujemo, kazala je te naglasila važnost širenja i stvaranja domoljubnog demokršćanskog i pravaškog političkog bloka čiji je cilj, kako je istaknula, smjenjivanje "aktualne nesposobne vlasti".

A ti krvi irudove... Glupe li babe. Jednom je već HDZ pravaše sažavakao i ispljunuo. Sada će to napraviti i s ostatkom ostataka pravaša.

link

ezekiel_1
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 29.06.2011.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:12

provocator:
A ti krvi irudove... Glupe li babe. Jednom je već HDZ pravaše sažavakao i ispljunuo. Sada će to napraviti i s ostatkom ostataka pravaša.

Očigledno neki ne uče na tuđim greškama...Big Smile

'' Ja znam samo jedno, a to je da ništa ne znam. '' - Sokrat

opatijaman
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 18.03.2011.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:14

Koalicije izmedu desnog centra i desnice su normalne u Italiji i drugim EU zemljama zašto bi to bila greška?

ezekiel_1
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:17

opatijaman:

Koalicije izmedu desnog centra i desnice su normalne u Italiji i drugim EU zemljama zašto bi to bila greška?

Pa jedan HSP je nestao u koaliciji s HDZ-om. Nestao je praktički i HSS. Očigledno je da je takva politika dvije nekad renomirane političke stranke bila pogrešna.

Hornblower
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 07.01.2007.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:19

provocator:
Jednom je već HDZ pravaše sažavakao i ispljunuo. Sada će to napraviti i s ostatkom ostataka pravaša.

Valjda se očekuje nešto više od novog HDZ-a pod Karamarkovim vodstvom, pa se ide na povezivanje desnice. Koliko su očekivanja opravdana, druga je priča.

„Imprimatur secretum, veritas mysterium. Unicum…”

marcellus
Top 10 Contributor
Muški
Registriran(a): 16.12.2004.

ezekiel_1:

opatijaman:

Pa jedan HSP je nestao u koaliciji s HDZ-om. Nestao je praktički i HSS. Očigledno je da je takva politika dvije nekad renomirane političke stranke bila pogrešna.

pa nestali su zbog sebe, ne zbog HDZ-a. 

HSP je upropastio debeli glupi krmak, a HSS Friščić. 

ezekiel_1
Not Ranked
Muški

Isto tako imaš primjer i na suprotnom političkom polu. HSLS je nestao u koaliciji s SDP-om, to jest SDP se pozicionirao čvrsto u centru, pa i malo desno...Sudbina HSLS-a je bila očigledna...

ezekiel_1
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:22

marcellus:

ezekiel_1:

opatijaman:

pa nestali su zbog sebe, ne zbog HDZ-a. 

HSP je upropastio debeli glupi krmak, a HSS Friščić. 

A što sam ja napisao? Ali, kad već potežeš i da i ne. Je li to toga došlo smišljeno, ili su se te dvije stranke utopile u HDZ jer su im programi bili slični HDZ-ovom, o tome možemo raspravljati...

kokolomoj2
Not Ranked
Registriran(a): 25.12.2010.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:40

Što bi na koaliciju Tomašićke i Karamarka rekao Dobroslav Paraga?

provocator
Top 75 Contributor
Muški
Registriran(a): 08.02.2006.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 21:44

Osobno HSP-u želim ono što si on i sam želi: ostati na margini, sa politikom koju hrvatski narod više ne želi, i koja je sama sebi svrhom. Oni bolje nisu ni zaslužili.

dutch_boy_18
Top 500 Contributor
Registriran(a): 13.12.2008.
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 22:03

provocator:

Osobno HSP-u želim ono što si on i sam želi: ostati na margini, sa politikom koju hrvatski narod više ne želi, i koja je sama sebi svrhom. Oni bolje nisu ni zaslužili.

Takva koalicija je zasigurno manje zlo od ovih komunjara što su trenutno na vlasti.

ezekiel_1
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: R. Tomašić potpisuje sporazum s HDZ-om 10-28-2012 22:14

dutch_boy_18:
Takva koalicija je zasigurno manje zlo od ovih komunjara što su trenutno na vlasti.

Komunjare?...Hahahahahaha...Oni su puno toga, ali daleko od toga da su komunjare...U kojem ti stoljeću živiš?...

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 3 2 3   »