Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 15 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O Poslano: 08-15-2006 13:37 | Zaključano
Jucer sam putovao u Istru i stvarno se neugodno iznenadio time koliko pumpi ima na toj cesti. Dakle, prva je Petrolova prije Jastrebarskog, a slijedeca je tek kod Ravne gore. Onda vjerojatno ima pumpi oko Rijeke (nisam primjetio), pumpa kod tunela Ucka je zatvorena i onda do Pule nema niti jedna. :O Pisem ovo jer se moja draga jucer malo zanjela dok je vozila pa je fulala i pumpu u Zagrebu na obilaznici i ovu prvu Petrolovu na autocesti pa smo jedva (20ak prije ravne gore putno racunalo je ispisivalo da ima benzina za -- km (znaci oko 30km))dosli do Tifona u Ravnoj gori. Da li postoji plan da se tamo izgradi vise pumpi???
smoks1
Top 200 Contributor
Muški
Registriran(a): 06.11.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 13:54 | Zaključano
imas kod Rijeke na zaobilaznici ali kada se vracas prema zagrebu,prema rijeci nema niti jedna...

Od kad jesam nikad valjo nisam i umrijet cu popravit se necu ;)

Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 14:03 | Zaključano
Ma nije bitno ovo prije autoceste (Znam za onu poslije rotora na Zagreb jug). Ja ionako idem na zaobilaznicu na Zagreb zapad pa se skidam za Rijeku / Split. Nego najcudnije je to sto nema niti jedna od Jastrebarskog do Tifona u Ravnoj gori, a onda na par 10aka km je INA kod tunela Tuhobic, pa opet nista skroz do Pule. Stvarno smijesno. Da sam isao po usponu, a ne po padu, ne bih sigurno stigao do Tifona.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 14:31 | Zaključano
A dobro, sad znam za ubuduce. ;) Inace, rijetko tamo putujem pa me izneneadilo jer sam navikao na A1 prema Splitu da imaju svako malo pumpe. :)
vwr32hgp
Not Ranked
Registriran(a): 31.05.2006.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:23 | Zaključano
hoces iskreno!koj ti je ku.... da si dao dragoj da vozi.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:28 | Zaključano
> hoces iskreno!koj ti je ku.... da si dao dragoj da > vozi. Pa zasto bih ja stalno vozio??? Ne da mi se. Isli smo na mali Brijun na predstavu, ona je vozila tamo, ja nazad.
meex-pu
Not Ranked
Registriran(a): 22.06.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:38 | Zaključano
oprosti a mmmm šta ti voziš skyline? jer ja sam s 2.0 autom napravio rutu kad sam išo na streetrace pula-zagreb-velika gorica-zagreb-pula i još sam se vozio 3 dana po puli i tek tada mi se upalila rezerva..!
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:45 | Zaključano
> oprosti a mmmm šta ti voziš skyline? jer ja sam s > 2.0 autom napravio rutu kad sam išo na streetrace > pula-zagreb-velika gorica-zagreb-pula i još sam se > vozio 3 dana po puli i tek tada mi se upalila > rezerva..! Sorry, ali zar ti ne citas postove. Iz Zagreba sam krenuo gotovo na rezervi, a zena fulala dvije benzinske i nakon toga je udaljenost od Jastrebarskog do Ravne gore jaaaako velika bez benzinske pumpe. ;)
lego_1
Not Ranked
Registriran(a): 27.03.2003.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 17:50 | Zaključano
Postoje izlazi s autoceste i u blizini svakog je Pumpa;)
missyou
Not Ranked
Registriran(a): 12.05.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-16-2006 9:08 | Zaključano
a kaj ti voziš ? 2,0 motor,rezervoar oko 60 litara i ti uspio napraviti oko 800 km?
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »