Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 15 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O Poslano: 08-15-2006 13:37 | Zaključano
Jucer sam putovao u Istru i stvarno se neugodno iznenadio time koliko pumpi ima na toj cesti. Dakle, prva je Petrolova prije Jastrebarskog, a slijedeca je tek kod Ravne gore. Onda vjerojatno ima pumpi oko Rijeke (nisam primjetio), pumpa kod tunela Ucka je zatvorena i onda do Pule nema niti jedna. :O Pisem ovo jer se moja draga jucer malo zanjela dok je vozila pa je fulala i pumpu u Zagrebu na obilaznici i ovu prvu Petrolovu na autocesti pa smo jedva (20ak prije ravne gore putno racunalo je ispisivalo da ima benzina za -- km (znaci oko 30km))dosli do Tifona u Ravnoj gori. Da li postoji plan da se tamo izgradi vise pumpi???
Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 13:53 | Zaključano
Kad sam se prije dva tjedna iso za opatiju po noci,poslje rotora pa na autoput nakon kilometar ima benzinska pumpa od ine,najgore je to kaj je 200m prije skretnja jedan stari otrcani znak benzinske pumpe koji je jedva uocljiv,to bi obavezno trebali promjenit i barem neki dio osvijetlit.
smoks1
Top 200 Contributor
Muški
Registriran(a): 06.11.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 13:54 | Zaključano
imas kod Rijeke na zaobilaznici ali kada se vracas prema zagrebu,prema rijeci nema niti jedna...

Od kad jesam nikad valjo nisam i umrijet cu popravit se necu ;)

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 13:55 | Zaključano
> Jucer sam putovao u Istru i stvarno se neugodno > iznenadio time koliko pumpi ima na toj cesti. Dakle, > prva je Petrolova prije Jastrebarskog, a slijedeca je > tek kod Ravne gore. Onda vjerojatno ima pumpi oko > Rijeke (nisam primjetio), pumpa kod tunela Ucka je > zatvorena i onda do Pule nema niti jedna. :O Pa ima ina odma poslje rotora,onda taj petrol,pa opet od ine u rvanoj gori cini mi se,i onda dolazi tifon tamo kod fuzina jel :roll i u rijeci ima omv ;)
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 14:03 | Zaključano
Ma nije bitno ovo prije autoceste (Znam za onu poslije rotora na Zagreb jug). Ja ionako idem na zaobilaznicu na Zagreb zapad pa se skidam za Rijeku / Split. Nego najcudnije je to sto nema niti jedna od Jastrebarskog do Tifona u Ravnoj gori, a onda na par 10aka km je INA kod tunela Tuhobic, pa opet nista skroz do Pule. Stvarno smijesno. Da sam isao po usponu, a ne po padu, ne bih sigurno stigao do Tifona.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 14:15 | Zaključano
hehe, moraš znat to prije nego što kreneš dakle prvo ina koja je upitna na izlazu iz zagreba, zatim petrol, pa tifon u ravnoj gori, onda ina na kraju gorskog kotara ali mislim da je samo u smijeru mora, vrata jadrana odnosno omw u rijeci i mala ina pumpa nakon učke koja radi samo u pravcu prema rijeci, ova prema istri nikad nije ni radila u zadnjih 10 godina, ja je barem nisam vidio ima još jedna ina pumpa na povratku odmah iza rijeke no nemoj računat na to po ipsilonu ništa do pazina, pule ili gdje već ideš ja uvijek napunim ili na ravnoj gori ili na riječkom omw-u i to mi je dosta za povratak opet do omw-a ili tifona na inu nikad ne računam jer to je jedan loša nepouzdana firma kod koje ne znaš jel radi pumpa ili ne, tifon, omw i petrol me nisu nikad zeznuli
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 14:31 | Zaključano
A dobro, sad znam za ubuduce. ;) Inace, rijetko tamo putujem pa me izneneadilo jer sam navikao na A1 prema Splitu da imaju svako malo pumpe. :)
vwr32hgp
Not Ranked
Registriran(a): 31.05.2006.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:23 | Zaključano
hoces iskreno!koj ti je ku.... da si dao dragoj da vozi.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:28 | Zaključano
> hoces iskreno!koj ti je ku.... da si dao dragoj da > vozi. Pa zasto bih ja stalno vozio??? Ne da mi se. Isli smo na mali Brijun na predstavu, ona je vozila tamo, ja nazad.
meex-pu
Not Ranked
Registriran(a): 22.06.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:38 | Zaključano
oprosti a mmmm šta ti voziš skyline? jer ja sam s 2.0 autom napravio rutu kad sam išo na streetrace pula-zagreb-velika gorica-zagreb-pula i još sam se vozio 3 dana po puli i tek tada mi se upalila rezerva..!
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 16:45 | Zaključano
> oprosti a mmmm šta ti voziš skyline? jer ja sam s > 2.0 autom napravio rutu kad sam išo na streetrace > pula-zagreb-velika gorica-zagreb-pula i još sam se > vozio 3 dana po puli i tek tada mi se upalila > rezerva..! Sorry, ali zar ti ne citas postove. Iz Zagreba sam krenuo gotovo na rezervi, a zena fulala dvije benzinske i nakon toga je udaljenost od Jastrebarskog do Ravne gore jaaaako velika bez benzinske pumpe. ;)
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 17:21 | Zaključano
> imas kod Rijeke na zaobilaznici ali kada se vracas > prema zagrebu,prema rijeci nema niti jedna... Pa ako ideš prema Učki imaš OMV. Poruka je izmijenjena od: snake_p
lego_1
Not Ranked
Registriran(a): 27.03.2003.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 17:50 | Zaključano
Postoje izlazi s autoceste i u blizini svakog je Pumpa;)
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-15-2006 21:11 | Zaključano
>Iz Zagreba sam krenuo gotovo na rezervi, a zena fulala dvije benzinske i nakon toga je udaljenost od Jastrebarskog do Ravne gore jaaaako velika bez benzinske pumpe. ;) hvala bogu da kazaljka laže ko pas ;)
missyou
Not Ranked
Registriran(a): 12.05.2005.
Odgovor na Re: Benzinske pumpe na "autocesti" Zagreb - Rijeka i istarskom Y :O 08-16-2006 9:08 | Zaključano
a kaj ti voziš ? 2,0 motor,rezervoar oko 60 litara i ti uspio napraviti oko 800 km?
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »