Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 190 odgovor(a) | 7 Sljedbenici

aurelio2
Not Ranked
Registriran(a): 06.01.2012.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:01

ante_ante:

Strvinari iz HDZ-a su je pred lokalne izbore optužili da je išla na liposukciju na teret HZZO-a, međutim ispalo je da je bila na operaciji slijepog crijeva, čak je novinarkama pokazala ožiljak. Ne bih ulazio je li stvarno na slici ona, možda i jest, ali poznavajući njene protivnike u Sisku koji su dno ljudskog dna (sjetimo se onih odvratnih plakata pred lokalne izbore i podmetanje navodne liposukcije) koji ne prežu od najljigavijih podmetanja, gotovo sam siguran da je ovo samo još jedan takav pokušaj gnojnog iscjetka ljudskog društva iz sisačkog HDZ-a...

vucina37
Not Ranked
Registriran(a): 10.01.2012.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:02

iosephvs:

vucina37:

teško postavlja mi ovaj kompic link..postavi ga ti ako možeš bio bi ti zahvalan..ukucaj pod marina lovric mertzel biografija.....imaš tri slike srednja je sa kratkom kosom iz mlađih dana

ne pokazuje mi ništa takvog google .... pošalji mi na pp ili postaj ovdje c/p link pa ga ja ubacim.

napiši....slike za upit marina lovrić merzel biografija

marcellus
Top 10 Contributor
Muški
Registriran(a): 16.12.2004.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:03

kandraks:

hughgrant:

kandraks:

Čekaj,jeli ona Srpkinja?

nebitno, vidjeli smo da se grli s vojnikom jna

Bitno. Vrlo bitno.

Nebitno. Četnik je četnik, neovisno o krvnim zrncima, isto ko što je pokojni stevan "gedža" bio hrvatski branitelj.

dijagram
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 02.03.2010.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:03

vucina37:

..ovo bu bilo zajebano ako se ustvrdi da je to ona bila kad je u jazescem periodu agresije dakle 29.9.1991 grlila agresorskog vojnika

Briga takve, da ima obraza ne bi ni bila danas u HR, treba joj kupiti traktor,a ne audija i nek se otpelja za ljubljenim partizanima.

vucina37
Not Ranked
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:04

aurelio2:

ante_ante:

Strvinari iz HDZ-a su je pred lokalne izbore optužili da je išla na liposukciju na teret HZZO-a, međutim ispalo je da je bila na operaciji slijepog crijeva, čak je novinarkama pokazala ožiljak. Ne bih ulazio je li stvarno na slici ona, možda i jest, ali poznavajući njene protivnike u Sisku koji su dno ljudskog dna (sjetimo se onih odvratnih plakata pred lokalne izbore i podmetanje navodne liposukcije) koji ne prežu od najljigavijih podmetanja, gotovo sam siguran da je ovo samo još jedan takav pokušaj gnojnog iscjetka ljudskog društva iz sisačkog HDZ-a...

jbg...može biti greška života....zabadava joj sve ako se ovo dokaže istinito..a sudeci po fotografijama i debeloj slicnosti sa ovom na videu....

marcellus
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:04

aurelio2:

ante_ante:

Strvinari iz HDZ-a su je pred lokalne izbore optužili da je išla na liposukciju na teret HZZO-a, međutim ispalo je da je bila na operaciji slijepog crijeva, čak je novinarkama pokazala ožiljak

I to je dokaz da nije bila na liposukciji?

ja imam ožiljak od čira na guzici, to je dokaz da nisam bio na plastičnoj operaciji nosa?

iosephvs
Not Ranked
Registriran(a): 16.09.2013.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:05

vucina37:

iosephvs:

vucina37:

teško postavlja mi ovaj kompic link..postavi ga ti ako možeš bio bi ti zahvalan..ukucaj pod marina lovric mertzel biografija.....imaš tri slike srednja je sa kratkom kosom iz mlađih dana

ne pokazuje mi ništa takvog google .... pošalji mi na pp ili postaj ovdje c/p link pa ga ja ubacim.

napiši....slike za upit marina lovrić merzel biografija

gle ... jednostavno mi ne baca van. daj mi link na pp.

vucina37
Not Ranked
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:07

marcellus:

kandraks:

hughgrant:

kandraks:

Čekaj,jeli ona Srpkinja?

nebitno, vidjeli smo da se grli s vojnikom jna

Bitno. Vrlo bitno.

Nebitno. Četnik je četnik, neovisno o krvnim zrncima, isto ko što je pokojni stevan "gedža" bio hrvatski branitelj.

jasno....bilo ej i hrvata na krivoj strani pa jedan od najvecis zlocinaca na srpskoj strani na banovini je upravo hrvat odnosno 'hrvat'...adamović željko pripadnik 'marticevaca' iz gline

aurelio2
Not Ranked
Registriran(a): 06.01.2012.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:11

marcellus:

majmune, žena je bila netom otpuštena iz bolnice... jedino, ako nije na brzinu napravila i operaciju slijepog crijeva kako bi prikrila liposukciju, al ti ćeš, znam, opet reći: antifašisti su na sve spremniBig Smile

tre91
Top 150 Contributor
Muški
Registriran(a): 14.01.2009.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:13

brettt:

ante_ante:

Međutim, na snimljenom materijalu koji traje 90-tak minuta u jednom se trenutku vide snimke žene koja srdačno grli i ljubi neprijateljskog vojnika za koju Banijci tvrde da je upravo sadašnja županica Marina Lovrić Merzel.

zašto me to uopće ne čudi?!Confused

ja skoro pao sa stolice od iznenađenja! zamisli ti da komunjare grle četnike!? E svašta, za mene totalno iznenađenje(al u kurcu)

ZDS Lightning

Bilo kuda ujke svudaIdea

Dobar dan dobri ljudi a i vama drugovi.

nakovako
Not Ranked
Registriran(a): 18.10.2013.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:13

dijagram:

MaRaMih4.1:

grli, al to njoj nije za u zlo uzeti, ona se voli grliti........

Zasto ne bi svoje grlila, kaze onaj minut prije,svi smo partizani, bore se za jugoslaviju.Smile

Antifasistica.

sveto trojstvo,,jedan u picu drugi u šup,,, a trećem oficiru dudla

vucina37
Not Ranked
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:14

aurelio2:

marcellus:

majmune, žena je bila netom otpuštena iz bolnice... jedino, ako nije na brzinu napravila i operaciju slijepog crijeva kako bi prikrila liposukciju, al ti ćeš, znam, opet reći: antifašisti su na sve spremniBig Smile

dobro..što tebe nervira?..što ej možebitno otkrivena da se grlila sa agresorom...jbg po tom pravilu i kapetan dragan može biti nosilac vlasti u hrvatskoj...jbg omaklo mu se 1991...nije namjerno...promjenio se sad...

marcellus
Top 10 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:14

aurelio2:

marcellus:

pa ko kaže da kravetina nije bila na liposukciji godine x a na operaciji slijepog crijeva godine y... pa svi u sisku jebote znaju da je kriminalka erste klase, ured je namjestila s namještajem za nekoliko stotina tisuća kuna, ultraluksuzno, a u sisačko moslavačkoj nitko nema posla... 

ako o trošku države kupuje sebi ulstraskup namještaj, ultraskupe aute, nosi po prijemima haljine i nakit koji su daleko iznad cijene koju po svojoj plaći može platiti, onda jasno da je sigurno i operaciju odvalila o državnom trošku 

uostalom spram vas iz četničko - orjunaške SDP partije (komunisti) je čak i HDZ uzor skromonsti i poštenja. 

Lopovi ste jedni i drugi, ali vi ste pride i četnici

tre91
Top 150 Contributor
Muški
Registriran(a): 14.01.2009.
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:15

kandraks:

vucina37:

kandraks:

Čekaj,jeli ona Srpkinja?

.ovrića ima i srba pod tim prezimenom no više je hrvata..ima prezime lovrić srbi iz polace kraj knina i u plavnom...

Zanima me dotična persona,...be mi se za Plavno i Polaču.

Dakle,el gdja Lovrić Srpkinja ili Hrvatica?

nebitno je jel hrvatska ili srpska kurva, bitno je da grli i ljubi smrdljive četnike

ZDS Lightning

Bilo kuda ujke svudaIdea

Dobar dan dobri ljudi a i vama drugovi.

vucina37
Not Ranked
Odgovor na Re: Grli li sisačka županica Lovrić Merzel agresorske vojnike 1991. godine? 10-25-2013 12:15

tre91:

brettt:

ante_ante:

Međutim, na snimljenom materijalu koji traje 90-tak minuta u jednom se trenutku vide snimke žene koja srdačno grli i ljubi neprijateljskog vojnika za koju Banijci tvrde da je upravo sadašnja županica Marina Lovrić Merzel.

zašto me to uopće ne čudi?!Confused

ja skoro pao sa stolice od iznenađenja! zamisli ti da komunjare grle četnike!? E svašta, za mene totalno iznenađenje(al u kurcu)

bice toga još...mislili su da su dobro skrili biografiju....ali ima onih koji otkriju kad se najmanje nadaš

Prethodna Sljedeća
Stranica 3 od 13 «   1 2 4 5   »  ...  Zadnja >