Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 12.429 odgovor(a) | 20 Sljedbenici

amper1950
Not Ranked
Registriran(a): 08.09.2013.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 16:23
sport1982:
Vi ste izjavili da budete nepostojeće penale dosuđene za Hajduk namjerno promašivali, ali ste već nakon prvog takvog odustali od toga, a mi nismo rekli da ih budemo promašivali, ali gle vraga, promašujemo ..... :) Pouka : Bolje raditi to, nego laprdati o tome .....
Nitko nije donio takvu odluka, a ja sam reka da je glupo o tome i pričati, zna se i zašto. No eto, lako ti skreni sve na zajebanciju sad kad se pokazalo da cijela država priča o tome kako je B. Marić ponovno teško oštetio Hajduk. Ja se samo nadam da si i ti sam to svatija, makar si prije par dana tvrdija drugačije...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 16:25
sport1982:
, Caktaš je tada na sličan način igrao rukom, nismo tjerali pretjeranu buku
E moj Svetina... Caktaša je lopta pogodila u ruku koja je bila uz tijelo, a ovaj dinamovac je štopao loptu rukom. To je ipak razlika, ma koliko neki bili sljepi...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 16:31
sport1982:
aže da je Čačićeva prednost pred Kovačem bolji sluh za potrebe igrača, kojima je smetao Kovačev žestoki dril.
hahaha. Jebiga, Leko je još uvijek na sisi. Kako je lijepo u smiraju karijere igrati nogomet u hnl-u bez nekog pritiska u lokomotivici i primati finu lovicu. Pa da on priča protiv dojučerašnjeg trenera i mamićevog vjernog vojnika, nije lud. Dok sve više ljudi diže glas, dok se svakim danom gase podružnice udruge navijača hrvatske reprezentacije (koja se samo tako zove) i dok se događa ono što sam ja rekao ima par godina da će se dogoditi ti nam tu lipiš neku izjavu jednog Jerka Leke. Daj budi ozbiljan...
sport1982
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 17.01.2011.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 17:57
amper1950:
sport1982:
aže da je Čačićeva prednost pred Kovačem bolji sluh za potrebe igrača, kojima je smetao Kovačev žestoki dril.
hahaha. Jebiga, Leko je još uvijek na sisi. Kako je lijepo u smiraju karijere igrati nogomet u hnl-u bez nekog pritiska u lokomotivici i primati finu lovicu. Pa da on priča protiv dojučerašnjeg trenera i mamićevog vjernog vojnika, nije lud. Dok sve više ljudi diže glas, dok se svakim danom gase podružnice udruge navijača hrvatske reprezentacije (koja se samo tako zove) i dok se događa ono što sam ja rekao ima par godina da će se dogoditi ti nam tu lipiš neku izjavu jednog Jerka Leke. Daj budi ozbiljan...
Ajd ne laprdaj non-stop ....... Jerko Leko je u ovom prelatnom roku raskinuo ugovor sa Dinamom, nije na posudbi u lokomotivi, već je igrač Lokomotive sa svim pravima i obvezama kakve takav igrač ima ...... A ima li u lokomotivi sada manju ili veću plaću nego što je imao u Dinamu, iskreno da ti velim, zabole me kurac .....

Hajduk š.d.d. je d.d. sa razlikama .....

sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 17:59
amper1950:
sport1982:
, Caktaš je tada na sličan način igrao rukom, nismo tjerali pretjeranu buku
E moj Svetina... Caktaša je lopta pogodila u ruku koja je bila uz tijelo, a ovaj dinamovac je štopao loptu rukom. To je ipak razlika, ma koliko neki bili sljepi...
Sve ti je to relativno, odnosno ovisi kojim očima to gledaš ...... I za optimistu je čaša polupuna, a za pesimistu je poluprazna, a u istu čašu gledaju .....

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 19:24
sport1982:
Jerko Leko je u ovom prelatnom roku raskinuo ugovor sa Dinamom, nije na posudbi u lokomotivi, već je igrač Lokomotive sa svim pravima i obvezama kakve takav igrač im
hahahaha. Kažeš raskinuo ugovor s Dinamom, sad je igrač Lokomotive. I više nije na istoj sisi, jel? A tko financira Lokomotivu? Jeli moja baba daruje igrača,a ona ga za pola godine-godinu dana kupi za par miljuna eura, ili to pak radi ista osoba koja je Leki plaču davala dok je bio igrač Dinama na posudbi? Nema potribe da se praviš glup...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 19:29
sport1982:
Sve ti je to relativno, odnosno ovisi kojim očima to gledaš
Ja imam uvik jedan par očiju. S kojim ti gledaš kako u kojoj situaciji, to je tvoja stvar. Normalan i realan čovjek jasno vidi kako te dvije situacije nisu ni približno iste. Dakle, Caktaša je lopta napucana od protivnika pogodila u ruku koja je bila uz tijelo, dok je Benković štopao loptu rukom nakon što ju je sam izbio nogom. Vidi se kad ruku odvojenu od tijela povlači prema tijelu i štopa loptu da je uspije iskontrolirati jer ju je neoprezno izbija. Snimka sve pokazuje, zato ono Caktaševo i nije označeno ko penal, ovo Benkovića jest i u analizama. I cijela zemlja bruji o tome, iako ste ti o ovaj tvoj tu prije par dana pričali drugačije...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 19:35
Sloga – Hajduk 0:7 (0:4) Nova Gradiška. Gradski stadion. Gledatelja preko 3000. Sudac Damir Batinić (Osijek) – 6,5. Žuti karton: Tudor (Hajduk). Strijelci: 0:1 Sušić (8), 0:2 Caktaš (18), 0:3 Maloku (22), 0:4 Sušić (30), 0:5 Sušić (73), 0:6 J. Bašić (84), 0:7 Mujan (87). Najbolji igrač: Tino Sušić (Hajduk) Sloga (Nova Gradiška) (4 – 5 – 1): Plavac (5,5) – Bilešić (5), Kašljević (5), Lukšić (5), Kovre (5) – Menegoni(5) (od 64. Blazina -), Kulundžić (5), Vlaović (6), Bungić (5) (od 77. Kovačević -), Kalić (5) (od 56. Jelenčić 5) – Bokan (5). Hajduk (4 – 3 – 3): Grbić (6,5) – Juranović (7), Milović (6,5), Bilji (6,5), Milić (6,5) (od 46. Mujan 7) – Balić (6,5) (od 46. J. Bašić 7), Jefferson (6,5), Caktaš (7,5) (od 71. Bencun -) – Maloku (7), Sušić (8), Tudor (7). _____________________________________________________________ Odlično za ovu utakmicu da je Burić isprobao Sušića u napadu jer je to znak da čovjek traži neka nova rješenja. Odlaskom Kiša (što zamjeram svima, pa i Buriću ali još više vodstvu kluba) Hajduk je osta na dvojici napadača: Zolja i Maglica. Zolja je možda trenutno i najbolji igrač Hajduka, ali sklon ozljedama a i ovako ne može cilu sezonu sam izgurati. Maglica je panj i ja to tvrdim već par godina, očito da je i Burić posta svjestan toga. Kako će protiv jačih protivnika to izgledati kad Sušić zaigra u napadu kad ne bude zolje, ostaje za viditi. Teško da od Maglice može biti lošiji, ipak je igrač fine tehnike i precizne ljevice pa bi moga biti iskoristiv. Sve u svemu raduje da sam trener vidi da mu Maglica teško može biti od neke koristi i da s njim teško može dobiti golove i dobre igra u kontinuitetu...
sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 22:28
amper1950:
sport1982:
Sve ti je to relativno, odnosno ovisi kojim očima to gledaš
Ja imam uvik jedan par očiju. S kojim ti gledaš kako u kojoj situaciji, to je tvoja stvar. Normalan i realan čovjek jasno vidi kako te dvije situacije nisu ni približno iste. Dakle, Caktaša je lopta napucana od protivnika pogodila u ruku koja je bila uz tijelo, dok je Benković štopao loptu rukom nakon što ju je sam izbio nogom. Vidi se kad ruku odvojenu od tijela povlači prema tijelu i štopa loptu da je uspije iskontrolirati jer ju je neoprezno izbija. Snimka sve pokazuje, zato ono Caktaševo i nije označeno ko penal, ovo Benkovića jest i u analizama. I cijela zemlja bruji o tome, iako ste ti o ovaj tvoj tu prije par dana pričali drugačije...
Ma nemaš uvijek isti par očiju, ustvari imaš ali vide kak tebi paše ...... Tvoj par očiju još uvijek nije vidio da ste Lokomotivi zabili gol iz zaleđa i da za Lokomotivu nije sviran klasični penal kontra Hajduka ...... Da sve gledaš istim parom očiju popljuvao bi onog suca onda, kao što sad pljuješ po Mariću ...... Ali, tada ti je pasalo, jer su Hajduku poklonjena 3 boda, a sada ti ne paše, jer bi eventualnim dosuđenim penalom Hajduk imao priliku zabiti gol, što još uvijek ne znači da bi ga zabio, a još manje znači da bi u konačnici i pobijedio ...... Puno se dračite, a ustvari svirate kurcu svi zajedno ......

thomas-crown
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 03.12.2010.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-23-2015 23:19
umro dragan holcer, legenda radnickog i hajduka. slava mu!

Ne pomaze KURVI nista, a mnogo je ona htela-TITULA JE CRNO BELA!

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-24-2015 16:35
sport1982:
popljuvao bi onog suca onda, kao što sad pljuješ po Mariću
Koji sudac tada svira niti ne znam (a tada sam reka da bi volija viditi kameru iz bolje situacije jer kod zaleđa je to bitno), a što se Marića tiće previše puta je on teško oštetio Hajduk da bi to bilo slučajno. I to bi se redovito radilo u situacijama kad bi Hajduk moga bodovno se izjednačiti s Dinamom (kao u subotu) ili pak primjerice ono finale kupa, pa ona utakmica u parku mladeži... Kad je Hajduk 20-ak bodova daleko od Dinama i prvog mista, onda takve stvari teško da bi gledali jer onda nije ni bitno. Da je neki drugi sudac bio u subotu, nebi ga se toliko napadalo, a zna se tko je i što Marić, tko ga je cilo vrijeme gurao i tko ga gura... Marić ne da zaslužuje pljuvanje nego zaslužuje i teže stvari...
sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-24-2015 17:03
amper1950:
sport1982:
popljuvao bi onog suca onda, kao što sad pljuješ po Mariću
Koji sudac tada svira niti ne znam (a tada sam reka da bi volija viditi kameru iz bolje situacije jer kod zaleđa je to bitno), a što se Marića tiće previše puta je on teško oštetio Hajduk da bi to bilo slučajno. I to bi se redovito radilo u situacijama kad bi Hajduk moga bodovno se izjednačiti s Dinamom (kao u subotu) ili pak primjerice ono finale kupa, pa ona utakmica u parku mladeži... Kad je Hajduk 20-ak bodova daleko od Dinama i prvog mista, onda takve stvari teško da bi gledali jer onda nije ni bitno. Da je neki drugi sudac bio u subotu, nebi ga se toliko napadalo, a zna se tko je i što Marić, tko ga je cilo vrijeme gurao i tko ga gura... Marić ne da zaslužuje pljuvanje nego zaslužuje i teže stvari...
Vidiš kak samo dokazuješ da istim parom očiju ne želiš vidjeti istu stvar ...... Jer kad je sudačka odluka u korist Hajduka onda ti treba i snimka, pa onda i bolji položaj kamere, pa svjedoci i kurac palac, ali kad je odluka, po tvom mišljenju, na štetu Hajduka, obda su ti fovoljni napisi riječkih novinara po portalima i pljuješ po sucu i prije nego si snimku vidio ...... Velim ti, za optimistu je čaša polupuna, a za pesimistu je poluprazna, a istu čašu gledaju ..... Prevedeno, navijač nekog kluba kad raspravlja o utakmici svog kluba i o bilo čemu kaj je povezano sa takvom utakmicom, nije i nemože biti objektivan ....... I to bez iznimke ma što god ti sada napisao o tome ..... Previše dugo sam u tome i previše sam navijača upoznao i širom bivše juge i širom Hrvatske i ne pišem ti to bez razloga ....... I kad misliš da si 100 % objektivan, nisi .....

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-24-2015 17:59
sport1982:
er kad je sudačka odluka u korist Hajduka onda ti treba i snimka, pa onda i bolji položaj kamere, pa svjedoci i kurac palac, ali kad je odluka, po tvom mišljenju, na štetu Hajduka, obda su ti fovoljni napisi riječkih novinara po portalima i pljuješ po sucu i prije nego si snimku vidio .....
Naravno, pišeš neistine, točnije pišeš laži. Kad je situacija u vezi zaleđa, vrlo je bitan položaj kamere. Ja sam za onu situaciju napisa da mi se čini da je Kiš bio u zaleđu, ali da bi volija viditi bolji položaj kamere jer je previše iskosa, a najbolje vidiš kad je kamera u ravnini akcije (primjerice ona situacija s utakmice Zagreb - Dinamo, tu se tako jasno vidi da ne može pričati što tko oće jer je položaj kamere u ravnini, iako si ti reka da je sudac pravedno dosudija) Naravno, po dobrom starom spinu lažeš da je meni dovoljno ocjeniti da snimku nisam ni vidija, to nikad nisam tako radija i mali miljun puta sam tu napisa kad su neke situacije bile da prvo tribam snimku pogledati. A što se tiće zagrebačkih, riječkih novinara po jedno 10-i put ponavljam da sam njih citirao i stavljao ne kao argument da je to tako bilo (argument su snimke na kojima se jasno vidi da je penal za Hajduk bio, a da nije bio za Dinamo) već ko argument protiv tvrdnje da se samo mi hajdukovci i kako je onaj rekao venecijanci žalimo i tako pišemo...
sport1982:
I kad misliš da si 100 % objektivan, nisi
ok, nitko nije objektivan 100 %, s tim se mogu složiti. Samo što ima ljudi koji nisu objektivni niti 1 %. to je razlika...
sat2
Not Ranked
Registriran(a): 25.07.2006.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-25-2015 11:49
Da je Hajduk (pa i Rijeka) sposoban biti prvak iskoristio bi to što je Dinamo prosuo već 10 bodova. Hajduk je, da ima kvalitetu za biti prvak, trebao i prije derbija biti pet -šest bodoba ispred Dinama! Prvenstva se ne osvajaju u derbijima ... Očito se bili tići pale na Dinamo, a protiv drugih je problem što "se protiv Hajduka svi bore"!?

"Ej Maro, ej Marice, ja sam taj iz Čađavice ...."Music

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-25-2015 15:51
sat2:
Da je Hajduk (pa i Rijeka) sposoban biti prvak iskoristio bi to što je Dinamo prosuo već 10 bodova. Hajduk je, da ima kvalitetu za biti prvak, trebao i prije derbija biti pet -šest bodoba ispred Dinama!
Pa čuj, ja sam reka prije prvenstva da bi Hajduk moga iznenaditi u odnosu na lani, ali da nije sposoban biti prvak. No to što ti pričaš je glupost, a i nebitno u ovoj svoj priči. Ali kad već spominješ, da nije bilo sudačkih grešaka na štetu Dinamovih protivnika (Inter, Zagreb, Split i Hajduk) sad bi vjerovanto i Rijeka i Hajduk imali prednost pred Dinamom... :)
sat2:
Prvenstva se ne osvajaju u derbijima
To je točno. Prvenstva se osvajaju u kontinuitetu dobrih igara.
sat2:
Očito se bili tići pale na Dinamo, a protiv drugih je problem što "se protiv Hajduka svi bore"!?
Promašen komentar, a i glupost na kraju. Pa Hajduk je loše uša u prvenstvo, ali zato je zadnjih 5-6 kola odigra vrlo dobro, bez poraza, pobjede uz remi s Rijekom i Dinamom, iako je u obje utakmice protiv ta dva rivala bio bolja momčad. A protiv Dinama i teško oštećen od strane suca...
Prethodna Sljedeća
Stranica 827 od 829 < Prva  ...  «   825 826 828 829   »