Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 12.429 odgovor(a) | 20 Sljedbenici

sitting_bull
Not Ranked
Registriran(a): 17.11.2006.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-25-2015 17:35
amper1950:
da nije bilo sudačkih grešaka na štetu Dinamovih protivnika (Inter, Zagreb, Split i Hajduk) sad bi vjerovanto i Rijeka i Hajduk imali prednost pred Dinamom...
sreća pa su hajduku sve, osim tekme s dinamom, sudili pošteno i bez poklona. kojekakve priče o npr. utakmici s lokomotivom, su samo laganje napaćenom hajdukovom puku...
amper1950:
zato je zadnjih 5-6 kola odigra vrlo dobro, bez poraza, pobjede uz remi s Rijekom i Dinamom, iako je u obje utakmice protiv ta dva rivala bio bolja momčad
stand-up komedijaš. hajduk je reultatski dobro prošao, a igre gotovo da i nema. igra protiv intera? protiv rijeke- igrač više i jedva da su zapucali prema golu. protiv dinama nešto u drugom poluvremenu. liberec da ne govorimo...
amper1950
Not Ranked
Registriran(a): 08.09.2013.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-25-2015 17:40
sitting_bull:
npr. utakmici s lokomotivom
budeš tu lokomotivu spominjao do kraja sezone, a koja još tekmica? dok se ovaj niz kod dinama već nagomilao... lol
sitting_bull:
jedva da su zapucali prema golu
16 šuteva na gol (Rijeka 5), 6 u okvir gola (Rijeka 1). Redikul...
sitting_bull:
liberec da ne govorimo...
hahaha. Tupane glupi, pričamo o domačem prvenstvu, o hnl-u...
sitting_bull
Not Ranked
Registriran(a): 17.11.2006.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-25-2015 17:54
amper1950:
budeš tu lokomotivu spominjao do kraja sezone
tri boda protiv bilo koga su tri boda pa i protiv lokomotive. budući da ste vi poštenjaci očekujem kako ćete pustiti lokomotivi na poljudu i tako vratiti oteto...
sport1982
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 17.01.2011.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-26-2015 13:46
amper1950:
Ali kad već spominješ, da nije bilo sudačkih grešaka na štetu Dinamovih protivnika (Inter, Zagreb, Split i Hajduk) sad bi vjerovanto i Rijeka i Hajduk imali prednost pred Dinamom...
:) Veliko je čudo da uopće imamo koji bod, kad ovako čovjek čita tvoje umjetničke opservacije .....

Hajduk š.d.d. je d.d. sa razlikama .....

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-27-2015 23:46
sport1982:
Veliko je čudo da uopće imamo koji bod, kad ovako čovjek čita tvoje umjetničke opservacije .....
Nisu nikakve umjetničke opservacije, bilo ti je na webu tablica bez kardinalnih sudačkih pogrešaka (na svim utakmicama) i Hajduk i Rijeka bi po njoj, prije ovog sad kola ( 11-og kola) bili ispred Dinama... Pa sad. No neka vas, i vaših Marića, Širića i ekipice... :)
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-27-2015 23:50
Opet dobra utakmica Hajduka, i ono šta raduje jest činjenica da Hajduk ore i ima snage svih 90 minuta, opet je zadnjih pola sata odigra vrlo dobro na fizičkom planu. Nije to bio čest slučaj proteklih sezona. Uz igrače koje su doveli na limitiranim pozicijama (pojačanja jer su bolji nego oni što smo imali) i dobar rad Burića vidi se pomak. Reka sam da bi Hajduk moga iznenaditi ove sezone i napraviti pomak, izuzev lošeg starta u prvenstvu u posljedne vrime se potvrđuje da sam u pravu, ma koliko se jedan rikul smija nakon 2-3 kola...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-27-2015 23:55
bajdvej, Kale zabija 3 komada Interu uz izboreni penal i crveni. Mogla bi se obistiniti ona njegova da bi u Seria A zabija 15 golova... :) Uvik sam tvrdija da je odličan napadač, nažalost ozljede i krivi izbor klubova, posebno odlazak u blackburn su utjecali na to da se prije nije dokazao u kvalitetnijoj ligi. Kako bilo, Kalinić je već godinu dana u odličnoj formi i prava šteta što nije dobija priliku u reprezentaciji jer su neki očito izvan forme. No u reprezentaciji forma i kvalitete ne znače mnogo kad su tu neki drugi interesi...
sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 8:23
Je, Mamić preko reprezentacije prodaje igrače koje je već prodao ....... Modrić, Kovačić, Mandžukić, Brozović, Badelj, Vrsaljko, Ćorluka, Vida ........

sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 8:54
Ali nismo dugo čekali i interesantno je da sad NEMA pljuvanja po sucima ...... To je ona priča o istom paru očiju, ali koje vide kak' vlasniku očiju paše : - Mi smo imali svoju priliku, ne volim pričati što bi bilo da je bilo – rekao je Vulić – ali ipak da je Bagarić iskoristio svoju šansu u početku tko zna kako bi bilo do kraja. No, moram naglasiti da smo prvi gol primili poslije faula nad našim igračem i vjerojatno iz zaleđa. ------------------- Jel' budemo sad i Hajduku oduzimali bodove na isti način kao što to radimo Dinamu i slagali neke nove tablice, ili ?

sport1982
Not Ranked
Muški
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 9:10
A sad još i da vidimo kakve je golove primio koljeno Šubara ovaj vikend, pogotovo treći, gdje kao i protiv norvežana nije branio nijedan dio gola ....... VIDEO: HRVATSKI VRATAR TRAGIČAR MONACA Pogledajte kakav je gol primio Subašić u 89. minuti

sat2
Not Ranked
Registriran(a): 25.07.2006.
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 11:03
amper1950:
Ali kad već spominješ, da nije bilo sudačkih grešaka na štetu Dinamovih protivnika (Inter, Zagreb, Split i Hajduk) sad bi vjerovanto i Rijeka i Hajduk imali prednost pred Dinamom... :)
amper1950:
Pa Hajduk je loše uša u prvenstvo
Ni Hajduk ni Rijeka nisu iskoristili loš ulazak Dinama u prvenstvo ... več sam pisao o situacijama, gdje je Dinamo ulazio u lošu seriju, a Hajduk to nije iskoristio ... da bi poslije slijedilo kmećanje ... naravno

"Ej Maro, ej Marice, ja sam taj iz Čađavice ...."Music

amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 16:05
sat2:
] Ni Hajduk ni Rijeka nisu iskoristili loš ulazak Dinama u prvenstvo
Već sam napisao da je i Hajduk loše ušao u prvenstvo Očito ti je promaklo...
sat2:
da bi poslije slijedilo kmećanje ... naravno
da, svi drugi se opravdano žale, jedino hajdukovci kmeće. Virujem da ti, da si kojim slučajem navijač Hajduka nebi riječ rekao nakon one utakmice na Poljudu i suđenja B. Marća. Možda bi se jedino opravdano žalio...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 16:09
sport1982:
Je, Mamić preko reprezentacije prodaje igrače koje je već prodao ....... Modrić, Kovačić, Mandžukić, Brozović, Badelj, Vrsaljko, Ćorluka, Vida ........
Ma, nebi trebao pozvati igrača Reala, Juventusa, Intera... Naravno da nisu svi na prodaju, ali neki jesu zbog toga tu. Sjetimo se uvjek rećenica koje je pričao Igor Štimac, Mamićeve ponude i uvjeta. A netko je tog Štimca kasnije postavio za izbornika. Možeš se praviti sljep i glup, ili pak ne trebaš...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 16:24
sport1982:
Ali nismo dugo čekali i interesantno je da sad NEMA pljuvanja po sucima ...... To je ona priča o istom paru očiju, ali koje vide kak' vlasniku očiju paše
Pljuvanje? Jedno je pljuvanje, drugo je s razlogom negodovanje i žaljenje na sudačke odluke. Jučer nije bilo kardinalnih grešaka Ima je sudac nekoliko sitnih grešaka, krivo dosuđenih lopti, moga je neke igrače prije sankcionirati, ali kad sve zbrojiš i uzmeš u obzir neke druge utakmice suđenje za prolaznu ocjenu... Ništa više od toga, ali ni manje...
sport1982:
No, moram naglasiti da smo prvi gol primili poslije faula nad našim igračem i vjerojatno iz zaleđa.
Volija bi viditi taj faul, ne znam o čem Vulić priča. Što se tiće prvog gola i situacije, evo slika: Mislim da je sve jasno.
sport1982:
Jel' budemo sad i Hajduku oduzimali bodove na isti način kao što to radimo Dinamu i slagali neke nove tablice, ili ?
Naravno da nećemo jer nema razloga za tim. Naime, Vulić a i ti ne spominjete kako sudac Bebek nije svira prekršaj nad Sušićem na centru već je pustio da se igra nastavi, pa je Bagarić izašao sam oči u oči s Kalinićem (Kale je to obranija) - na kraju je Sušić dobija i žuti zbog prigovora pa neće igrati sljedeće kolo. Ko što vidimo, zaleđa nije bilo, a i na kraju priče ne možeš se vaditi na neki prekršaj na centru. Nije ni nad Sušićem sviran za gotovo istu situaciju u nastavku ko za onu situaciju Vlašića. Uz to je sudac u par navrata krivo procjenija aute i kornere na Hajdukovu štetu (to mi je baš upalo u oči). Kako bilo, ne možeš to spomenuto (prekršaj na centru, korner, krivo dosuđen aut) uspoređivati s situacijom kad momčadi u aktivnom rezultatu ponište čisti gol, kad ne dosude čisti penal, ili kad protiv nje dosude nepostojeći penal. Na kraju priče, valjalo je pogledati utakmicu i sve detalje, a ne samo slušati što Vulić priča nakon utakmice. No eto, ajde, pohvala za trud i pokušaj...
amper1950
Not Ranked
Odgovor na Re: Hajduk Split, navijači Hajduka i ostalo vezano za Hajduk 09-28-2015 16:34
sport1982:
A sad još i da vidimo kakve je golove primio koljeno Šubara ovaj vikend, pogotovo treći,
Hahaha. Ma zabija je sam sebi golove. Monaco je ove sezone slabiji, potovo defanzivno. Njima je jedan Guingamp jučer 16 puta opalija po golu, a Monaco je upola manje do toga. Ti tu piskaraš o golovima koje prima, pa osim što je neke prilike i obranija (to naravno nije bitno jeli) kod prva dva apsolutno ništa nije kriv. Kod trećeg gola je kriv jer je očekivao ubačaj i krenuo je naprijed, ostavio svoju stranu "otvorenu", ovaj je odlično opalija i zabija. No to je krivica golmana. Ima i on pravo primiti gol na svoj račun, pa koliko je samo utakmica zadnji godinu, godinu ipo dana odigra što u ligi, što u LP. Koliko je puta spašava, bija igrač utakmice, dogodi se i večim i boljim golmanima od Subašića. Gol na svoj račun ne prima jedino onaj golman koji ne brani, već grije klupu. Znam jednog, pričali su nekoć da je bolji od Subašića i da triba u repku s njim... lol
Prethodna Sljedeća
Stranica 828 od 829 < Prva  ...  «   825 826 827 829   »