tablete za debljanje

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 103 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

!RED-LADY!
Top 100 Contributor
Ženski
Registriran(a): 23.06.2004.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-05-2006 16:56 | Zaključano
> > slyster,,a mogo bi ti nama mrshavicama slozit > jedan > > jelovnik za par dana,a? :D :D :D [b][u]> > i doc skuhat to... :D :D :D :D[/u][/b] po mogucnosti samo u pregaci ahem :D

madhuri
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 06.06.2006.
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-05-2006 18:34 | Zaključano
> > :p...... tako me živcira što se svugdje po telki i > > časopisima vrte neke čudesne tablete za > mršavljenje, > > a kad dođe neko ko se želi udebljat svi stavljate > :^O > > smajliče i govorite "pa blago tebi, bitno da nisi > > debeo/la". e pa nije ni to lako! evo, mene ljudi > > svako malo pitaju jesam i anorexična... i u školi > smo > > pod engleskim pričali o poremečajima u prehrani i > svi > > su mene uzeli kao živi primjer.... e pa nije > istina, > > samo sam mršava..... ali se želim udebljati damn > it! > > (kao što to žele svi ljudi koji nisu namjerno > > smršavili,..) > > > > pokušavala sam dobiti mišičnu masu vježbanjem, al > od > > toga sam samo još više smršavila! :_| > > > > dakle, taj b komplex provjereno djeluje? > > Ostavi se utega i uhvati se hrane. ;) > Cura si i kao takva ne lučiš dovoljno testosterona da > bi mogla povećati kilažu dobivanjem mišićne mase. :) a jebo vas......neko..... jedem cijeli Božji dan!! Ljudi koji me znaju ne mogu vjerovati koliko jedem! jedem više od nekih ljudi koji su bačve!

no fuk u snep

madhuri
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-05-2006 18:53 | Zaključano
samo rastem i rastem i rastem.... pa bokte uskoro ću se morat saginjat da prođem kroz vrata!

no fuk u snep

madhuri
Not Ranked
Ženski
Odgovor na Re: tablete za debljanje 11-05-2006 19:01 | Zaključano
175

no fuk u snep

Prethodna Sljedeća
Stranica 4 od 7 < Prva  ...  «   2 3 5 6   »  ...  Zadnja >