Rad na naftnim platformama?

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 3 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Rad na naftnim platformama? Poslano: 12-15-2006 11:41 | Zaključano
Molio bih ako imate spoznaja gdje se javiti za rad na NAFTNIM PLATFORMAMA,i proceduru oko toga...ishođenja raznih papira i sl. Poruka je izmijenjena od: noella
wlado666
Not Ranked
Registriran(a): 01.12.2006.
Odgovor na Re: Rad na naftnim platformama? 12-16-2006 1:11 | Zaključano
Znam za jednu firmu iz Osijeka koja se bavi sa tim ali neznam točno kak se zove moram negdje potražit. nazovi na broj iz oglasa za taj posao pa če ti reći od kud su. ako vele da je firma npr.iz Francuske a imaju kod nas npr. u Zagrebu poslovnicu bježi od njih. jer ako je firma vani a imaju poslovnicu kod nas vjerojatnost za tvoje zaposlenje je tako velika da čim počneš radit možeš počet slavit zadnji dan rada jer od sutra ideš u mirovinu. pazi na koju platformu te šalju ako možeš birat idi na našu od INE na našem moru. ili na baltičko more do kopna imaš 40 min helikopterom platforma je u vlasništvu Norveške kompanije (barem je bila 1999). u pravilu po papirima je radno vrijeme 12 sati na dan.znači 12 sati radiš 12 odmaraš. ali u realnosti radiš od 12-18 sati na dan ostalo imaš odmor tj.spavanje zavisi koji posao radiš. jednom tjedno imaš slobodan jedan dan njega ne biraš nego zavisi kako te stave na raspored dolazi helikopter odbaci vas na kopno i uživaš. polazak na kopno je u 6 ujutro i polazak nazad u 20. papire sređuje firma boravišne vize i ostalo tvoje je samo putovnica ako je nemaš tako je bilo dok sam ja išao. Poruka je izmijenjena od: wlado666
Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Odgovor na Re: Rad na naftnim platformama? 12-16-2006 9:33 | Zaključano
BOK Hvala ti na savjetima,no ako možeš potraži ime te firme iz Osijeka,jer ja sam iz Osijeka,ili ime te tvrke preko koje si ti išao,kakva su tvoja iskustva,kakva je lova uopće u pitanju.
cvicek1
Not Ranked
Registriran(a): 30.07.2006.
Odgovor na Re: Rad na naftnim platformama? 12-17-2006 23:01 | Zaključano
Mislim da se zove KTM ili TMK,tako nekako,imaju web stranicu.Imaš ih dosta u riječkoj BURZA,sami oglasi,nadalje u rijeci na www.zorovic.hr 051-311-123. Ako nemaš burze u Osijeku, odi na www.ri-telefax.hr, nešto ćeš pronaći.