Mica mačkurina :) - informacije

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 46 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

sara_
Top 50 Contributor
Ženski
Registriran(a): 06.03.2003.
Odgovor na Re: Mica mačkurina :) - informacije 05-26-2004 0:57 | Zaključano
> E ovak s koliko mjeseci se može uzet malo mače od > roditelja? [b]mace treba ostati sa majkom dva mjeseca.[/b] > Koliko mu otprilike treba da se nauči na wc? [b]nauci se sa jedno dva mjeseca starosti. ako je uz majku onda ga ti ne moras uciti jer ono nauci uz nju, a ako si ga dobio prije dva mjeseca starosti onda ga ucis da koriti litterbox na taj nacin da ga u odredjeno doba dana i poslije jela malo stavis u kutiju. mozes i namociti toaletni papir u vodi pa mace malo dolje natrljati s njime i odmah ga staviti na pijesak. mace se obicno odmah nakon toga pomokri jer ga hladnoca iziritira. na taj nacin mace uci, tj. povezuje odlazak na pijesak sa mokrenjem. >[/b] > Se smije sam ostavit u stanu ako ima mjesec dana? [b]pa ne znam koliko dugo bas ga planiras ostaviti samog... par sati smijes.[/b] > > Koliko su opasni za kožne predmete i drvenariju? [b]opasni su. njihove kandzice stalno rastu i stalno ih moraju ostriti i potkracivati. moje imaju drvo u dvoristu, ali bome znaju zagrebati i namjestaj >[/b] > Se treba cijepit ili nešto? Koliko to dođe? [b]moras cijepiti. pogotovu je bitan rabijes. mislim da je on i zakonski obavezan. ostale vakcine su protiv macije leukemije i jos neke... joj zaboravih za sta su... budem pgledala pa ti javim ako ti treba...[/b] > Jel im se trebaju kanđe rezat? [b]ja svojima ne rezem, ali neki i to rade... ali to je skupo... >[/b] > Se smiju kupat i koliko često? [b][b]naravno da se smiju kupat. mozda jednom mjesecno. ja svoje rijetko kad kupam.[/b][/b] > I ako još ima netko nešto za dodat samo dajte [b]ako ti treba jos stogod slobodno pitaj... ;) nadam se da sam barem malo pomogla...[/b] Poruka je izmijenjena od: sara_

Emoticon

MARIO_2
Not Ranked
Muški
Registriran(a): 26.03.2003.
Odgovor na Re: Mica mačkurina :) - informacije 05-26-2004 7:46 | Zaključano
> E ovak s koliko mjeseci se može uzet malo mače od > roditelja? ja znan lika koji to čini nakon 2 dana > Koliko mu otprilike treba da se nauči na wc? ovo je šala jel tako? > Se smije sam ostavit u stanu ako ima mjesec dana? pa naravno da smije...piih > Koliko su opasni za kožne predmete i drvenariju? pravi ljubitelj životinja NIKAD ALI AMA BAŠ NIKAD NE BI IMAO KOŽNE PREDMETE U KUĆI...SRAMI SE > Se treba cijepit ili nešto? Koliko to dođe? ma kakva cjepiva > Jel im se trebaju kanđe rezat? triba li tebi rizat nokte? ako oš riži ako neš nemoj > Se smiju kupat i koliko često? smiju...uglavnom na silu u lokalnu rijeku ...ne u kanalizaciju jer ima ćika od cigareta > I ako još ima netko nešto za dodat samo dajte > Hvala nema ništa Bog te blagoslovio

Kiana
Top 500 Contributor
Registriran(a): 17.09.2003.
Odgovor na Re: Mica mačkurina :) - informacije 05-26-2004 9:18 | Zaključano
> Kada odraste jel onda isto tako grebe? >>> Onda još bolje...;) Pogotovo kad ih puknu hormoni...;):p

Naughty but nice....

Don't worry, it only seems kinky the first time.

Wilted Flower Motivational. Wilted Flower

Seraphica
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 06.08.2003.
Odgovor na Re: Mica mačkurina :) - informacije 05-26-2004 9:34 | Zaključano
Moja je mačka prvo obožavala oštriti pandže na tepihu u dnevnom boravku i na trosjedima :O :O ... a onda je otkrila velike dječje puzle napravljene od one plastične pjene (?) ... i od tada sam mirna što se namještaja tiče... jedino što moram kupovati novu garnituru puzli svakih mjesec dana :D
Seraphica
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 06.08.2003.
Odgovor na Re: Mica mačkurina :) - informacije 05-26-2004 9:46 | Zaključano
:^O ... ali mislila sam više na ovako nešto: ... a za pjesak... kad se usmrdi ;) :D ... svaki dan bi trebao pokupiti iz njega ono što maca tamo istrese ;), a kompletno promjeniti pjesak svaki treći dan (otprilike)
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 4 2 3 4   »