Herpes i bol u ledjima

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 3 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
Herpes i bol u ledjima Poslano: 02-27-2007 16:14 | Zaključano
evo ovako da se pojadam imam 2 problema, prvo zadnjih desetak dana imam bolove u donjem dijelu ledja, preko cijelih ledja, boli me dok lezim, hodam,sjedim, kod doktora sam dobila samo neke tablete i nikakvo objasnjenje. jel imao tko slicnu situaciju? od cega mogu biti ti bolovi? ( zanima me jos nesto, kad u trudnoci bole ledja ako tko zna, iako se nadam da nisam trudna jer sam dobila mengu prosli mj. i bia je dosta jaka) i drugi problem je herpes na ustima,od cega se pojavljuje i kako ga ljecit?
Zaskia
Top 75 Contributor
Registriran(a): 09.06.2006.
Odgovor na Re: Herpes i bol u ledjima 02-27-2007 16:37 | Zaključano
Za herpes - Zovirax krema, bar ovdje u njemackoj
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Herpes i bol u ledjima 02-27-2007 17:59 | Zaključano
Mogla bi biti i upala jajnika... kad sam je ja dobila, bilo mi je rečeno da me boli kičma, i neka ravno sjedim i kupim anatomski jastuk :roll Kad nisam mogla više hodati od bolova onda su me poslali ginekologu. Herpes je virus koji kada se jednom nastani u stanicama, ne možeš ga više izliječiti. I stalno će se pojavljivati pri padu imuniteta, ili raspucanim usnicama od vjetra... Srećom pa labijalni herpes nije opasan. Nekog konkretnog lijeka nema za njega, osim raznih kremica koje ublažavaju simptome. Postojala je jedna krema rađena od plazme, mislim da se zvala Virolex. Uglavnom, s njom možeš spriječiti razvoj herpesa kada počne, ukoliko namažeš odmah kada te počne peckati... ne znam da li postoji ta kremica više :roll
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: Herpes i bol u ledjima 02-27-2007 18:50 | Zaključano
hvala, kupila sam neku kremicu Herpleks kazu da je najbolja