Herbalife :| X-(

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 23 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

medication
Not Ranked
Registriran(a): 04.04.2005.
Herbalife :| X-( Poslano: 06-08-2007 9:09 | Zaključano
Smiješan je ovaj naš Zlatko koji je registriran već dulje vrijeme, a ima 4 posta i to 4 promoviranja Herbalifea. I zanimljivo je da ti svi promotori Herbalifea prisupaju prepuni životnog elana i kenjaju kako su im Herbalife proizvodi dali toliko energije, da je imaju čak previše da su se morali nekim sportom početi baviti. Zahvaljujući Herbalifeu. Naravno, u tom sportu postižu također izvrsne rezultate. Zahvaljujući Herbalifeu. Imaju i više samopouzdanja.Zahvaljujući Herbalifeu. Smršavili su 6 kilograma.Zahvaljujući Herbalifeu. Smršaviti je lako, pitajte me kako. Zahvaljujući Herbalifeu. Zaradili su mnogo novaca. Zahvaljujući Herbalifeu. I tako ja, vođena znatiželjom, odem na jedno njihovo predavanje u jednom hotelu. I samo što se nisam izrigala od priče koju ti pokušavaju prodati. Svi su veseli, srdačni, pristupačni i ispranih mozgova. Svatko se ustane, ispriča svoje iskustvo i onda svi veselo plješću. [b]Naravno, nitko od njih se nije potrudio navesti od čega se zapravo sastoje ti famozni proizvodi. Zašto se ne prodaju u ljekarnama ili drogerijama? Jesu li smršavili zahvaljujući Herbalifeu ili naprosto zato što su mrdnuli guzicom i prestali žderat masna govna? [/b](Da, znam da je ovo drugo ;) ) Nakon predavanja, sjednemo za stol za nekim tipom koji nam želi preporučiti proizvode za nas. I razgovor izgleda otprilike ovako: On: jel vam fali željeza? Ja: Ne On: jel vam imunitet loš: Ja: Ne On: sigurno se često osjećate umorno: Ja:ne On: Jeste li nezadovoljni svojom težinom? Ja: ne On: a sigurno imate neke bolesti u obitelji? Ja.ne, svi smo zdravi I tako dalje, a vidim da tip već kipti jer nemam nijednu bolest za koju bi mi Herbalife mogao "pomoći". Naravno, moja je stvar to što sam ja otišla na predavanje. Ako sam već tamo, mogu očekivat da će mi pokušat nešto prodat, sasvim pošteno. Ali Zlatko i ostali Herbalifeovci bi trebali bit svjesni toga da ispadaju glupi kad ostavljaju mail okolo po forumima. A kad to rade uživo i sa svojim poznanicima, onda im se oni smiju iza leđa. :D Eto, ako netko tko se kuži ima volje za to, može mi odgovorit na boldana pitanja.I ne, nemojte mi slat PP-ove i mailove. Ovdje mi objasnite. Tnx:x Poruka je izmijenjena od: medication

"ma nabijem ja na kur** centar galaktike, koja je korist od toga???? smiješno"

lucianova
Not Ranked
Registriran(a): 02.05.2007.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 9:38 | Zaključano
ja tebe razumijem, ali ipak neka pričaju ljudi koji jesu probali te proizvode a ne ti ili ja koji nismo ! Ti možeš govoriti isključivo o DOJMU a ne više od toga, s obzirom da nisi koristio to ! Ne kažem, možda si i u pravu, samo ono ... Nije ni istina da se ne zna od čega se sastoje proizvodi ! Ja sam ih vidjela jer ih koristila moja susjeda, i sve piše na njima a i odobreni su od Ministarstva zdravstva. A to zašto se ne prodaju u ljekarnama, možeš u nedogled jer imaš puno dobrih stvari koje nisu u ljkearnama .... koliko ja znam.
medication
Not Ranked
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 9:54 | Zaključano
Moj dojam je da očito postoji kvaka s tim proizvodima kad ti ih ekipa uvaljuje po forumima, a nitko ništa ne želi konkretno reći, nego samo: [b]javi se na mail[/b]. Znam da na proizvodu piše od čega se sastoji zaboga. Uostalom, po čemu je Herbalife multivitaminski pripravak bolji od, recimo Supradyna? Po tome, što će onaj tko mi proda Herbalife zaraditi direktno na meni. A reći će da je smršavio zahvaljujući Herbalifeu. Ne, smršavio je zahvaljujući time što je jedan bezvezan masni ugljikohidratni obrok zamijenio njihovim pripravkom, (isto kao što ga je mogao zamijeniti jogurtom i voćkom, ili posnim sirom). Nije li više svima jasno da se mršavi kretanjem i s manje slatkog i nekvalitetnih masnoća, a ne revolucionarnim pripravcima, koji koštaju previše para.

medication
Not Ranked
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 10:00 | Zaključano
Još jedna stvar. Zašto bi kupila nešto za svoje [b]zdravlje[/b] od nekog studenta (prava konkretno) ili konobara, umjesto da to kupim od farmaceuta koji je po tom pitanju maksimalno educiran?

dreamoholic
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 09.05.2005.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 11:07 | Zaključano
i ja sam bila na njihovim predavanjima,trebala sam radit za njih.....o bože,svi su kao u nekom transu,ko neka sekta,prebolesno...dobro kažeš,ispranih mozgova,ali zbilja na onaj spooky način...i onda kad me tip pitao imam li 30000 eura za edukaciju,shvatila sam u čemu je poanta(uvale ti proizvode,pa prodaj kak god znaš,a skupi su ko svetog Petra kajgana)i odustala od svega...odustala bih ionako,jer ne želim biti kao ti luđaci:roll ali navodno su im proizvodi fakat kvalitetni...od frendice stara je to pila kad se zbuckala nakon trudnoće,skinula je kile,i više nikad ih nije vratila...a nije se dodatno ničim bavila
lucianova
Not Ranked
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 11:28 | Zaključano
pa istina da su proizvodi jako učinkoviti ! moja se susjeda zdebljala 10 kila i sad je ko bombon :) ali je skupo, bez daljnjega !
slyster12
Not Ranked
Registriran(a): 04.09.2005.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 11:30 | Zaključano
> i ja sam bila na njihovim predavanjima,trebala sam > radit za njih.....o bože,svi su kao u nekom transu,ko > neka sekta,prebolesno...dobro kažeš,ispranih > mozgova,ali zbilja na onaj spooky način...i onda kad > me tip pitao imam li 30000 eura za edukaciju,shvatila > sam u čemu je poanta(uvale ti proizvode,pa prodaj kak > god znaš,a skupi su ko svetog Petra kajgana)i > odustala od svega...odustala bih ionako,jer ne želim > biti kao ti luđaci:roll > ali navodno su im proizvodi fakat kvalitetni...od > frendice stara je to pila kad se zbuckala nakon > trudnoće,skinula je kile,i više nikad ih nije > vratila...a nije se dodatno ničim bavila jednaki efekat bi bio da je popila scitec 100 % whey protein ;) koji btw košta 585 kuna na 5 kila, dakle kila je 117 kuna. KOliko je kila herbalife proteinskog shake-a?
slyster12
Not Ranked
Registriran(a): 04.09.2005.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 11:31 | Zaključano
> pa istina da su proizvodi jako učinkoviti ! moja se > susjeda zdebljala 10 kila i sad je ko bombon :) ali > je skupo, bez daljnjega ! Uopče nisu "jako" učinkoviti več su jednaki ostalim proizvodima,po sastavu. Ali po cijeni su 5-6-7 puta skuplji. Dakle pljačka.
dreamoholic
Not Ranked
Ženski
Registriran(a): 09.05.2005.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 13:18 | Zaključano
> > jednaki efekat bi bio da je popila scitec 100 % whey > protein ;) > koji btw košta 585 kuna na 5 kila, > dakle kila je 117 kuna. > KOliko je kila herbalife proteinskog shake-a? ne znam...ali sigurno puno puno više...ma samo sam to navela kao primjer,ionako ne želim imati apsolutno nikakve veze s tim bolesnicima:|
lucianova
Not Ranked
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-08-2007 15:15 | Zaključano
shake 550g je oko 600,00kn
shoda
Not Ranked
Registriran(a): 13.02.2006.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-09-2007 8:43 | Zaključano
jao kad čujem za herbalife digne mi se kosa na glavi. Ja sam bila na toj dijeti i dala sam para i para a ništa od toga.Čak sam i trebala raditi za njih ali sam brzo odustala jer neznam kome bi prodala te preparate. Užas , šta srugo reći
Plesac
Not Ranked
Registriran(a): 07.03.2004.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-09-2007 9:39 | Zaključano
> Zašto se ne prodaju u ljekarnama ili drogerijama? Zato jer tvrtka radi po sistemu mrežnoga marketinga, znaci proizvodi se ne mogu naći na policama nikakvih vrsta trgovina već se kupuju direktno od distributera. Usput, nisam njihov distributer da se razumijemo (niti noni, kako bi mogao nalagati moj avatar), ali razumijem sistem rada ;)
Plesac
Not Ranked
Registriran(a): 07.03.2004.
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-09-2007 9:42 | Zaključano
> Još jedna stvar. > > Zašto bi kupila nešto za svoje [b]zdravlje[/b] od > nekog studenta (prava konkretno) ili konobara, > umjesto da to kupim od farmaceuta koji je po tom > pitanju maksimalno educiran? Farmaceuti su educirani po sistemu farmaceutske industrije koja grabi ogroman profit. Ako je nesto u ljekarni, ne znači automatski i da je zdravo. Farmaceutski lijekovi s jedne strane možda pomognu, ali s druge...? Pogodi :D
lucianova
Not Ranked
Odgovor na Re: Herbalife :| X-( 06-09-2007 15:25 | Zaključano
govori u svoje ime, jer mnigima je i pomiglo !!!!!
Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 2 2   »