PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?)

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 5 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

Gost
Top 10 Contributor
Registriran(a): 17.10.2007.
PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) Poslano: 10-22-2004 19:04 | Zaključano
Evo malo da reklamiram taj cudotvorni lijek za mene. Naime, znali su me muciti prijasnjih godina ponekad uzasni bolovi u zubnom mesu. To je djelomicno bilo povezano i sa mojim psihickim stanjem. Jednom sam cak snimao sve zube rentgenom i nisu nista nasli, a stomatolog nije znao sto je uzrok tome. Pri tome bi mi zubno meso izgledalo tamno-crvene do crne boje. Ne znam je li to bila paradentoza ili nesto drugo, uglavnom bolovi su znali biti neizdrzivi, kao da mi je netko zabio cavao u zubno meso i okrece ga. Onda sam slucajno otkrio da protiv toga pomaze otopina PROPOLISA u vodi (oko 10-15 kapi na 1 dcl). Sa time promuckam usta i progutam, i ti bolovi se uklone gotovo trenutacno, tj. to napravim cim osjetim da bi nesto moglo biti u tom smislu i rijesim se toga. (Ne mora se citavi 1 dcl potrositi odjednom, nego se moze cuvati u plasticnoj bocici i trositi po malo, jer se to bas ne kvari brzo). Uglavnom, na ovo me ponukala jedna adresa u novinama, kao neki medicinski forum www.cybermed.hr. Otisao sam tamo i vidio da je neka zena rekla da ima takav problem i da je gotovo izludila od tih bolova, a da doktori nista ne znaju. Medjutim, na tom kvazi-forumu ne dozvoljavaju da ljudi daju odgovore, a takodjer i pitanja prolaze nekakvu recenziju prije objave. Ta je zena dobila odgovor od nekakvog doktora tamo - "posjetite lijecnika", iako je sama prije napisala da nisu nista znali. Buduci da nije bilo e-maila ni niceg drugog, nisam uspio pomoci toj zeni, takodjer i zbog tastine vlasnika tog kvazi-foruma. Medjutim, ako poznajete nekoga sa takvim problemima, recite mu za PROPOLIS i bit ce vam zahvalan cijeli zivot. Toliko od mene.
Subclavia
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 19.05.2004.
Odgovor na Re: PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) 10-22-2004 19:28 | Zaključano
nosim aparatić pa imam dosta bolova u zubnom mesu, a da ne govorim kako mi grebe usta, toliko da mi zna krvariti... propolis je zbilja lijek, i koristim sprej koji je baš za takve bolove zubnog mesa -> Apipro dent Propolis je čudotvoran lijek, pomaže i kod grlobolje:)

THE *** is back! For a while. Jebe mi se za vaše mišljenje, došlo mi da serem.

Zakaj mi cenzurira "d bič"? E neš matere ti - DA BIČ IZ BEK! Eto ti na, ti oposume ili slična divlja zvjerko.

Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) 10-24-2004 9:25 | Zaključano
Hvala za info, svaka informacija je dobro dosla, buduci da se od doktora vracamo bolesniji nego sto smo bili. Nasrecu zubno me meso jos ne boli, al bolje znati nego kasnije lutati.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) 10-25-2004 9:49 | Zaključano
Da, da, postoji i Propolis od Aloa Vere, no koristi se za lice, suhu i iziritiranu kozu itd. Stvarno mogu reci da je propolis odlican za prakticki sve!
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) 10-28-2004 18:27 | Zaključano
Propolis uvijek dobro dodje za sve..bilo od grla,rana i sl.
Gost
Top 10 Contributor
Odgovor na Re: PROPOLIS - za bolove u zubnom mesu (paradentozu?) 10-31-2004 14:33 | Zaključano
Postoji i fantasticna zubna pasta sa propolisom ima ime APIDENT