Dogo Argentino-dresura

Moje opcije

ocijenilo 0 korisnika
Ovaj post ima 45 odgovor(a) | 0 Sljedbenici

gnjaz
Top 500 Contributor
Muški
Registriran(a): 23.07.2004.
Odgovor na Re: Dogo Argentino-dresura 11-16-2004 14:57 | Zaključano
Frend mi je imao..... Najljenija psina koju ikad vidjeh!!!! Štenac Bull-terrijera od 2 mj.ju je vukao po dvorištu željan igre.....ova bi jela ili spavala!!! Uglavnom znam da je lik odustao i prodao ju zbog njene nezainteresiranosti za sve povezano s kretanjem ili igrom.... Puno sreće....

..jednostavno nenadjebiv....

gnjaz
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Dogo Argentino-dresura 11-24-2004 9:29 | Zaključano
> Nauči ga kako može najlakše ubit nešto, tako ćeš mu > stimulirat prirodno urođene gene > > Onda kad postane ubojica onda se hvali pred svima > kako si ti faca sa takvim psom Što to onda bar nisi napisao na temu Rodhezian Ridgeback.....ti su se davno koristili za lov na odbjegle robove..... Argentinski pas ,je pas korišten za lov na pume u dotičnoj zemlji.....reagira samo na mačke.....i pritom ne ubija....već ih digne na drvo i čeka dolazak gospodara.... ....jebeni provokatoru :srednji

gnjaz
Top 500 Contributor
Muški
Odgovor na Re: Dogo Argentino-dresura 11-24-2004 17:32 | Zaključano
> > Što to onda bar nisi napisao na temu Rodhezian > > Ridgeback.....ti su se davno koristili za lov na > > odbjegle robove..... > za lov na lavove. Rodezijski gonic lavova, a ne > rodezijski gonic robova. zato taj pas ne bi trebao > imati nikakvih mirisa jer je takva selekcija > bila,kojeg bi lav namirisao..krk! > > > Argentinski pas ,je pas korišten za lov na pume u > na jaguare ....svaki dan naučim nešto novo.....

Prethodna Sljedeća
Stranica 1 od 4 2 3 4   »